Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Vidim, da niste preveč neusmiljeni do bivših V-Stromovcev in jih še vedno s sabo vzamete, čeprav MG vozijo.

Zelo lepo :worship: .

Hja,

vulcan, veš kolk jih moram včasih prosit, da me sabo vzamejo. O:-)

Pol so pa vsi zadovolni ,ker se lohk večkrat ustavijo ,ker moram jaz tankat.....he,he :D:kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem prešalto na štomarja:yes: :yes:

odlično, ob prvi furi z nami daš za pijačo:grim in krof za Janetko.

:D mal te moram, dobrodošel med Štromarji in če se nam kdaj pridružiš na furi pa vsekakor lahko pričakuješ prijetno družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično, ob prvi furi z nami daš za pijačo:grim in krof za Janetko.

:D mal te moram, dobrodošel med Štromarji in če se nam kdaj pridružiš na furi pa vsekakor lahko pričakuješ prijetno družbo.

ma ni problem za krofe,na trojanah majo najboljše:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz sem prešalto na štomarja:yes: :yes:

Welcome, malih štromov nam primankuje, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trenutno stanje prijav za vikend paket presenečenja 17-19.9.2010 v Dalmaciji

1+2. Glažar in Žemljica

3. Ofsajd

4. Fritz

5. Pataja (oranžni Žan)

6. 70 Robert

no kaj je zdaj... vam ni do morja, sonca, medvedove krvi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsni vikend sem bil na 2.5 dnevni furi po BiH v ČG in nazaj.

mika me, pa ne vem če bom dobil zeleno luč od boljše polovice :)

zaradi okoliscin se letos veliko vozim sam in ne bi bilo niti posteno od mene, da bi se spet kam sel potepati.

morda pa le.... ce bom priden doma :) :) :)

campiranje ali spanje v apartmajih? sem morda spregledal...

od tega je tudi odvisno verjetno do kdaj je treba sporociti prisotnost.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

campiranje ali spanje v apartmajih? sem morda spregledal...

nič nisi spregledal...tolk veš kot ostali, smo na čakanju

da gazda Glažar še kakšno reče :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič nisi spregledal...tolk veš kot ostali, smo na čakanju

da gazda Glažar še kakšno reče :whistle:

Je rekel gazda Glažar, da se spi v apartmajih. A ste v nedeljo na Trojanah na ušesih sedeli? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je rekel gazda Glažar, da se spi v apartmajih. A ste v nedeljo na Trojanah na ušesih sedeli? .)

najbrž je predaval, ko sm šla jest krofe kupit, a je povedu da bo Ofi pr njemu spal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na glas ne, je bila žena zraven :lol1:

Žemlca je tega že vajena veš :lol1:

mam občutek da bom rabla odvetnika :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ni res!!! :wallbash::headbang::wallbash:

Človek gre za en teden na dopust, in na formu se dogaja več kot celo leto... no, skoraj :rolleyes:

A -> Janetka R-D -> tudi če z vellliiiikkooooo zamude, vse najboljše najbolj hudi Štromarki ki jo poznam! Pa še 100 let nam živela tudi "Janetka Press" :004

B -> Dogovor okrog Dalmacije -> ja ja... ok, se spomnim da smo se "pogovarjali o tem", ampak tako pomembna odločitev, glih v tednu ko me ni.... ah.... no, že pri samem opisu dogodka je mislim razvidno da se dogodku moram udeležiti, ampak... dve pripombi:

- "Seba Jeba Entertainment" ne fuKcionira pod 20 prijavljenih udeležencev, tako da Štromarji prijave prosim :beer2::yea1:

- en vikend kasneje slučajno ne bi šlo? Če ne gre drugače, se bom udeležil... je pa res da imam že za ta petek in vikend precej zaseden koledarček :-( SJE (Seba Jeba Entertainment) baje potrebujejo v Portorožu in Rovinju.... in to skoraj pa istočasno :yea2: :yea2:

C -> Moto fura prek Jezerskega -> PA NE MORETE SE FURATI PO MOJI DOMAČI CESTI, peljat se mimo moje (ok, ženine :whistle: ) bajte, prav za vikend ko mene ni?!?!?! Halooooo??? ...pa še Route 69!!! No, organizator (vemo na koga to leti, a ne?) ne vem če ti bom tega lahko oprostil..... :smoke:

Skratka..... danes je Štrom dobil novo zavarovalno polico, plačana sta tudi cestnina in prispevki državi za še en let, tako da je pripravljen za še kakšen KM v tej sezoni.... :OK: po zaključni sezonski furi bo pa tudi uradno na prodajo! :( "Brojim sitno"... dni, in km počasi... :P

Toliko za danes z moje strani pa se beremo...

:beer1:

S-J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C -> Moto fura prek Jezerskega -> PA NE MORETE SE FURATI PO MOJI DOMAČI CESTI, peljat se mimo moje (ok, ženine :whistle: ) bajte, prav za vikend ko mene ni?!?!?! Halooooo???

Seba, sej se nismo mim pelal,

ker smo vedl, da te ni doma, smo ti rožce zalil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C -> Moto fura prek Jezerskega -> PA NE MORETE SE FURATI PO MOJI DOMAČI CESTI, peljat se mimo moje (ok, ženine :whistle: ) bajte, prav za vikend ko mene ni?!?!?! Halooooo??? ...pa še Route 69!!! No, organizator (vemo na koga to leti, a ne?) ne vem če ti bom tega lahko oprostil..... :smoke:

:beer1:

S-J

Pa Nina te je pogrešala. Sama je hodila na WC, nihče ni zaključeval njenih stavkov....blush.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ste se razpričali :whistle: .

Seba jeba kot prvo kar se tiče vožnje mimo tvoje hiške , :whistle: si sam rekel v četrtek da greš v soboto na jadranje :nono: in ker smo vedeli da te tisti dan ni doma :naughty: smo namenoma šli mem :lol1: :lol1: :lol1:mal rozce pogledal,pa še nekaj smo ugotovili da res nimaš signala za mobitel :lol1: :lol1: :lol1: .

Kar se datuma tiče ni mogoče sprememb ,je že rezervirano za 20 do 30 oseb,tako da se kr pripravi.

Janetka :nono::nono:

Nina :yea2: :yea2:

sedaj pa da povem sledeče spimo v sobah ali apartmanih ,imamo polpenizon za ceno 35.00 evrov na osebo na dan to znese za vikend 70,00 na osebo.

Odhoda sta dva .

Prvo ekipo vodim jest in je odhod v petek zjutraj ,uro še sporočim ,traso pa saj me poznate mislim da bomo prispeli skupaj z drugo ekipo :lol1: :lol1:

Drugo ekipo vodi Ofsajd in je odhod v petek ob 14.00 iz Ljubljane traso pa določi Ofsajd.

Bay JANETKA PRESS

najbrž je predaval, ko sm šla jest krofe kupit, a je povedu da bo Ofi pr njemu spal :whistle:

Kar se spanja tiče da midva z Ofijem skupaj ,Žemljica in Barbara skupaj :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

tuši so pa skupni :whistle: tako da si še ti zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fiksno potrdim v roku tedna ali dveh....ce se bo prostor.

ne bi se rad vpisal na listo in kasneje ne prisel - kot na maltal :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!