Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

se gremo kej pelat dons?

jaz bi šel mal v sosednjo A....plan Jezersko, Železna kapla, pa celotno

avstrijsko Route66 pa domov....

verjetno prepozno opazil, škoda da nisi včeraj tole spisal :glare: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno prepozno opazil, škoda da nisi včeraj tole spisal :glare: :grim

tudi jaz si želim enkrat odpeljat to turco. se priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, v čem je pa point srečanja štromarjev, če jih pa že po naravi ob vsaki furi srečam miljon. In vmes še take ki so isti kot moj, mi je pol kar malo čudno, pač nisem navajen da ima kdo še isti motor kot jaz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, v čem je pa point srečanja štromarjev, če jih pa že po naravi ob vsaki furi srečam miljon. In vmes še take ki so isti kot moj, mi je pol kar malo čudno, pač nisem navajen da ima kdo še isti motor kot jaz :D

Dobra volja, fejst ljudje (povečini taki, ki z motorjem radi potujejo), brez vse ostale navlake tipa alkohol v potokih, striptiz in brihtneži s trojnimi našitki. Si pač lastimo isti izdelek in je to izgovor za srečanja, na katerih sem se do sedaj vedno imel dobro. Škoda da tokrat nisem mogel do Črne Gore.

In kako ocenjuješ majhnega Stroma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Sebo vem, da se potika naokrog po Alpah, Črnogorci bodo pa tudi imeli kaj za povedat - sem prepričan.

LP vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra volja, fejst ljudje (povečini taki, ki z motorjem radi potujejo), brez vse ostale navlake tipa alkohol v potokih, striptiz in brihtneži s trojnimi našitki. Si pač lastimo isti izdelek in je to izgovor za srečanja, na katerih sem se do sedaj vedno imel dobro. Škoda da tokrat nisem mogel do Črne Gore.

In kako ocenjuješ majhnega Stroma?

Dober razlog :)

Motorček je odličen :) Namenoma sem gledal tamale štrome, ker litrski dvovaljniki mi niso všeč. Vozim se sam, brez ali z minimalno prtljage. Polno naložen s sopotnico bi bilo verjetno dosti drugače.

Agregat je zelo dober, rad se vrti, miren tek brez cukanja, uporaben že od 3000 obratov naprej, tudi na avtocesti lepo brni pod polnim gasom in končno hitrostjo, brez občutka da ga bo vsak čas razneslo :D Menjalnik malo glasen in klokajoč ampak siguren občutek na nogi in vedno ujame prestavo, mogoče malo preveč nagužvana prestavna razmerja.

Pelje se res zelo lepo in lahkotno že takoj ko spelješ, lepo se štrika ovinke in tudi na razritem makedamu lepo suveren, ampak tukaj pa vzmetenje hitro opeša. Zavore so v redu, ker hitro itak ne gre, pa športna vožnja nima smisla ker je prešvoh in preveč vegast za take stvari.

Ergonomija in vetrna zaščita v redu, se dobro počutim.

Sem zelo zadovoljen z nakupom, dokler ima človek realna pričakovanja in ve za kaj bo uporabljal motor :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli, da z veseljem uporabljaš svojega štromčka. Strom ni najboljši, najlepši etc. je pa definitivno zelo, zelo veliko motorja za vložen denar. Verjetno si videl, da je hrvaški v-strom forum poln koristnih informacij, vsri pa jih ima še več.

Kot lastnik tako majhnega kot velikega stroma ti lahko rečem, da je z manjšim bistveno manj težav, sta pa oba motorina dobra, vsak na svoj način, saj sta si precej različna z ozirom na to, da izgledata skoraj identično.

