Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Mam občutek, da je Glažarja makadam tako pretresu, da je še na Fakiču mogu skoz nekej v rokah držat......,

pa sama sreča, da ma ušesa, če ne bi ta zgorn konc glave odnesl.....

:yea2::yea2::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

makedam :eek:

Ofi, a nimaš srca? ubogi štrom :cry:

in vse to zarad napol nagih bab :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

makedam :eek:

Ofi, a nimaš srca? ubogi štrom :cry:

in vse to zarad napol nagih bab :boobies:

Ti dober veš da js obožujem :wub: mojo igračo....sam on je moj suženj in ma da dela in služi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa v pripravi je letošnja zaključna fura, ki bo 23, 24 in 25. 9. Računajte približno 500km v eno smer proti Dalmaciji. Več podrobnosti.... ko bo znano število interesentov. Tiste, ki vas zanima me prosim pokličite. Lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??

naj počiva v miru

SW je motoristka, ki je bila septembra 2009 med HRorganizatorji V-Strom srečanja na Ćiovem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa v pripravi je letošnja zaključna fura, ki bo 23, 24 in 25. 9. Računajte približno 500km v eno smer proti Dalmaciji. Več podrobnosti.... ko bo znano število interesentov. Tiste, ki vas zanima me prosim pokličite. Lp vsem

lej tkole je, če bo res vsaj 500 km v eno smer, potem računej name :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam :hmm: da ti je tisti "vsaj" mal ušel, in si hotela napisati "največ"

Narobe predvidevaš kolega, B) evo ti popravek:

lej tkole je, če bo res vsaj 501 km v eno smer in če gre Aky zraven in če lahko vzamem sabo balinčke in če bo "supa od rajćice"

pa če me ne boš zgubu al pa na meji pustu, mi na cilju pomagu s tvojim ketn-sprejem namazat ketno, potem računej name :grim

a morm met osebno izkaznico sabo? :naughty:

če je ne bom mela, me bo pa letos mogoče kirurg rešu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko enih "če" - jev..kako zelo tipićno.. žensko :wacko:

ja sej sem ženska a ne :winkiss:

toplo priporočam, da se naučiš brat med vrsticami, to je tud tipično žensko pričakovanje od moških

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans :nono: men tkole nič manjka. Ko se boste babe navadile normalno komunicirat se bomo moški in ženske veeeelik boljš razumel. Do takrat pa :yea2:

Popravljeno . Popravil Ofsajd
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans :nono: men tkole nič manjka. Ko se boste babe navadile normalno komunicirat se bomo moški in ženske veeeelik boljš razumel. Do takrat pa :yea2:

Tega pa se ne bodo nikoli navadle in bi mi bilo prav čudno, če bi se to zgodilo, ker sem tega že navajen. Prej se sprijazniš s tem lažje ti je. Ali vabilo za izlet velja samo za vas, ki se poznate ali se lahko pridruži še kakšen nov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni šans :nono: men tkole nič manjka. Ko se boste babe navadile normalno komunicirat se bomo moški in ženske veeeelik boljš razumel. Do takrat pa :yea2:

Vsaj delaj se, da razumeš, čeprav to itak ni možno, ampak ti bo še laže v življenju ...

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pa se ne bodo nikoli navadle in bi mi bilo prav čudno, če bi se to zgodilo, ker sem tega že navajen. Prej se sprijazniš s tem lažje ti je. Ali vabilo za izlet velja samo za vas, ki se poznate ali se lahko pridruži še kakšen nov?

Vabilo je veljalo za vse. Novih smo vedno veseli. Tako da si vabljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav zbrskal in se ne motim...no upam da ne pol naj bi dons Robert praznoval.... :naughty:

Mogoče ma Janetka bol točne podatke.....

Drugač pa stari...vse naj naj, pa :boobies::010 :beer1:

pa še veliko varnih km

ob priliki pa boš dal za kako flašo trdečga.... :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!