Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Js tut pridem... sej veš brez" top kejsa" ne moreš tako daleč

No, pa bo dobra družba trance_27_notworthy.gifKje in kdaj se dobimo?

Popravljeno . Popravil borist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa bo dobra družba trance_27_notworthy.gifKje in kdaj se dobimo?

Igorja in Darijo poberem v LJ malo pred 8, potem gremo skupaj do Mojstrane, kjer smo ob 9 zmenjeni z Glažarjem. Tam se bomo zmenili kam ga mahnemo, ker na Grossu po moje ne bodo prave razmere.

Se bosta kje pridružila.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorja in Darijo poberem v LJ malo pred 8, potem gremo skupaj do Mojstrane, kjer smo ob 9 zmenjeni z Glažarjem. Tam se bomo zmenili kam ga mahnemo, ker na Grossu po moje ne bodo prave razmere.

Se bosta kje pridružila.?

Prideva kar v Mojstrano. Kam natančno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni padel Grossglockner, blo je pa vseeno luštno :yes: Sicer pa je z dobro družbo povsod fajn :yea2::worship:

Res je, sicer pa je Grossglockner mala malca proti ovinkom, ki jih je Glažar našel sredi Slovenije. In nasploh je bil Glažar to turo čist drugačen. Smo si kar dve uri za ogled Čepovana vzel ...

Ko sva se vrnila domov so prijatelji ravno izpod peke pripravili dobrote in hladno pivce. Pa Zavec je zmagal in košarkaši tudi. Kaj bi si človek še lahko želel.

Lep teden želiva i+d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to pa je bila fura :yea2: vidim da ste vsi zadovoljni z izbiro :naughty: še pesebej JANETKA in MIHA ki še danes zbirata vtise od včeraj :lol1: .

Tisti postanek je bil planiran od SEBE JEBE je moral dobiti tisto kar je plačal zavarovalnici nazaj :kva2: da ne bi potem rekel da ni izkoristil vse ugodnosti :naughty: .

Pa še imeli ste dovolj časa da ste izpraznili kufre z malico saj bi v drugem primeru vse pripeljali nazaj domov :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap in tuk da veš Glaži,... Miha je zdej moj najboljš prjatu :rolleyes:

sva včeri skup jokala in upila od vesela, vi veste zakaj , drugim pa ni treba vedet sploh :grrr

V nedeljskem jutru se je 8 motorjev zbralo v Mojstrani, 3 veliki štromi, 3 mali štromi, 1 Yamaha FJR 1300 in 1 Moto Guzni.

Na hrušici je padal dež , zato sm takoj v Mojstrani oblekla dežjak, ker po praksi sodeč moj dežjak odganja dež. Preverjeno !!!

Nedelska fura je bla zame kot film o Jamesu Bondu, polno akcije in čudežev... naslov bi bil pa lahko LOV NA MEDVEDE,

a ujel jih nismo, ker ma Glaži Akrapoviče, pa so se razbežal :wallbash: .... sicer sm jih jest s korenčkom vabila, pa niso :grrr nasedli,

kaj bomo pa zdej brez medvedje krvi. :surrender:

Ceste, ki smo jih preštromal, so ble take, :blink: da je bla flika pr fliki čez fliko pa flika, pa makedaaaaaaaaaaam opelemeniten z blatom in vejicami sveže posekanih dreves, tam nismo anbenga BMWja srečal, oni so šmnikiral sam na lepih cestah in posedal po kafičih.

Naj omenim dooooooooooolg romantičen piknik v Čepovanu pri hišni številki 106, kjer so med NOB bili skriti vezisti, tega zihr niste prebral, ste hodil sam scat za hišo.

Kot atrakcijo dneva smo imeli nazoren prikaz...#$//==)))(* z oranžnimi lučkami , ko so $#%%)(/)== N, pa poskus nabiranja gob, pa :D ležanje na vojaških plahtah, pa obilna malica, pa še pa još... :P

Bistvo tega postanka in fure je bil sestanek o Dalmaciji in ta sestanek smo opravili v divjini in v ilegali.

