Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Oj

Čer vsem skupi.....

a mate mogoče za jutri kakšne plane?

Za dans pa nič -nočna kliče :headbang::headbang::wallbash: bi jih :fight1: :f ampak g. grdo :angry: kaj čmo delat!!!!!

Mejte se!!!!!!!!

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLIKA

Hvala Baracuda, da si mislu name. :rolleyes:

jest take sladke dokaze z veseljem uničujem....:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo :naughty:

Serad , hvala za krof in kavo. :rolleyes:

...malenkost!

Hvala za druzbo!

Cim prej bo treba ponoviti, v širši zasedbi....

:beer1:

C U

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helloooo vsem skupaj :worship::worship:

Na Štajersko ste pozabili??? :surrender: :surrender:

Ima kdo kakšen plan zdaj za ta vikend??Lahko se dogovorimo za kakšno furco.

LP Dady

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helloooo vsem skupaj :worship::worship:

Na Štajersko ste pozabili??? :surrender: :surrender:

Ima kdo kakšen plan zdaj za ta vikend??Lahko se dogovorimo za kakšno furco.

LP Dady

Jaz sem prejšnji teden iskal družbo :evilgrin: pa se je samo Rookei81 javil pa še on je pol na Vransko navil jaz pa na Trojane tako,da se nisva srečala bova pa drugič :naughty:

Glede na to,da se bliža 05.04. in Mirna peč-upam,da bo vreme :wallbash: me zanima,če je kakšen kandidat za obisk pri meni tako kot lansko leto.Rad bi sam toliko,da vem kolko je kandidatov glede organizacije! :naughty:

l.p.

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, res sva se zgresila z baracudo.

jaz sem se vozil po halozah, pa potem pocasi proti celju zavil, vendar sva se krizala.

sel sem v vransko z radovednostjo, da vidim poligon kjer se vadi in sta ravno 2 skupini avtomobilistov vadili.

motoristi pa so aprila 2x na vrsti.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuu fantje.... :yea1:

dan D se približuje tudi zame

te dni ga bom not vtaknila akumulator in zamenala muzko na telefonu :music1:

zdej je treba telovadit, da boste fit, ko Brad Pitt :rolleyes:

evo vam eno pomladno pesmico ( ni moja)

Spet bo kmalu prišel tisti pomladni dan,

ko treba dat bo zimske gate stran,

si treba bo nadeti tangice

in lepe pisane rozaste špangice.

A kaj se čudo čcudno tu godi,

tangice premajhne so za šstevilke tri!

Le kako se je to zgodilo,

da telesce se je tako poredilo?

Je bilo predolgo zimsko spanje,

zdaj pa je porazno tole stanje.

Nič ne pomaga jok in stok,

treba bo v nov naskok!

Zdaj sta na vrsti regrat in solata,

da bo spet manjša zadnja plata,

pa treba stopit bo na planine,

da lepšse bodo te obline.

Saj zdaj je konec dolge zime,

fantje že cedijo sline,

zato le pazi draga punca,

da se špeh okrog ne gunca...

Pri meni se vseskozi gunca,

tud' kmet ma rajš debel'ga junca,

airbag je tud' priporočljiv,

če hoces biti manj ranljiv.

In pa: vemó, da suhe babe

so prepogosto volje slabe,

nataknjene in neprijazne

in mlahave kot vreče prazne.

Poskusi sam in videl boš,

kako lahko gre vse na nož,

če moras dan za dnevom biti

sestradan in z vrvico v riti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship: - super pesem. Še dobro, da imam "priganjača" na štirih tacah, da me bo spravil v formo za motor (pa če ne bom v formi letos, bom pa drugo leto - je le precej dela) :evilgrin:

Za zvonjenje telefona pa bi, če smem predlagati, dal brnjenje nekega V-dvovaljnika... Drugače me pa zanima, koliko vas bo v Kranju 17. aprila? Mogoče vas prideva z bratom kaj pogledat (tokrat še s štirikolesnikom, obljubim da se bom kmalu "popravil").