No, se vidimo, nekoč, nekje... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker statističarka nima časa :grim (družinske obveznosti ki jih je dala na stranski tir 10 dni in mora sedaj nadoknaditi,pa rožice zalit) :kva2: OFI tudi nima časa (čas selitve,novi družinski član) :blush: KONCBAH tudi nima časa ( leseni program ,se gre LOBADARJA) :kva2: ,SEBA JEBA ( pa po vrnitvi iz črne gore je naredil premalo KM 1900km nadaljuje pot proti španiji) :closedeyes: tako da mi ne preostane drugega kot da jest napišem malo kako je bilo. :kva2: Sem pod utisom črnogorskih navad :kva1: zajtrk ob 12h,malo počitka, :kva1: kosilo ob 16h pa spet malo počitka :kva1: ,večerja ob 19h ,pa malo v gostilno na pivce pogledat prjatle kaj so počeli čez dan,ko pa si tam pa ČAS hitro teče.

ODLIČNO,VRHUNSKO

Po črnogorski navadi moram malo počit . :smoke:

se nadaljuje :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja

se mi je zdel , da ste trpel tam dol :kva2:

verjetno edina fiskultura, žlico pa kozarc do ust prinest. :smoke:

Sam , da ste se fajn imel......... :grim :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja

se mi je zdel , da ste trpel tam dol :kva2:

verjetno edina fiskultura, žlico pa kozarc do ust prinest. :smoke:

Sam , da ste se fajn imel......... :grim :OK: :OK:

Ja pa kot sem izvedel iz zaupnih virov, so še to največkrat počel u leže.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ja

se mi je zdel , da ste trpel tam dol :kva2:

verjetno edina fiskultura, žlico pa kozarc do ust prinest. :smoke:

Sam , da ste se fajn imel......... :grim :OK: :OK:

Ja pa kot sem izvedel iz zaupnih virov, so še to največkrat počel u leže.....

Ja pa kot sem izvedel iz zaupnih virov, so še to največkrat počel u leže.....

ja, ja

se mi je zdel , da ste trpel tam dol :kva2:

verjetno edina fiskultura, žlico pa kozarc do ust prinest. :smoke:

Sam , da ste se fajn imel......... :grim :OK: :OK:

Da odgovorim obema na enkrat (da ne trošim previše rječi)

Kazu da u pivu ima vitamina B...

Ako ispijes jedno pivo, to je vitamin B1.

Dva piva... B2...

Sest piva - vitamin B6....

Dvanaest piva - B12...

A ako ispijes cijelu gajbu... e toj e vec B-kompleks!

a kaj mislita na to

Popravljeno . Popravil glažar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol zdej vitamine iz telesa še odvajaš..............B kompleks :kva1::kva2:

še dobro , da ste janetko imel s sabo, da vas je mal nazaj držala, drugač bi blo šele vitaminov. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, če začnem pisat, bo to never ending story. Teh 10 dni na poti po ex jugoslaviji bo nepozabnih, če gledate z vidika mamice dveh fantov, ter žene bajkerja, ki sicer vozi KTM, ampak kolo, ne motor.

Sponzorje sem si nabrala, med drugim so me tudi sosede založile z domačim pecivom, tašča je pa domačim kuhala itd. Niti minute mi ni bilo dolgčas na poti, zmer sem najdla kaj za prčkat, al sem bla pa tako utrujena da tud jezikat nisem mogla.

V prvih treh dneh sem pojedla tolk mesa k ga ponavad v celem mescu (nisem ravno mesojedec), V vseh dneh sem od alkohola spila 3 radlerje in nekaj žganega, imena se ne spomnim, žal. V vseh prenočiščih sem spala na "velikih " posteljah, brez smrčanja in vedno sem se zbudila "pošrek". Albanija je najlepši spomin na celotno pot, kavica na Elbasanu strašno okusna napram kavi v Makedoniji, ki je bila tako močna, da bi asvalt razžrla, če bi jo zlila na tla. Nora sem na jed "gravče na tavče" pa šobsko solato. Skratka poznajo me vsi bosanski obcestni psi od ČG pa do Kotorja in še naprej...... zakaj....zarad pršuta. ČG ekipa organizatorjev me je obdarila z ogromnim kosom pršuta s katerim zdaj podkupujem domače.

