Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Barakuda povej mi, ali gremo v ponedeljek preko Studenca na avtocesto ali se jo bomo izognili. Nimam še letošnje vinjete, pa bi še malo počakal, ker bi nabavil samo polletno.

Sporoči mi še, kje se midva dobiva in kdaj. Verjetno bi bilo Krško še najbolj primerno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 ofsajd & glazar: hvala za slike, paparazzi! :naughty:

Fura je bila odlicna, vec kot to se ne da povedat...

Janetka, ja.... na tej turi, ob cesti, je tudi en odlicen, fenomenalen, wow, izvor domacega jabolcnega strudla!!!

....ampak tako rec si lahko privoscimo le po dobri celodnevni, varni, soncni furi....

:OK:

do naslednje.... veliko varnih km vsem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 ofsajd & glazar: hvala za slike, paparazzi! :naughty:

Fura je bila odlicna, vec kot to se ne da povedat...

Janetka, ja.... na tej turi, ob cesti, je tudi en odlicen, fenomenalen, wow, izvor domacega jabolcnega strudla!!!

....ampak tako rec si lahko privoscimo le po dobri celodnevni, varni, soncni furi....

:OK:

do naslednje.... veliko varnih km vsem...

Serad pozdtavi lepe deklice saj veš kje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barakuda povej mi, ali gremo v ponedeljek preko Studenca na avtocesto ali se jo bomo izognili. Nimam še letošnje vinjete, pa bi še malo počakal, ker bi nabavil samo polletno.

Sporoči mi še, kje se midva dobiva in kdaj. Verjetno bi bilo Krško še najbolj primerno.

Brez vinjete :evilgrin: samo malo me moti napoved :wallbash: vremenska :headbang: nisem glih tip za dežne vožnje.Lahko se dobiva na Zdolah pri igrišču spijemo kavico,ko mi štajerci javijo gdaj pridejo v Sevnico ti javim uro (mobi v nedeljo bom že vedel) gdaj se dobimo :worship:

Štajercev verjetno ne bo ,če bo deževalo :nono: Midva se pa v vsakem primeru slišiva :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serad pozdtavi lepe deklice saj veš kje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

ves da bom!!! :kva2: :trance_27_notworthy: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOBOTA SIJE SONCE,KAM POTUJETE :whistle::?

Takole kaže

Obeti

V soboto in nedeljo bo večinoma sončno, več oblačnosti bo le na zahodu države. Ob morju bo pihal jugo, drugod jugozahodnik.

V nedeljo popoldne se bo od zahoda povsod pooblačilo, proti večeru bo ponekod že rahlo deževalo. V ponedeljek bo oblačno in deževno.

Bi blo najbolj kr v soboto nardit žegnanje :evilgrin:

Če je gdo za se lahko zmenmo pa častim v soboto žegen namesto ponedeljek! :yea1: VABLJENI!

(ni prvoaprilska) :nono:

:lol1::lol1:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole kaže

Obeti

V soboto in nedeljo bo večinoma sončno, več oblačnosti bo le na zahodu države. Ob morju bo pihal jugo, drugod jugozahodnik.

V nedeljo popoldne se bo od zahoda povsod pooblačilo, proti večeru bo ponekod že rahlo deževalo. V ponedeljek bo oblačno in deževno.

Bi blo najbolj kr v soboto nardit žegnanje evilgrin.gif

Če je gdo za se lahko zmenmo pa častim v soboto žegen namesto ponedeljek! trance_43_wavetowel2.gif VABLJENI!

