Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Sezono je treba tut uradno končat, pa zalit. Kdo pride v nedeljo ob 11ih na Trojane na kafe in krof? :kava:

do kdaj se mormo prijavit :whistle:

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezono je treba tut uradno končat, pa zalit. Kdo pride v nedeljo ob 11ih na Trojane na kafe in krof? :kava:

Se oglasim, če bo le zneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tigerrrrrrrrrrrrrrr a se ti kej kolca ?

lej kuko je lep :wub:

lej kuko se šajna B)

a veš kuko je fajn tresu na zadnjem zicu :naughty:

le kuko si mel srce prodat to lepoto gorensko, šmrk :sleep2:

Brankop, merkej tega Štroma ako ti je život drag :fight1:

:grrr

Madona pa je res lep :worship:

branko ,a zamenaš :headbang::headbang:

Janetka ,a veš kolk šele Guzzi fajn trese..... :yes:

Branko le pazi nanj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooooooooooooooooooooo torej bo tudi letos " krofijada " na 17.10. ko praznujeta Glažar in Horn3t,

naj še kot zanimivost povem da, je Glažar praznoval 18 let ko je Horny privekal na svet, :naughty:

Če jo ne zvizneva kam čez vikend se oglasiva na Trojanah. Samo ne vem kako boste vse krofe popapcal, ker Darja ma tud v petek rojstni dan. Pa Janetki sem še en krof dolžen, ker mi je nosnik iz čelade najdla. Djume stradaj jo do konca tedna pa velik migajta .... da ne bo treba novo motoristično opremo kupit.

lp igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona pa je res lep :worship:

branko ,a zamenaš :headbang::headbang:

Janetka ,a veš kolk šele Guzzi fajn trese..... :yes:

Branko le pazi nanj :grim

Pazim, pazim....saj bi zamenjal, sam barva mi ne paše :whistle:

Res v nedeljo napovedujejo hladno in deževno vreme. Dve možnosti sta - ali sobota ? - ali nedelja z avtomobili? ...kaj pravite?

Jaz sem za soboto, po možnosti okol dveh popoldan...seveda z motorji :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa takole da vam dam komando za vse v-stromarje :lol1:

ZBOR BO V SOBOTO OB 15 NA TROJANIH KJER SE BOMO POGOSTILI Z KROFI MALO POKLEPETALI OB ENEM PA ŠE

DELILI MAJICE KI STE JIH NAROČILI :yea2:

TAK DA TISTI KI BOSTE IMELI ČAS IN TISTI KI GA NE BOSTE IMELI SI GA VZEMITE SAJ BOMO DELILI MAJICE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa takole da vam dam komando za vse v-stromarje :lol1:

ZBOR BO V SOBOTO OB 15 NA TROJANIH KJER SE BOMO POGOSTILI Z KROFI MALO POKLEPETALI OB ENEM PA ŠE

DELILI MAJICE KI STE JIH NAROČILI :yea2:

TAK DA TISTI KI BOSTE IMELI ČAS IN TISTI KI GA NE BOSTE IMELI SI GA VZEMITE SAJ BOMO DELILI MAJICE

bemtiš :wallbash: šefe kuko si pa tole suhoparno napisal kot bi vabil

ljudi na sestanek občinskega sveta....

povabilo ali obvestilo moraš vedno malo "zacelofanit" da užge :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni spoštovani člani KLV-Stromarske sekte :yea1:

Projekt "Majice" smo s pomočjo odbora za travniške rožice uspešno pripeljali do konca. :notworthy:

Vabimo vas jutri, dne 16.10.2010 ob 15:00 na Trojane, kjer ob nakupu kave in krofa

majice dobite gratis. :winkiss:

Do snidenja vas lepo pozdravljamo.

P.S.

V kolikor vam ne bo uspelo dvigniti svojih majic, računajte :grim na to, da vam bo Glažar zaračunal ležarnino le teh in sicer v valuti "plato krofov" :D .

Krofi bodo v hrambi v moji domači prostorni špajzi :whistle: . Veseli bodite, da se Glažar ne vozi več z motorjem, ker bi v tem primeru ležarnino plačevali v valuti "tank bencina". B)

Ne tvegajte, pridružite se krofijadi 2010. :010

post-9535-087823700 1287127320_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni spoštovani člani KLV-Stromarske sekte :yea1:

Projekt "Majice" smo s pomočjo odbora za travniške rožice uspešno pripeljali do konca. :notworthy:

Vabimo vas jutri, dne 16.10.2010 ob 15:00 na Trojane, kjer ob nakupu kave in krofa

majice dobite gratis. :winkiss:

Do snidenja vas lepo pozdravljamo.

P.S.

V kolikor vam ne bo uspelo dvigniti svojih majic, računajte :grim na to, da vam bo Glažar zaračunal ležarnino le teh in sicer v valuti "plato krofov" :D .

