Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Pozdravljeni,

Hvala vsem za vzpodbudne besede. Mislim, da se bom na to stran še večkrat vrnil tudi kdaj kasneje. Piknika bi se z veseljem udeležil, tako ali drugače, ampak trenutno pač še nisem dovolj fit za izlete, ki so konkretnejši kot je sprehod mojega psa okoli hiše. Ampak nedelja je še daleč in se bo mogoče tudi to spremenilo. Če bom vsaj približno dober, se vam zagotovo pridružim. Če ne zaradi drugega, pa zaradi janetkinih obljub - crkljanje, pitanje, petje to pa mi ja ne more škodit.

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: 5er to so besede :worship:

Vidim, da se v tvoje telo vračata optimizem in volja, kar je vzpodbudno za nas, saj s tem imamo upanje, da se vidimo na PIKNIKU.

Opažam, da boš celo bolje sprejet kot jaz. :rolleyes:

LP žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštovanje kolege!

Evo samo da vam kažem da bez obzira na okolnosti (imao sam u utorak sudar s kamionom) vjerujem da ću uspijeti motor urediti tako da bi nedjelju došlo barem nas nekolicina iz Hrvatske Vama u posjet. Mislim da ćemo doći negdje oko 12-13 sati.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Hvala vsem za vzpodbudne besede. Mislim, da se bom na to stran še večkrat vrnil tudi kdaj kasneje. Piknika bi se z veseljem udeležil, tako ali drugače, ampak trenutno pač še nisem dovolj fit za izlete, ki so konkretnejši kot je sprehod mojega psa okoli hiše. Ampak nedelja je še daleč in se bo mogoče tudi to spremenilo. Če bom vsaj približno dober, se vam zagotovo pridružim. Če ne zaradi drugega, pa zaradi janetkinih obljub - crkljanje, pitanje, petje to pa mi ja ne more škodit.

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom vsaj približno dober, se vam zagotovo pridružim. Če ne zaradi drugega, pa zaradi janetkinih obljub - crkljanje, pitanje, petje to pa mi ja ne more škodit.

lp

5er

Če že 5er verjetno ne pride na piknik, ga bomo pa nadomestili štirje njegovi kolegi. Pravzaprav 3+1 (trije štromarji, eden pa bo sramežljivo skrival motor).

Se vidimo

Sjor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me koliko vas pride z motorji in še OPOZORILO, za vse ki boste sami prišli na kraj piknika, da pazite pri prečkanju vasi Retnje, ker je "sfrezan" :xx: asfalt na ovinku, ko se začnete spuščati proti gostišču Smuk.

LP žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuu :yea1:

ejga Sjor a sm jest tele tvoje 3 štromarje že :hmm: dala u evidenco ?

ne bod no tko skrivnosten

morm vedet da naujo lačni....lačn Štromar ne :grrr stoji pokonci

Brum brum.... & Co. ....dobrodošli :worship:

lp žanetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuu :yea1:

ejga Sjor a sm jest tele tvoje 3 štromarje že :hmm: dala u evidenco ?

ne bod no tko skrivnosten

Še nismo evidentirani. Toraj pridemo štirje (3 motorji od katerih se bo eden skrival :naughty: ). Pa prinesemo kakšen promocijski material in seveda turško ogrlico.

lp,

Sjor

---

Če pa bo v MB zjutraj scalo kot iz škafa, se vidimo ob kaki drugi priložnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

zanima me koliko vas pride z motorji in še OPOZORILO, za vse ki boste sami prišli na kraj piknika, da pazite pri prečkanju vasi Retnje, ker je "sfrezan" :xx: asfalt na ovinku, ko se začnete spuščati proti gostišču Smuk.

LP žrebec

Ja v nedeljo se vidimo pri Obiju kot je dogovorjeno. Midva prideva.

l.p Trapatoni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom s svojim mopedom.

A.

Akec

če še enkat Štromu rečeš "moped" bova mela wresling !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu.

MOPED!

:krneki:

Aky ti se mene čaki :evilgrin:

ko te u roke jest dobim :naughty:

moped ti ob stran popraskam :grim

spredno gumo pa spustim. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Evo danas sam složio motor, sve je u redu :010 .

Za sada sigurno dolaze "4 jahača apokalipse", a ako bude vrijeme Ok, možda još koji :rolleyes:

LP svima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Evo danas sam složio motor, sve je u redu :010 .

Za sada sigurno dolaze "4 jahača apokalipse", a ako bude vrijeme Ok, možda još koji :rolleyes:

LP svima!

brum-brum nas dvoje se čujemo da vas pridem iskat kjer koli boste in vas odvedem na piknik plac. :worship:

Jest pridem z motorinom pa če padajo ušpičene prekle dol. :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni ! :yes:

Organizatorji ste poskrbeli za lepo vreme, če niste povejte ga pripeljemo s Stajerske :grim :grim :grim .

Renegade: Če rabiš prevoz za majice me pokliči jih lahko peljem jaz, ker grem za avtomobilom.

Se vidimo jutri okoli poldneva :OK:

L.P.

Edvard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri, 3.6.2007, PIKNIK bo !!!

Dragi KLV-Strom-arji, vsi ki ste računali se oglasiti na pikniku, le pridite, dopoldne je predvideno lepo vreme, vsaj poročajo tako,

in še žal vam nebo, saj bo "renegade" priletel z našimi majicami.

Čakam vas pred trgovino OBI, kot smo do sedaj pisali.

Se VIDIMO!

žrebec

Popravljeno . Popravil žrebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo takole Piknik je uspel v vseh pogledih Kot prvo morem pohvalit na odlični organizaciji .

Posebaj pa Janetki ki je kot dobra MAMA bedela nad vsem , da nismo bili lačni in žejni ,včasih tudi z pivom v roki :whistle:

Naši prijatelji iz Hrvaške so prispeli srečno domov in nam pošiljajo že malo slik,nekaj je tudi mojih pa poglejmo

post-2458-1180899150_thumb.jpg

post-2458-1180899176_thumb.jpg

post-2458-1180899213_thumb.jpg

post-2458-1180899244_thumb.jpg

post-2458-1180899339_thumb.jpg

post-2458-1180899405_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se ve kaj se zgodi če pustiš žensko na travo postavi se tam kjer ni treba evo kako to zgleda

post-2458-1180899682_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A seveda pa še to ker pa Janetka ni imela svoje mrcine ( mopeda) na prizorišču smo ji priskrbeli nadomestno se je hotla na vsak način slikati z ali brez motorja presodite kaj ji bolje odgovarja

post-2458-1180901211_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Same lepe misli - o današnjem dnevu !! :naughty:

Žal je lahko samo tistim , ki so manjkali - pa niso dobili majic :? :?.... in se niso mogli imeti tako dobro kot ........ (ponosni lastniki majic)

Za druge ...pa ena slikica našega Bedanca .... :topic:

LP :yea1:

post-297-1180903283_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!