Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

@janetka: prisežem, da te ne zasledujem :krneki: , samo tale tvoj Porš je pa res zelo razpoznaven, pa sem te pač pozdravil, ko sem videl, da si ti. Vem pa, da ti nisi spoznala mene (namig: Xara na Koroški cesti v KR, ki je zavijala levo preden si šla na črpalko in je voznik nekaj trobil in mahal...) - in ja vem, da moram dati tretjič za kavo :kava:.

Lep dan vsem še naprej!

Dragi Horny007

hehe, z ozirom na to , da še nism bla dobro zbujena, kjub spodobni dopoldanski uri,

sem opazila, da nekdo trobi in prijazno maha na moji levi, ampak :eek: , kolk si pa ti shujšu ?????

sej maš čist koščen obrazček,

res nisem vedla da si ti, sorči no :rolleyes:

sem bla na poti na benzo po koffi to go , pol pa na celodnevni fuzbal turnir

se vidiva.... na cesti :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe se mi je zdelo, da bo kaj takega. Če se prav spomnim, sem ob našem zadnjem skupnem druženju na Trojanah nekaj sanjal o tem, da sem na dieti in ne smem jesti krofov - no vmes je preteklo preveč časa, kaj dosti se nismo videli in ja - rezultat je pa tak, da se lahko mirne duše vozim ob tebi (in še komu drugemu :whistle: - je pa res, da mi je kolega posodil drug motor) in me ne spozna, ali pa da me Žrebec s službenimi kolegi "sname" na Jesenicah in ker mi v vozniški ne piše horn3t tudi ne ve kdo sem. Skratka, moja krinka je tako dobra, da me še kolegi, s katerimi se videvamo na vsakih nekaj mesecev niso spoznali, dokler nisem spregovoril (pa še enaka prevelika sončna očala sem imel, kot sem jih imel včeraj, pa še ves neobrit kot kak borec za svobodo iz bolj arabskih dežel) in da sem bil vmes prisiljen v nakup kompletne nove motoristične opreme od čelade do škornjev in vsega vmes, ker sem se... no - skrčil za kar nekaj številk. In odgovor na tvoje vprašnje se glasi - cca. 55 (kak gram gor ali dol).

Ja, vidimo se na cesti (obljubim, da ne bom tako veliko manjkal, kot sem do sedaj), pa za kavo bom tudi dal vsem, ki jih bom srečal (še za nazaj).

Lep dan vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo ofija peljal na srečanje BMW-jev da se mal navadi :naughty:

Je pravi provokator kot vedno :whistle: ,kot se nekateri spomnite je na srečanje v ČIOVU ,V-STROMOV prišel z BMW-JEM no včeraj si je privoščil še eno provokacijo na srečanje BMW-JEV je prišel z STROMOM :lol1::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo je kdo doma :naughty:

ja seveda smo doma in to depresivni za pop.....Ker nismo kakor GlaSar in Ofi ( naj povesta koliko km sta naredila včeraj) smo se spravili :pos: in čakamo na boljše vreme. :010:OK: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda smo doma in to depresivni za pop.....Ker nismo kakor GlaSar in Ofi ( naj povesta koliko km sta naredila včeraj) smo se spravili :pos: in čakamo na boljše vreme. :010:OK: :beer1:

MALO :lol1: :lol1: SAMO EN TANK BENCINA :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo ofija peljal na srečanje BMW-jev da se mal navadi :naughty:

Je pravi provokator kot vedno :whistle: ,kot se nekateri spomnite je na srečanje v ČIOVU ,V-STROMOV prišel z BMW-JEM no včeraj si je privoščil še eno provokacijo na srečanje BMW-JEV je prišel z STROMOM :lol1::headbang:

Vsaj en dober motor na srečanju ...

Sicer pa je bil včeraj lep dan. Z motorjem sva se zapeljala na našo 30 obletnico mature v dolino Dragonje na kmečki turizem Kortina (Pr Matičku). Nič dežja v obe smeri. Pr Matičku pa se super je (za pijačo ne vem, ker sem jo izpustil). Njoki s tartufi fenomenalni, pod peko ... Zelo priporočam.

Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo ofija peljal na srečanje BMW-jev da se mal navadi :naughty:

Je pravi provokator kot vedno :whistle: ,kot se nekateri spomnite je na srečanje v ČIOVU ,V-STROMOV prišel z BMW-JEM no včeraj si je privoščil še eno provokacijo na srečanje BMW-JEV je prišel z STROMOM :lol1::headbang:

Naj najprej pohvalim ljubitelje "bavarcev" :worship: zelo simpatična in gostoljubna druščina. Ko sem pa prijel fotoaparat in hotel ovekovečiti :photo: naše odpadnike med "bavarci" sta dobila strašansko tremo :wacko: in tako smo ostali brez slik...

Ker nismo kakor GlaSar in Ofi ( naj povesta koliko km sta naredila včeraj)

En drobižek manj kot 500 O:-) Bilo je :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba,

sporočam Vam, da se žal letos ne bom mogel pripraviti izleta Maltatal, zato vas pozivam, da se organizirate in odpeljete tradicinalno na žegnanje. Poleg polne zaposlenosti in gradbene aktivnosti prav ta vikend praznujemo 60 letnico v družini. (3.7.2011 ob 12.00)

http://www.maltatal.com/news-maltatal-malta-kaernten-nationalpark.htm

LP Žrebec

PS: Upam da se zapeljemo skupaj kakšen drug dan :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba,

sporočam Vam, da se žal letos ne bom mogel pripraviti izleta Maltatal, zato vas pozivam, da se organizirate in odpeljete tradicinalno na žegnanje. Poleg polne zaposlenosti in gradbene aktivnosti prav ta vikend praznujemo 60 letnico v družini. (3.7.2011 ob 12.00)

http://www.maltatal....ationalpark.htm

LP Žrebec

PS: Upam da se zapeljemo skupaj kakšen drug dan :(

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo ofija peljal na srečanje BMW-jev da se mal navadi :naughty:

Je pravi provokator kot vedno :whistle: ,kot se nekateri spomnite je na srečanje v ČIOVU ,V-STROMOV prišel z BMW-JEM no včeraj si je privoščil še eno provokacijo na srečanje BMW-JEV je prišel z STROMOM :lol1::headbang:

Zihr si ga vrgu na finto, da si ga dobil na BMW srečanje :hmm:

sicer pa je čist o.k. :grim

ti si mogu 3 dni zdržat na štromarskem srečanju :OK:

Ofi pa tebi na ljubo verjetno le par uric: "fair play"

Ofi hvala :worship: k si se žrtvoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda smo doma in to depresivni za pop.....Ker nismo kakor GlaSar in Ofi ( naj povesta koliko km sta naredila včeraj) smo se spravili :pos: in čakamo na boljše vreme. :010:OK: :beer1:

hej Mr. Vileda .... kr zase govori, jest nism u depresiji sploh :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga družba,

sporočam Vam, da se žal letos ne bom mogel pripraviti izleta Maltatal,

Žrebetino, delo lahko počaka.... leta pa tečejo.... motor se pa stara

alo, nove slikce dej gor , da vidm kaj si novega pozidal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj smo ofija peljal na srečanje BMW-jev da se mal navadi :naughty:

Je pravi provokator kot vedno :whistle: ,kot se nekateri spomnite je na srečanje v ČIOVU ,V-STROMOV prišel z BMW-JEM no včeraj si je privoščil še eno provokacijo na srečanje BMW-JEV je prišel z STROMOM :lol1::headbang:

Hojla,še jaz sem jih srečal pa ustavu,da bi eno pijačo častil pa niso mel cajta so me pa povabil s sabo pa ni potegnilo :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh :blink:

luči bi pa ja lahko pustil take kot so zdaj, spredaj ni več štromu podoben

barva mi je pa všeč :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se že ve kakšna bo cena. Oranžna barva pa je ista kot jo ima stari V-strom. A kaj razmišljate da bi menjali za novega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se že ve kakšna bo cena. ....Nej ga kr majo ...

Oranžna barva pa je ista kot jo ima stari V-strom. .....ne :grrr pa ni

A kaj razmišljate da bi menjali za novega? .....jok brate odpade, zvestoba do groba :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše za 5. rojstni dan mojemu Zukiju :wub: .

Želim mu, da bi mu pleh in plastika še dolgo služila :grim

da s starostje ne bi ratal požrešen :beer1: ... da bi me še dolgo prenašal. :010

V soboto je državni praznik - dan državnosti... torej se NE sme delat

vreme bo znosno, otroc majo počitnice, Djume mi je dal frej ...torej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!