Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

4. Fritz, modra dvocevka ;)

Seba, drž se pa le glej, da ne boš skupaj zlezel..za Suzano me sploh ne skrbi, da ne bi bilo vse v redu (kolkr ga poznam, bo naredil program za celo salo in še pol porodnišnice :grim ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tradicionalna "happy birthday" fura bo v nedeljo 29.8.2012. Peljemo se v Barbarigo na kopanje. Zborno mesto bar Paviljon na Brezovici ob 8 zjutraj.

Ajd sad navali narod :smoke:

Ofsajd, od kdaj je do Barbarige zate fura? :O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar ste softiči prodali motorje in kupili neke nemške in italijanske napolitanke da vam riti ne zdržijo dlje kot do obale :whistle: . Sej prideš a ne.....sej ti ne bo hudo do Barbarige :smoke: to je fura za softiče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ofsajd, od kdaj je do Barbarige zate fura? :O

Odkar ste softiči prodali motorje in kupili neke nemške in italijanske napolitanke da vam riti ne zdržijo dlje kot do obale :whistle: . Sej prideš a ne.....sej ti ne bo hudo do Barbarige :smoke: to bo za softiče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar ste softiči prodali motorje in kupili neke nemške in italijanske napolitanke da vam riti ne zdržijo dlje kot do obale :whistle: . Sej prideš a ne.....sej ti ne bo hudo do Barbarige :smoke: to je fura za softiče

Vedita oba da sem jest vodja trase :smoke: bomo v ponedeljek vidl a je do BARBARIGE fura za softiče ali za :smoke: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedita oba da sem jest vodja trase :smoke: bomo v ponedeljek vidl a je do BARBARIGE fura za softiče ali za :smoke: :smoke:

Kva za kadilce??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar ste softiči prodali motorje in kupili neke nemške in italijanske napolitanke da vam riti ne zdržijo dlje kot do obale :whistle: . Sej prideš a ne.....sej ti ne bo hudo do Barbarige :smoke: to je fura za softiče

Ja, ja

sam do kere obale

barbariga je preblizu za dobro furo-vpraš Glažarja,to je mal po dvorišču, sam če je pa plavanje vmes pa vzame časa.

pridem, če se ne najavi žlahta v nedeljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja

sam do kere obale

barbariga je preblizu za dobro furo-vpraš Glažarja,to je mal po dvorišču, sam če je pa plavanje vmes pa vzame časa.

pridem, če se ne najavi žlahta v nedeljo.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. Happy Birthday Fura 29.7.2012

Kandidati smo: :grim

1. Glaži BMW 1200 GS rumeno črn KR

2. Ofi V-Strom 1000 siv KR

3. Janetka V-Strom 650 mat(erje)črn KR

4. Fritz V-strom 1000 moder LJ

5. Tajger Moto-Guzni rdeč KR (če ne pride kej vmes)

6. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seba Jeba in Suzana sta postala starša. Sinu je ime LEO.

kngrečulejšnnnnnnnnnnnn :kva2:

bravo naši :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. Happy Birthday Fura 29.7.2012

Kandidati smo: :grim

1. Glaži BMW 1200 GS rumeno črn KR

2. Ofi V-Strom 1000 siv KR

3. Janetka V-Strom 650 mat(erje)črn KR

4. Fritz V-strom 1000 moder LJ

5. Tajger Moto-Guzni rdeč KR (če ne pride kej vmes)

6. ?