Krofi bodo v hrambi v moji domači prostorni špajzi :whistle: . Veseli bodite, da se Glažar ne vozi več z motorjem, ker bi v tem primeru ležarnino plačevali v valuti "tank bencina". B)

Ne tvegajte, pridružite se krofijadi 2010. :010

:OK::grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor pa Darija sta se po moji evidenci danes okrog 11:30 peljala skozi Kozino.... a sem prav videl? Ena bela Mazda vam je na izhodu iz enega pol ovinka trobila... :whistle:

se vidimo jutri.... jeeee.... tokrat, jaz pridem :headbang: z avtom :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor pa Darija sta se po moji evidenci danes okrog 11:30 peljala skozi Kozino.... a sem prav videl? Ena bela Mazda vam je na izhodu iz enega pol ovinka trobila... :whistle:

se vidimo jutri.... jeeee.... tokrat, jaz pridem :headbang: z avtom :headbang:

Saj ne boš edini :naughty:

Mojga štomčka sem danes pripravil na zimsko spanje :grim

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor pa Darija sta se po moji evidenci danes okrog 11:30 peljala skozi Kozino.... a sem prav videl? Ena bela Mazda vam je na izhodu iz enega pol ovinka trobila... :whistle:

se vidimo jutri.... jeeee.... tokrat, jaz pridem :headbang: z avtom :headbang:

Jest pridem z KOMBIJEM :naughty:

jANETKA ZAKAJ PA IMAM TEBE :whistle: SI MOJA TAJNICA :naughty: IN ME IMAŠ PRAVICO POPRAVLJATI :yea2: EDINO VSEBINA IN NAMEN MORA BIT ISTI :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

eno vprašanje...kaj pa takšni ki se zaradi družinskih obveznosti ali drugih razlogov današnje "podelitve" ne moremo udeležiti.????

No upam da nisem (ne bom) edini :blush:

drugače pa fajn se mejte pa kako :photo: na forum :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boste res vsi z avti??? Moja sezona se konča 31.12, tko da midva se pripeljeva z mopedom :yea2: Se vidmo, ko se srečamo :OK:

jaz grem z motorinom sej ne bo deževalo.pa še ta nove škorne moram sprobatB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst moram pa doma nogo u luft držat :wallbash: pa čakat,da bo nehalo bolet :cry: u p......... :headbang:

cimprej se pozdravi, da bosta z v stromom spet cimprej na zabavi :) :) :)

no, pa se zima je pred vrati, da te ne bo tako mikalo ven :)

saj verjetno bos do zgodnje pomladi ze nared ali najkasneje pozne pomladi :)

Vabimo vas jutri, dne 16.10.2010 ob 15:00 na Trojane, kjer ob nakupu kave in krofa

majice dobite gratis. :winkiss:

zal mi ni zneslo udeleziti se krofijade in podelitve majic, saj sem doma nujna pomoc pri druzinskih opravilih.

bom se drugace organiziral, da pridem do majice, saj je ze mrzlo zunaj in naceloma moto sezona se ni gotova - predvidoma vsaj do zadnjega vikenda v novembru ne :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, razdelitev majic in sladkanje s krofi je maksimalno uspelo :yea1:. Sem vesela, da sem vsaj nekatere spoznala tudi v živo, nekatere pa videla po 15 letih :kva1:. Ofsajd, če ne bi zunaj skakal z majico, bi z Godiyem kar nekaj časa vohljala za vami, čeprav vas je bilo ogroooomno. Glažar ti pa si baje poravnal pijačo in jedačo. Hvala!

Upam, da se še kdaj vidimo, glede na to da imam V-stroma, sem ja vsaj malo vaša.

Popravljeno . Popravil Kamikazica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar ti pa si baje poravnal pijačo in jedačo. Hvala!

Upam, da se še kdaj vidimo, glede na to da imam V-stroma, sem ja vsaj malo vaša.

Tukaj te moram popeaviti račun sva poravnala :worship: DARJA KI JE IMELA VČERAJ ROJSTNI DAN IN MOJA MALENKOST KI GA PRAZNUJEM JUTRI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

Upam , da niste zmrznli na poti domov, če pa ste eno šilce šnopsa takoj pogreje :rolleyes: . Moram priznat, da ste prow ena fejst družba :worship: , ni lahko se sam odpravt v družbo kjer nobenga ne poznaš, hvala vsem vam da ste me toplo sprejeli....

Hvala Glažarji in Darji ker sta račun pokrila..č

Glažar: upam da nisi kaj reveč jezen ker sem ti tajnico okupiral :naughty: jutr pa lepo praznuj (:beer1: + :pos: ) in še enkrat hvala za majice

Lep pozdrav

Dean

P.S

odmrznjen :naughty:

Popravljeno . Popravil deanr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!