Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Ej Ofi,

Glažar mora sprejet ponudbo al bova pa enostavno štrajkala

z ozirom na to, da sva v organizacijskem odboru :naughty:

aja... k bom Glažiju pelala grozdje pa hurške, lahko še tvoj olje,

da nauš za bencin zapravlu. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Ofi,

Glažar mora sprejet ponudbo al bova pa enostavno štrajkala

z ozirom na to, da sva v organizacijskem odboru :naughty:

aja... k bom Glažiju pelala grozdje pa hurške, lahko še tvoj olje,

da nauš za bencin zapravlu. :winkiss:

ni panike za stavko, js sem že ogret :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Će bo vse vredu bom tudi jest tam :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Kva pa če me hudič vzame :evilgrin: nikol ne veš je še dauč :alien1: dans si jutr :? mogoče O:-) tako je življenje :OK: zdej bom pa :xx:

:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka vem da si bolj zelenjavne in sadne sorte :naughty: ,vendar jest še zmeraj prisegam na mesnate dobrote in kralja živali, :whistle: pa še ŽEMLCA mi je sedaj sporočila da je zmrzovalna skrinja prazna :naughty:,torej kompenzacija velja v obliki svinjskih zrezkov :kva2:

Ofi ti pa mal počak z oljem sedaj še vozim V-stroma :yea2: kmalu ga bom pa res rabil saj gre k BMW-ju :yea1: kot dodatna oprema tudi olje,seveda če si mislil motorno olje.

ČE pa si mislil olivno olje pa se bova dogovorila ampak mora biti HLADNO STISKANO EXSTRA DEVIŠKO OLJČNO OLJE :yea2:

POREKLO TOSKANA

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Very nice :notworthy: ,če bo vse OK jaz in moja prideva brez šotora za cel vikend :evilgrin: :beer1: :yea1::010

:OK: Majica: Ž-M

M-XL

l.p.

ooooooooo potlej bo pa veseloooooo če pride Barči na zbor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka vem da si bolj zelenjavne in sadne sorte :naughty: ,vendar jest še zmeraj prisegam na mesnate dobrote in kralja živali, :whistle: pa še ŽEMLCA mi je sedaj sporočila da je zmrzovalna skrinja prazna :naughty:,torej kompenzacija velja v obliki svinjskih zrezkov :kva2:

veš kaj bom rekla "sanja svinja kukuruuuuuuz" :lol1:

Al vzameš grozdje & hruške al bo pa štrajk.... "možeš da biraš šefe" :winkiss:

BTW Ofi je mislu odpadno olje, najbrž od pomfrija ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE pa si mislil olivno olje pa se bova dogovorila ampak mora biti HLADNO STISKANO EXSTRA DEVIŠKO OLJČNO OLJE :yea2:

POREKLO TOSKANA

Ti čist preveč kompliciraš. Js ti bom prinesel 3 kg oliv ti si pa kr sam najdi device :boobies: ki ti bodo hladno-ročno stiskale olje...

p.s. pa glej da te žemljica :oops: ne dobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj bom rekla "sanja svinja kukuruuuuuuz" :lol1:

Al vzameš grozdje & hruške al bo pa štrajk.... "možeš da biraš šefe" :winkiss:

BTW Ofi je mislu odpadno olje, najbrž od pomfrija ....

PA ŠE TO MI BOŠ PRNESLA VSE GNILO :slap: NE IZ TE MOKE NE BO KRUHA :nono: ,

HOČEM DNAAAAAAAAAAAAR ,SOOOOOOOOOOOOLDEEEEEEEEE,EUUUUUUUUUUUREEEEEEEEE POL PA UDARTE ŠTRAJK ČE MATE VOLJO,PO SEDANJI PRAKSI BOSTE ŠE BOLJ DELALI :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti čist preveč kompliciraš. Js ti bom prinesel 3 kg oliv ti si pa kr sam najdi device :boobies: ki ti bodo hladno-ročno stiskale olje...

p.s. pa glej da te žemljica :oops: ne dobi

kAJ PA ČE BI GA ŠLA MIDVA ISKAT V :naughty: TOSKANO :naughty: :kva2:

bova tam iskala device :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kAJ PA ČE BI GA ŠLA MIDVA ISKAT V :naughty: TOSKANO :naughty: :kva2:

bova tam iskala device :kva1:

Prodano! :notworthy: Miha še zraven pokliči da ne bova preveč zabluzila . :yea2: Sicer je Italiji iskanje device misija nemogoče, ampak mi se bomo hudičevo trudili :evilgrin: ne pridemo nazaj dokler jih ne ................khm, najdemo.