Miha & Nevenka BMW 1200 RT - toplih barv KR (prideva če zrihtam šiht) :004
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. Happy Birthday Fura 29.7.2012

Kandidati smo: :grim

1. Glaži BMW 1200 GS rumeno črn KR

2. Ofi V-Strom 1000 siv KR

3. Janetka V-Strom 650 mat(erje)črn KR

4. Fritz V-strom 1000 moder LJ

5. Tajger Moto-Guzni rdeč KR (če ne pride kera vmes)

6. Miha & Nevenka BMW 1200 RT - toplih barv KR (prideva če zrihtam šiht)

7. Matjaž & Brigita BMW črn sta že u Puli in se nam pridružta ko mi pridemo na cilj ...

8. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki ste ali boste praznovali rojstni dan, želim vse najboljše in še veliko lepih trenutkov in srečnih kilometrov. Novemu članu štromarske sekcije Leu in ponosnima staršema Sebastijanu in Suzani pa iskrene čestitke in vse dobro.

Lepo se imejte vsi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. Happy Birthday Fura 29.7.2012

Kandidati smo: :grim

1. Glaži BMW 1200 GS rumeno črn KR

2. Ofi V-Strom 1000 siv KR

3. Janetka V-Strom 650 mat(erje)črn KR

4. Fritz V-strom 1000 moder LJ

5. Tajger Moto-Guzni rdeč KR (če ne pride kera vmes)

6. Miha & Nevenka BMW 1200 RT - toplih barv KR (prideva če zrihtam šiht)

7. Matjaž & Brigita BMW črn sta že u Puli in se nam pridružta ko mi pridemo na cilj ...

8. ?

8. DR.ty Aky

Drugače bo na koncu manj štromov kot ostalega šavja.

Samo za info. Paviljon na Brezovici.. To je takoj po izvozu iz avtoceste levo?

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8. DR.ty Aky

Drugače bo na koncu manj štromov kot ostalega šavja.

Samo za info. Paviljon na Brezovici.. To je takoj po izvozu iz avtoceste levo?

A.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom počasi linke do videoposnetkov dodajal, ko bodo pripravljeni.

Video1: http://u16012.sendgr...3wsWTo1GRVN8-3D

uuuuuuuuu kuk je to fajn ... kle si lahko ogledam okolico, ki si jo med vožno ne morm.... je treba na cesto gledat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. HAPPY BIRTHDAY FURA brez šavja

Evo pa smo jo spravli pod streho. Zbor je bil na Brezovici v baru Paviljon in pred mano so tam že sedeli Glažko, Fritz z Nino ter Dr.ty Aky z zglancanim motorjem. Ne morem verjet kuko se je fant popravil v slabih dveh letih, kar smo ga nazadne vidl in takrat je z njegovga štroma blat odpadov v kosih. No zdej se je svetu in šajnau in Aky je pojasnu, da je porabu cela 2 žetona u avtopralnici, da je pršu do tako sijočega rezultata. Aky pohvaljen si !!

No in med tem, ko smo sedeli in čakali, da se iz daljnega vzhoda (zasavja) privleče še Ofi, po možnosti s krofi, ker je nedavno praznoval, sta nas do solz nasmejala dva fanta za sosednjo mizo pod uplivom dobrovoljnih substanc. Imeli smo slikovito in živo predavanje o italijanskih izdelovalcih in oblikovalcih motorjev, skratka o bogovih..… tudi malo nagradnih vprašanj je bilo vmes, v njih je blestel Fritz, nagrada je bla pa hruškov sok. V tistih 20 minutah smeha smo zvedli, da ne bi blo lepih motorjev brez italijanov, da švabi ne bi mel bremz brez italijanov, da japonci mislijo da so »ne vem kuga« in da je italijan že znal sir delat, ko je švaba še mlek mešal…. Ma zraven bi moral bit, da bi tole kej razumel… smo se pa mi do konca prebudil, definitivno.

In je zabrneloooo …končno je prišel tud Ofi. Revež je zaspal, prejšnji dan je žural in namesto »dobro jutro bada » je reku » a ma kdo tablet za glavo ???« . Menda se je zbudu šele ob 7 uri, navleku cunje in prletu na start seveda brez krofov. Pol pa men govorijo da sm gorenka, jest sm vsaj rogličke prnelsa in pol Ofiju cel lubi dan pila kri.

