Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Ta bo spomladi tako bicikel poganjal, da se bo vse kadilo in zna biti, da bo na koncu imel več km kot jaz z dvocevko :)

Ideja niti ni slaba, če potrebuje partnerja sem za. Baracuda pride do mene, potem grema na špricer ter se lahko vrne domov.

No do Lesa ali Budiča (gostilne) bova šla pa skupaj. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja niti ni slaba, če potrebuje partnerja sem za. Baracuda pride do mene, potem grema na špricer ter se lahko vrne domov.

No do Lesa ali Budiča (gostilne) bova šla pa skupaj. :grim

ejga halooo !

ne zavajaj ga s postopanjem po gostilnah, kolesarjenja se je treba resno jemat :grim

špricer dejta rajš v bidon !!! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga halooo !

ne zavajaj ga s postopanjem po gostilnah, kolesarjenja se je treba resno jemat :grim

špricer dejta rajš v bidon !!! :smoke:

Kakšno zavajanje neki. špricer v bidonu, ja kje si pa še to vidla. špricer se pije iz steklenega kozarca in konec.

Veš pa kako gre steklo in kolo skupaj, nikak. Torej postopek je sledeči, kolo-postanek (gostilna obvezno)-špricer-kolo (ali pa Jožice z avtom.....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšno zavajanje neki. špricer v bidonu, ja kje si pa še to vidla. špricer se pije iz steklenega kozarca in konec.

ja kje pa ti žviš :slap: a še nisi slišu za " špricar to go " :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje pa ti žviš :slap: a še nisi slišu za " špricar to go " :grim

Mislim, da ne razumeš te situacije, ti bom razložil. :yea1:

Za vsako stvar je potrebna organizacij, dogovori in pogovori (mobitel je drag).

Tako je potrebno vso stvar temeljito predebatirati.

KJE?

Ja seveda v gostilni ob špricarju. :drunk:

Po izdelanem planu kolesarjenja imamjo že vsi s sabo "špricer to go". .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje pa ti žviš :slap: a še nisi slišu za " špricar to go " :grim

Seveda sem: prideš-spiješ-greš (špricer to go) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,

Končno, sem prebral vse strani.

Lepo pozdravljeni, vidim da ste vsi še živi, zdravi in v pričakovanju pomladi. No, boste vidl nova sezona bo tukaj preden se dvakrat obrnemo... glede na to da sem se še danes popoldan okol fural, stare še nisem zaključil. Žal mi je ker mi ni uspel pridt na Trojane.. eno leto nazaj sem pač spoznal tole "bando" :OK: . Upam, da bo v novi sezoni mal več časa da naredimo tudi kakšen kilometer skupaj, ker tale je bila porazna, naklofal sem samo 4500 km :wacko: ... No skratka lepo se mejte in lepo praznujte Nau let je tu :beer2:

Lep pozdrav

Dean

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo,

Končno, sem prebral vse strani.

Lepo pozdravljeni, vidim da ste vsi še živi, zdravi in v pričakovanju pomladi. No, boste vidl nova sezona bo tukaj preden se dvakrat obrnemo... glede na to da sem se še danes popoldan okol fural, stare še nisem zaključil. Žal mi je ker mi ni uspel pridt na Trojane.. eno leto nazaj sem pač spoznal tole "bando" :OK: . Upam, da bo v novi sezoni mal več časa da naredimo tudi kakšen kilometer skupaj, ker tale je bila porazna, naklofal sem samo 4500 km :wacko: ... No skratka lepo se mejte in lepo praznujte Nau let je tu :beer2:

Lep pozdrav

Dean

oooooooooo lej ga, :kva2: še migaš, še si živ :D

evo bom nardila kljukco na seznamu, :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hecno, ti na moj konec, jaz pa na tvojga. Sedaj sem pa jaz v Novem mestu na remontu.

Še dobro, da grem jutri domov, nisem pa take sreče, da bi me doletele kakŠne toplice. Si jih bom pa sam plačal.

