Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

dans je pa 17.8. en čist navaden torek in nimam več razloga za zabušavanje

vsem, ki ste mi voščili tako in drugače sporočam

Janetka vas ma rada :blush:

in želim si, da še dolgo ostanemo štromarska družina :winkiss:

Živjo!

No, pa še midva mal z zamudo :notworthy: Janetka - vse kar si želiš, ne samo varnih km, tudi veliko ljubezni in potrpežljivosti tvojih bližnjih.

Moram pa povedat, da z Igorjem v petkih hodiva na vikend, kjer ni interneta, pol sva pa odrezana od sveta :headbang: - škoda, da nisva vidla plana za nedeljsko turo, bi šla zraven. Sva se pa tudi midva odpravila iz LJ do Litije, mim Hrastnika in naprej do Krškega, pol pa do znancev na slive in nazaj. Sam ... Baracude nisva srečala s kolesom :naughty:

Se priporočava, da v bodoče malo prej napište namige za fure, al pa kakšen SMS pošelte :worship: .

Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še nekaj sem pozabla - izdam vam skrivnost na kaj "laufata" Janetka in Ofsajd, zakaj Janetki pravijo "žabica", in kako Janetka zgleda mal "drugač". Seveda pa je bila družba odlična - (kot vedno, kadar sva s štomarji).

Darja in Igor

post-12758-022163000 1282072189_thumb.jpg

post-12758-093190400 1282072201_thumb.jpg

post-12758-008708200 1282072220_thumb.jpg

post-12758-095962700 1282072285_thumb.jpg

post-12758-028553000 1282072303_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. :evilgrin:

KVa je sedaj klapa a ni nobenga interesenta za dalmacijo :naughty: .

V-STROMARJI z besedo na dan,da vidmo kva si mislite smo za fešto, gremo ali grem sam

S katerim pa lahko grem, levim ali desnim :kva2::kva2:

post-13958-060491100 1282107634_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se priporočava, da v bodoče malo prej napište namige za fure, al pa kakšen SMS pošelte :worship: .

Igor in Darja

v kolkr bom vedla, da se gre na furo ... bom poslala SMS Igorju, oblubm :blush:

evo že pošilam SMS za Dalmacijo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim pa lahko grem, levim al krneki

absolutno z levim !!!! kngrečulejšnnnnnnnnnn Robert :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno stanje prijav za vikend 17-19.9.2010 v Dalmaciji

1+2. Glažar in Žemljica

3. Ofsajd

4. Fritz

5. Pataja (oranžni Žan)

6. 70 Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke še 1x, sm že mislu da se boš potuhnu...pa naj ti dobro služi

Ne,ne, samo cajta mi je malo zmanjkalo ( registracija, šiht, na servis po olje :boobies: , pri štromu ga nisem bil navajen s sabo vozit :yea2: , kot sem ti po telefonu obljubil pridem v zasavski konec in ta nova štromarka pride tud zraven,

pa takrat še rečemo kakšno za v dalmacijo, kako in kaj

Janetka, krneki :OK::OK::010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, še nekaj sem pozabla - izdam vam skrivnost na kaj "laufata" Janetka in Ofsajd, zakaj Janetki pravijo "žabica", in kako Janetka zgleda mal "drugač".

Frutek je zakon, ko še ni svežga korenčka na vrtu !

na tej furi sm bla pa tipična gorenka, plavala v sposojenih kopalkah (by Tanja), se brisala v sposojeno brisačo (by Brum)

in plavala v sosedovem morju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katerim pa lahko grem, levim ali desnim :kva2::kva2:

Ženka z levim ti pa z desnim bomo mal testnih vožn udarlpa mal slinil okol in dol imeli kr neki gs-ov.Vsi prišli iz v-stroma na gs-a .

