Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Živjo!

Saj veš, da sem fircec. Prosim pošlji še kakšno slikco na darja.brodnik@gmail.si :? A ima kdo kaj v planu za jutiri? Dan bo lep :010 , lp Darja

Ti pošljem enih par, pa Seradu tudi (že hudo zamujam) whistle.gif. Jutri zjutraj greva z Nino preko soriške planine do Bohinjskega jezera na kafe. Če vama je, častima kafetrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pošljem enih par, pa Seradu tudi (že hudo zamujam) whistle.gif. Jutri zjutraj greva z Nino preko soriške planine do Bohinjskega jezera na kafe. Če vama je, častima kafetrance_25_naughty.gif

oj, Igor "gleda" košarko (pod kožo). Se slišimo jutri zjutraj. Moj GSM 031 301 375.

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ravno to me zanima koliko ti je računal za to kar ti je naredil...potem bom pa že ocenil koliko bo cca moje popravilo prišlo...

Če je pa to poslovna krivnost pa tudi prav...tako ni druge alternative kot da ga njemu peljem... :D

Morda veš če ima vse potrebne inštrumente, da mi te mape vžiga update-a???

Pa kako se da komunicirati z njim...ker moja srbohrvaščina ni ravno najboljša... ampak vse se da če je volja...

Cena za delo in material malem stromu prejšnje leto (glej povezavo) - menjava olja in filtra, menjava zavornega olja, nastavitev ventilov, čiščenje injektorjev, popravilo navoja crash bar-okvir-mašina, vgradnja LED zadnje luči in kompleten check-up - 280€. Ni malo, bi pa verjetno pri nas plačal isto ali več vendar ob tem ne bi imel tako osebnega in prijateljskega odnosa s serviserjem, vprašanje pa je tudi, ali bi dobil tako poštiman in uglašen motorin, kot je bil moj po prevzemu od dr. Bruma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena za delo in material malem stromu prejšnje leto (glej povezavo) - menjava olja in filtra, menjava zavornega olja, nastavitev ventilov, čiščenje injektorjev, popravilo navoja crash bar-okvir-mašina, vgradnja LED zadnje luči in kompleten check-up - 280€. Ni malo, bi pa verjetno pri nas plačal isto ali več vendar ob tem ne bi imel tako osebnega in prijateljskega odnosa s serviserjem, vprašanje pa je tudi, ali bi dobil tako poštiman in uglašen motorin, kot je bil moj po prevzemu od dr. Bruma.

:worship: to je prava beseda moj je iz porabe cca 7,5-8l po servisu prišel na 5l (AC-mestna vožnja-regionalka ) s tem ,da sem pred servisom montiral LeoVince.Vsak evro je pravilno vložen.Je res ,da ni malo za plačat toda tudi pri nas ni zastonj vendar ob tem ne bi imel tako prijateljskega odnosa s serviserjem.Lahko pa materjal prineseš tudi s sabo in ti ga vgradi.Za velki servis cca 400-600eur odvisno kako je motor zmahan.Sicer te pa vpraša kaj bi rad.Na mojem je bilo recimo 18ur dela.Brum pregleda res vse in kar najde ,da ni OK zrihta.Na servisu ne pričakuj :grrr take usluge sploh,če jih ne poznaš.

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: to je prava beseda moj je iz porabe cca 7,5-8l po servisu prišel na 5l (AC-mestna vožnja-regionalka ) s tem ,da sem pred servisom montiral LeoVince.Vsak evro je pravilno vložen.Je res ,da ni malo za plačat toda tudi pri nas ni zastonj vendar ob tem ne bi imel tako prijateljskega odnosa s serviserjem.Lahko pa materjal prineseš tudi s sabo in ti ga vgradi.Za velki servis cca 400-600eur odvisno kako je motor zmahan.Sicer te pa vpraša kaj bi rad.Na mojem je bilo recimo 18ur dela.Brum pregleda res vse in kar najde ,da ni OK zrihta.Na servisu ne pričakuj :grrr take usluge sploh,če jih ne poznaš.

Se pridružujem zapisanemu. šele ko je najinga mopeka brum v roke vzel je motor nastal. Logistično je zadeva sicer nekoliko težavna, ampak se splača. Tisti leptiri,ki jih je Brum ven vzel, pa vsa mogoča štelanja mi sedaj omogočajo, da z 6. prestavo voziva tudi 80 kmh. Poraba je šla iz povprečja 6,7l na 5,5l, če pa nežno kruzirava pa tudi kak deci manj. To mi veliko pomeni, saj delam sedaj s tankom 350km in je super. Naslednjič moram še prve zavorne ploščice zamenjat, baje Brum uporablja točno določene in je zaviranje boljše.

Lep pozdrav vsem,

Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes pokuru kestl bencina do konca, sem se pripeljal na hlape v garažo.zaenkrat zelo zadovoljen, kot je omenil Igor, lahko se sedaj tudi jaz peljem 80 v šesti.kako je s porabo pa naslednjič, ker sem ga grdo vozil in je bila poraba sigurno olala.sploh ne upam izračunat:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Vsem štromarjem velikim in majhnim srečno pot v dalmacijo in uživajte:yea1:

Tankjuuuuuuuuu :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuu

še vedno :grim lahko naročite majčke, :grrr ni še zaključeno zbiranje

o zaključku vas bomo obvestili

trenutno imamo 64 naročil :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se moram pohvaliti, da ko sem bral post NineT 25.7.2010 sem si rekel "Norci 520 km po Dolomitih v enem dnevu"... in ker nisem lih raven v glavi :doze: sem se še sam odpravil in poskusil...startali smo ob 5-h zjutraj pa do 9 zvečer, naredili smo 690 km

