Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

jst moram pa doma nogo u luft držat :wallbash: pa čakat,da bo nehalo bolet :cry: u p......... :headbang:

"Ne daj se Ines"....... kolega vsakič ko zaboli mal šnopca.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj po moje si ga že videla, pa nisi vedela, da sem jaz :krneki: , pa sem blendal in pozdravljal. Drugače pa bodo slike ob prvi priliki, v živo pa bova verjetno spet opažena v bolj toplih mesecih. Sicer pa (zaenkrat) belega Štroma s precej neonsko-rumenim voznikom moje postave bolj težko zgrešiš, sedaj ko ima slovensko tablico sicer malo manj izstopa, a vendarle...

Lep dan vsem!

Zakaj "zaenkrat" belega? Saj je sedaj vendar najlepše barve :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za vzpodbudne besede :worship: največji problem je ,da so samo šrauf ven vzel od prejšne križne vezi zdej je treba pa novo napelat :wallbash: tle sem pa v "ČAKALNI VRSTI" :slap: upam,da pridem na vrsto "kmalu",da mi še naslednje sezone ne z.. :pos:

:cry:

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

limam Glažijev post:

Rok za nakazila se izteče 13.10.2010

VSAKEGA POSEBEJ PROSIM DA V OKECE ZA NAMEN NAPIŠE SVOJE IME IZ FORUMA SAJ VAS SAMO POD TEMI IMENI TUDI POZNAMO,IN KOLIKO MAJIC JE NAROČIL,GLEDE VELIKOSTI IMA JANETKA SPISEK

ŠTEVILKA RAČUNA JE SI56-0510-0702-6690-158

Prejemnik:

POTOKAR JOŽE

VELIKI BREG 30

4281 MOJSTRANA

Majica je 9,50 €

imate še točno 1 dan časa preden vam Glaži zavije vrat

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj "zaenkrat" belega? Saj je sedaj vendar najlepše barve :naughty:

Zato ker je zdaj spoznal :surrender: tisto kar vam jest že ves čas "tumbam" .... kar se tiče bele barve

bravo Horn3t :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker je zdaj spoznal :surrender: tisto kar vam jest že ves čas "tumbam" .... kar se tiče bele barve

bravo Horn3t :notworthy:

Bel je preverjeno odporen na kakce :whistle: , na blato pa res ni :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, janetka črn je lep :worship: . In ja, bel je - vsaj meni najlepši :krneki:. Ampak, ker bi bil rad bolj opazen (recimo, da bom imel potem manj "čudnih" situacij, ko "me niso opazili" - kljub neonsko rumeni čeladi in jakni :headbang: in da se trudim voziti po omejitvah in predvidevati vse možne variante, da me kdo "skalti"), sem premišljeval, da bi ga dal polepiti s folijo. Mogoče kako oranžno ali rdeče "sunce japansko" na beli podlagi ali kaj takega. Bom videl, kakšen dizajn mi bodo pripravili.

LP vsem

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, janetka črn je lep :worship: . In ja, bel je - vsaj meni najlepši :krneki:. Ampak, ker bi bil rad bolj opazen (recimo, da bom imel potem manj "čudnih" situacij, ko "me niso opazili" - kljub neonsko rumeni čeladi in jakni :headbang: in da se trudim voziti po omejitvah in predvidevati vse možne variante, da me kdo "skalti"), sem premišljeval, da bi ga dal polepiti s folijo. Mogoče kako oranžno ali rdeče "sunce japansko" na beli podlagi ali kaj takega. Bom videl, kakšen dizajn mi bodo pripravili.

LP vsem

probaj rdečo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je osnovna zamisel... kako bo izgledala v 3D na Stromu, pa še ne vem...

japanrisingsunflag.jpg

LP

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

limam Glažijev post:

Rok za nakazila se izteče 13.10.2010

VSAKEGA POSEBEJ PROSIM DA V OKECE ZA NAMEN NAPIŠE SVOJE IME IZ FORUMA SAJ VAS SAMO POD TEMI IMENI TUDI POZNAMO,IN KOLIKO MAJIC JE NAROČIL,GLEDE VELIKOSTI IMA JANETKA SPISEK

ŠTEVILKA RAČUNA JE SI56-0510-0702-6690-158

Prejemnik:

POTOKAR JOŽE

VELIKI BREG 30

4281 MOJSTRANA

Majica je 9,50 €

imate še točno 1 dan časa preden vam Glaži zavije vrat

:naughty:

žal sem polno zaposlen še nakazat ni blo časa... potreboval bi še številko banke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal sem polno zaposlen še nakazat ni blo časa... potreboval bi še številko banke...