Tako kot smo rekl skupina se bo počasi preoblikovala V-STROM & BMW ALI JAPONSKO BAWARSKE SKIRCE :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot sem ti po telefonu obljubil pridem v zasavski konec in ta nova štromarka pride tud zraven,

pa takrat še rečemo kakšno za v dalmacijo, kako in kaj

Ti kr prpel našo punco da mal spet vidi :wub: domače kraje. Te držim za besedo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj slikic :winkiss: kar se tiče krofov itak ni potreben komentar :krneki:

Sem vas v Breznu prehitel.....se mi je kar zdelo, da ste vi......iiiiii, kak smo lepi na predzadnji slikici (mislim, Kec, lejcek pa jaz...) LP družba pa fajn se vozite...:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste že videli kako KLV-jaši sprobavajo trdoto korejskih gum :naughty:

post-9535-002833500 1282157076_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 15.8. je spet grmelo na mojem dvorišču. Glažar in Tiger sta prišla pome okol 9. ure, nato smo skupaj zbudili še preostale zaspance v moji ulici, da niso zamudli zadnje maše. Odštromali smo pred Tosamo v Domžale po Borisa z Nino in Bobija. Tolk časa se že družimo, pa se še niso navadli, da če Glažar NE DA ČELADE Z GLAVE potem to pomeni, da PAUZE NI !! Je treba bit fajn pozoren na njegove poteze, naj vam malo namignem:

Glažar sname čelado in začne iskat cigarete: Pauza BO ! :grim

Glažar sname čelado in ne išče cigaret: ne premakni se z motorja !

Glažar ne sname čelade in išče cigarete: to je pa nemogoče ! :grrr

Od Tosame smo se peljali na Trojane po Ofsajda z Barbaro, jest pa po krofe z marmelado in to kar 13 komadov. Sem jih hotla, še za domu kupit, pa ni blo placa v kufru. Vse krofe smo zmazali v Preboldu, ko smo okupirali Žanov lično opremljen lokal, odprt samo za nas. Barbara in Žemljica sta skočili :010 za šank kuhat kavoostali pa smo se razlezli po klopcah in stolih in reševali svet. Žan je zaspano sedel ob šanku in se nalival z adrenalinsko pijačo. Po odlični kavici in mastnih krofih smo hrumeli proti Šentjurju, pa spomnim se, da smo se peljali mimo zloglasne vasi Tekačevo, pa čez Ptujsko goro in tokrat smo v Miklavž na Dravskem polju prišli z drugega konca kot ponavadi. V Miklavžu smo obiskali Renegada, ki za motor sploh ne najde časa ob tako butastem službenem urniku, ima pa njegova Maja veliko korist od tega, ko ji Renegade poklanja :wub: nizozemske tulipane. Medtem ko je ob kofetkanju Bobiboss slikal kelnarični dekolte O:-) , Tiger srkal Cockto, Žan švical v dolgih rokavih, sem jim skušala dopovedat, da je za nami točno 4 leta druženja, saj smo se prvič v živo srečali ravno 15.8.2006. Pobudnika sta bila Frtiz in Renegade. Bravo mi !!! 4 leta skupnih voženj in zimskega biljardiranja, pa se še nismo skregali. Nekateri štromarji so zašli na kriva pota in kupili »krneki GS« in podobno navlako, večina pa je ostala zvesta poševnim lučkam. Ob slovesu smo polubčkali in postiskali Renegada in šli prižgat svečke Dadyju, nato pa jo mahnili v tujino na ruto 69. Na Moto točki imenovani »pokaži B) kaj maš med nogam« je Glažar privlekel na dan zajeten sendvič, za njim pa še vsi ostali, jaz pa sem se spraševala, kje sem pozabla prebrat, da je sendvič na nedeljski furi obvezna oprema. Uff še dobro, da mi je Žan v lokalu nabasal žepe z mini piškoti za h kavi …. drgač …. dok si rekao keks sm zmazala vseh 8 keksov, ko pristopi k meni Mira in me začne 87346#$#%/%/% zakaj nimam nič za jest … pa ji povem, da bom šla na Jezersekem na pasulj pa bo :cry: . Ampak že je bila pred mano z odličnim gorenjskim sendvičem in mi ga je podarila v dobrodelna namene.