Na poti nas je bilo 7. Glažar , Ofi in Miha z ženami , jest pa solo. Absolutno sem bila dežurna tečnoba in hodila sem s kurami spat. Doživela sem " slavonsko ruleto ", zlomila ključ na top caseu, se sred noči ustrašla lastne čelade, ki je ležala na postelji zraven mene, 21 minut na vrhu Skopja v hotelski sobi čakala na toplo vodo, se do solz nasmejala Glažarjevemu ročnemu usmerjanju šleparjev na cesti, prvič u živlenju jedla baklavo, pa še pa še..... res je bilo zabavno.... sej vam pravim ni konca tej zgodbi. a veste kaj je to sex torta ???? po odgovor je treba v Srbijo... kaj pa recimo " tu fak i ja " ... tud to izveste v Srbiji al pa če vprašate Glažarjevo Žemlco. Veste morda kaj je "fiskalna smetka ".... to je račun v Makedoniji, kjer 24 km odsek AC stane 0,50 €... v Srbiji je kilo češenj 1 €.... pr nas pa.... drago k žafran. Bili smo v Hiši cvetja pa Tita ni bilo doma.... Beograđanke su se sviđale Mihu, mene bi kmal tramvaj snel, a sem prežvela.....

Ajaaaaaaaaaaaaaaaaaaa letos mi je pa ratal pridt v Mostar,hehe, bravo jest, no sicer smo pa predzadni dan kar 3x prečkal Bih mejo, očitno je Glažar pozabu do vozim v kufru 7,6 kg težek pršut in 3 flaše albanskega konjaka. Tolk adrenalina k sem ga jest doživlala na mejah tud pr "banđi jumpingu " ne doživiš. Kava v albanski Tirani je 2 €, pa mislim, da bom albance tožila, ker sm v gostem prometu Zukiju skor troblo skurla.

evo mal slikc v "stoječem " stanju, med vožnjo žal nisem slikala ,... sem mela konja med nogam, pa polne roke tud

* stromar Bojan, ki smo ga srečal v Srbiji in ni dobil dopusta, da bi prišel na srečanje

* kilometrini naklepani na Balkan turi 2012

* kopanje v Ulcinju

* pršut prej

* pršut v obdelavi mojih sponzorjev

post-9535-0-93783300-1338885039_thumb.jpg

post-9535-0-67455300-1338885050_thumb.jpg

post-9535-0-63884500-1338885121_thumb.jpg

post-9535-0-83890500-1338885147_thumb.jpg

post-9535-0-96161100-1338885181_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še:

makedonski cukr

srbski zajtrk

hotel v Ulcinju-mesto zločina V-Strom srečanja

Janetka končno v Mostarju

post-9535-0-79000300-1338887508_thumb.jpg

post-9535-0-56054800-1338887516_thumb.jpg

post-9535-0-90367800-1338887528_thumb.jpg

post-9535-0-72519600-1338887541_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha

sočno in zanimivo raportiranje kot vedno od Janetke... :004

10 dni si spravila v par stavkov pa ma človk filing kot da bil zraven.... :kva2:

Lepo ste se mel...sem gledu tud mal reporte pa slikce na hr.forumu....

sam da ste vsi zdravi in celi po 3kkm..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo ste se mel...

sam da ste vsi zdravi in celi po 3kkm..... :OK:

no zdej k sm prebrala tvoj post, sem se spomnila še nekaj.. :hmm:

Sem namreč vraževerno dekle in verjamem, da vse kar se zgodi, se zgodi z namenom, :grim

zato sem pred potovanjem kupila majhne lesene pikapolonice in jih nesla župniku žegnat.

Podarila sem jih vsem članom :inlove: odprave za srečno pot in zgleda da je zaleglo, ker nismo imeli niti ene nevšečnosti na cele potovanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in Štromarji, kakšna ideja za soboto, menda bo super vreme.

čakam na nadaljni razvoj debate.... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla banda

No kje ste se potepal na ta tropsko vroč vikend :hmm:

Jest sm bla doma. Zuki konc tedna praznuje 6 let, čaka ga redni servis, tehnični pregled in registracija.

Tako da sem ga ta teden namakala in zgloncala, ter pelala en krogec da se posuši ... :grim

post-9535-0-10403200-1339996508_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!