Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Vsem L.P.

Kot je videti po slikah ste se imeli super.Samo, da ste se vsi srečno vrnili v našo potopljeno deželico.Držite se, pa še kaj napišite za nas radovedneže,ki smo ostali doma.

Joma&Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, sem nov tule. Vidim, da ste mel krasen izlet. se vam naslednjič pridružim, če me boste vzel sabo.

Vsi ljudje dobre volje so dobrodošli pri nas. Sicer pa vidim da si iz Mojstrane. Tam se vozi en "naš" črn tisočak z akrapoviči :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pred uradnim poročilom, naj samo povem da je "točka na i" definitivno opisana v tej sliki....

:wallbash: :wallbash: :headbang: glih sem ugotovil da ne znam "vstavit sliko" :wallbash::headbang::wallbash:

SRAMOTA:... :surrender:

Ampak, nadaljujem vsaj z besedilom, potem enkrat upam da bom dodal tudi sliko... :slap:

Priznamo pa da smo pogrešali ostanek skupine in cel čas mislili na njih in čakali da nam javijo svoj srečni dohod na domač naslov.... :yes:

Drugače pa.... Besede ki mogoče najboljše opisujejo pretekli podaljšani vikend so besede moje žene ki je, po prevoženih 1674km izjavila: "Zdaj mi je žal da nisem z tabo šla tudi v Slavonijo!"

Za vse tiste ki ne poznate moje žene, omenjena ni nikoli naredila več kot 350-400km fure na dan/vikend, tako da ta njena izjava po "nekaj daljši" furi, je toliko bolj vredna! :OK: :OK:

Jaz pa nimam boljših besed z katerimi opisati pretekli vikend, pa bom poskusil takole:

Ekipa,

HVALA za odlično druženje

HVALA HVALA HVALA za enkratno, neprecenljivo presenečenje

HVALA kar ste to kaj ste

in HVALA ker se družimo in potujemo skupaj!

:worship: :worship: :worship:

Vem da bo v kratkem, vsaj kaj se mene tiče, mal drugače, ampak pravi prijatelji in pravi dogodki ostanejo za zmeraj v spominu....

Pa še par besed:

Glažar: Svaka čast na organizaciji in izbiri lokacije.... aha, pa tudi hvala kaj si mi dovolil enkrat biti "vodja fure" ;-)) -> mater, kakšen sem si vreme in okoliščine mogel izmislit da bi mi to uspelo izpeljat, ampak evo... uspelo mi je! :P

Ofsajd: Vsak mojster, ne more biti tako dober brez odlične podpore! Pa če ta "podpora" še dobre fotke naredi, tim boljše... B)

Janetka: Vsi dobro vemo, da moška družba brez ženske roke ne more pravilno fukcionirat, tko da tudi tebi vse hvale.... Aha, pa še nekaj..... Uradne te proglašam za najboljšo bajkerico na furi! :010 :010 :010

Vsem ostalim: veste kaj? Teli trojici ne bi uspelo izpeljat tako dobrega vikenda brez tako enkratne družbe! Privilegija je bila biti v koloni z vami.... :worship:

Zdaj pa dost ker čakamo še ostale slike.... Aky? :whistle:

Lp vsem in se V-idimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pred uradnim poročilom, naj samo povem da je "točka na i" definitivno opisana v tej sliki....

:wallbash: :wallbash: :headbang: glih sem ugotovil da ne znam "vstavit sliko" :wallbash::headbang::wallbash:

SRAMOTA:... :surrender:

Ampak, nadaljujem vsaj z besedilom, potem enkrat upam da bom dodal tudi sliko... :slap:

Priznamo pa da smo pogrešali ostanek skupine in cel čas mislili na njih in čakali da nam javijo svoj srečni dohod na domač naslov.... :yes:

Drugače pa.... Besede ki mogoče najboljše opisujejo pretekli podaljšani vikend so besede moje žene ki je, po prevoženih 1674km izjavila: "Zdaj mi je žal da nisem z tabo šla tudi v Slavonijo!"

