Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Nekaj brskal po disku pa našu še pomnite 2009 :yea1:

Kok je to lepo videt v deževnem dnevu. Lepi spomini, lepi kraji, dobri ljudje. Blo je super pa še bo. Lep pozdrav vsem igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes praznujeta kar dva štromarja

Crni (Frenk) je upihnil 36 svečk :alko:

in se ravno vračam z njegovega piknika

bivši štromar Edvard pa mislim da 53. svečko :notworthy:

vse najboljše obema :010

Janetka

Vse najboljše tudi od mene.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes praznujeta kar dva štromarja

Crni (Frenk) je upihnil 36 svečk :alko:

in se ravno vračam z njegovega piknika

bivši štromar Edvard pa mislim da 53. svečko :notworthy:

vse najboljše obema :010

Janetka

ja, vse naj, naj :yea1

igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes praznujeta kar dva štromarja

Crni (Frenk) je upihnil 36 svečk :alko:

in se ravno vračam z njegovega piknika

bivši štromar Edvard pa mislim da 53. svečko :notworthy:

vse najboljše obema :010

Janetka

:notworthy: :alko: VSE NAJ NAJ :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je to lepo videt v deževnem dnevu. Lepi spomini, lepi kraji, dobri ljudje. Blo je super pa še bo. Lep pozdrav vsem igor in darja

Hojla Baracuda!

Res; še pomnite tovariši,ta slika je bila napravljena pri tebi,po žegnanju v Mirni peči in smo se imeli zlo luštno nafutrali ste nas,da so mopedi komaj domov vlekli.Na sliki smo Igor&Darja,Borut&Anita,Lovro&Zinka,Aky in midva z Jomico ter tvoja družina v ozadju Boris.Lep pozdrav vsem Joma&Jomica!

lepe stvari se ne pozabijo,letos je vreme naredilo svoje :headbang: pa drugo leto

Je pa tako,da nas zapuščajo ljudje,ki so nam dragi,tako je tudi moj tast oče moje žene Jožice preminu in se bomo morali v torek poslovit od njega.Tako je pač življenje.Eni prihajajo drugi odhajajo. :cry:

post-22424-056128100 1283030347_thumb.jpg

post-22424-009390100 1283030448_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za lepe želje !

Frenk tud tebi vse naj,naj :beer2:

Edvard :yea1:

Edvard&Frenk; vse najtaboljše za roj. dan in veliko varnih in srečnih km želiva Joma&Jomica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Slavljenca :worship:

Vse najboljše !!

Ko sem že mislil, da se bo vse skupaj dobro končalo - vsaj kar se motoristične sezone tiče - skupno druženje ...Dalmacija ..itd... pa glej ga zlomka:headbang: :headbang: :headbang: !!!

Včeraj pridem z fure ..(ta teden sem bil na Škotskem - se vrnil v četrtek ...pa nazaj v Amsterdam ...in domov) razložim cvetje v Grazu ... naložim za danes ....in ko hočem zapreti vrata na Hladilniku ( na kamionu) se mi zgodi delovna nezgoda ...spodrsne mi in padem z kamiona ...a na žalost mi je leva noga ostala zataknjena nekoliko višje kot sem padel... PA JE ŠLO KOLENO V 3 PM ...:wallbash::headbang::wallbash::headbang::wallbash: vezi stranske ...vezi prednje...zadnjih pa tako ali tako ni bilo več :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ne vem če bom se lahko udeležil 17. ??????

LP vsem ki se še kaj vozijo !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem Renegade, shit pa nesreče. Za Dalmacijo se ne sekiraj. Tako Dalmacija kot tudi ceste in motor še bodo...ti se le fajn pozdravi in porihtaj, vse ostalo pa bo samo prišlo, tako kot vsako leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renegade zgleda da so najina kolena podvržena :angry: piz... :headbang: jaz ma 9.9. kontrolo pol pa operacijo.Drž se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Renegade zgleda da so najina kolena podvržena :angry: piz... :headbang: jaz ma 9.9. kontrolo pol pa operacijo.Drž se!

Hvala lepa za dobre želje ...sem glih hotel povprašati kako je kaj z tvojim kolenom ...pa si mi že kar sam napisal.. Jaz bom videl čez kak dan ko bom opravil še kakšne preiskave - za enkrat so mi rekli da imam pretrgane stranske in sprednje križne vezi ...zadnje pa so mi že pred leti odstranili .. vprašljivost je samo stabilnost samega kolena .. Pustim se presenetit in bom verjel, da ni tako hudo kot bi lahko bilo !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, vključujem se v klub v strom zjebana kolena. Upam, da te ne bodo vprašali, kot mene pred štirimi leti, koliko sem star.In pri 40.ti dohtar reče, da se ne splača operirat: :devil: ::devil: :devil: .

Naj se skratka jebejo kurbe, preplaćane zdravniške. Dečko drži se in zahtevaj vse najboljše.

