Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Tukaj te moram popeaviti račun sva poravnala :worship: DARJA KI JE IMELA VČERAJ ROJSTNI DAN IN MOJA MALENKOST KI GA PRAZNUJEM JUTRI

Hvala za opozorilo. Hvala obema in Vse najboljše za nazaj in naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše Darja! Glažarju sem pa že čestital, pa mu lahko še enkrat. Torej vse najboljše, pa obema želim uresničitev vsaj ene skrite želje ter seveda mnogo srečno prevoženih km v odlični družbi Štromarjev. Super, da ste se imeli fino. Sedaj grem pa hitro nazaj delat :krneki:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpej Glažar in Darja še na mnoga leta in veliko vsega lepega, predvsem pa varnih in doživetih km tako ali drugače želiva Joma&Jomica.

Žal zaradi družinskega praznovanja nisva mogla v vašo odlično družbo in komaj čakava november,ko se ponovno srečamo na biljardu.Vsem en štromastičen pozdrav!

Joma&Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, razdelitev majic in sladkanje s krofi je maksimalno uspelo :yea1:. Sem vesela, da sem vsaj nekatere spoznala tudi v živo, nekatere pa videla po 15 letih :kva1:. Ofsajd, če ne bi zunaj skakal z majico, bi z Godiyem kar nekaj časa vohljala za vami, čeprav vas je bilo ogroooomno. Glažar ti pa si baje poravnal pijačo in jedačo. Hvala!

Upam, da se še kdaj vidimo, glede na to da imam V-stroma, sem ja vsaj malo vaša.

ogromno nas je bilo, ma tole nas ni bilo niti polovička kolikor se nas lahko zbere :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, hvala vsem za lepe želje. :worship: Pohvala tudi Glažarju in vsem, ki so sodelovali pri projektu majic in organizaciji današnjega druženja.

Včeraj sva bila z motorjem v Crikvenici (izlet za rojstni dan). Ker sva bila premražena sva se danes krepko oblekla, tako, da naju ni zeblo.

Za malo spodbude - lansko leto smo se 25.10.09 vozili iz Pirana čez Mošun in snezniški gozd do Loža, kjer smo odložili Brigito. Mogoče se pa tudi letos še kam zapeljemo. :yea1:

Lp Darja

PS

Iskrene čestitke tudi Frenku in Meliti za rojstvo hčerkice. :beer1: Čestitke tudi tetki Janetki :010

post-12758-039367100 1287262979_thumb.jpg

post-12758-027587400 1287263421_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, hvala vsem za lepe želje. :worship: Pohvala tudi Glažarju in vsem, ki so sodelovali pri projektu majic in organizaciji današnjega druženja.

Včeraj sva bila z motorjem v Crikvenici (izlet za rojstni dan). Ker sva bila premražena sva se danes krepko oblekla, tako, da naju ni zeblo.

Za malo spodbude - lansko leto smo se 25.10.09 vozili iz Pirana čez Mošun in snezniški gozd do Loža, kjer smo odložili Brigito. Mogoče se pa tudi letos še kam zapeljemo. :yea1:

Lp Darja

PS

Iskrene čestitke tudi Frenku in Meliti za rojstvo hčerkice. :beer1: Čestitke tudi tetki Janetki :010

Darja, vse najboljše in hvala za kafe in ostalo. Nisem vedel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odsotni tudi čestitamo Darji in Glažarju ob rojstnem dnevu, Crnemu in Meliti ob rojstvu hčerke in teti Janetki trance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj te moram popeaviti račun sva poravnala :worship: DARJA KI JE IMELA VČERAJ ROJSTNI DAN IN MOJA MALENKOST KI GA PRAZNUJEM JUTRI

Vse najboljše in hvala :)

Lepo vas je bilo spoznati tudi v živo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crnemu in Meliti ob rojstvu hčerke in teti Janetki trance_07_beerchug.gif

Se pridružujem čestitkam ob širitvi družine.

LP

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj te moram popeaviti račun sva poravnala :worship: DARJA KI JE IMELA VČERAJ ROJSTNI DAN IN MOJA MALENKOST KI GA PRAZNUJEM JUTRI

Hvala obema tudi z najine strani :worship:

Kar nekaj nas je ratolo od zadnenjega druženja-zgleda,da se V-strom Vi-rus širi :yea2::lol1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cimprej se pozdravi, da bosta z v stromom spet cimprej na zabavi :) :) :)

no, pa se zima je pred vrati, da te ne bo tako mikalo ven :)

saj verjetno bos do zgodnje pomladi ze nared ali najkasneje pozne pomladi :)

Hvala za spodbudne besede-gdaj me bodo operiral je pa stvar zdravstvene blagajne :headbang: - zgleda,da je bolj prazna proti koncu leta :headbang: kvote izpolnjene :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je nova Štomarca privekala na svet-ČESTITKE OBEMA TUDI Z NAJINE STRANI,DA BO ZDRAVJA CRNI TI PA PAZI NA :beer1: :alko: ,DA NE BO PREVEČ POL PA :SS

teta ti pa se taprvo ogrej,da se ne boš prehlajena stiskala z nečakinjo :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darja, vse najboljše in hvala za kafe in ostalo. Nisem vedel...

