Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

A tisti z zarjavelo ketno je tudi pri vas? trance_25_naughty.gif

ja tudi, ampak on se vozi celo leto in v snegu še predn ga plugi splužjo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za konec pa še en teden dopusta v Nacjonalnem parku Mljet :worship:

o blagorrr se vama, ampak tud jest bom vse to prefurala ...nekega lepega dne , ko bo svizec zavil čokolado v folijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¬Bom poskusila bit zelo kratka, da vas ne mine prebrat do konca.¬¬¬

Nedelja 04.07.2010 ura 5 zjutraj ko se zbudim…. Še predno zvoni budilka … vas zanima moj zajtrk ? :whistle:

»nejked« krof na Trojanah, namest cukra in marmelade pa skupna vožnja z Barčijem in Ofijem do Lesc. V Lescah se je zbralo 7 motorjev in pridruižil se nam je novinec CeDe.Tko na pogled »cel dec«. Vozi črno dvocevko torej ma okus za farbo. :naughty:

Spil smo kafe in poslušal Žrebčev monolog z opisom poti, pravili, predpisi, odstopanji itd.

Ker smo se vsi z vsem strinjali naslednjo minuto pa vse pozabili, smo se odpravili v lepi cikcak kolonci proti župniku na Maltalal. Pred Bauhausom v Vilachu smo bli dogovorjeni s 5- timi štajerci, ki pa jih tam nismo :grrr našli. Iskali smo jih po okoliških parkingih, nato pa šli pogledat še na drugo stran stavbe. Ob počasni vožnji sem slišala zvoke, kot jih spušča ptica »kajnc«. Kajnci so ponavadi na visokih drevesih, zato sem pogledala desno kjer so bila drevesa, pod drevesi nebeška senca, v senci pa :eek: tri pomaranče (KLV) en štrom in Honda. Ne morš verjet kam so se skril, mi reveži jih pa iščemo naokoli. Kje smo se vozili ne bom opisvala, ker je Žrebec objavil link z opisom poti, povem pa vam, da je bil pogled na levo in desno v glavnem zelene barve in sončen. Naša četica je gladko vijugala, sem pa tja se je zamenjala kakšna pozicija v koloni, drugih posebnosti pa ni bilo. Poskrbeli smo tudi za varnost, z Žrebcem sva nosila florestenčne odsevnike, Barčija se pa itaq z aviona vidi s tisto mega čelado. Za vsak slučaj je bil u pozadini še gasilec Ofsajd. Pri vznožju ceste na jez, še pred blagajno, se je začela delati gužvica …. nato je bla gužva, čist na koncu pri blagajni pa ni blo placa niti za ventilček. Vozniki avtomobilov so bli zelo potrpežljive živalce in so motoriste spuščali predse v kolono ( v takem primeru vžge širok nasmešek :D – govorim za punce) za razliko od tistih na cesti, ki so med vožnjo nalašč vozili ob črti in pospeševali. :wallbash: Grem stavit, da imajo v avtih klime, sicer so si pa sami krivi, da na tak motodan rinejo na žegn. Plačali smo tistih 6 € cestnine za nadaljne cjazenje, nismo pa vedli, da je poletna ploha dežja vključena v ceno. Vam povem, da me je že grabilo, da bi obrnila in šla nazaj dol v dolino, dež, gužva, živčni vozniki, ampak nekaj mi je reklo »Janetka ne seri …vozi dalje !!« Gotovo je še kdo tako pomislil …. ampak bomo vedli za drugič … na žegn mormo zamudit kot vsa leta doslej, pol ni pa anbene gužve.

Ker se je dež krepil sm zapelala h kraju, da oblečem dežjak, saj moj tekstil ne zadržuje vode. Pa ni bilo nič iz tega . Ofsajd naju je oba z Bobijem nagonu :evilgrin: nazaj na cesto in v dežju sva odštromala do vrha.