»No pa pejmooooo« je zavpil Glažar. Pa smo šli, 5 motorjev, od tega dva mala lepa črna štroma, 1 velik siv ter 1 velik modr štrom. Šavje z BMWejem pa je zatopal Glaži, ednini preživeli s sobotnega treninga. Mihov in Tigrov izostanek od fure je Glažar opravičil s pojasnilom, da ju je peljal na sobotni »barbariga trening« (beri na » jaganje«) in za ubogo furo do Barbarige sta bila v nedeljo preutrujena. No nič zato…tud mi nismo šli u Barbarigo. Od začetnega dogovora je ostal samo poln tank in sendviči…. Peljali pa smo se pa po Fritzovem predlogu proti Poreču.

Po startu izpred Paviljona je štromarska karavana krenila najprej proti Postojni, kjer smo obiskali novopečenega in cvetočega očka Sebo – Jebo, ki je zdaj očitni naje.. hehe, saj bo njegovo furanje močno oklesteno. Ko smo mu čestitali in želeli vedeti kako je potekal porod, nam je rekel: »ma pustmo zdej to , povejte vi men rajš kam se pelete brez mene« ….. zdelo se mi je, da je mel mal solzne učke….hehe…no lahko pa so ble solzne zarad vetra. Pokazal nam je slikco malega Lea in zgolj zaradi statistike sem ga vprašal »je mali Štromar al je BMWejaš ? »

»Kuko to misliš ? » me vpraša Seba.

» Hja, ko si ga delal….. si bil takrat še štromar ali si bil že bmwejaš? »

»Leo je BMWejaš » je pojasnu ponosni oče, od katerga smo se lepo poslovil, ker se mu je mudilo dojit.

Od Postojne do semaforja v Kozini je bil lider Glažar, ki ponavadi naredi pavzo po prevoženih 100 km ali uri vožnje. Potem pa je vodil Fritz in padli smo pod vojaško komando. Od Postojne do Poreča smo vozili 2 uri in 4 minute brez postanka. Fritz je vodil odlično in previdno, za njim pa je motoriral Glaži. Ker mu ni blo treba mislit, ampak se je samo peljal, mu je postalo dolgčas. Malo je vstajal, malo se nagibal, spuščal noge, poskušal kolesarke za rit zgrabit, kolesarje pa…. Eh vsega pa ne povem, Vozila sem za njim in čelada mi je postala premajhna… Lepo smo se držali Fritzkota in se peljali pojma nimam kje, okoli nas presušeni travniki, grmovje in borovci, morda smo srečali 6 avtomobilov, nikjer niti koz, ovac ali kakega osla, amapk cestaaaaaaaaaa, ta je bla pa za vikat.

Kuk je blo luštn vozit…praktično si se samo peljal , na nič ti ni oblo treba pazit, niti na avto, kombi , šlepar, nedelske voznike ali cofferejserje na R1nkah in CBRkah. Po kar nekaj čudovitih km vožnje«in the midle of nowhere » smo prišli do civilizacije in lepe odrešilne rumene table na kateri je pisalo BUZET.

Fritz se je v zelo kratkem času navzel Glažijevega načina vožnje in imeli smo tudi rondijade. To pomeni, da lider zapelje v rondo, naredi 2 kroga, da prešteje vse račke za seboj …potem pa zapelje v izvoz. V kolikor pa Janetki rondo postane všeč, naredi še krog več in pristane na repu kolone, kar pa ni njena pozicija. Tam se vozijo profiji. Zato jo hitr odkurim na moje 2. mesto v koloni.

