Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Pozdravljeni,

lep sončen dan za povratek domov je bila pika na "i" za prelep konec tedna. Upava, da so vsi uspešno prišli domov.

Z Akijem in Ciscom smo se zapeljali preko Jezerskega in nazaj preko Pavličevega sedla, Renegade+Maja ter Joma+Jomica pa so po Avstriji nadaljevali domov.

Z Darjo se zahvaljujeva organizatorjem, ker ste vložili ogromno truda in se marsičemu odpovedali, da smo mi lahko brezskrbno uživali s prijatelji v prelepem okolju Bohinja. Sobota se je res lepo stopnjevala od zajtrka, vožnje, kosila, prečudovitega sončnega pogleda na bohinjsko jezero (makadam in blato bom izpustil), novega aspuha za Ofija, piknika, glasbe v živo, ognjemeta, ... Pozitiven naboj družbe, voditeljsko-pevsko-zabavnoo presenečenje imenovano Serad (Janetka prosim prijavi ga v Talente za drugo leto, da postane zvezda in bo nehal rinit v daljne kraje stran od prjatlov), skratka supeeeer.

Lep pozdrav,

Igor in Darja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frida je bila kraljica, Seba je bio kralj :yea2:

Hvala za dobro organizacijo in druženje.

Lep pozdrav iz štajerskega konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DA TUDI MI SE ŠE SESTAVLJAMO DRUŽBA HVALA NA UDELEŽBI BREZ VAS NI ZABAVE.

ŠE ENKRAT PA SE ZAHVALJUJEM :worship: JANETKI (kešpički)KO IMA ONA FINANCE SE NI ZA BAT DA KAJ MANJKA

:worship: OFIJU (postrešček) KO IMŠ TAKEGA ČLOVEKA OB SEBI SE NI BAT DA GRE KAJ NAROBE

:worship: MIHU (park mojster) ČLOVEK KI KAR SE LOTI JE 200% OBAVLJENO IN ŠE 5X PREGLEDANO

:worship: SEBA (skinite me) SE NE PREDSTAVLJAM ŽURA BREZ NJEGA

HVALA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

lep sončen dan za povratek domov je bila pika na "i" za prelep konec tedna. Upava, da so vsi uspešno prišli domov.

Z Akijem in Ciscom smo se zapeljali preko Jezerskega in nazaj preko Pavličevega sedla, Renegade+Maja ter Joma+Jomica pa so po Avstriji nadaljevali domov.

Z Darjo se zahvaljujeva organizatorjem, ker ste vložili ogromno truda in se marsičemu odpovedali, da smo mi lahko brezskrbno uživali s prijatelji v prelepem okolju Bohinja. Sobota se je res lepo stopnjevala od zajtrka, vožnje, kosila, prečudovitega sončnega pogleda na bohinjsko jezero (makadam in blato bom izpustil), novega aspuha za Ofija, piknika, glasbe v živo, ognjemeta, ... Pozitiven naboj družbe, voditeljsko-pevsko-zabavnoo presenečenje imenovano Serad (Janetka prosim prijavi ga v Talente za drugo leto, da postane zvezda in bo nehal rinit v daljne kraje stran od prjatlov), skratka supeeeer.

Lep pozdrav,

Igor in Darja.

100x potpišem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, drage moje

Naj vam po pravici povem, da smo bili organizatorji zadnje dni pred srečanjem precej na trnih, imeli smo vsaj 10 razlogov za skrb.

V petek popoldne smo bili živčne razvaline, ampak, ko se je v Zoisov grad pripeljal prvi Stromar je nervoza popustila.

Ko se je pripeljal drugi, tretji, četrti, smo bili že rahlo sproščeni.....

V pozni petkovi noči smo si ogledovali nasmejane in zadovoljne ljudi in smo se oddahnili. Naša edina skrb je bilo samo še sobotno vreme

in kot ste sami videli, je bilo sobotno popoldne prav kičasto.

Veseli me da, ste nam zaupali in prišli na srečanje.

Hvala vsakemu posebej in vsem skupaj, da ste bili delček štromarskega mozaika.