Rok za nakazila se izteče 13.10.2010

VSAKEGA POSEBEJ PROSIM DA V OKECE ZA NAMEN NAPIŠE SVOJE IME IZ FORUMA SAJ VAS SAMO POD TEMI IMENI TUDI POZNAMO,IN KOLIKO MAJIC JE NAROČIL,GLEDE VELIKOSTI IMA JANETKA SPISEK

ŠTEVILKA RAČUNA JE SI56-0510-0702-6690-158 :whistle:

Prejemnik:

POTOKAR JOŽE

VELIKI BREG 30

4281 MOJSTRANA

Majica je 9,50 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam, žal (pa ravno na rojstni dan :wallbash: ) Pa Glažarju bom že sedaj čestital za rojstni dan, ker se zna zgoditi, da bom drugače pozabil (po treh nočnih in delu na nedeljo se to zna zgoditi :zzz: ). Torej Glažar, vse najboljše, pa naj zdravje dobro služi in čim več lepih in varnih kilometrov. Pa spijte še eno kavo v mojem imenu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej ne rabim številke banke...nisem mislil bančnega računa... tudi prav... :headbang:

Ne nakazujem ravno pogosto...

,

brez zamere prosim, sem mislila, da si spregledal račun, sorčy :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezono je treba tut uradno končat, pa zalit. Kdo pride v nedeljo ob 11ih na Trojane na kafe in krof? :kava:

oooooooooooooooooooooo torej bo tudi letos " krofijada " na 17.10. ko praznujeta Glažar in Horn3t,

naj še kot zanimivost povem da, je Glažar praznoval 18 let ko je Horny privekal na svet, :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezono je treba tut uradno končat, pa zalit. Kdo pride v nedeljo ob 11ih na Trojane na kafe in krof? :kava:

Evo, to pa definitivno pišem na koledarček. Sicer mopeda še ne mislim konzervirat...worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj še kot zanimivost povem da, je Glažar praznoval 18 let ko je Horny privekal na svet, :naughty:

To so bila leta :alko::kva1: in tudi prvi motoristična ,Janet tole je zabolelo 18 let vaaaaaauuuuuuuuu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bila leta :alko::kva1: in tudi prvi motoristična ,Janet tole je zabolelo 18 let vaaaaaauuuuuuuuu

Svet se vrti naprej-pa ne da je že leto okol :wallbash: vse naj,naj obema spite :kava: pa kakšn :beer1:

Mene tud ne bo letos kaj čmo bo pa manjši račun :lol1:

mejte se :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so bila leta :alko::kva1: in tudi prvi motoristična ,Janet tole je zabolelo 18 let vaaaaaauuuuuuuuu

Glažar, boli, al ne boli, to so statistična dejstva :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, to pa definitivno pišem na koledarček. Sicer mopeda še ne mislim konzervirat...worship.gif

Mopedi so prepovedani, lahko pa prideš z motorjem ali avtom :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem tud jaz končn nakazal za majice. Če v nedeljo ne bo dežja se vidmo na Trojanah :kava:

Pa še ena slikca iz Pavličevega sedla :yea1:

post-26070-002388800 1286955111_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem tud jaz končn nakazal za majice. Če v nedeljo ne bo dežja se vidmo na Trojanah :kava:

Pa še ena slikca iz Pavličevega sedla :yea1:

Tigerrrrrrrrrrrrrrr a se ti kej kolca ?

lej kuko je lep :wub:

lej kuko se šajna B)

a veš kuko je fajn tresu na zadnjem zicu :naughty:

le kuko si mel srce prodat to lepoto gorensko, šmrk :sleep2:

Brankop, merkej tega Štroma ako ti je život drag :fight1:

Niti bel moped te ne omehča?blush.gif

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!