Lp DeanR

prvo modrujem DeanR-u, potem pa grem sam isto bedarijo narediti....

bom drugic 3x premislil in na koncu nic napisal !

oprosti DeanR - za nepremisljene besede v postu pretekli teden.

cel teden sem planiral, da grem v soboto na izlet (v neznano), zato sem resnicno vse obveznosti postoril do petka zvecer.

tako sem v petek zvecer ob 22. uri razmisljal kam bi sel...

naredim routo proti schladmingu in raziskovanje utrjenih makedamskih poti in razglednih tock, prenesem v garmina, nastavim alarm ob 3:00 se odpravim spat ob 23h.

ob alarmu takoj vstanem, sledi zajtrk, itd.

odhod ob 4:00 iz mb po AC proti Korenskemu sedlu...

cca 1km pred kriziscem za korensko sedlo in avstrijo

mi pade naenkrat misel "kaksni pa so letos kaj dolomiti?" in sem si premislil ter krenil namesto desno v breg.... naravnost proti italiji.

v trbizu sem zavil k lago del predil, po glavni cesti mimo Tolmezzo in preko Auronzo di cadore prisel Cortine d ampezzo ob 10. uri.

v naslednjih 4 urah sem uzival v prelazih Falzarego, Pordoi, Sella, Gardena, Complogno, Giau.

nato sem se vrnil delno po glavnih, delno po manj glavnih cestah proti domu preko udine, gorice, v novi gorici pojedel pico v alcatrazu (NI dobra!) in ob 18h krenil na AC proti mb, kjer sem bil ze ob 20 uri v garazi.

upam, da zaradi expresnosti na relaciji "n gorica-mb" v 2 urah., ne bom dobil sredi zime ali pomladi kazni :(

naredil 1010 km med 4:00 in 20:00 uro - prvic prevozil 4mestno stevilko v enem dnevu (ker sem nekje zalutal vmes) :)

slo mi je za nabijanje km (ampak ne s ciljem preseci 1000km) - pa ce bi to bil schladming ali kaj drugega ali.... ali v mojem primeru dolomiti.

bil je tudi cas za slikanje, sedenje, obcudovanje narave, panoramo,...

tako, da sem poslal tudi 3 mms svoji dragi domov - za osvezitev spomina.

upam, da jih v kratkem spet skupaj obisceva, takrat bolj na easy - kakor preteklo leto, ko nama je bil prvi obisk.

lp

ps:

ce kdo zeli routo jo lahko pripnem

se ena za vse obisovalce teme V Strom day - nebo je resnicno bilo brez oblacka ! ! !

slika je pac slabse kvalitete, saj je slikana s slabim in starim telefonom, kjer je za povrh še mali zaslon

post-20690-055952000 1284370825_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Strominator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se ena za vse obisovalce teme V Strom day - nebo je resnicno bilo brez oblacka ! ! !

slika je pac slabse kvalitete, saj je slikana s slabim in starim telefonom, kjer je za povrh še mali zaslon

post-20690-055952000 1284370825_thumb.jpg

uuuuuuuuuuuuuuuu jaaaaaaaaaaaaaa tele smreke se pa spomnim :kva2: , a ne Glažar, jo poznamo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj družba

mater kake fure delate....jurja km na dan....

jaz sem jih v soboto naredu sam okol 300...do faakerja in nazaj....

ja je blo kej videt...motorjev takšnih in drugačnih :kva2: , modelov še več....pa tudi pripadnic

nežnejšega spola :boobies: ....

ja pa tud štromčkov ni manjkal....

ker je že bil ve kako zgleda, ker pa še ne...splača se :yea2:

za pokušino.....lp

več slik pa v albumu....

post-26876-072875100 1284387221_thumb.jpg

post-26876-099521300 1284389102_thumb.jpg

post-26876-073051100 1284389159_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalmacija s spremenjeno zasedbo:

1+2. Glažar in Žemljica

3. Ofsajd

4. Fritz

5. Žan

6+7. Serad in Suzana

8+9. BrigitaMatjažWagen

10+11.Miha in Nevenka

12. Tiger

13. Janetka

Ostali k boste doma in imate veze pr "unmu tam gor" in vremenarjih:

plissssssssss help :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalmacija s spremenjeno zasedbo:

1+2. Glažar in Žemljica

3. Ofsajd

4. Fritz

5. Žan

6+7. Serad in Suzana

8+9. BrigitaMatjažWagen

10+11.Miha in Nevenka

12. Tiger

13. Janetka

Ostali k boste doma in imate veze pr "unmu tam gor" in vremenarjih:

plissssssssss help :(

:grim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz moram, žal, odpovedati. Preveč drugih aktivnosti in stroškov se je nabralo ta mesec. Pa naslednjič.

aha o.k., izostanek torej opravičen :yes:

zdej moram najti zamenjavo :hmm:

najbolš da grem kr po abecedi :book:

pa poglejmo... am ...am ...ahaaaaaaaaaaa :slap:

Aky , v Dalmacijo greš namesto Fritza, :grim

brez debate, ti sam reci GREM, pa sva zmenjena B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem.

A.

Aky hvala k se boš žrtvoval in preživel vikend s štromarji :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dalmacija s spremenjeno zasedbo:

1+2. Glažar in Žemljica - velik črn štrom

3. Ofsajd -mali rdeč štrom

4. Aky -mali črn štrom

5. Žan -KLV

6+7. Serad in Suzana -veliki moder štrom

8+9. BrigitaMatjažWagen -krneki

10+11.Miha in Nevenka -yamaha FJR 1300 zmeri spucana

12. Tiger -MotoGuzni fajn rdeč

13. Janetka -mali materječrn štrom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!