Janetka :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dobesedno brez teksta (se kr ne morem govoriti :P)... Po moje je to zaradi vse mrzle vode ki sem je spil cez vikend... :headbang:

Sam pa danes toliko zbran da lahko kaj vsaj napisem.. Pa gremo po vrsti :book:

@ Igor Br & Darija -> nista bila cist iskrena in povedala kaj se je vse dogajal na poti cez Jezersko... :whistle:

@ Ofi -> HVALA! Obenem pa koristim priliko da ti razlozim tole situacijo tako kot sem svoji mami to razlozil -> "ce zelis da bom jaz srecan, prosim da me potpiras v teh mojih sanjah"... :rolleyes:

@ Glazar -> k’’’, toliko smo te ze nahvalil, ampak ajde, naj ostane tudi nekje zapisan tudi "na e-papirju": brez ta pravega BOSSa, tudi najmocnejsa organizacija težko :l_01: cionira (fuk-cionira), tko da, hvala kaj si obljubil in napovedal srečanje v Slavoniji lansko leto, in kaj si bando držal skupaj da kaj spravi pod streho.... Sam dobro ves in vidiš/bereš kako je bilo, tko da :notworthy:

@ vsi ostali... samo se lahko pridružim tem kaj je GlaSar napisal... brez dobre družbe, ne moreš narediti dobrega žura (ok, ok, mal pomaga alkohol, ampak verjemite mi da sem v svojih samotnih dneh na Baliju se ga par krat napil čist sam, pa ni bil dober žur...):headbang: .....nauk zgodbe, :pos: alkohol brez dobre družbe... Tko kot bi reku en moj ljubi pevec in show-man Robbie Williams "I am only as good as you folks" -> tko da če pravite da sem jaz bil dober, si lahko sami sebi čestitate in zahvalite ker to pomeni da ste VI bili dobri in HVALA vam na tem.... Jaz se v končni fazi zelo zelo trudim da se imam SAM super fino na takih dogodkih... ce je pa tudi drugim okoli mene fino, ah, tim boljše! :yea2:

Skratka, za pričakovati je bilo da bo :OK:, ampak mislim da je bilo :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: pa se mal....

Jutri je pa nov dan.... :yea1:...in upam da vam bom v kratkem lahko sporočil kako "veselo novico...." :hooray: :hooray: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri je pa nov dan.... :yea1:...in upam da vam bom v kratkem lahko sporočil kako "veselo novico...." :hooray: :hooray: :hooray:

SEBA ŽE SEDAJ IN CEL JUTRIŠNI DAN TI DRŽIM OBE PESTI DA SE TI JUTRI URESNIČI TVOJA ŽELJA :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole nekak se je izšla moja statistika:

iz petka na soboto je pred spanjem žuralo 55 ljudi, parkirano pa je bilo 33 motorjev.

v soboto zvečer je žuralo XY ljudi, prespalo pa jih je na nedeljo 67.

Vseh motorjev je bilo udeleženih 47. Ne štejem tistih,ki so nas prišli samo na hitro pozdravit.

Motorji:

V-Strom 1000 14 motorjev:

2x rdeč: 2xK6

3x moder: 2xK7, K6

6x črn: K8, 2xK7, K6, K5, K4

3x siv:K8, K7, K6

V-Strom 650 23 motorjev:

3x rdeč: 2xK7, K5

7x črn: K9, 3xK8, 2xK7, K5

8x moder: 4xK8, K7, K6, 2xK5

3x siv: 2xK5, L10

1x bel: L10

1x orange: L10

KLV 4 motorji:

3x K4

1x K5

BMW 4 motorji:

2x rumen: L10, L06

siv: L05

bel: L09

YAMAHA 2 motorja:

FJR 1,3 L03

TNR L09

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, hvala za foto podporo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SEBA ŽE SEDAJ IN CEL JUTRIŠNI DAN TI DRŽIM OBE PESTI DA SE TI JUTRI URESNIČI TVOJA ŽELJA :worship:

Tudi midva z Darjo bova držala pesti. In naju čisto nič ne skrbi, da se Sebi želje ne bi uresničile. Ko ima negdo tako jasno sliko kaj si želi in tako veliko željo je samo vprašanje časa kdaj se sanje uresničijo. Kjer je cilj je tudi pot do njega. Srečno.

Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kako je bilo lijepo. Sad kad vidim sve one slikice, odmah mi dođe da vratim vrijeme unazad. Jedva čekam sljedeću godinu, uff....

Nego da vas pitam nešto. Meni nekako nije dosta ovih V-Strom susreta pa sam odlučio ići na International V-Strom Meeting u

Oberwiesenthal Germany koji je od 23-26.06 te se upravo prijavljujem jer još nije kasno, iako tako piše na njihovim stranicama

(http://www.v-stromtr...fo_englisch.htm). Za sada znam jedino IB-a i sebe koji idu tamo pa sam htio pitati da li je slučajno netko od

Slovenske ekipe već priavljen i namjerava ići da se možda dogovorimo i putujemo zajedno u tom smjeru. trance_40_thumbup.giftrance_43_wavetowel2.gifboobies.giftrance_06_beer2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čer

evo še nekaj najinih slikc....

tudi vama hvala za foto podporo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kako je bilo lijepo. Sad kad vidim sve one slikice, odmah mi dođe da vratim vrijeme unazad. Jedva čekam sljedeću godinu, uff....

Nego da vas pitam nešto. Meni nekako nije dosta ovih V-Strom susreta pa sam odlučio ići na International V-Strom Meeting u

Oberwiesenthal Germany koji je od 23-26.06 te se upravo prijavljujem jer još nije kasno, iako tako piše na njihovim stranicama

(http://www.v-stromtr...fo_englisch.htm). Za sada znam jedino IB-a i sebe koji idu tamo pa sam htio pitati da li je slučajno netko od

Slovenske ekipe već priavljen i namjerava ići da se možda dogovorimo i putujemo zajedno u tom smjeru. trance_40_thumbup.giftrance_43_wavetowel2.gifboobies.giftrance_06_beer2.gif

čisto sumnjam :hmm: niko do naših nije niti omenijo taj susret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helovvv!!!:worship:

Uf, koliko ste nama z Jomico olajšali delo :yes: ko ste že vse svoje vtise zlili sem gor tako, da lahko mirne duše napišem samo ;blo je super in pika.:yea2: ČESTITKE VSEM,ki ste se trudili za vse nas!Mejte se radi in veeelik štromarski pozdrav od Jome&Jomice!:OK: :OK: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne morem zalaufat na vse cilindre :surrender: še vedno sem tam nekje :yea2::alko: kr ne morem preklopit nazaj v realnost. Veseli nas da ste uživali in se zabavali :OK:

Lp vsem skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne morem zalaufat na vse cilindre :surrender: še vedno sem tam nekje :yea2::alko: kr ne morem preklopit nazaj v realnost. Veseli nas da ste uživali in se zabavali :OK:

Lp vsem skupaj

poznam še enga :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:photo: nice

nč nice,

prou kičasto je blo, hehe :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veš kaj Glaži :hmm:

tele naše "uradne" majčke mi ne grejo iz glave

včerej sem zlagala perilo in vmes je bila tudi moja majca z napisom "kešpička"

na tvoji piše BOSS in vedno jo boš lahko obleku :grim

na Mihovi PARK MOJSTER in še vedno lahko komandira po parkirišču al pa na domačem dvorišču B)

na Ofijevi POSTREŠČEK ... uporabna vsak dan... vedno na uslugo :OK:

na Sebatovi SKINI ME ....on se itaq ne bi branil :naughty:

ampak na moji piše KEŠPIČKA,

zdej sm sam še pička, ker KEŠa ni več :lol1:

pa še otrokoma ne vem kuko nej razložim, zakaj ma mami tak napis na majci, O:-)

aja pa še ena štorija:

doma u garaž mamo Ofijev rezervni auspuh,

naš Martin ga je vidu in vprašal : "vauuuuuuuuu mami, a boš zdej tud tvoj Zuki mel 2 auspuha??'" :010

odgovorim : "ne, ne, ta je od Ofija"

Martin: "oooooo a mu je stran padu ??? "

no pa sm mu razložila celo zgodbo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!