Za vse tiste ki ne poznate moje žene, omenjena ni nikoli naredila več kot 350-400km fure na dan/vikend, tako da ta njena izjava po "nekaj daljši" furi, je toliko bolj vredna! :OK: :OK:

Jaz pa nimam boljših besed z katerimi opisati pretekli vikend, pa bom poskusil takole:

Ekipa,

HVALA za odlično druženje

HVALA HVALA HVALA za enkratno, neprecenljivo presenečenje

HVALA kar ste to kaj ste

in HVALA ker se družimo in potujemo skupaj!

:worship: :worship: :worship:

Vem da bo v kratkem, vsaj kaj se mene tiče, mal drugače, ampak pravi prijatelji in pravi dogodki ostanejo za zmeraj v spominu....

Pa še par besed:

Glažar: Svaka čast na organizaciji in izbiri lokacije.... aha, pa tudi hvala kaj si mi dovolil enkrat biti "vodja fure" ;-)) -> mater, kakšen sem si vreme in okoliščine mogel izmislit da bi mi to uspelo izpeljat, ampak evo... uspelo mi je! :P

Ofsajd: Vsak mojster, ne more biti tako dober brez odlične podpore! Pa če ta "podpora" še dobre fotke naredi, tim boljše... B)

Janetka: Vsi dobro vemo, da moška družba brez ženske roke ne more pravilno fukcionirat, tko da tudi tebi vse hvale.... Aha, pa še nekaj..... Uradne te proglašam za najboljšo bajkerico na furi! :010 :010 :010

Vsem ostalim: veste kaj? Teli trojici ne bi uspelo izpeljat tako dobrega vikenda brez tako enkratne družbe! Privilegija je bila biti v koloni z vami.... :worship:

Zdaj pa dost ker čakamo še ostale slike.... Aky? :whistle:

Lp vsem in se V-idimo....

Enkrat sem ti že dejal.. evo še drugič...pogrešal te bom prijatelj :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ljudje dobre volje so dobrodošli pri nas. Sicer pa vidim da si iz Mojstrane. Tam se vozi en "naš" črn tisočak z akrapoviči :whistle:

Poznam ja,glažar in žemljica, pa miha in žena sem tud vidu na tvojih slikah. Super si poslikal tole vaše potovanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla ti CEBULJ!!!!

a veš da sem jst tud Čebulj!!!??? A nisva še v dalni žlahti al kva???

Pridi na kavo na Rodine, da vidim če si taprav? :rolleyes:

LP

Pozdravljeni, sem nov tule. Vidim, da ste mel krasen izlet. se vam naslednjič pridružim, če me boste vzel sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla ti CEBULJ!!!!

a veš da sem jst tud Čebulj!!!??? A nisva še v dalni žlahti al kva???

Pridi na kavo na Rodine, da vidim če si taprav? :rolleyes:

LP

Zdej ste ga pa nahebali. V skupini boste mel dva MČ (ime in priimek ista). Sam da ma eden Bavarca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pred uradnim poročilom, naj samo povem da je "točka na i" definitivno opisana v tej sliki....

:wallbash: :wallbash: :headbang: glih sem ugotovil da ne znam "vstavit sliko" :wallbash::headbang::wallbash:

SRAMOTA:... :surrender:

SEBA JEBA evo bom namesto tebe vstavil sliko

post-2458-062666700 1285082961_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim,da ste se mel fajn. Bi blo pa boljš,da sem šel z vami, vsaj ne bi cvikal doma zaradi vode. Sava je bila visoka 896 cm uradno. Mankal je še 40 cm pa bi šla prek nasipa in adijo hiša. Na enem mestu je že spodjedalo nasip in smo ga z gasilci uspeli zapret. Hvala bogu,če ne bi bilo veliko sranje.

Sicer pa zdej bo trgatev pa se mogoče dobimo na kakšnem kostanju in moštu. Sam ,da ne boste potem preveč sr.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

tkole, pa je bavarc (drugih imen si klele neupam navajat :whistle: ) komaj lovil kolono :slap:.