Dobro okrevaj in spomladi nabavi kaj na dveh kolesih, če ne drugega pa skiro... :grim

Ta bo spomladi tako bicikel poganjal, da se bo vse kadilo in zna biti, da bo na koncu imel več km kot jaz z dvocevko :)

kako veŠ letos sem stouku 4000km na biciklu tako,da bo drugo leto isto al pa kakŠen več :grim ,za hlape bo pa Še cajt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja niti ni slaba, če potrebuje partnerja sem za. Baracuda pride do mene, potem grema na špricer ter se lahko vrne domov.

No do Lesa ali Budiča (gostilne) bova šla pa skupaj. :grim

Ej stari ,ko se usedemna kolo mora bit na števcu vsaj 50km,da se ustavim še bolj pa 100km tako,da moram vsaj do NM prit al pa okoli pa v Kostanjevico do prve pavze.Vpraš Fritza kako je to z mano na motorju al pa bicikl isto hahahahahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno me je angina še zraven položila in sem bil tri dni na 39,5 vročine zdej pa na ospenu 1500 tako,da vse kar sem naredu v toplicah za koleno je šlo spet v maloro.Grem pa v šmarješke po novem letu na rehabilitacijo in ,če bo koga pot nanesla mimo se naj oglas :beer2: tam bom pa stacioniran ,ker v Čatež sem se vozil vsak dan. :grim

Ja nič leto gre proti koncu tako,da VSE NAJ,NAJ VSEM V L.2012 PREDVSEM ZDRAVJA IN SREČNIH KM NA MOTORČKIH :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vseh obveščevalnih službah sem zvedu da danes praznuje naš prijatel KONCBAH :smoke: seveda vozi BMW-ja :kva2:

Miha vse najboljše pa da kmal zajahaš , :OK:

Mogoče veš koliko dni abstinence :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha, zaveznik moj, :004

ostalo ti pa " šapnem na uho "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatlca in prjatli, :kva2:

hvala lepa za čestitke, ta veseli december je za mene naporen v smislu :drunk: , upam da bom zdržal. Pokonci me drži samo ena misel: ŠE ENE 160 X SPAT poj pa gaaaassssaaaa.

lep se mejte :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. Pokonci me drži samo ena misel: ŠE ENE 160 X SPAT poj pa gaaaassssaaaa.

lep se mejte :grim :grim

bogi revež, sej so te čist uničl :blush:

no sam tolk, da veŠ, mi gremo samo Še 30x spat pa gasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ti boŠ očitno doma :lol1: Nevenka gre pa z nami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ

MIHEC, TUD OD NAJU VSE NAJBOLJŠE!!! :OK:

Nekej, pa mi ni jasn :hmm: ?? 160 deljeno 30 dni je 5,33 meseca!!!! Do takrat pa že nebomo čakal!!!???? :?:doze:

Vsem ostalim pa VELIIIIKO ZDRAVJA IN VESELJA V 2012, SREČNO NA CESTI IN IZVEN!!! :yea1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJ

MIHEC, TUD OD NAJU VSE NAJBOLJŠE!!! :OK:

Nekej, pa mi ni jasn :hmm: ?? 160 deljeno 30 dni je 5,33 meseca!!!! Do takrat pa že nebomo čakal!!!???? :?:doze:

Vsem ostalim pa VELIIIIKO ZDRAVJA IN VESELJA V 2012, SREČNO NA CESTI IN IZVEN!!! :yea1:

LP

OPRAVIČILO!!!!!!!!!!!!

kot vidite me je res malo zamedel veseli december - mislil sem 106 dni :headbang:

lep pozdrav vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha :OK:

Vse najboljše in najlepše za roj. dan želiva z Jomico in veliko varnih km z tvojo Nevenko od pozadi, pa seveda veliko sreče z bavarcem! :OK: Joma&Jomica :kva2:

P.S.Vsej ostali druščini pa VESEL BOŽIČ IN SREČNO 2012!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste že vsi "napalili" na božično-novoletne čestitke? OK, še jaz, še jaz! Vsem štromarjem in štromarkam (po duši ali jeklenemu konjičku), vsem starim znancem in vsem novincem v naši družbi želim vesel Božič in srečno 2012, predvsem pa vsem vam želim mnogo srečnih kilometrov, lepih poti v dobri družbi, cenejšega bencina in gum in pa seveda - en kup dobre volje, kar pa v tej družbi tako ali tako nikoli ni bil problem.

Lepo mu bodite!

Popravljeno . Popravil horn3t
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!