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je Italiji iskanje device misija nemogoče, ampak mi se bomo hudičevo trudili :evilgrin: ne pridemo nazaj dokler jih ne ................khm, najdemo.

Mislim da na tem podrocju potrebujete STROKOVNO pomoc.... :whistle:

Count me in! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da na tem podrocju potrebujete STROKOVNO pomoc.... :whistle:

Count me in! :yea1:

Jst bi tuuuudi iskal, karkoli se že išče! :rolleyes:

seveda, seveda rabimo stroko in izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da na tem podrocju potrebujete STROKOVNO pomoc.... :whistle:

Count me in! :yea1:

Jaz sem pa mislil, da Ofi tvoje olje ponuja. Baje ga imate nekateri toliko, da se kar po cesti razmetavate z njim tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooooooo potlej bo pa veseloooooo če pride Barči na zbor :naughty:

ker omenjate zbor...

kdaj in kje se bodo majice delile?

nakazilo je bilo že prejšnji teden izvedeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker omenjate zbor...

kdaj in kje se bodo majice delile?

nakazilo je bilo že prejšnji teden izvedeno :)

Glede majic sem govoril včeraj z tiskarjem in mi je obljubil da bojo preslikači v ponedeljek gotovi . Takoj ko bojo majice gotove bom izbral lokacijo kje se bomo dobili ,vem da si nakazal denar že prejšni teden in še nekateri so bili pridni.Zato sem se odločil ko bojo preslikači gotovi grem v izdelavo majic samo tistim ki so nakazali denar za ostale pa bojo morali počakati.

Je pa žalostno to da bom moral zaradi nekaterih neodgovornih iz lastnega žepa založiti kar precej denarja .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa žalostno to da bom moral zaradi nekaterih neodgovornih iz lastnega žepa založiti kar precej denarja .

ko sem videl, da se je zacela debata o majicah... sem bil takoj za in sem tudi hitro narocil pri janetki...

pogresal pa sem rok za nakazilo denarja na trr, saj bi le tako tocno vedel, kdo je resen z narocilom in kdo ne.

moral bi npr.:

15.8.napisati objavo da se zbirajo narocila za majice in da je rok 15.9. za narocilo pri janetki in hkrati tebi nakazilo za denar.

pocakal bi do 20.9. na zamudnike in tja do 25.9. oddal fiksno narocilo tiskarjem....

9,00 oz sedaj 9,50 EUR na majico se ne slisi veliko, ampak ce pomnozis z vsaj 10 neresnimi.... je to vikend izlet z vso hrano, pijaco, hrano, bencinom.

janetka naj naredi kljukice ob svojem seznamu s tvojo pomocjo, kdo je placal in kdo ni...

slednjim posljita PM do kdaj naj nakazejo denar, sicer se majice ne bodo dale tiskati in bodo dobili samo tisti, ki so nakazali....

v nasprotnem primeru bos cakal do novega leta, da ti bodo vsi denar nakazali, pa tudi cena tiska ne bo ugodna, ce bos vsak mesec hodil 5 majic dotiskati.

tiste neplacane skenslaj in preklici narocilo preden gredo v tisk po "nepotrebnem"

upam, da ne bom spregledal posta, ko boste objavili kdaj in kje bo predaja "robe" :)

pomol 65, v pristaniscu east yard, ladja red mary, geslo za vstop V Strom :) :) :)

lp

Popravljeno . Popravil Strominator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem videl, da se je zacela debata o majicah... sem bil takoj za in sem tudi hitro narocil pri janetki...

pogresal pa sem rok za nakazilo denarja na trr, saj bi le tako tocno vedel, kdo je resen z narocilom in kdo ne.

moral bi npr.:

15.8.napisati objavo da se zbirajo narocila za majice in da je rok 15.9. za narocilo pri janetki in hkrati tebi nakazilo za denar.

pocakal bi do 20.9. na zamudnike in tja do 25.9. oddal fiksno narocilo tiskarjem....