Lepo se imejte pa vašim dvokolenskom privoščite malo svežega pomladanskega zraka - se bodo in oni in vi boljše počutili

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače me pa zanima, koliko vas bo v Kranju 17. aprila? Mogoče vas prideva z bratom kaj pogledat (tokrat še s štirikolesnikom, obljubim da se bom kmalu "popravil").

LP

jest mam u planu bit tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, končno je prišel ta srečni dan. Najprej sem moral porezat trte in končal še pravočasno. Potem pa akumulator v motor in štrom kresne s prve. In potem ena lahka furca okoli doma, ne daleč in tudi ne hitro, glih tolk, da je duša prvezana.

Ma, res je dober filing.

Upam, da je tudi vam ratal kakšen krog naredit. Vsaj pri nas je bilo lepo sončno vreme ter toplo vreme. Balzam, po dolgi zimi.

Pa, fajn se mejte.

Popravljeno . Popravil sekretar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem prejšnji teden iskal družbo :evilgrin: pa se je samo Rookei81 javil pa še on je pol na Vransko navil jaz pa na Trojane tako,da se nisva srečala bova pa drugič :naughty:

Glede na to,da se bliža 05.04. in Mirna peč-upam,da bo vreme :wallbash: me zanima,če je kakšen kandidat za obisk pri meni tako kot lansko leto.Rad bi sam toliko,da vem kolko je kandidatov glede organizacije! :naughty:

l.p.

A ti ne greš v Mirno peč?. Če ne, bi bil pa to dober dan, da se spoznava še osebno, saj nisva daleč drug od drugega. Če greva peš imava največ eno uro, s štromom pa tik tak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti ne greš v Mirno peč?. Če ne, bi bil pa to dober dan, da se spoznava še osebno, saj nisva daleč drug od drugega. Če greva peš imava največ eno uro, s štromom pa tik tak.

Seveda grem :evilgrin: :kva2: ampak pol smo pa lani iz Merne peči en krogec naredel pa pr men malo požegnanih dobrot pojedl

:beer1: :kava::yea2:

Zdej pa še nič ne vem ni blo nobene reakcije na moje pisanje :fight1: v soboto grem po frišen cviček :alko: mogoče bo zdej gdo dvignu glas,da vem naročit ženi kolko skuha velikonočnih dobrot -DEJMO NAPISAT GDO JE ZA ZAKUSKO-ZA DELAT BI LAŽI DUBU KANDIDATE :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa še nič ne vem ni blo nobene reakcije na moje pisanje :fight1: v soboto grem po frišen cviček :alko: mogoče bo zdej gdo dvignu glas,da vem naročit ženi kolko skuha velikonočnih dobrot -DEJMO NAPISAT GDO JE ZA ZAKUSKO-ZA DELAT BI LAŽI DUBU KANDIDATE :angry:

Evo js se javljam tko okvirno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi letos ne bo.... :wallbash:

iz nočne v nočno :headbang:.

Lepo se majte, vas bom čuval! :whistle: ponočnjake :eek:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mene pozabu :whistle:

ja?!?!?!

a je tale "svinjeta" res potrebna jutri??? :surrender:

kva ce pa vasi master navigacijski sistemi najdejo kaksno pot brez potrebe za svinjeto????

a bi se dal? :naughty:

CE JA, count me in... pa Glazar, predlog meeting pointa in meeting time-a za strat z gorenjske strani na sms prosim :-)

hvalaaaaaa....

Baracuda,

se vidmo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja?!?!?!

a je tale "svinjeta" res potrebna jutri??? :surrender:

kva ce pa vasi master navigacijski sistemi najdejo kaksno pot brez potrebe za svinjeto????

a bi se dal? :naughty:

CE JA, count me in... pa Glazar, predlog meeting pointa in meeting time-a za strat z gorenjske strani na sms prosim :-)

hvalaaaaaa....

