Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Oj družba

evo ideja za naslednje biljard druženje.... :naughty:

igrali bomo na novih mizah

:notworthy:

Cisco, organizacija takšnih zadev zahteva kar nekaj vloženega časa in truda tako pred kot med samim dogodkom. Renegadeu smo hvaležni za vse kar je do sedaj storil in če si ti ali še kdo pripravljen del bremena prevzeti nase lahko to samo pozdravim yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biljard

ali ne biljard

GSi ali Stromi

Vsi ste vi nori!

Evo.... Balijsko ozracje stimulira tudi mj smisel do poezije.... :whistle:

Samo na hitro, en lepo pozdravcek tudi z moje strani.... manj ali bolj redno spremljam kaj si kej.... pisete.... :naughty:

Kar se pa kilometrine tice, ponosno objavljam da sem v zadnjih 7 dn naredil 700+km po Baliju, mal po zahodni obali, mal po severni, in dvakrat se vzpel na 1300m in na 1600m nadmorske visene, obakrat na vulkane.... In prvic in drugic me veselo tudi dazek pral, in v hribih je bilo megleno in mrzlo!!!! Ne mores verjet, ampak res.... :headbang::wallbash:

Vse to, pa se vec, sem zvozil na kuterju, Honda Vario, 150ccm, 4-taktna, za CBS zavorami.... Ja ja... tukaj imajo ze skuterji povezane zavori.... Noro dobro deluje in skuter se full dobar pelje.... za Balijske ceste in steze, vec kot dovolj.... Aha.... pa se nekaj o porabi... 2,5 l/100km, oz. po lokalni tarifi 1EUR na 100km!!!! :notworthy: :worship:

Tko da dolgcas ni.... mal potapljanja mal motoriranja, celo mal zuranja.... Ah.... ce je to recesija, naj kr traja! :music4:

Lep pozrdav in pridni bodite...

Seba-Jeba reporting from Bali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozrdav in pridni bodite...

Seba-Jeba reporting from Bali

Stari :worship: čedalje bolj si moj idol :yea2: ,ko me zagrabi huda kriza ne bom razmišljal kaj nardit ampak se sprostit ,uredit papirje (penzijo) se zapodit na letalo in spustit v toplih krajih :yea2:

:yes: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:

Lep pozrdav in pridni bodite...

Seba-Jeba reporting from Bali

Dragi prijatel hvala da se nas še spomniš :worship: tu pri nas si kopljemo rove od soseda do soseda nas je zamedlo.

--lepo od tebe da nabiraš kondicijo sam bi pa lahko malo lepše izrazil to veš tukaj padamo v delirij ko izvemo da se še nekdo vozi okoli z motorji pa če prav z FORVERKI :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

Hvala vsem....

Kaj pa je to zdaj? A vas je toliko zametal sneg da so tudi internetne povezave pocrkanle al kaj??? Pistete kej no....

Janetka? :nono:

Red in disciplina pa to??? :slap:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

Hvala vsem....

Kaj pa je to zdaj? A vas je toliko zametal sneg da so tudi internetne povezave pocrkanle al kaj??? Pistete kej no....

Janetka? :nono:

Red in disciplina pa to??? :slap:

:lol1:

Da smo odprli novo sezono ki sem jo odpru danes

cel dan smo smučali v TERVISO bilo enkratno vreme snega pa je tako v izobilju

Evo skupinske slike

post-2458-0-76260200-1291562576_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da smo odprli novo sezono ki sem jo odpru danes

cel dan smo smučali v TERVISO bilo enkratno vreme snega pa je tako v izobilju

Evo skupinske slike

Gledam ker Terviso si obiskal. Pa vidim zadaj desno Višarje, levo pa Mangart in pogruntam, da si smučal v/na Trbižu (Tarvisio).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je bila BMW GS ekipa na smučanju :worship:

Enkratno je bilo, sneg naraven, brez ledenih plošč, ............

post-13958-0-38274300-1291567693_thumb.jpgpost-13958-0-64426700-1291567713_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je bila BMW GS ekipa na smučanju :worship:

post-13958-0-38274300-1291567693_thumb.jpgpost-13958-0-64426700-1291567713_thumb.jpg

:yea1: Seveda mi smo smučke dobili kot dodatno opremo in karte zraven da lahko nadaljujemo sezono :yea2: ,zato pa sva začela z drugo sezono,V-STROMARJI ali si že videl katerega od njih da je smučal :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Seveda mi smo smučke dobili kot dodatno opremo in karte zraven da lahko nadaljujemo sezono :yea2: ,zato pa sva začela z drugo sezono,V-STROMARJI ali si že videl katerega od njih da je smučal :lol: :lol:

Pa ne samo to, si še pozabu bone za malco. To smo mi imel na meniju. Dober je blo :worship:

post-13958-0-85127500-1291570618_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok.ok :yawn:

BMW-jaši smučate (pozirate po smučiščih )

V-Stromarke pa delamo snežne bunkerje, je ceneje :grim

post-9535-0-49293000-1291625454_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

Janetka? :nono:

Red in disciplina pa to??? :slap:

:lol1:

@ Seba-Jeba: veš, do Mirne Peči jim bom dala mir, čez zimo bom doma pripravlala teren za novo sezono :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Seveda mi smo smučke dobili kot dodatno opremo in karte zraven da lahko nadaljujemo sezono :yea2: ,zato pa sva začela z drugo sezono,V-STROMARJI ali si že videl katerega od njih da je smučal :lol: :lol:

Smučamo smučamo. Sem bil v Kranski gori soboto in nedeljo. Sam zame je tole zdej še veliko premehko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne samo to, si še pozabu bone za malco. To smo mi imel na meniju.

fantje, sam nekej me zanima _ zdej ko gledam ta cenik _ a mate BMW - jaši s seboj na smučišču tud "golaš - kante"?????????? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, sam nekej me zanima _ zdej ko gledam ta cenik _ a mate BMW - jaši s seboj na smučišču tud "golaš - kante"?????????? :lol1:

Miha, ne izzivej jih, boš nasankal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ,

prijatelji ne se hecat, vsak ma rad svoj motorček! :rolleyes:

Zmenmo se tkole, mi pripeljemo GOLAŽ, vi pa PIJAČO (dones je itak vse v plastenkah :whistle: ), pa piknik naredimo! OK?

PEACE

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ,

prijatelji ne se hecat, vsak ma rad svoj motorček! :rolleyes:

Zmenmo se tkole, mi pripeljemo GOLAŽ, vi pa PIJAČO (dones je itak vse v plastenkah :whistle: ), pa piknik naredimo! OK?

PEACE

BYBY

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 se strinjam pa da vidmo kdo bo imel več problemov,

mi z GOLAŽOM ali oni z PIJAČO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se je že zgodil ta V-strom day ker bi mehaniki šli na dopust???

PRI NAS JE TO VSAK DAN. MEHANIKOV PA NERABMO JIH LAHKO POŠLJEŠ DOMOV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 se strinjam pa da vidmo kdo bo imel več problemov,

mi z GOLAŽOM ali oni z PIJAČO

jest bom pa poskrbela za višjo raven cukra :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ,

prijatelji ne se hecat, vsak ma rad svoj motorček! :rolleyes:

Zmenmo se tkole, mi pripeljemo GOLAŽ, vi pa PIJAČO (dones je itak vse v plastenkah :whistle: ), pa piknik naredimo! OK?

PEACE

BYBY

ej, VI... začnite bouling trenirat ker vas bomo MI februarja nabrisal :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!