Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Čuvajte se, ceste so porazne !!!

žrebko

Jp, sem bil včeraj v Istri, vreme čudovito, na cestah že nekaj motoristov ampak peska pa je vsepovsod kolikor hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

prvih 350 km serčno za nami!:010 Bil je lep dan za pelat, samo na koncu je blo že mal hladno.

Peska je pa res še veliko, pazite se!

Lep pozdrav

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

prvih 350 km serčno za nami!:010 Bil je lep dan za pelat, samo na koncu je blo že mal hladno.

Peska je pa res še veliko, pazite se!

Lep pozdrav

BYBY

Sta sla domov po avtocesti? Sem se peljal mimo enega GS-a z kranjsko registracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta sla domov po avtocesti? Sem se peljal mimo enega GS-a z kranjsko registracijo.

JA, sva bla midva ja :yes: , prehitel si naju po vrhniškem klancu nekje (črn 650 ?)

Mal sem spustil tempo, saj imam tam slabe izkušnje (ljubljančani tolk hitijo nazaj v lj, da se skoraja pobijejo med sabo), si videl unga mercedesa, pa minija k sta dirkala?

K se srečamo se ga mal bol potrobmo, pa kerga prevrnemo :beer1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, sva bla midva ja :yes: , prehitel si naju po vrhniškem klancu nekje (črn 650 ?)

Mal sem spustil tempo, saj imam tam slabe izkušnje (ljubljančani tolk hitijo nazaj v lj, da se skoraja pobijejo med sabo), si videl unga mercedesa, pa minija k sta dirkala?

K se srečamo se ga mal bol potrobmo, pa kerga prevrnemo :beer1:

LP

Ja, sem kr neki cajta vozu za vama v koloni :). Za naslednjic pa zmenjeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahko kdo iz Ljubljane ali pa bliznje okolice, ki ima MRA vario posodil zadevo za en krog, da probam, preden narocim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahko kdo iz Ljubljane ali pa bliznje okolice, ki ima MRA vario posodil zadevo za en krog, da probam, preden narocim?

OJ,

skor ne rabiš sprobavat. Z MRA šipo je V-strom drug motor, vsaj tako izkošnjo imam jaz.

Vprašaj še Igorbr-a on je men povedal in sem šel takoj v akcijo. Zadeva je 100% samo pozitivna.

Vse mikro vibracije izginejo!

Lahk me tud pokličeš, cifra je v profilu.

BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahko kdo iz Ljubljane ali pa bliznje okolice, ki ima MRA vario posodil zadevo za en krog, da probam, preden narocim?

Se strinjam ,tudi jest jo imam že dolgo in sem zelo zadovoljen ,če jo hočeš sprobati pa se dogovoriva

post-2458-126883203752_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam ,tudi jest jo imam že dolgo in sem zelo zadovoljen ,če jo hočeš sprobati pa se dogovoriva

Nč snega ne videm na slik :evilgrin: kaj se že vozš :whistle: glede na to da maš vse kufre gor boš krenu na dolgo furo :lol1:

Bom zihr :bum:

Poglejte soboto na štajerskem MB in okolica sončno. Bo gdo doma,da ga obiščem al pa da se kam zapodimo :yea1:

dan vreme min.(°C) max.(°C) veter

20.03.2010

Sobota 5°C 16°C

21.03.2010

Nedelja 9°C 16°C

:kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglejte soboto na štajerskem MB in okolica sončno. Bo gdo doma,da ga obiščem al pa da se kam zapodimo :yea1:

dan vreme min.(°C) max.(°C) veter

20.03.2010

Sobota 5°C 16°C

21.03.2010

Nedelja 9°C 16°C

:kava:

v soboto obvezen izlet z motorjem, samo nisem si se določil trase....

lahko skupaj kam mahnema/o

ce ne bo predlogov....

v petek pogledam malo karto kam, v katero smer, koliko km, koliko ur.... vstavim routo iz google map v garmina in sem ze ready :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: v petek dogovor ampak drži se štajerske bo lepše vreme :yea2::yea2::OK:

moram moje LeoVince malo razpihat :lol1:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOOOOOooooooooooooooo... ce dogovarjate furo za nasledenj vikend, se mogoce tudi del gorenjske druzbe pripelje zraven.... preverim v petek kaj si pisete.... upam da se vidmo!!! Ostali z "gorensjkega konca" khm, khm????

S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

midva greva v nedeljo verjetno v Celje na sejem Lepota in zdravje. Lahko bi združili z nedeljskim izletom?

Bi šel še kdo?

Midva štartava načeloma okol 9 ure z Lesc.

Spremljava temo in se tipkamo.

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi lahko kdo iz Ljubljane ali pa bliznje okolice, ki ima MRA vario posodil zadevo za en krog, da probam, preden narocim?

Lahko ti jo posodim. Pokliči, številka je v profilu.

Popravljeno . Popravil Mitja99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj,

midva greva v nedeljo verjetno v Celje na sejem Lepota in zdravje. Lahko bi združili z nedeljskim izletom?

Bi šel še kdo?

Midva štartava načeloma okol 9 ure z Lesc.

Spremljava temo in se tipkamo.

BYBY

midva tudi planirava obisk celjskega sejma, ampak ne verjamem da mi bo vspelo prepričati mojo boljšo polovico da to skombinirava z nedeljskim-moto-izletom.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ne bo predlogov....

v petek pogledam malo karto kam, v katero smer, koliko km, koliko ur.... vstavim routo iz google map v garmina in sem ze ready :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivijo,

jaz imam informacijo da se dva Stromerja dobita na Trojanah okrog 12:30....

Mogoce se splaca pridet in preverit kaj se dogaja :-)

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura 10:20 zdele sem se zbudu bil v nočni pr nas piha u PM :wallbash::headbang: grem še za 1uro v postlo pol pa vidim kaj bo :headbang::wallbash::topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ura 10:20 zdele sem se zbudu bil v nočni pr nas piha u PM :wallbash::headbang: grem še za 1uro v postlo pol pa vidim kaj bo :headbang::wallbash::topic:

...prid v Trojane na krofe, in bo dan takoj lepsi! :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj na furi srecal tri stromarje, 2 v Trbovljah, enega pa skoraj v Trbovljah.... Kdo od tu?

Tista rdeča lepotica je moja :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prid v Trojane na krofe, in bo dan takoj lepsi! :fight1:

Bil pa ste ga podurhal :headbang: najdu Ofsajda u Hrastnk za Janetko pa poslikal kar ma rada :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!