Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

PRI NAS JE TO VSAK DAN. MEHANIKOV PA NERABMO JIH LAHKO POŠLJEŠ DOMOV

ja vem da je vsak dan. Pri mehaniku imate vsak dan srečanja. :worship: To je res lepo. :winkiss:

Sam potem bo treba dodati nekaj v naslov teme da bo pravilna. V-STROM DAYS "s" :slap:

ej sorry da vas zaj... :pos: dolg cajt za popiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizdiiiiiiiiiiit. bemti dž pa zimo pa... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, VI... začnite bouling trenirat ker vas bomo MI februarja nabrisal :010

To bomo pa še vidl, kar se jest spomnim Glažko ni bil slab, pa jst tud ne, tko da pazi kaj govoriš, lahko je kdo drug :l_01: ups, :xx: O:-) !!! :kva2:

:grim

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, VI... začnite bouling trenirat ker vas bomo MI februarja nabrisal :010

Kot pravi MATJAŽ sva bila v bowlingu med prvih tri zato merkaj kaj si zeliš in začni trenirat :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravi MATJAŽ sva bila v bowlingu med prvih tri zato merkaj kaj si zeliš in začni trenirat :whistle: :naughty:

A sta sama igrala?....... :rolleyes::kva2::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sorry da vas zaj... :pos: dolg cajt za popiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizdiiiiiiiiiiit. bemti dž pa zimo pa... :BUA:

veš kaj ....

dan je tak, kot si ga narediš.... zato se ne :grrr zgovarjej na vreme

Eh, nič ne bom glasoval, manjka " TA GLAVNA" ;) La na koga mislm J******

http://www.motosvet.com/motosvet-motoristka-leta-2010.html

LPD

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot pravi MATJAŽ sva bila v bowlingu med prvih tri zato merkaj kaj si zeliš in začni trenirat :whistle: :naughty:

jest z amaterji :grrr ne igram, sicer bosta ti pa tvoj Maži edina BMWejaša, za Roberta

sploh nism prepričana da res ima BMW, on samo slikce lima ... pravih dokazov pa ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sta sama igrala?....... :rolleyes::kva2::lol1:

maš en velik + u moji beležki :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar....prjatu :beer1:

nov sistem kovčkov za BMW-ja. :evilgrin:

Prostorni pa pocen.......sprobaj. :naughty:

Ima veliko placa za nalepke :naughty:

Vendar ne pašejo na BMW 1200 GSA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar ne pašejo na BMW 1200 GSA

zakaj ne pašejo ??

jih pa na rumen preštrihej če ti mat-črna ni ušeč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: evo tud mi na tej strani smo še živi :worship: pozdrav Vsem v deželi KRANSKI :alko: in daleč naokoli :beer1: Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: evo tud mi na tej strani smo še živi :worship: pozdrav Vsem v deželi KRANSKI :alko: in daleč naokoli :beer1:

Ker nam je sneg zasul internet :lol1: z zamudo vračam pozdrave v deželo Bosanijo in na dalejnsku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdravot od Skopje.

Seveda bi moral že včeraj (nedelja) priti domov, pa je bila takšna megla, da so še ptiči po tleh hodili. Sedaj prodajam dolgčas v nekem hotelu skupaj z avstrijskimi vojaki, ki se vračajo iz Kosova. Upam, da mi danes le uspe priti domov, drugače se mi bo zmešalo. :wallbash::headbang: :surrender: :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdravot od Skopje.

Seveda bi moral že včeraj (nedelja) priti domov, pa je bila takšna megla, da so še ptiči po tleh hodili. Sedaj prodajam dolgčas v nekem hotelu skupaj z avstrijskimi vojaki, ki se vračajo iz Kosova. Upam, da mi danes le uspe priti domov, drugače se mi bo zmešalo. :wallbash::headbang: :surrender: :sleep2:

ja pa kuko ti je lahko z avstrijsko vojsko dolgčas ???' :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kuko ti je lahko z avstrijsko vojsko dolgčas ???' :lol1:

Tako, ker so poslali vojake in ne vojakinje. Če bi to vedel, bi zamenjala. Sam se bojim, da bi bla tud ti razočarana. Dobro obvladajo samo eno besedo Prost in pol se ga nažgejo kot mambe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, ker so poslali vojake in ne vojakinje. Če bi to vedel, bi zamenjala. Sam se bojim, da bi bla tud ti razočarana. Dobro obvladajo samo eno besedo Prost in pol se ga nažgejo kot mambe.

he he , tud slučajno ne :grrr bi mogla zamenjat , ker me majo bosanski cariniki na črni listi

me ne spustijo čez mejo. :xx:

Če ti je res hudoooooo dolgčas, počaki, da se ga res nažgejo, potem pa zame spajzni škornje tistemu

k ma cifro noge 42. Prosim pa hvala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HELOUUUUUUU

Glažar ti kr :grim zameni motor jest tebe :grrr ne bom !!!

janetka ma te rada :blush:.

A SE SPOMNIŠ KDAJ SI TO NAPISALA :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj družba

počas se bliža....upam da ostane v belo odet.... :OK:

vesele praznike vsem na tej strani foruma, tako

bajkerjem kot njihovim domačim in bližnjim. :rolleyes:

http://ak.imgag.com/imgag/product/preview/flash/bws8Shell_fps24.swf?ihost=http://ak.imgag.com/imgag&brandldrPath=/product/full/el/&cardNum=/product/full/ap/3166187/graphic1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!