No moja zadnja (boljša) polovica ni popila travarice, pa so se ji mal roke tresle!

Upam da mi uspe naložit tale video, drgač pa tole preskočte :unsure:.

Hja ob tej priložnosti naj še povem, da nama je blo zelo lepo, sam mal sva bla živčna k sva mogla BALINČKE tam pustit, saj razumete prenašajo se iz roda v rod in so neprecenljive vrednosti. Ampak, ker je odgovornost prevzela Janetka sem bil mal pomirjen, ampak sam mal!! :rolleyes:

VSEENO, HVALA ZA LEP IN PRIJETEN VIKEND !!

LINK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: :notworthy: Štromarji :notworthy:

Vsak vam čast ...dobro ste speljali ta vikend .... fotke 10 - ka ....komaj čakam Janetka press da malo bolj na dolgo in široko napiše kako in kje in zakaj ......kdo je ..kdo ni ....

Skratka super je videti staro ekipo ...

No jaz pa ........... saj veste .....

LP :yea1:

post-297-054031400 1285100883_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

tkole, pa je bavarc (drugih imen si klele neupam navajat :whistle: ) komaj lovil kolono :slap:.

No moja zadnja (boljša) polovica ni popila travarice, pa so se ji mal roke tresle!

Upam da mi uspe naložit tale video, drgač pa tole preskočte :unsure:.

Hja ob tej priložnosti naj še povem, da nama je blo zelo lepo, sam mal sva bla živčna k sva mogla BALINČKE tam pustit, saj razumete prenašajo se iz roda v rod in so neprecenljive vrednosti. Ampak, ker je odgovornost prevzela Janetka sem bil mal pomirjen, ampak sam mal!! :rolleyes:

VSEENO, HVALA ZA LEP IN PRIJETEN VIKEND !!

LINK:

Lepo je videti takšno kolono motoristov, ki vedo kako se v koloni vozi varno in pravilno.

LP 1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa, vseh slik je več kot 300... če bo kdo želel lahko lahko še kaj pošljem po mailu

Se priporočam če imaš še kakšno "piktoreskno" :notworthy:

Obenem pa sporočam da od včeraj zvečer, moj modri in veseli K7 spi v TC Motoshopu in čaka na novega lastnika... :cry:

Ampak, zasluži si dobrega novega lastnika ki bo znal uživat v njegovimi dobrimi lastnosti in z katerim bo naredil še veliko kilometrov, tako da če poznate koga ki odgovarja temu opisu, sporočite mu da si motor lahko ogleda v TCju... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse nas, ki smo in vse tiste, ki niso...

Pripeto datoteko si lahko ogledate v Google Earthu ali pa v MapSourceu.

A.

ZAKON!!!! Hvala....

Zdaj nam daj še fotke no... ne čakat standardnih 30 dni... Dej naredi eno izjemo, prosi... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da ste se imeli fajn in čestitam za varno odpeljano dooolgo furo trance_40_thumbup.gif

Sem vedel, da mi bo žal, ker nisem šel zraven in sedaj mi je še bolj, ko berem komentarje in vidim posnetke :) Ampak tudi tega študija bo enkrat konec..le na Bali bo treba tedaj iti, da bi videl še Serada. Kdo ve...morda na Denpasar V-Strom Meetingu 2012 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, da ste se imeli fajn in čestitam za varno odpeljano dooolgo furo trance_40_thumbup.gif

Sem vedel, da mi bo žal, ker nisem šel zraven in sedaj mi je še bolj, ko berem komentarje in vidim posnetke :) Ampak tudi tega študija bo enkrat konec..le na Bali bo treba tedaj iti, da bi videl še Serada. Kdo ve...morda na Denpasar V-Strom Meetingu 2012 ;)

Videl ga boš že Bohinj 2011.

Lahko pa že sedaj začnemo šparat za letalsko karto in srečanje ,BALI Denpasar V-Strom Meetingu 2012 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!