Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Vidim, da imate vsi original vizirje. Ali vam nad 120 km/h nič ne opleta glava?

Men lih ne opleta, mal tresljajev pa seveda je.

Sicer je pa tud od velikosti motorista in velikosti ter oblike čelade odvisno kaj se pri določeni hitriosti dogaja z glavo/čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da imate vsi original vizirje. Ali vam nad 120 km/h nič ne opleta glava?

Nimamo vsi original vizirjev in ti niso vir težave temveč ogledala. Preberi več o tem v temi Motocikli/V-Strom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paleta različnih vizirjev:

post-9535-0-14826300-1344932406_thumb.jpg

post-9535-0-89208700-1344932418_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, :004

danes mineva točno 6 let od našega prvega vseslovenskega KLV-Strom srečanja v Miklavžu na Dravskem polju. :grim

Torej je za nami 6 let poznanstva, skupnih voženj, druženja ob biljardu, prijateljstva.............Doslej smo spisali 479 strani dogodivščin...naj se zgodba nadaljuje....živeli :beer2:

zanimivo branje se začne na strani 7. :smoke:

lp vsem

:inlove:janetka ma vas rada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka,

maš pa res tele datume v glavi (al pa nekje zapisane...he,he) :grim

A je res že tolk let ? :blink:

Za tvoj jutrišnji rojstni dan ti pa že danes želim vse naj, naj , naj boljše. :010 :010 :beer2::grupni::drunk:

pa da bi še dolgo vozila tega tvojga črnuha naokrog .......al pa on tebe. :yea2::OK:

Pa eno veliko torto....seveda tud kak kos štrudlna...... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovana Kolegica.

Vse najboljše, želim ti se veliiko Balkan tourov, :yea2: voženj skozi borovce :010 , da bi osvojila še več gorskih prelazov :hooray: , tam pa tam kak makadam :evilgrin: , skratka še veliko varnih in nepozabnih kilometrov :grupni: ....predvsem pa, da bi se trojnski krofi pocenili.... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka,

Tanartabuljs od bmw - odpadnikov sekcije, ter vse naj ti zeli kolegica na v stromu :)

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka kaj naj rečem :smoke: ,da se ne bi bala višin ,gondole,trajektov, širine morja ,apak vem da boš tudi to prestala v pravi družbi,

Vse naj

PAPA ŠTRUMF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu.... naj SLO bajkerci vse naj naj naj....

V-Strom skupina bi brez tebe bila kot ta najboljša 650ka; sicer odlična, vsestranska, lepa in prijetna ampak nekaj manjka (op.u. še en ror!!!!)!

:boobies::grupni::yea2::photo:

Happy b-day!

Leo, Suzy, Seba-Jeba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka, vse najboljše in najlepše tudi od mene in veliko srečnih in lepih kilometrov v dobri družbi!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji,

hvala za lepe želje vsem skupaj in vsakemu posebej.

Srčno upam, da se jih bo vsaj 50% uresničlo, vključno tiste, ki govorijo o krofih.

:010

Tole pa me je zjutraj pričakalo v pisarni.

Baloni in 12 krofov s Trojan, a ni dons en kičast dan :smoke:

popoldne bom doma...če vas pot zanese .)

post-9535-0-33692200-1345118703_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najboljše Janetka..naj te tvoj štromček popelje še po veliko varnih in uživaških kilometrih! Pa krofov ti želim, kolk ti jih srce poželi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji,

Srčno upam, da se jih bo vsaj 50% uresničlo, vključno tiste, ki govorijo o krofih.

:010

Baloni in 12 krofov s Trojan, a ni dons en kičast dan :smoke:

A SO OD OFIJA :smoke:

oFI TI SI CAR :OK: KAKO TI JIH JE USPELO DOSTAVIT :smoke:

Če pa niso od OFIJA, se jih najej. :kva1: OFI ti pa imaš sedaj celo leto MIR od krofov in JANETKE saj se jih bo prenajedla :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka .... tudi z našega koca ti vsi želimo VSE NAJ NAJ !!

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A SO OD OFIJA :smoke:

oFI TI SI CAR :OK: KAKO TI JIH JE USPELO DOSTAVIT :smoke:

Če pa niso od OFIJA, se jih najej. :kva1: OFI ti pa imaš sedaj celo leto MIR od krofov in JANETKE saj se jih bo prenajedla :OK:

Nč :grrr js kriv.....mi je pa všeč da bo neki časa zdej mir :smoke: ( če verjameš )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala še enkrat za vse lepe želje... :grim

jutr popoldne grem na krofe, tako, da bom zmazala še kakšnega za vas...tazga.. "naked" kot mu jest pravim...brez šugra in marmoljad

sicer pa sem v Banovcih in krožim, ko sokol, okol enga črnga s ponjavo pokritga štroma, lastnik ga je tako "zadekal" da ne morem niti tablce prebrat ...

mejte se..

Glažarjevi izvidnici, ki je danes brez mene odpotovala na Korčulo s posebno nalogo, želim krasen konec tedna.

Tistim, ki še ne veste, vseštromarsko srečanje v letu 2013 bo na Korčuli, začnite šparat :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tegale opazujem, pa je dans se bl skrit ku vcerej, ko se mu je vsaj leva stran mal vidla, dons pa cist nc.

post-9535-0-40117900-1345830173_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Družba naslednji vikend bo najbrž zaključna fura. :evilgrin: Vreme kaže ok. :010 Je kakšen interesent? :naughty:

jess, midva sva ZZAAA, amo če bo vreme :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme definitivno bo. Mam zmenjeno z unim tam gor O:-) Gremo v Paklenico, v soboto zjutraj, po jadranski magistrali. Tam večerja, druženje...itd :drunk: .... za prenočišče in hrano poskrbel Glažar :OK: .... ne bo drago

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!