Hvala lepa za dobre želje ...sem glih hotel povprašati kako je kaj z tvojim kolenom ...pa si mi že kar sam napisal.. Jaz bom videl čez kak dan ko bom opravil še kakšne preiskave - za enkrat so mi rekli da imam pretrgane stranske in sprednje križne vezi ...zadnje pa so mi že pred leti odstranili .. vprašljivost je samo stabilnost samega kolena .. Pustim se presenetit in bom verjel, da ni tako hudo kot bi lahko bilo !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuuu

vsem, ki mate zjebana kolena, vpišite na listo še IgorBr-ja in Djumeta. :surrender:

******************

Drgač pa.....

mamo spet dež, pa šola se bliža, pa motoriranje bo v toplih oblačilih kmalu samo še luksuz, :whistle:

ampak Slo-ekipi ne bo dolgčas, ker je treba pod streho spravit srečanje v maju 2011. :naughty:

Glažar je lider, Ofi njegova desna roka, mene bodo zihr tud za kej :krneki: ponucal, se pa sprašujem a bomo mel kak sestanek, kak oreng bojni posvet, tko k to delajo fuzbalerji pa basketaši. :book: Glažar si že pomislil na to :kva2: , Akcija, kdaj kje ,kdo , s čim.

Bo treba začet, da ne bo narod mislu da smo pozabli nanj. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuuu

vsem, ki mate zjebana kolena, vpišite na listo še IgorBr-ja in Djumeta. :surrender:

******************

Drgač pa.....

mamo spet dež, pa šola se bliža, pa motoriranje bo v toplih oblačilih kmalu samo še luksuz, :whistle:

ampak Slo-ekipi ne bo dolgčas, ker je treba pod streho spravit srečanje v maju 2011. :naughty:

Glažar je lider, Ofi njegova desna roka, mene bodo zihr tud za kej :krneki: ponucal, se pa sprašujem a bomo mel kak sestanek, kak oreng bojni posvet, tko k to delajo fuzbalerji pa basketaši. :book: Glažar si že pomislil na to :kva2: , Akcija, kdaj kje ,kdo , s čim.

Bo treba začet, da ne bo narod mislu da smo pozabli nanj. :yea2:

Predlagam da zadevo rešimo v Dalmaciji ko se pridemo k sebi. Tisti ki bo najmanj napihal bo vodil zapisnik :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da zadevo rešimo v Dalmaciji ko se pridemo k sebi. Tisti ki bo najmanj napihal bo vodil zapisnik :lol1:

Da se strinjam sam pol bomo enga rabil da bo prevedu tiste hiroglife :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se strinjam sam pol bomo enga rabil da bo prevedu tiste hiroglife :lol1: :lol1: :lol1:

To je super, kaj pa kakšna fura naslednji vikend? Mika me malo ritobola!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je super, kaj pa kakšna fura naslednji vikend? Mika me malo ritobola!

Mi smo ga malo občutili včeraj :naughty: okroglih 500 km gori doli ,levo, desno.

Sam mal mi je zmankalo :wallbash: en uvinek okoli cerkve ,pa bi včeraj v-stromček imel 30,000 km,tako da bom moral za ta vikend mal nadoknadit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo ga malo občutili včeraj :naughty: okroglih 500 km gori doli ,levo, desno.

Sam mal mi je zmankalo :wallbash: en uvinek okoli cerkve ,pa bi včeraj v-stromček imel 30,000 km,tako da bom moral za ta vikend mal nadoknadit

KM :surrender: ti VAM pa dajo :fight1:

V petek in soboto je http://v-strom.com.hr/topic_12422.0.html kolega Pikas :worship: je na tem naslovu!

:music1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo ga malo občutili včeraj :naughty: okroglih 500 km gori doli ,levo, desno.

Sam mal mi je zmankalo :wallbash: en uvinek okoli cerkve ,pa bi včeraj v-stromček imel 30,000 km,tako da bom moral za ta vikend mal nadoknadit

Se priporočam trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK::OK: Prihaja lep vikend, v petek okoli 14.00 pa iz Celja v Pulo na 16.twin horn pary,, vreme bo............Če gre kdo iz Celja e vidimo.....LP vsem motoristkam in motoristom , ter::D:D:D srečno vožnjo.... Popravljeno . Popravil eses
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako da bom moral za ta vikend mal nadoknadit

Se priporočam... Bolj nedelejo kot soboto... ampak vseeno....

Dejmo no kakšen Km naredit pred Dalmacijo 2010 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TAKOLE IMAM NAREJENE USNUTKE ZA NAŠE MAJICE KI SEM JIH MALO OBDELAL (no moram se popravit moja hčerka je bila ustvarjalec tega izdelka)AMPAK Z MOJO POMOČJO :lol1: :lol1:

SPREJEMAM KAŠNE PREDLOGE :whistle: VENDAR VAM ŽE SEDAJ POVEM :nono: DA SE O TREH STVAREH NE DISKUTIRA IN TUKAJ NE SPREJEMAM PREDLOGOV,IN TO JE

BARVA MOTORJA

MOČ MOTORJA OSTANE 650 DL

IN NAPIS KAJ SI MISLI O V-STROM MOTORJU

post-2458-013923100 1283272696_thumb.jpg

post-2458-005303600 1283272708_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!