Malo pred prihodom domov sem pogledala na števc motorja in vidla, da mi manka še slabga pol kilometra do okroglih 300 km, zato sm na domačem ronduju nardila še ene 6 krogu

al jih je blo pa več , ne vem , se mi je vrtelo :wacko: pa nism več štela, ko se je obrnilo na 300 :010 km pa sm zapelala na dvorišče.

aja , omenila sem tudi čudež, jaaaaaaaaaaaa, zgodu se je čudež , vsi veliki štromi so opravli furo s samo 1 tankom , celo Tigru se je šele v garaži prižgala lučka za prazen tank.

evo tolk o " mastni " nedeljski furi, več pa ne povem

stara mama mi je večkat rekla " veš, ni vse za moška ušesa " :naughty:

bye bye

Janetka press

Sej bi kej rekla, da se nam slabša po km, sam če pomislim, da nas čaka cca 600 km v eno smer, v enem dnevu čez točno 11 noči

potem bom modro tiho, kar je pri meni redkost :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka kar se tiče medvedov je boljše da jih nismo srečal bi ti ostala brez korenčka ,Igor darja brez paprike,sliv,čokolade.Zato sem danes naročil pri prijatelju da mi do dalmacije dostavi MEDVEDOVEO KRI iz tistih krajev boš vidla da je tako boljše :naughty:

Vidim da si se res posvetila cesti :worship: kaj pa pokrajina kjer si se vozila,v daljavi se je vidila PADSKA NIŽINA,DOLINA SOČE Z TOMINOM,MOSTA NA SOČI, KANAL IN TO Z PTIČJE PERSPEKTOVE :lol1: ,da nadaljujem ČEPOVAN ,DOLNJA TREBUŠA, :cry::?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap in tuk da veš Glaži,... Miha je zdej moj najboljš prjatu :rolleyes:

sva včeri skup jokala in upila od vesela, vi veste zakaj , drugim pa ni treba vedet sploh :grrr

V nedeljskem jutru se je 8 motorjev zbralo v Mojstrani, 3 veliki štromi, 3 mali štromi, 1 Yamaha FJR 1300 in 1 Moto Guzni.

Na hrušici je padal dež , zato sm takoj v Mojstrani oblekla dežjak, ker po praksi sodeč moj dežjak odganja dež. Preverjeno !!!

Nedelska fura je bla zame kot film o Jamesu Bondu, polno akcije in čudežev... naslov bi bil pa lahko LOV NA MEDVEDE,

a ujel jih nismo, ker ma Glaži Akrapoviče, pa so se razbežal :wallbash: .... sicer sm jih jest s korenčkom vabila, pa niso :grrr nasedli,

kaj bomo pa zdej brez medvedje krvi. :surrender:

Ceste, ki smo jih preštromal, so ble take, :blink: da je bla flika pr fliki čez fliko pa flika, pa makedaaaaaaaaaaam opelemeniten z blatom in vejicami sveže posekanih dreves, tam nismo anbenga BMWja srečal, oni so šmnikiral sam na lepih cestah in posedal po kafičih.

Naj omenim dooooooooooolg romantičen piknik v Čepovanu pri hišni številki 106, kjer so med NOB bili skriti vezisti, tega zihr niste prebral, ste hodil sam scat za hišo.

Kot atrakcijo dneva smo imeli nazoren prikaz...#$//==)))(* z oranžnimi lučkami , ko so $#%%)(/)== N, pa poskus nabiranja gob, pa :D ležanje na vojaških plahtah, pa obilna malica, pa še pa još... :P

Bistvo tega postanka in fure je bil sestanek o Dalmaciji in ta sestanek smo opravili v divjini in v ilegali.

Malo pred prihodom domov sem pogledala na števc motorja in vidla, da mi manka še slabga pol kilometra do okroglih 300 km, zato sm na domačem ronduju nardila še ene 6 krogu

al jih je blo pa več , ne vem , se mi je vrtelo :wacko: pa nism več štela, ko se je obrnilo na 300 :010 km pa sm zapelala na dvorišče.

aja , omenila sem tudi čudež, jaaaaaaaaaaaa, zgodu se je čudež , vsi veliki štromi so opravli furo s samo 1 tankom , celo Tigru se je šele v garaži prižgala lučka za prazen tank.

evo tolk o " mastni " nedeljski furi, več pa ne povem

stara mama mi je večkat rekla " veš, ni vse za moška ušesa " :naughty:

bye bye

Janetka press

Sej bi kej rekla, da se nam slabša po km, sam če pomislim, da nas čaka cca 600 km v eno smer, v enem dnevu čez točno 11 noči

potem bom modro tiho, kar je pri meni redkost :whistle:

Prilagam dokazila v sliki: http://picasaweb.google.si/116067196066230982794/PoSloveniji592010?feat=directlink

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka vam čast - prijatelje pa res spoznaš v nesreči! :notworthy: :notworthy: :notworthy: Zelo lepo, da ste skupaj počakali na avtovleko in pomagali poriniti "ranjeno zver" na rampo. Upam, da bo okvara hitro odpravljena.

Lep preostanek večera!

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap in tuk da veš Glaži,... Miha je zdej moj najboljš prjatu :rolleyes:

sva včeri skup jokala in upila od vesela, vi veste zakaj , drugim pa ni treba vedet sploh :grrr

V nedeljskem jutru se je 8 motorjev zbralo v Mojstrani, 3 veliki štromi, 3 mali štromi, 1 Yamaha FJR 1300 in 1 Moto Guzni.