Na jezu je še malo rosilo, potem pa so se oblaki razkadili in posijalo je sonce … razpoloženje se je precej popravilo. Malo smo se našpancirali in zmazali sendviče. Joma in Jomica sta nas zbobnala na kup ter iz topcase privlekla ???? 7 kilogramsko lubenico!!!!

Ste že kdaj na 1.933 m.nmv jedli lubenico ? Joma je razrezal bučo, mi pa smo jo glodali ko hrčki. Ko smo se z jeza vrnili v dolino, je Renegade odšel na blagajno kjer so nas prej obrali in se vrnil s kupčkom nalepk ….. se vam tudi zdi, da bi blo fer, da dobimo v spomin vsaj nalepko?

V Gmundu smo/so tankali, sicer mi ne bi blo treba, a me je izučlo sredi junija, ko me je Glažar čez pol Avstrije vleku s 5timi hlapi bencina. Med tankanjem je Renegadova Maja začela vpit po celi bencinski črpalki » Ih rabm ajn kafe, ich rabm ajn kafe« in ker sva ji pritegnili še ostali 2 dami, je padla komanda »kofi brejk!« :kava:

Kofetkal smo v ošteriji, ki ne pozna ravnega park placa, imajo pa dober kafe in lušno deklino z rdečimi lički za kelnarco. Capuccino je bil 2,5 €, kar je razmeroma poceni (za avstrijo), apfelštrudl majo pa po 3 € in naj ga kr obdržijo, ker ga nismo jedl. Smo pa jedl orehovo potico, ki sigurno ni narjena po gorenskem receptu. Bila je tako bogato namazana, da se testa skoraj vidlo ni.

Hvala Jomica, da si jo prinesla seboj…

Po kofetu in kratkemu oddihu sem preštela, če smo še vsi na kupu in odpelajli smo se na »Turnerhohe« kjer smo naredli gasilsko sliko B) vseh 12tih motorjev. No ja, bilo je 10 motorjev , en Moto GuZni :SS in ena Ho&Da :xx: . Slikali smo, se smejčkali, eni so mel čik pauzo, pa sonček, pa rožice, pa čebelice in v vsej tej idili se mimo po polžje pripelje snežno bel audi karavan in bulji v naše lepotce. Mi pa buljimo vanj, »kaj za vraga je pa vidu da ne najde druge prestave«

Zdele me bo srce bolu, ko bom tole pisala, ampak slej ko prej se bo razvedlo, pa najbolš da kr povem.

No torej, tist butl v avdiju se je že skoraj odpelau do konca naše kolonce motorjev, ko se je nenadoma ustavu in šel rikverc, odprl šipo, nas pogledu z inšpektorskim pogledom in reku: »aber Stelvio ist da šonest »

Jebem mu :bum: sunce japansku, če bi mela tist moment kaj pametnega v roki, bi mu zagnala v bučo. Kako se je lahko izmed 12 spoliranih motorjev zapiču glih u Tigrovga guzija in reku, da je najlepši od vseh.

Tiger je v momentu zrastu za 5 cm in mogla sm mu stopit na prste, da se je spustu na realna tla, voznik avdija je še pomahal in odpelou, mi pa u jok pa na motor.

Pa tko lep dan je bil, pol pa taka blamaža. Na hit smo se zmenil da se počasi vrnemo proti domovini in se tako poslovili od štajerske naveze, ki jo je domov popeljal Renegade. Gorenska garda s parimi padalci pa se je čez Korensko sedlo vrnila pod Triglav. Med potjo sem opazovala Žana, ki je vozil pred menoj in stalno rital po sedežu levo in desno. Ko je razmigal ritko, je stegoval noge ali pa obračal glavo. Šlo mi je na smeh :lol1: , stavim, da ga je bolela čist vsaka mišica. Hehe, tko je to, ko štromaš cel dan, vaja dela mojstra. Malo pred Dovjam se je ulil dež in na avtobusni postaji smo grupno oblačili kondomčke Bobiboss, Barči, Cede in moja malenkost. Žan in Žrebec sta se samo režala in se odpelala naprej za Ofijem do brunarce pri Aljaževem spomeniku. Tam nas je pričakal gazda Glažar in v VIP sobi smo mu predstavili naša dva prostovolca in zraportirali kaj smo doživeli. Ura je bila osem, ko smo dvignili ritke in odštromali domu. Žan in Cede sta bila z našo družbo in izletom zadovolna, upam da sta bila iskrena. Jest sm bla zmatrana in izžeta a že čakam naslednjo furo. :yea2:

Če ma kdo še kako vprašanje naj me kontaktira na PM. :rolleyes:

Bye bye by Janetka press :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla.......

super, da ste vsi srečno prišli domov. :trance_27_notworthy:

Naša Janetka bo pisala komentar...vsaj upam :naughty: ...saj je njeno pisanje čar vsakega izleta in ga s težavo :kva2: pričakujemo, da kakšno opombo s smehom oplemenitimo :kva1: .

Jaz bom vztrajal pri čakanju PRESS :boobies::winkiss: :krneki: poročila!

Fura, ki se vsakoletno odvija v drugi polovici Julija, je bila do sedaj vedno v domeni Glažarja, saj je veljala, kot rojstnodenvnodarilo in se zato imenuje Happy BD Fura (HBDF), ker kar nekaj pripadnikov (istomišljenikov :whistle: ) V-Strom skupine praznuje RD v Juliju. Glaži jo že z nestrpnostjo pričakujem... :010

LP Žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla.......

super, da ste vsi srečno prišli domov. :trance_27_notworthy:

Naša Janetka bo pisala komentar...vsaj upam :naughty: ...saj je njeno pisanje čar vsakega izleta in ga s težavo :kva2: pričakujemo, da kakšno opombo s smehom oplemenitimo :kva1: .

Jaz bom vztrajal pri čakanju PRESS :boobies::winkiss: :krneki: poročila!

Fura, ki se vsakoletno odvija v drugi polovici Julija, je bila do sedaj vedno v domeni Glažarja, saj je veljala, kot rojstnodenvnodarilo in se zato imenuje Happy BD Fura (HBDF), ker kar nekaj pripadnikov (istomišljenikov :whistle: ) V-Strom skupine praznuje RD v Juliju. Glaži jo že z nestrpnostjo pričakujem... :010

LP Žrebec

Le poglej ga zlomka, ko kliknem na dodaj odgovor, je poročilo že tu......hitro brat.....hvala PRESS!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tudi, ampak on se vozi celo leto in v snegu še predn ga plugi splužjo :worship:

No, potem ne bo motilo nekaj salotejpa in par kil mušic na mojem...:whistle: Pa brez zamere Aky.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

) V-Strom skupine praznuje RD v Juliju. Glaži jo že z nestrpnostjo pričakujem... :010

LP Žrebec

Bodite pripravljeni na presenečenje saj je vsako leto in to nebo nič drugače :naughty:

Tako zgleda po polovici fure Janetka pa je ze kar nekaj prevozila z nami

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevozila Durmitor od Kanjona Pive do Žabjaka

Po teh krajih pa se mi še vedno kovca !!!worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še par mojih slikc, na njih je hosta kjer so se skrival štajerci :evilgrin:

pa razgled na Maltatalu in benza v Gmundu

post-9535-127839766558_thumb.jpg

post-9535-12783976856_thumb.jpg

post-9535-127839769967_thumb.jpg

post-9535-127839771992_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu pa so slike s kraja zločina kjer je bil Stelvio razglašen za 65656%#"#%// :surrender:

ter Baracuda ob odhodu domov, imel je najdaljšo pot do doma

post-9535-1278397861_thumb.jpg

post-9535-127839788111_thumb.jpg

post-9535-127839789967_thumb.jpg

post-9535-127839791609_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zato ker si jo začel delat v zadnjem trenutku... v roku 14 dni bo nova

celodnevna fura ...začni z akcijo ZDAJ !!! :kva2:

nisem še zasledil točnega datuma, zato samo upam, da ne bo v terminu dopusta...