9,00 oz sedaj 9,50 EUR na majico se ne slisi veliko, ampak ce pomnozis z vsaj 10 neresnimi.... je to vikend izlet z vso hrano, pijaco, hrano, bencinom.

janetka naj naredi kljukice ob svojem seznamu s tvojo pomocjo, kdo je placal in kdo ni...

slednjim posljita PM do kdaj naj nakazejo denar, sicer se majice ne bodo dale tiskati in bodo dobili samo tisti, ki so nakazali....

v nasprotnem primeru bos cakal do novega leta, da ti bodo vsi denar nakazali, pa tudi cena tiska ne bo ugodna, ce bos vsak mesec hodil 5 majic dotiskati.

tiste neplacane skenslaj in preklici narocilo preden gredo v tisk po "nepotrebnem"

upam, da ne bom spregledal posta, ko boste objavili kdaj in kje bo predaja "robe" :)

pomol 65, v pristaniscu east yard, ladja red mary, geslo za vstop V Strom :) :) :)

lp

Glej dal sem besedo tiskarju naj začne z izdelavo ,kar sem reku bom tudi izpeljal .Glede tega je brez veze razglablat naprej.

Da res je tudi moja napaka da nisem določil datuma za plačila ampak kot si rekel lahko to naredim sedaj in naprošam da vsi tisti ki še niste nakazali denar to storite do 13.10 .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej dal sem besedo tiskarju naj začne z izdelavo ,kar sem reku bom tudi izpeljal .Glede tega je brez veze razglablat naprej.

Da res je tudi moja napaka da nisem določil datuma za plačila ampak kot si rekel lahko to naredim sedaj in naprošam da vsi tisti ki še niste nakazali denar to storite do 13.10 .

Če bo kakšna ostala, jo mogoče vzamem...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

limam Glažijev post:

Rok za nakazila se izteče 13.10.2010

VSAKEGA POSEBEJ PROSIM DA V OKECE ZA NAMEN NAPIŠE SVOJE IME IZ FORUMA SAJ VAS SAMO POD TEMI IMENI TUDI POZNAMO,IN KOLIKO MAJIC JE NAROČIL,GLEDE VELIKOSTI IMA JANETKA SPISEK

ŠTEVILKA RAČUNA JE SI56-0510-0702-6690-158

Prejemnik:

POTOKAR JOŽE

VELIKI BREG 30

4281 MOJSTRANA

Majica je 9,50 €

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Strominator:

sej vem, da nam hočeš :grim samo dobro in da se ti mudi šminkirat v štromarski majci :photo:

je pa to naša 4. serija izdelav majic in nič :grrr bat tud to bomo spelal do konca

potrplenje je božja mast :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, seveda rabimo stroko in izkušnje

kdaj se pa vrnete iz lova na device ? :hmm:

sam tolk...zarad statistike a veeeeeeeš :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se pa vrnete iz lova na device ? :hmm:

sam tolk...zarad statistike a veeeeeeeš :naughty:

Ja, kdaj ? ko jih najdemo in ugotovimo :pos: če so device

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa mislil, da Ofi tvoje olje ponuja. Baje ga imate nekateri toliko, da se kar po cesti razmetavate z njim tongue.gif

:naughty:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kdaj ? ko jih najdemo in ugotovimo :pos: če so device

:worship: :worship: :worship: :worship:

aha, pa če sem pozabil povedat svoje mnenje o tem:

:worship: :worship: :worship: :worship:

:l_01: :l_01: :l_01: :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!