Na hrušici je padal dež , zato sm takoj v Mojstrani oblekla dežjak, ker po praksi sodeč moj dežjak odganja dež. Preverjeno !!!

Nedelska fura je bla zame kot film o Jamesu Bondu, polno akcije in čudežev... naslov bi bil pa lahko LOV NA MEDVEDE,

a ujel jih nismo, ker ma Glaži Akrapoviče, pa so se razbežal :wallbash: .... sicer sm jih jest s korenčkom vabila, pa niso :grrr nasedli,

kaj bomo pa zdej brez medvedje krvi. :surrender:

Ceste, ki smo jih preštromal, so ble take, :blink: da je bla flika pr fliki čez fliko pa flika, pa makedaaaaaaaaaaam opelemeniten z blatom in vejicami sveže posekanih dreves, tam nismo anbenga BMWja srečal, oni so šmnikiral sam na lepih cestah in posedal po kafičih.

Naj omenim dooooooooooolg romantičen piknik v Čepovanu pri hišni številki 106, kjer so med NOB bili skriti vezisti, tega zihr niste prebral, ste hodil sam scat za hišo.

Kot atrakcijo dneva smo imeli nazoren prikaz...#$//==)))(* z oranžnimi lučkami , ko so $#%%)(/)== N, pa poskus nabiranja gob, pa :D ležanje na vojaških plahtah, pa obilna malica, pa še pa još... :P

Bistvo tega postanka in fure je bil sestanek o Dalmaciji in ta sestanek smo opravili v divjini in v ilegali.

Malo pred prihodom domov sem pogledala na števc motorja in vidla, da mi manka še slabga pol kilometra do okroglih 300 km, zato sm na domačem ronduju nardila še ene 6 krogu

al jih je blo pa več , ne vem , se mi je vrtelo :wacko: pa nism več štela, ko se je obrnilo na 300 :010 km pa sm zapelala na dvorišče.

aja , omenila sem tudi čudež, jaaaaaaaaaaaa, zgodu se je čudež , vsi veliki štromi so opravli furo s samo 1 tankom , celo Tigru se je šele v garaži prižgala lučka za prazen tank.

evo tolk o " mastni " nedeljski furi, več pa ne povem

stara mama mi je večkat rekla " veš, ni vse za moška ušesa " :naughty:

bye bye

Janetka press

Sej bi kej rekla, da se nam slabša po km, sam če pomislim, da nas čaka cca 600 km v eno smer, v enem dnevu čez točno 11 noči

potem bom modro tiho, kar je pri meni redkost :whistle:

Janetka, kaj je to za en stroj Moto Guzni? V prilogi je dokaz, kako se kanarčki na makadamu znajdejo ... lp i+d

post-12758-068580000 1283805172_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr štromarjih velja:

vsi z Glažarjem , Glažar rihta fure za vse :notworthy:

****************************************

ker bo danes Glažar do vratu v steklu in nima dostopa do medmrežja, me je prosil naj objavim naslednjo novico:

Gremo v naročila majic, cena majice z maskoto je 9 €, na voljo so T-shirt majice (brez ovratnika) in tokrat samo kratek rokav,

model je na voljo moški ali ženski.

povzetek : 9€ T-shirt majica kratek rokav

naročila :book: bom zbirala tu na forumu in vas vljudno naprošam, napišite naslednje podatke

ime/nick name

število majic

velikost

moški/ženski model

hvala za vašo pozornost, naročila začnem zbirati ZDAJ

v kolikor naročite v naslednjih 10 minutah je cena še vedno ista :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem sporočam da je pacient v nedeljo zvečer bil sprejet na oddelek intenzivne nege, skrbno opran in spucan ter je tako počakal na nadaljnje ukrepe.... :pos:

Operiran je pa bil včeraj popoldan, operacija je bila uspešna, in pacient je ob 19:54 spet močno in glasno zadihal! :kva2: :kva2:

Za enkrat še počiva v sobi in čaka suho vreme za testno vožnjo, ampak vsi znaki (suhi in nemastni) kažejo na to da bo zdravljenje uspešno... :worship:

Po uspešni rehabilitaciji bo pa padla odločitev ali bo pacient pripravljen se odpravit na zaključno sezonsko furo... :whistle:

Hvala vsem na podpori in pomoči, bilo je veliko lažje prenesti tako avanturo v prijateljski, prijazni in zabavni družbi. :worship: :worship: :worship: :worship:

Upam pa da kaj takega ne bomo spet skupaj doživljal in da bomo v čim krajšem času nadoknadili teh par 100km koliko smo skrajšal nedeljsko turo zaradi nedeljskega "pick-nikca v neznano".

