Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

OJ,

Kako ste prijatelji? Vidim, da ste oživeli, pa naša pesnica tudi. A bi se dobili en dan ko bo vreme na trojanah na krofih, al pa kaj podobnega?

Dolgo vas že nisem videl na kupu!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJ,

Kako ste prijatelji? Vidim, da ste oživeli, pa naša pesnica tudi. A bi se dobili en dan ko bo vreme na trojanah na krofih, al pa kaj podobnega?

Dolgo vas že nisem videl na kupu!!

LP

kako :smoke: nas boš pa videl ,če si venomer v tujini ,še v službi te ni nikoli :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom v penziji..... :smoke:

Sedaj , ko se je Janetka raspesnila pa vidim , da se bo sezona res počas začela. :grim :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Horny, Maži, Tiger in ostali

Pregnali končno smo to zimo

abstinenca zdaj je mimo

malce smo se poredili

kakšno gubico dobili.

Eni ste se izgubili

drugi vmes 2x rodili

mislim da je skrajni čas

da se vrnete med nas.

Jest sm koj za krof in kavo

da le vidm družbo pravo

na kupu zbrane te ljudi

ki so BMW- štromarji.

:004bye

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JANETKA :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Mislim, da si zgrešila poklic, Franceljnu iz Vrbe je kr mal nerodno :yes:

Glažko, preden se oglasiš, prosim za predhodno najavo, da ne zgrešim visokih obiskov :smoke:

Upam, da se kmalu vidimo!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

zanima me, ali planirate kakšno daljšo vožnjo čez praznike.

Jaz lahko štartam šele 1.5.2012 in bi šel za kakšne 4 dni malo po jugi. Na zahod me ne vleče, je predrago.

Je pa veliko odvisno od vremena. Če bo slabo ne grem nikamor, sem bolj komot sorte.

še nekaj, tudi dolžinskih rekordov ne mislim podirat. 300-400 km je čisto dovolj, vmes pa kakšni čevapi, burek, janjetina :grim :worship: (sveto trojstvo...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ sekretar:

večina nas špara € in dopust za V-Strom srečanje v ČG, ti pa le pojdi malo v izvidnico, lepo se imej , dobro se najej in srečno :grim

@ Igor BR

ajde pljuni že.... čakammmmmmmmmm pa čakammmmmmmmm pa čakammmmmmm :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ sekretar:

večina nas špara € in dopust za V-Strom srečanje v ČG, ti pa le pojdi malo v izvidnico, lepo se imej , dobro se najej in srečno :grim

@ Igor BR

ajde pljuni že.... čakammmmmmmmmm pa čakammmmmmmmm pa čakammmmmmm :smoke:

HALLLOOOOO

še 33 x spat poj pa GASAAAA :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ sekretar:

večina nas špara € in dopust za V-Strom srečanje v ČG, ti pa le pojdi malo v izvidnico, lepo se imej , dobro se najej in srečno :grim

@ Igor BR

ajde pljuni že.... čakammmmmmmmmm pa čakammmmmmmmm pa čakammmmmmm :smoke:

Maš kej placa na zadnem zicu hahahahahaahahah :grim :grim :grim :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kej placa na zadnem zicu hahahahahaahahah :grim :grim :grim :004

Ker maš dober bicikel se me lahko primeš za ramo... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ sekretar:

večina nas špara € in dopust za V-Strom srečanje v ČG, ti pa le pojdi malo v izvidnico, lepo se imej , dobro se najej in srečno :grim

@ Igor BR

ajde pljuni že.... čakammmmmmmmmm pa čakammmmmmmmm pa čakammmmmmm :smoke:

Janetka pljuvat pa res ni lepo; ampak vseeno je čas, da napišem, da je šel najin veliki štrom od hiše in je k hiši prišel mali novi štrom bele barve. Odločitev ni bila lahka, varno naju je vozil 5 sezon.

Sedaj ga moram čimpreje malo opremit potem pa čakamo le še lepo vreme in sledi kak krof na Trojanah ... Pa požegnat ga morava peljat - kdaj je Nova Štifta?

Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka pljuvat pa res ni lepo; ampak vseeno je čas, da napišem, da je šel najin veliki štrom od hiše in je k hiši prišel mali novi štrom bele barve. Odločitev ni bila lahka, varno naju je vozil 5 sezon.

Sedaj ga moram čimpreje malo opremit potem pa čakamo le še lepo vreme in sledi kak krof na Trojanah ... Pa požegnat ga morava peljat - kdaj je Nova Štifta?

Lp Igor in Darja

za žegen imaš že to soboto Loški potok-MK Holcarji.

pa mnogo lepih in varnih kilometrov na novem Štromčku.

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le še lepo vreme in sledi kak krof na Trojanah ... Pa požegnat ga morava peljat - kdaj je Nova Štifta? Vsako leto na dan OF , letos je to na petek ( 27,4.) ob 12:00

Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor&Darja :OK: :OK:

Čestitke ob nakupu novega štroma :yes: .Veelikoo varnih in srečnih km želiva z Jomico :notworthy: .Potrjuješ tezo;" pravi štromar za vedno štromar"! :notworthy: Oglasita se na kakšni kavi! :yea1: :yea1: Joma&Jomica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igor&Darja :OK: :OK:

Čestitke ob nakupu novega štroma :yes: .Veelikoo varnih in srečnih km želiva z Jomico :notworthy: .Potrjuješ tezo;" pravi štromar za vedno štromar"! :notworthy: Oglasita se na kakšni kavi! :yea1: :yea1: Joma&Jomica

Hvala za dobre želje. Res je že čas, da bo kaj vremena pa da se kam zapeljemo. Pozdravb vsem Igor in Darja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker maš dober bicikel se me lahko primeš za ramo... :OK:

Sej nisem narobe vezan :BUA: :grrr vprašanje je blo za Janetko ,če me uzeme v Montenegro ne zate hajvan :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem narobe vezan :BUA: :grrr vprašanje je blo za Janetko ,če me uzeme v Montenegro ne zate hajvan :headbang:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem narobe vezan :BUA: :grrr vprašanje je blo za Janetko ,če me uzeme v Montenegro ne zate hajvan :headbang:

a zame je blo :slap: skuzi šjor Barči, nism dojela

alzo nimam :grrr placa, tam bo ena velka vodotesna torba, ker grem za več dni in v topcasu ne bo zadost placa a veeeeeeeeeeeeeš

mal robe bom pa še kolegom raztalala...

mogoče ma Fritzko kej placa, on ma velzgaaaaa štroma pa vojak je in zna zminimalizirat prtljago a'n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofsajd&Barbara :OK::yea1:

Ob presedlanju na "novega" velikega štroma :OK: čestitava :yes: in želiva, da vaju varno in srečno vozi po širnem svetu ;) .Komaj čakava,da se kaj vidimo!Joma&Jomica :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajdi magnator zasavski :smoke:razsvetli narod in mu pojasni, da mali štrom ostane doma in da si do nadaljnega stereo štromar :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zame je blo :slap: skuzi šjor Barči, nism dojela

alzo nimam :grrr placa, tam bo ena velka vodotesna torba, ker grem za več dni in v topcasu ne bo zadost placa a veeeeeeeeeeeeeš

mal robe bom pa še kolegom raztalala...

mogoče ma Fritzko kej placa, on ma velzgaaaaa štroma pa vojak je in zna zminimalizirat prtljago a'n

:( :unsure: jaz pa mislu :wub:

Fritzko ----tud on ni taprav hvala :grrr

zdele pečem kruh pa odojčka ,če češ lahko prideš pa se mogoče zmenva za ĆG :grim :004

Popravljeno . Popravil Baracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva desca na isti motor nekako ne pašeta...če pa komu paše pa kar naprej.

Barči bi pri meni itaq umrl od dolgčasa zaradi počasne vožnje :P

Ofiju čestitke za duo varianto, Igorju in Darji pa za nabavo Duhca (white as a ghost).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!