(ni prvoaprilska) trance_26_nono.gif

trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Hay!trance_27_notworthy.gif

Malo popravljam vremensko napoved za v ponedeljek.MIRNA PEČ ;Povzeto po Pro-vreme.net;Temperatura od8c-13c,zmeren veter od2,4-6-8m/s,relativna vlažnost od38-42%,vidljivost24km,možnost dežja0%,srednja-nizka oblačnost 50%.whistle.gif Če bo kot predvidevajo se vidimo na žegnanju v ponedeljek.drinka.gifcoffee.giftrance_30_punk.gif Če bo drugače bomo pa vremenarje twak.giftrance_09_box.gif Se vidimo lp.Jomatrance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay!trance_27_notworthy.gif

Malo popravljam vremensko napoved za v ponedeljek.MIRNA PEČ ;Povzeto po Pro-vreme.net;

Težka bo :worship: ,če bo slabo vreme mene ne bo ,ker so mi prestavili operacijo na 13.04.in se ne bi rad prehladu Vi se pa javite in oglasite pri meni protokol bo potekal normalno-se slišimo :naughty: :beer1: :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

z Glažarjem sva nekako dogovorila za ponedeljek.

Gorenjski del naj bi se dobil ob 8,30 kaVA V šENČURJU NA BENCINSKI. (Kdor bo pil kavo naj pride mal prej)

Ljubljano poberemo na BARJU (Petrol) 9.15

Štajerski del pa v Ivančni okol 9.50, potem pa na Žužemberk in s kontra strani v Mirno peč - brez drenjanja!

SEVEDA ČE NAM BO VREME VSAJ MALO NAKLONJENO

TOREJ, ČE NE PADA TOČA GREMOOOOOO!

BYBY:yea1:se ga vidmo

P.S: Glažar si pridržuje pravico do manjših popravkov poti in časovnih okvirov , cena pa ostane enaka!

(vse za doplačilo press) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

z Glažarjem sva nekako dogovorila za ponedeljek.

Gorenjski del naj bi se dobil ob 8,30 kaVA V šENČURJU NA BENCINSKI. (Kdor bo pil kavo naj pride mal prej)

Ljubljano poberemo na BARJU (Petrol) 9.15

Štajerski del pa v Ivančni okol 9.50, potem pa na Žužemberk in s kontra strani v Mirno peč - brez drenjanja!

SEVEDA ČE NAM BO VREME VSAJ MALO NAKLONJENO

TOREJ, ČE NE PADA TOČA GREMOOOOOO!

BYBY:yea1:se ga vidmo

P.S: Glažar si pridržuje pravico do manjših popravkov poti in časovnih okvirov , cena pa ostane enaka!

(vse za doplačilo press) :kva2:

Glažar se odjavlja za ponedeljek :BUA: ker so vremenarji za naš konec za ponedeljek napovedali SNEG :headbang::wallbash::headbang::wallbash::headbang::wallbash: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ,

Glažar to ni malenkostni popravek! :nono: Mal nas :l_01: tale vreme!! :slap:

Morda bo pa drugo leto bolje! :cry:

Lepo se imejte do naslednjega poletja. :yea1:

(Očitno vse pade dobesedno v vodo press)

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je bla pr Janetki kava OK 100% vreme je na gorenskm konci mau slapš :evilgrin: za par stopin nižje temperature dragač pa dobr :naughty:

Tako,da sem danes naredu dorih 300+ :worship::kva2:

RAVNE PRI ZDOLAH 42-KK-ZIDAN MOST-HRA-TRB-ZAG-LIT-LJ-KR-GOLNIK-KR-LJ-LIT-BOGENŠPERK-ŽUŽEMBERK-STRAŽA-NM-KOSTANJEVICA-KK-RAVNE PRI ZDOLAH 42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj padlo 340km.

Trasa je bila Ljubljana, Podgrad, Besnica, Trebeljevo, Smartno pri Litiji, Litija, Trbovlje (obrat), Litija, Hotic, Dolsko, Ljubljana, Brezovica, Vrhnika, Logatec, Ride pa do Crnega Kala, v Rizani obrat pa nazaj do Ljubljane. Vceraj na cesti precej Stromov, za dvema sem celo vozil od Brezovice do Vrhnike, ko sta zavila proti Horjulu. Vsem ostalim sem pa full mahal trance_43_wavetowel2.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_27_notworthy.gif Hojlatrance_27_notworthy.gif

headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif Tudi Koroško-Štajerska naveza odpoveduje jutrišnji obisk Dolenjskewallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif Več sreče prihodnjičtrance_19_hmm.giftrance_05_banana.gif ,se prontamo in tipkamo, ko bo boljše vremetrance_04_baaa.gif .Za zdaj pa delajte in uživajte malo drugačepos.giftrance_40_thumbup.gif Lepe velikonočne praznike vsem želiva ;Joma&Jomica!yes.gifwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj padlo 340km.