:whistle: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem sporočam da je pacient v nedeljo zvečer bil sprejet na oddelek intenzivne nege, skrbno opran in spucan ter je tako počakal na nadaljnje ukrepe.... :pos:

Operiran je pa bil včeraj popoldan, operacija je bila uspešna, in pacient je ob 19:54 spet močno in glasno zadihal! :kva2: :kva2:

Za enkrat še počiva v sobi in čaka suho vreme za testno vožnjo, ampak vsi znaki (suhi in nemastni) kažejo na to da bo zdravljenje uspešno... :worship:

Po uspešni rehabilitaciji bo pa padla odločitev ali bo pacient pripravljen se odpravit na zaključno sezonsko furo... :whistle:

Hvala vsem na podpori in pomoči, bilo je veliko lažje prenesti tako avanturo v prijateljski, prijazni in zabavni družbi. :worship: :worship: :worship: :worship:

Upam pa da kaj takega ne bomo spet skupaj doživljal in da bomo v čim krajšem času nadoknadili teh par 100km koliko smo skrajšal nedeljsko turo zaradi nedeljskega "pick-nikca v neznano".

:whistle: :naughty: :whistle:

Me veseli, da vse štima. Imam pa še kar nekaj slik, tvojih in od ostalih, ki vam jih lahko pošljem na mail. Če kdo želi katerokoli sliko v originalni velikosti pa naj tudi javi (vsaka je velika nekje 5 MB).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem sporočam da je pacient v nedeljo zvečer bil sprejet na oddelek intenzivne nege, skrbno opran in spucan ter je tako počakal na nadaljnje ukrepe.... :pos:

Operiran je pa bil včeraj popoldan, operacija je bila uspešna, in pacient je ob 19:54 spet močno in glasno zadihal! :kva2: :kva2:

Za enkrat še počiva v sobi in čaka suho vreme za testno vožnjo, ampak vsi znaki (suhi in nemastni) kažejo na to da bo zdravljenje uspešno... :worship:

Po uspešni rehabilitaciji bo pa padla odločitev ali bo pacient pripravljen se odpravit na zaključno sezonsko furo... :whistle:

Hvala vsem na podpori in pomoči, bilo je veliko lažje prenesti tako avanturo v prijateljski, prijazni in zabavni družbi. :worship: :worship: :worship: :worship:

Upam pa da kaj takega ne bomo spet skupaj doživljal in da bomo v čim krajšem času nadoknadili teh par 100km koliko smo skrajšal nedeljsko turo zaradi nedeljskega "pick-nikca v neznano".

:whistle: :naughty: :whistle:

Vse se je torej odlično končalo. :OK: Lepo je biti v taki družbi, vednoč, da če tudi se kaj zalomi, ni panike, lahko ponosni na vse kar smo dosegli do sedaj in kakšna prijateljstva so se skovala iz teh druženj... js vem da js sem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr štromarjih velja:

vsi z Glažarjem , Glažar rihta fure za vse :notworthy:

****************************************

ker bo danes Glažar do vratu v steklu in nima dostopa do medmrežja, me je prosil naj objavim naslednjo novico:

Gremo v naročila majic, cena majice z maskoto je 9 €, na voljo so T-shirt majice (brez ovratnika) in tokrat samo kratek rokav,

model je na voljo moški ali ženski.

povzetek : 9€ T-shirt majica kratek rokav

naročila :book: bom zbirala tu na forumu in vas vljudno naprošam, napišite naslednje podatke

ime/nick name

število majic

velikost

moški/ženski model

hvala za vašo pozornost, naročila začnem zbirati ZDAJ

v kolikor naročite v naslednjih 10 minutah je cena še vedno ista :lol:

Nepreklicno naročam po najugodnejši ceni ;) :

ime/nick name NinaT

število majic 1

velikost L

moški/ženski model Ž

in

ime/nick name BorisT

število majic 1

velikost L

moški/ženski model M

A je kaj popusta, če naročiš prvi :naughty: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ime/nick name: Sebastjan/horn3t

število majic: 2+2 = 4 (z besedo štiri)

velikost: 2 kom. XL, 2kom. XXL

moški/ženski model: moški model

@serad: samo, da je pacient boljše

Lep dan še naprej!

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ime/nick name: Sebastjan/horn3t

število majic: 2+2 = 4 (z besedo štiri)

velikost: 2 kom. XL, 2kom. XXL

moški/ženski model: moški model

@serad: samo, da je pacient boljše

Lep dan še naprej!

Naročam 1. xl 1. l majico naročnik cede

Popravljeno . Popravil cede
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!