ki bo letos po 10 letih na hrvaskem in za spremembo z avtom :(

ce se vrnem pred furo se zagtovo pridruzim :)

pa glih k bom na morju.pa naslednjič.

drgač pa, glede včeraj, hvala za prijetno druženje in še kdaj!

jaz tudi kot sem ze rekel :(

Še moji utrinki......bilo je nekaj novosti ..... :wacko:

LP žrebec

kje je ta jez? neverjetno lepo

zame ko se bojim višine, bi to bila adrenalinska injekcija :)

pa tiste fotke iz juge - zelo je lepo.

vsaj meni, ko vidim, da se je nekje cas ustavil - ceprav bi ljudem zelel bolj napredno zivljenje.

ampak bolj napredno, pa pomeni slabsi standard za naravo, zivali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar, ja vama dvema je tok lepo, da je to že kičasto :P

Šalo na stran, vsa čast za izbiro poti, destinacij in na koncu za dopustovanje na Mljetu, najlepšem otoku v Jadranskem morju trance_27_notworthy.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem še zasledil točnega datuma, zato samo upam, da ne bo v terminu dopusta...

ki bo letos po 10 letih na hrvaskem in za spremembo z avtom :(

ce se vrnem pred furo se zagtovo pridruzim :)

jaz tudi kot sem ze rekel :(

kje je ta jez? neverjetno lepo

zame ko se bojim višine, bi to bila adrenalinska injekcija :)

pa tiste fotke iz juge - zelo je lepo.

vsaj meni, ko vidim, da se je nekje cas ustavil - ceprav bi ljudem zelel bolj napredno zivljenje.

ampak bolj napredno, pa pomeni slabsi standard za naravo, zivali...

Vprašanje če je slabši standard za naravo...so majn ozaveščeni in mečejo smeti kamor se jim zljubi... :headbang:

Napredno ni vedno boljše...prinaša samo stres in tekmovalnost... :fight1:

Želel bi jim le manjšo revščino ker ta MTV način življenja vprašanje kam vodi...

Zato pa ... :beer1:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :headbang::wallbash::headbang::wallbash::headbang::wallbash::headbang::wallbash:

Kaj sem zamudil!?!? :wallbash::headbang::wallbash::headbang:

:slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Triglav ni tudi do kolena pravi Štromarski družbi :cry:

Jah... nič... v pričakovanju Happy B-day fure, vas pozdravljam... :010 :010 :010

P.S.

samo ne vem čigave so fotke boljše... Glažarjeve ali vaše "skupinske" z zadnje fure!?!?

Barvo ekipa, respect!

Upam da se v kratkem vidimo v spegljih ;-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar, ja vama dvema je tok lepo, da je to že kičasto :P

Šalo na stran, vsa čast za izbiro poti, destinacij in na koncu za dopustovanje na Mljetu, najlepšem otoku v Jadranskem morju trance_27_notworthy.gif

Kar se Mljeta tiče je res najlepši otok na celem jadranu :worship: pa sem ga dal skozi celega .

Sploh pa da si gost domačinov in njihove kulinarike še zdaj se mi cedijo sline če pomislim na tole.

pa ambijent ob večerji

post-2458-127843870714_thumb.jpg

post-2458-127843884856_thumb.jpg

post-2458-127843890583_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se Mljeta tiče je res najlepši otok na celem jadranu :worship: pa sem ga dal skozi celega .

Sploh pa da si gost domačinov in njihove kulinarike še zdaj se mi cedijo sline če pomislim na tole.

pa ambijent ob večerji

To da si dal sliko hobotnice v solati pa ti ne odpustim brez vsaj dveh kozarcev medvedove krvi drunk.gif

Kraljevstvo za hobo!!! Mljask...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!