Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Čez vikend pravijo da bo suho, "sonček" in okoli 9 stopinj. Kaj pravite na nedeljo?

jap :grim , jest sm za nedeljo, ker bo kaka stopinja več, meni kot softički vsaka prav pride

lani smo se na Krofijadi dobili 16.10., letos se bomo slab mesec kasneje, zmer bolš nam gre a ne' :smoke:

srčno upam, :rolleyes: da bo prištromal še kak od vas, ki se zadnje čase držite " v zaledju ", sploh štajerci in potuhnjeni žabarji

pa prou kičasto bi blo, če bi se frišna očka tud prkazala (makar z avtom) , Luc, ki je povil sina Janeza letos avgusta, Frenk-Crni pa lani oktobra Anamarijo ( alo bratec kaj je zdej :fight2: , maš jajca ali jih ma tvoja sestra ??)

seveda vljudno vabljeni tudi vsi jahači in sovražniki BMWejev :004

nehejte se kislo držat in se prvlečte na Trojane, da se po dolgem času spet vidimo, a prau?

jest predlagam nedelja ob" točno opoldne "

s predlogi na dan

popam BorisT-jev album da vas mal omehčam :naughty:

http://picasaweb.google.com/boturicn/KrofijadaOktober2010?feat=directlink

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar dogovora, kateri dan vam bolj paše. Nč sindikalca :bum: tist je zasoftiče. Ker sm Bmw-ja parkiral na posvečeno mesto :wub: bom tokrat raje kr Suzo zajahal. :yea2:

Ker sem motor pospravil in bi bila mogočnost da bi se pripeljal z avtom ,ali kot pravi OFI sindilkalno :BUA: . :bum:

:? Sedaj ko pa sem to prebral in ste sklenili da nič sindikalcev ali softičev samo tisti z motorjem se opravičujem za izostanek :hmm:

bom pa še spremljal spremembe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč sindikalca :bum: tist je zasoftiče. :yea2:

Kwa se ti razburjaš, :fight2: ti na sindikalcu sploh bil nisi :grrr in ne mi jezit Glažija, :jezen a bi rad da maja 2012 doma ostanemo :unsure:

Glaži :wub: ti kr prid z avtom , pa Žemlco vsabo vzem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofiiiiiiiii a mi boš kupu krof :rolleyes:

pa če se boš lepo obnašu, boš lahko med nama z Wanessko čičal veš. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa se ti razburjaš, :fight2: ti na sindikalcu sploh bil nisi :grrr in ne mi jezit Glažija, :jezen a bi rad da maja 2012 doma ostanemo :unsure:

Glaži :wub: ti kr prid z avtom , pa Žemlco vsabo vzem.

Temu smo včasih rekli :xx: ritolizništvo

Ofiiiiiiiii a mi boš kupu krof :rolleyes:

pa če se boš lepo obnašu, boš lahko med nama z Wanessko čičal veš. :grim

Kr nej ti ga Glažiii kupi, veš njegov bo veliko bolj okusen... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen je potem plan, a je srečanje? :)

nihče ni rekel da ga ni

nedelja 13.11. ob 12:00 Trojane, parking plac pa klasičen (pri oranžni stavbi skrajno levo poleg telef. govorilnice, če gledaš iz strani Blagovice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz žal ne bom mogla pridet, ker moram delat. :( :(

vas pa vabim v naš konec na kavico (okolica grosuplja), sam krofov pa nimam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....

ne vem kaj naj rečem....pr nam še kar gosta megla, temperatura pa komaj kako

stopinjo nad ničlo,

ne bo šlo, softič pa tud ne bom :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali delaš v lokalu?

mal pozno odgovarjam, pa vseeno. ja, v lokalu delam (tudi, kot dodaten zaslužek)

danes je že malo pozno :D, lahko pa kdaj drugič prideš, velja tudi za ostale.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal pozno odgovarjam, pa vseeno. ja, v lokalu delam (tudi, kot dodaten zaslužek)

danes je že malo pozno :D, lahko pa kdaj drugič prideš, velja tudi za ostale.. ;)

ni panike samo še lokacijo napiši ker še zdaj ne vemo kje naj se oglasimo in kdaj :ninja: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednjič delam šele v soboto, ker imam med tednom drug šiht. :)

je pa to bar Grad boštanj na Velikem Mlačevem, to je iz Grosuplja smer proti Krki.

če bo še kaj vremena, se kar pripeljite.. :):OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrrrrrrrrr veečeerrrrrrrrr softiči moji

Mmmmaaaallllo ppopopoozno sesese oglašam a žal ni šlo prej, ker se fotoaparat ni hotel odtajat :grrr. Pr men doma je kazal 6.2 stopinje ob odhodu od doma, sonce na vseh 4rih straneh neba, tašča se je križala, ko me je vidla na motorju, moja motivacija je bila pa okrogla, debela, dehteča......

Do Trojan sem srečala točno 1 motor, pa še ta je bil BMW, (domov grede pa 2 motorja od tega je bil 1 štrrrrrom :smoke:) povprečna hitrost okol 70 km, policista nobenga, ceste prazne. :grim

Zbralo se nas je 9 optimistov, vozni park pa je štel 4-ri motorje in 2 avtomobila. Čvekali smo 1:45 minut, na koncu se še zunaj martinčkali na soncu, naredili 2 zgodovinska posnetka in hit domu dokler je še toplo. Blo je lušno, čeprav kratko, ampak greh bi blo ostat doma. Danes sem spoznala še novega lastnika Sebinga štroma. Saša hvala za kafe in krof, upam da se vsi spet kmalu snidemo. :004

Lepo vas pozdravljam Hardtička Janetka .)

post-9535-0-94975800-1321206434_thumb.jpg

post-9535-0-03177700-1321206573_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva šla z avtom, ko sva zagledala motorje nama je bilo kar malo žal. Spoznala sva nove štromarje, po daljšem času videla stare štromarje. Super.

Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

ja še pol ure pre odhodom sem mislu da ne grem, pa sem vseen pelu Suzy na sprehod...ji

mal ole premešat....

ni mi žal....fajn je blo videt stare in nove štromarje....

hvala Saši za rundo :OK:

gume mi ne držijo skoraj nič, sem se kar mal počes pelu k je ena koka na Trojanah obračala sred ceste :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa to bar Grad boštanj na Velikem Mlačevem, to je iz Grosuplja smer proti Krki.

ok...naslednjič kava pr teb krofe pa s sabo prnesemo....sam šele spomlad.... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se kar mal počes pelu k je ena koka na Trojanah obračala sred ceste :BUA:

Jap zelo blizu je bilo...še sreča da si tako odreagiral če ne bi te koza snela.

Drugače pa LP vsem do naslednjič, fajn je blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Stromarji.

Ponosne se lahko pohvalim, da sem od sedaj naprej tudi jaz PONOSNI :010 Stromar in da drugo leto pridem tudi jaz na kakšen zbor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Stromarji.

Ponosne se lahko pohvalim, da sem od sedaj naprej tudi jaz PONOSNI :010 Stromar in da drugo leto pridem tudi jaz na kakšen zbor.

welcom... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!