Baracuda,

se vidmo! :whistle:

:winkiss:

dobimo se ob 10h na LABORAH , bencinska .KAR se vinjete tiče bi bilo dobro da je, v primeru da kje zakrožimo na avtocesto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda grem :evilgrin: :kva2: ampak pol smo pa lani iz Merne peči en krogec naredel pa pr men malo požegnanih dobrot pojedl

:beer1: :kava::yea2:

Zdej pa še nič ne vem ni blo nobene reakcije na moje pisanje :fight1: v soboto grem po frišen cviček :alko: mogoče bo zdej gdo dvignu glas,da vem naročit ženi kolko skuha velikonočnih dobrot -DEJMO NAPISAT GDO JE ZA ZAKUSKO-ZA DELAT BI LAŽI DUBU KANDIDATE :angry:

Lahko zabeležiš tudi mene in boljšo polovico.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi letos ne bo.... :wallbash:

iz nočne v nočno :headbang:.

Lepo se majte, vas bom čuval! :whistle: ponočnjake :eek:

LP

Bi rekel službena smola, samo jaz bom te nočne podelal čez teden, na velk pondeljk, se pa vidimo !

Dolenjci se bomo zbrali, kot vsako leto, od 08.30 do 09.00 ure, na bencinski črpalki Deu v Mokronogu, potem pa skupaj proti Mirni peči, ob 12.00 odhod iz Mirne peči in na tradicionalni bograč !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mene pozabu :whistle:

Ne nisem tebe pozabu :naughty: ,zato sem te vzel sabo in še ostala dva vsi pa smo kupili svinjete in se podali na otvoritveno vožnjo. Družba res odlična :010 trasa kot zmeraj ko se odpraviš v Opatijo in na Vidikovec pa naprej proti Buzetu ,Črni kal,Postojna :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: .Škoda da ni bilo Janetke ker nam je Serad pokazal kje je odlični ŠTRUDL :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: Edina napaka je, ko je Beny zavil v center Opatije so se OFSAJDU pocedile sline ko je zagledal pomankljive dekelce in spregledal stoječi avto ki je prav tako gledal :naughty: :whistle: .

Še malo slik da vas :l_01: kako je bilo lepoooooooo.

post-2458-126996331883_thumb.jpg

post-2458-126996334789_thumb.jpg

post-2458-126996337317_thumb.jpg

post-2458-126996339431_thumb.jpg

post-2458-126996341659_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nisem tebe pozabu :naughty: ,zato sem te vzel sabo in še ostala dva vsi pa smo kupili svinjete in se podali na otvoritveno vožnjo. Družba res odlična :010 trasa kot zmeraj ko se odpraviš v Opatijo in na Vidikovec pa naprej proti Buzetu ,Črni kal,Postojna :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: .Škoda da ni bilo Janetke ker nam je Serad pokazal kje je odlični ŠTRUDL :whistle: :whistle: :whistle: :naughty: :naughty: :naughty: Edina napaka je, ko je Beny zavil v center Opatije so se OFSAJDU pocedile sline ko je zagledal pomankljive dekelce in spregledal stoječi avto ki je prav tako gledal :naughty: :whistle: .

Še malo slik da vas :l_01: kako je bilo lepoooooooo.

Tkole me cinkaš kaj, a naj razložim, da sem si v resnici ogledoval nove fasade in urbanistično ureditev mesta. O:-) Nekaj mladih cipres sem videl posajenih na sprehajališču, na sveže zarisana parkirišča in nekaj povsem novih prometnih znakov :whistle:

Vtisi? Ko se človek po dooolgem času vsede na motor se malce zapelje s prijatelji, ko je vreme idealno in ceste suhe si res ne moreš želeti nič več kot samo poln tank bencina...in čim več ovinkov...

post-16698-126997446588_thumb.jpg

post-16698-12699744732_thumb.jpg

post-16698-126997448795_thumb.jpg

post-16698-126997537729_thumb.jpg

post-16698-126997538634_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!