Hvala Mira, sej lačen štromar ne stoji pokonci, lačna štromarka pa sploh ne.

Med grickanjem sendviča sem opazovala našega Bobija, ki je s kruhom praznil piksno gavrilovičeve paštete, revež je še vedno čustveno navezan na JLA. Pašteta in kruh, ne rabiš noža sploh.

Od malice na ruti pa do Jezerskega nismo spustili noge na tla … smo pa sem in tja odlepili ritke od sedeža ampak nedeljska vožnja je bila pravi :yea2: balzam. Na Jezereskem sta Tiger in Glažar končno izdavila stavek, ki smo ga čakalli cel dan in ta je: JEST MORAM TANKAT !! :headbang:

Hehe, edino moj Zuki to nedeljo ni vidu bencinske črpalke, je pravi mali japonski čudež. Z Jezerskega smo šli še na poslovilno kavico k meni domov, da smo strnili vtise in potegnili črto pod 4. Jubilejno vožnjo na Štromarsko vnebozetje. Djume je skuhal odlično kavo, mlajši sin me je nadomeščal pri slikanju in ob sproščenem klepetu se je Bobi spomnu, da je čisto pozabil na domačega :slap: psa. Evo, pa je blo idile konec, zagnal je alarm, v roku 3. minut so bli trije štromarji na motorjih in jo skup mahnili domu. Ostali smo še malo »potegnili«, potem pa se raztepli vsak na svoj konec. Do postelje sem imela natačno 27 korakov, luksuzzzzzzzzzzz. :OK:

Par slikc z dvorišča, ker sm fotkič pozabla doma, se zgodi tudi Janetki.

Bye, bye by Janetka press :wub:

post-9535-091783200 1282157978_thumb.jpg

post-9535-055752500 1282157993_thumb.jpg

post-9535-095967500 1282158013_thumb.jpg

post-9535-072144900 1282158033_thumb.jpg

post-9535-097211600 1282158051_thumb.jpg

post-9535-091213200 1282158269_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super poročilo, kot vedno :OK: . To sem že nekje zasledil glede psa, pa mi ni bilo čisto jasno, za kaj gre. Ko sem se nazadnje "preganjal" po Ruti 69 (na takrat še sposojenem) motorju (Štromu seveda), pa ni bilo take gneče. Dobro, da ste imeli še kje za parkirat...

Lepo se imejte vsi:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, edino moj Zuki to nedeljo ni vidu bencinske črpalke, je pravi mali japonski čudež.

Tudi moj je ni videl...closedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj je ni videl...closedeyes.gif

iiiiiiiiiijoj Boris soryyyyyyy , sm misnla, da si ti v Šentjurju tankal

a sva še kolega ? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da niste preveč neusmiljeni do bivših V-Stromovcev in jih še vedno s sabo vzamete, čeprav MG vozijo.

Zelo lepo :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da niste preveč neusmiljeni do bivših V-Stromovcev in jih še vedno s sabo vzamete, čeprav MG vozijo.

Zelo lepo :worship: .

Enkrat stromar večno stromar :naughty: pa vse en kaj vožiš sedaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiiiiiiiiijoj Boris soryyyyyyy , sm misnla, da si ti v Šentjurju tankal

a sva še kolega ? :blush:

No, OK...trance_25_naughty.gif Kateri je najlepši? Bel, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bel :grim :wub: .... saj vem, kaj mi sledi :bum: Ampak niti ni važno, kakšne barve je ali kolikokrat gre kdo tankat, samo da je V-Strom/KLV

(ja, pa Stelvio, pa BMW)

, pa da so ljudje, ki jih vozijo fina druščina :worship:, pa da se včasih kje dobimo, pa kako rečemo, pa kako :kava: pa krof zraven primaknemo,...

Lepo se imejte!

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat stromar večno stromar :naughty: pa vse en kaj vožiš sedaj :whistle:

Je taku, dobiš za liter cvička :alko: :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!