Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Tud js bi se mogu na tehničnega zapelat, pa ne vem......mal preveč mraza je..brrrrr.

Janetka, za vaš konc ni dost sam metla ampak še kr lopata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem damam in gospodičnam želim vesel prazni 8 marec :OK::grupni::wub: in enga :004 pa brez lubosumja prosim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se grem pa mal pelat, se mi zdi, da je podobno mraz kot je bilo vceraj. Ce sem se vceraj, zakaj se nebi se danes :).

v telem vetru raje ne na motor ni nobenega užitka preverjeno :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem damam in gospodičnam želim vesel prazni 8 marec :OK::grupni::wub: in enga :004 pa brez lubosumja prosim :grim

@ Barči ...mal si se zatipkal :lol1: ampak si pa kavalir, da si se spomnil

hvala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Barči ...mal si se zatipkal :lol1: ampak si pa kavalir, da si se spomnil

hvala :blush:

Veš mi je danes zobar cel zgornji prvi konc zbrusu pa ni čudno boli za popizdzt :wallbash::headbang:

Bo drug teden bolš,ko bo nov nasmeh :lol1::lol1:

Velja pa vseeno-kar se tiče praznika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pozna tudi sovozniku? Meni načeloma zadostuje original, žena pa zadaj ni najbolj zadovoljna. Očitno se pri njej veter neugodno vrtinči.

lp

Preveč različnih dejavnikov je v igri. Tudi tvoja obleka in čelada, če gre za sovoznika/sovoznico. Jaz imam Vario od MRA-ja. Tako kot je mlekar napisal, lepši je in daje nekaj več zaščite kot originalen. Pri moji višini (193cm) še vedno ne odpravi neugodnega vrtinčenja zračnega toka v predelu glave, pravijo pa, da sta za to kriva originalna ogledala, zato ju bom zamenjal in bom potem poročal, kako in kaj. Ju imam že doma tako, da bo to precej hitro po tem, ko se vreme umiri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrlo bitna stvar za velicinu vizira je ta da se ne gleda kroz vizir ili da ne dodje vrh vizira na pola kacige i da lomi pogled ka putu.I svak po visini treba da izabere sebi vizir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem damam in gospodičnam želim vesel prazni 8 marec :OK::grupni::wub: in enga :004 pa brez lubosumja prosim :grim

Še eden Posavc, ki se pridružuje čestitkam. Le kaj bi mi brez vas?:trance_27_notworthy::trance_27_notworthy::trance_27_notworthy::trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve mogoče gdo za kakšen 50ccm motor ala Yamaha TZR50,Aprilja RS50 ali kaj podobnega.Moj poba si je nekaj takega zaželu pa sem reku bom še po tej poti probal.Tam do 1000eur raje manj :devil:

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ga imam i mogu reci da je bolja zastita od fabrickog ,a i lepsi je .

Moja preporuka ,kupi ga odmah ,neces se pokajati.

Koliko si pa visok ? Pravijo, da motoristom nižje rasti ne odgovarja ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrlo bitna stvar za velicinu vizira je ta da se ne gleda kroz vizir ili da ne dodje vrh vizira na pola kacige i da lomi pogled ka putu.I svak po visini treba da izabere sebi vizir.

100% drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko si pa visok ? Pravijo, da motoristom nižje rasti ne odgovarja ???

Visok sam 187cm i meni odgovara MRA vise nego fabricki. Iz iskustva drugih motorista nize rasti hocu da skrenem paznju oko odabira vizira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve mogoče gdo za kakšen 50ccm motor ala Yamaha TZR50,Aprilja RS50 ali kaj podobnega.Moj poba si je nekaj takega zaželu pa sem reku bom še po tej poti probal.Tam do 1000eur raje manj :devil:

l.p.

Moj predlog HONDA X8RS50 jedini skuter sa ALU ramom koji daje odlicnu lakocu upravljanje, agregat dva takta i nema mu kraja .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj predlog HONDA X8RS50 jedini skuter sa ALU ramom koji daje odlicnu lakocu upravljanje, agregat dva takta i nema mu kraja .

Ne bi skuterja! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga imam pa nisem preveč zadovoljen, (prodam, če te zanima). Večji windshildi, ki jih imajo nekateri na V-stromih nudijo boljšo zaščito kot MRA vario.

Oj

Za kuk evričev pa bi šlo to v promet? :hmm:

Bi kupu sam bi pa tud rad prej probal...da ne kupim mačka v žaklu....če ni nč ali veliko bolje kot z original pol itak nisem nč naredu. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Za kuk evričev pa bi šlo to v promet? :hmm:

Bi kupu sam bi pa tud rad prej probal...da ne kupim mačka v žaklu....če ni nč ali veliko bolje kot z original pol itak nisem nč naredu. :cry:

Tudi jaz sem se enako spraševal. Nabavil sem vario MRA in moji občutki so bili mešani.

Vsekakor je boljši od serijskega, ni pa zadeva ala gold Wing. Morda za nižje rasti. Moja višina je 184 cm in ga imam na najvišji poziciji.

Bomo počakali kaj bo povedal Friz, lahko da so velik faktor hrupa ogledala.

Sam sem se probal peljati popolnoma brez sprednje zaščite in bilo ja še najtiše. Enakomeren zvok vetra, brez bobnenja. Sem razmišljal, da bi serijskega znižal za kakih 10cm.