Med to 2urno vožno, sm bla mal žejna, mal mi je blo vroče, mal me je lulat tiščal, ampak v vojski nema trte mrte….. Pa smo se prpelal do Poreča, Plave lagune in njene plaže. Zadnjih 100 m vožnje je bil pa OffRoad. Uuuuuuuu po bregu dol med borovci … al sm vriskalaaaaaaaa tuk je blo fajn. Sicer so mi pred furo grozil z nekim makedamom ki ga pol ni blo, ta offroad je bil pa lep in gladek kot hrastov parket. Sm kr pozabla, da sm žejna in da mi je vroče, še lulat me ni več tiščal.

No u glavnem, ko smo zlezl z motorjev je Fritz reku »voljnoi« in že smo lezel u kopalke. Motorje in obleke smo pustil v hiški ob plaži pri njegovem bratu, skrbi obesli na klin in že smo se namakal. Od 12:00tih do 16:30 smo mel možgane na off , čvekal smo, ležal smo, tunkal smo se, pa piling z mivko smo spoznal in zgodil se je čudež. Janetka je u Poreču dobila krof. Recimo, da je bil velik za polovico trojanskega, ampak je bil pa neprecenljiv. Kupila mi ga je Nina, med tem, ko sem jest čofotala. Očitno se ji je Ofi zasmilu, pa me je utišala. Hvala Nina, ti si moja najbolša prjatlca veš. No jest sm bla za silo sita, ostali pa hudičevo lačni. Fritz je dal komando, pa smo se šli lepo oblečt v popolno bojno opravo, hajdi na motor, po gozdnem hribčku med borovci na cesto, pa via u Poreč na pico. Dobro smo jedli , odlično kavo spili, vmes obupali, da se bosta Maži in Brigita le pojavla. Naknadno sm zvedla , da sta nameravala pridt, a so jima pokvarle plan odlične školke, ki jih je skuhal Mažijev kolega. Eh ti BMWejaši, niso resni spljoh.

Okol 18 tih smo se na izi spravli iz Poreča, prevozil cel kup rondojev. Počutla sm se ko na vrtiljaku, zgleda da ne znajo nardit km ceste brez rondoja.

Pavza je bla na Kozini kjer smo tankal, jest tud. Natankam , porinem motor naprej, za menoj se k črpalki porine Aky, vzamem bančno kartico, grem do blagajne. Sem na vrsti in rečem »bencin na trojki » v tistem pa zaslišm Glažarjev in Ofijev glas »pa enko pa štirko tud !!! »

»Ja pa kaj še !!« rečem Ofiju

» ti mi krofa ne kupš, jest nej ti pa tank plačam« tako, da iz te moke ni blo kruha.

Ko se fure končujejo, se človek zmer težje odpravi proti domu, tulk je luštn. Pa reče Fritz »jest mam kolega u Postojni, a mu gremo promet nardit ?» Pa smo šli. Na Cocto, Cedevito, kakav, radler in še kej. Gratis smo dobil Divje jagode in pesem »Moooooooooooo to riiiiiiiiiiiiiiiiiiii, motoriiiiiiiii ».

Hja potem smo spil, se poslovil in do Ljubljane skupaj rezal temo na cesti.

Doma me je pričakala odprta garaža, moji fantje so bli vidno spočiti. Jim kar dobro dene , da gre mami mal od hiše. No in ko sem jih hotla polubčak t so zavpil ,« uuuuuuuuuuffff smrdiš, pejt pod tuš !! »

Evo ti ga na, me je mel da bi šla kar nazaj u Poreč…… ampak…. me je postla premamila…

Dragi moji, ki niste šli zraven, žal vam je lahko, men bi blo.

Evo vam par slikc v dokaz, une premal oblečene se pa ne spodob na medmrežje popat..

Bye bye Janetka press

post-9535-0-28226400-1343651974_thumb.jpg

post-9535-0-38909000-1343652002_thumb.jpg

post-9535-0-99033000-1343652061_thumb.jpg

post-9535-0-36513200-1343652083_thumb.jpg

post-9535-0-15459700-1343652110_thumb.jpg

post-9535-0-71021800-1343652131_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!