Darja, tudi jaz nisem vedela :slap: , sicer bi te z veseljem poljubčkala - te bom pa drugič :winkiss: Vse naj, naj!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: Štromarji :notworthy:

Lepo vas je videt v tako velikem številu !!!!

Žal je moja udeležba splavala po "dravi" ker sem šele popoldan prijadral iz Nizozemske ...no danes zvečer pa zopet nazaj ....

Kar se biljarda tiče , pa tako veste, da sploh ne bo problema ...PRIDEM 100 % - oz. organiziram 100 % brez debate . Upam seveda , da se bodo tudi "novi" člani naše druščine udeležili našega tradicionalnega turnirja v Biljardu !!

Čestitke obema slavljencema ob rojstnem dnevu !!

Frenki - Melita ...vama pa še prav posebne čestitke ob ...pridobitvi nove štromarke v družini !!!

Če pa me na cesti kje vidite ...pa samo pohupajte ...in gremo na pijačo ....

LP vsem :yea1:

post-297-094285300 1287304221_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je, razdelitev majic in sladkanje s krofi je maksimalno uspelo :yea1:. Sem vesela, da sem vsaj nekatere spoznala tudi v živo, nekatere pa videla po 15 letih :kva1:. Ofsajd, če ne bi zunaj skakal z majico, bi z Godiyem kar nekaj časa vohljala za vami, čeprav vas je bilo ogroooomno. Glažar ti pa si baje poravnal pijačo in jedačo. Hvala!

Upam, da se še kdaj vidimo, glede na to da imam V-stroma, sem ja vsaj malo vaša.

Lepo te je bilo videt po toliko letih - kdo bi si mislil, da se bomo osrečali na prav na Krofijadi :P Se še dobimo na kakšni kavici :kava: in kakšni furi :yea2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČESTITKE OBEMA NOVOPEČENIMA STARŠEMA MELITI IN FRENKU, MALI PRINCESKI PA OBILO ZDRAVJA IN VSEGA LEPEGA NA TEM PREČUDOVITEM PLANETU.

Joma&Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: Štromarji :notworthy:

Lepo vas je videt v tako velikem številu !!!!

Žal je moja udeležba splavala po "dravi" ker sem šele popoldan prijadral iz Nizozemske ...no danes zvečer pa zopet nazaj ....

Kar se biljarda tiče , pa tako veste, da sploh ne bo problema ...PRIDEM 100 % - oz. organiziram 100 % brez debate . Upam seveda , da se bodo tudi "novi" člani naše druščine udeležili našega tradicionalnega turnirja v Biljardu !!

....

LP vsem :yea1:

Men se je pa bowling tako dopadu :naughty:

bowling.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Melita, Frenki iskrene čestitke. :beer2:. Darja, Glažar vse najboljše želim obema. :beer1:. Prijetno presenečen sem bil z udeležbo na krofijadi. Krasno je blo.

Men se je pa bowling tako dopadu :naughty:

Js moram priznati da je meni tudi bolj zanimiv kot bilijard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskrene čestitke vsem, ki ste praznoval in hvala za obema krof in :kava: . Družba ste res taprava :yea2: ...sploh pa od včeraj dalje ... I feel very stromastik (not today) for ever :yea1:

post-26070-086489500 1287314450_thumb.jpg

post-26070-078355500 1287314536_thumb.jpg

post-26070-021416900 1287314600_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh.... toliko tega za povedat.... pa gremo po vrsti:

Frank in Melita: -> čestitke novopečenim staršem, in prosim bodita zdaj VZOR -> (predvsem ti Frank), temu novem Štromarju (a je štromar ali štromarica?) :rolleyes: ...iskrene čestitke!

Darija..... Aaaaa.... :wallbash: nisem vedel... drugač bi dobila dvojno porcijo lubčkov :-) Vseeno, hvala za odlićne krofe, dobro si jih spekla in vse najboljše pa še veliko varnih in lepih kilometrov v dobri družbi ti želim...

Glažar: Mr. V-Leader.... V-eš kaj pa tebi želim? Še veliko dogodkov, kilometrov, druženj in nepozabnih trenutkov v tej Štromarski ekipi, pa tudi če prešaltaš na nekaj bavarskega kova.... Prijatu, vse najboljše in hvala za čaj... dobar si ga skuhal! :naughty:

BorisT: Fotke, že spet odlišne..... spet sem ujet v striptizu.... spet vidim nastanek novega fotostripa! HVALA TI!!! :headbang:

Janetka: Press coverage please!!!

Vsem ostalim pa en lep pozdrav....

Seba-Jeba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!