Vsekakor se boš moral sam odločit.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Za kuk evričev pa bi šlo to v promet? :hmm:

Bi kupu sam bi pa tud rad prej probal...da ne kupim mačka v žaklu....če ni nč ali veliko bolje kot z original pol itak nisem nč naredu. :cry:

Živjo

Cena novga v Louisu je 120€, jst pa ga prodajam za 80. Tudi probat se ga da. Se pripelješ v Ljubljano, ga manontirava pa probaš če ti odgovarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se enako spraševal. Nabavil sem vario MRA in moji občutki so bili mešani.

Vsekakor je boljši od serijskega, ni pa zadeva ala gold Wing. Morda za nižje rasti. Moja višina je 184 cm in ga imam na najvišji poziciji.

Bomo počakali kaj bo povedal Friz, lahko da so velik faktor hrupa ogledala.

Sam sem se probal peljati popolnoma brez sprednje zaščite in bilo ja še najtiše. Enakomeren zvok vetra, brez bobnenja. Sem razmišljal, da bi serijskega znižal za kakih 10cm.

Vsekakor se boš moral sam odločit.

Scarabeo

Fantje al se vozite na motorjih :evilgrin: zakaj se pa reče veter v laseh :naughty: .Če vas moti pa v avte pa gas pa še tam se sliš :lol1::lol1::lol1:

:slap::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bil še najboljši filing brez vsega, sam motor je zgledal malo čudno.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se enako spraševal. Nabavil sem vario MRA in moji občutki so bili mešani.

Vsekakor je boljši od serijskega, ni pa zadeva ala gold Wing. Morda za nižje rasti. Moja višina je 184 cm in ga imam na najvišji poziciji.

Bomo počakali kaj bo povedal Friz, lahko da so velik faktor hrupa ogledala.

Sam sem se probal peljati popolnoma brez sprednje zaščite in bilo ja še najtiše. Enakomeren zvok vetra, brez bobnenja. Sem razmišljal, da bi serijskega znižal za kakih 10cm.

Vsekakor se boš moral sam odločit.

Scarabeo

Kaj pa nov Suzukijev shorty screen?

SportScreen3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nov Suzukijev shorty screen?

Če bi serijskega porezal, bi zgledal shorty screen. Sam verjetno ne bi zgledal tak šik, ali pa...

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nov Suzukijev shorty screen?

Imam ga že od samega zaćetka. Piha bolj kot pri serijskem, tudi bolj glasen je, povsem pa izniči vrtinčenje, ki je mene najbolj motilo. Zadeva je uporabna do cca 130km/h, potem pa piha kot pri naked motorjih. Odlično se izkaže poleti ko pomaga hladiti v vročini. Daje dober pregled vožnje, sploh po makadamu in slabših cestah. Tisti ki se radi vozite po AC ne uporabljajte tega vetrobrana.

Naj dodam, da sem pred dnevi sedel na motorju, ki je imel namešen novi Airflow vizir. Tisti, ki se visoki okoli 180 cm ga prej probajte, namreč ko je zgornji vizir v spodnjem položaju vpliva na pregled ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla

Varijant je kot dreka, a je kdo velik tam okoli 190 cm pa ima montiran kakšen "bomba" screen. Tak ki je re dober. Sam mam K2 in sem

najdu na netu http://www.ceebaileys.com/suzuki/vstromws.html tegale ga po ameriki neki hvalijo.... nevem no...prodajalci pa hvalijo vsak svojega...zgleda da rabim eno dobro priporočilo

Hvala za trud

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se enako spraševal. Nabavil sem vario MRA in moji občutki so bili mešani.

Vsekakor je boljši od serijskega, ni pa zadeva ala gold Wing. Morda za nižje rasti. Moja višina je 184 cm in ga imam na najvišji poziciji.

Bomo počakali kaj bo povedal Friz, lahko da so velik faktor hrupa ogledala.

Sam sem se probal peljati popolnoma brez sprednje zaščite in bilo ja še najtiše. Enakomeren zvok vetra, brez bobnenja. Sem razmišljal, da bi serijskega znižal za kakih 10cm.

Vsekakor se boš moral sam odločit.

Scarabeo

Oj

hvala za namig....

ja probat bi ga mogu pa bom vidu kako in kaj....moja višina je tud tam nekje, mogoče kak cm manj...sem pa tud jaz bral da znajo velik "sranja" povzročat ogledala.

Še najbolj me pa mika airflow sam nikjer nisem še nč zasledu...nobenga komentarja...ne pr nam ne pr sosedih....bo najbolj počakat kakih pol leta da se prvi preizkuševalci razpišejo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla

Varijant je kot dreka, a je kdo velik tam okoli 190 cm pa ima montiran kakšen "bomba" screen. Tak ki je re dober. Sam mam K2 in sem

najdu na netu http://www.ceebaileys.com/suzuki/vstromws.html tegale ga po ameriki neki hvalijo.... nevem no...prodajalci pa hvalijo vsak svojega...zgleda da rabim eno dobro priporočilo

Hvala za trud

LPD

Zanimljiv je ,ali po meni slican je po obimu fabrickom stim sto ima jednu vrlo bitnu stvar a nema na fabrickom je onaj otvor [vent] pri dnu koji sluzi da razbije vetar koji prelazi preko gornjeg dela vizira i sjedinjuje se sa njim.To je taj nedostatak kod K2 i K3 postoji ,koji je u kasnijim modelima odklonjen. Primeticete da kod svih motora novije generacije postoji takozvani air vent.Moj predlog dobronamerni svim vlasnicima K2 i K3 menjajte vizire fabricke za adekvatni sa air vent-om.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!