Trasa je bila Ljubljana, Podgrad, Besnica, Trebeljevo, Smartno pri Litiji, Litija, Trbovlje (obrat), Litija, Hotic, Dolsko, Ljubljana, Brezovica, Vrhnika, Logatec, Ride pa do Crnega Kala, v Rizani obrat pa nazaj do Ljubljane. Vceraj na cesti precej Stromov, za dvema sem celo vozil od Brezovice do Vrhnike, ko sta zavila proti Horjulu. Vsem ostalim sem pa full mahal trance_43_wavetowel2.gif.

Ja eden izmed teh stromov sem bil jaz, če imaš modrega, saj mislim da je bila ta barva, smo se srečal tam med zagorjem in trbovljam.

Me je pa pot slučajno zanesla na trojanski krof. ( 140 km :worship::worship: )

Mi ki pa smo bolj blizu Mirne peči, pa še vedno upamo, da gremo jutri :yea1:

post-13958-12703724726_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj na cesti precej Stromov, za dvema sem celo vozil od Brezovice do Vrhnike, ko sta zavila proti Horjulu. Vsem ostalim sem pa full mahal trance_43_wavetowel2.gif.

Midva z Glažarjem sva bila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja eden izmed teh stromov sem bil jaz, če imaš modrega, saj mislim da je bila ta barva, smo se srečal tam med zagorjem in trbovljam.

Me je pa pot slučajno zanesla na trojanski krof. ( 140 km :worship::worship: )

Mi ki pa smo bolj blizu Mirne peči, pa še vedno upamo, da gremo jutri :yea1:

post-13958-12703724726_thumb.jpg

Ne, moj je v barvi zebre, tako da si moral z modrim nekoga drugega srecat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

worship.gif ŠTROMARJI worship.gif

Samo toliko da vam povem , da je moj KLV pripravljen na novo sezono !!!!

Žal pa moram jutri spet v ...... HOLLAND..... blumenborsse ...delo kliče !

Imejte se vsi .... pa se vidimo kasneje !!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ,

GOERENJSKI OPTIMISTI še vedno upamo, da se bo zjutraj pokazalo bolje, kot napovedujejo.

Če bo vsaj brez padavin gremo trije vsaj.

V primru da se še kdo odloči naj pokliče zjutraj ob 9.00.

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse dobrote bodo počakale na lep sončen dan! :naughty:

Jutri pa kud koji mili moji :yea2:

Osebno sem dobu vabilo za kosilo tako,da................ :OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

v Mirni sva videla samo enega štroma, pa še tega nisem poznal.

Kje pa ste bli??? :?

Midva sva požegnana, pod ritjo pa mava že cca 1000 km. Pridna kaneda :grim

No še dokaz:

post-18326-127049087492_thumb.jpg

Lepo se imejte BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

v Mirni sva videla samo enega štroma, pa še tega nisem poznal.

Kje pa ste bli??? :?

Midva sva požegnana, pod ritjo pa mava že cca 1000 km. Pridna kaneda :grim

No še dokaz:

post-18326-127049087492_thumb.jpg

Lepo se imejte BYBY

Svaka čast. Najin stromček je na toplem v garaži počival in čaka na lepše vreme. Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

v Mirni sva videla samo enega štroma, pa še tega nisem poznal.

Kje pa ste bli??? trance_11_confused.gif

Midva sva požegnana, pod ritjo pa mava že cca 1000 km. Pridna kaneda grim.gif

No še dokaz:

post-18326-127049087492_thumb.jpg

Lepo se imejte BYBY

malo štromov;sem menda videl vaju dans u Mirni;ampak tudi sam sem zamenjal motor pa se še ne poznamo(po novem)whistle.gif velik KM p.s zverca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!