Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Paklenica ?? superrrr, kle pa ne bo trajekta, kr dejte me na spisek :grim

eh se bom kr sama, bo bl zihr :smoke:

1. Glažar

2. Kr-Ofi

3.Prajtu Miha z Nevenko

4. Janetka

5. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paklenica ?? superrrr, kle pa ne bo trajekta, kr dejte me na spisek :grim

eh se bom kr sama, bo bl zihr :smoke:

1. Glažar

2. Kr-Ofi

3.Prajtu Miha z Nevenko

4. Janetka

5. ?

5. Sebastijan z mojo Suzo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5. Sebastijan z mojo Suzo

lani sm ga spodila, k ni mel pravga motorja, letos bo dubu pa VIP parking, kr povej mu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halooooo :whistle:

sej veš...zihr je zihr...tud če si se ti z unim gor že vnaprej zmenu :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuu

evo seznam udeležencev 3. tradicionalne zaključne fure v Paklenico:

1. Glaži BMW 1200 GS rumeno črn KR

2. Ofi V-Strom 1000 siv KR

3. Janetka V-Strom 650 mat(erje)črn KR

4. Miha & Nevenka BMW 1200 RT nebeško moder KR

5. Matjaž & Brigita BMW črn

6. Albert & punca “from england”

7. Sebastijan & Saša V-Strom 650 rdeč LJ

8. Brum & Tanja KLV 1000 zelen

9. enibadiels ?

nepisana pravila pa poznate a ne:
:smoke:

poln tank in sendviče ... :grim

začnite si rihtat "domač žegn", travo pokosit, garažo pospravt....itd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj dopolnim kolegico :smoke:

V soboto se dobimo ob 7.00 na Petolu na Vrhniki. Prva kavica :kava: je v Ilirski Bistrici.

xy66 kaj je s teboj????

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kavica :kava: je v Ilirski Bistrici.

Jest častim !! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest častim !! :grim

Pol pa ni za zamudit. Že par dni gledava al bi se prijavla ker me je v hrbtu uščipnil ko sem montiral oziroma testiral stiskalnico za pločevinke. Bomo jutri videl kako bo.

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me je v hrbtu uščipnil ko sem montiral oziroma testiral stiskalnico za pločevinke.

Ja Igor :slap: pa kaj se petlaš u stiskalnico, če sem ti pa lepo rekla, da travo pokosi in garažo posprav.

Miha je vse to že naredu in zdej ma za nagrado še 10 kubikov drv za nacepit, pridn poba :004 ,

Glaži ma pa tuk dela, da mi tud na grozilne SMSje nima cajt odgovort :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa hvala vsem na prijetnem druženju ta vikend. :notworthy: Big Boss izbira lokacije :OK: Tole moramo raztegnit še za kakšen dan, ker je bilo prehitro konec. Lep pozdrav vsem....do naslednjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. ZAKLJUČNA PAKLENA FURA 8.- 9. Sept. 2012 PAKLENICA

No pa smo jo spravli pod streho, 3. Zaključno furo namreč. Ob 7:20 smo v soboto zapustili Vrhniko in jo po stari cesti mahnili proti Ilirski Bistrici. Vmes je bil pravi »survajvr«, ker smo prišli na ušivih 6 stopinj celzija in se do Ilirske sploh nismo odtajali. Kavna skodelica, ki sem jo na benzi držala v roki, mi je poskakvala kot bi mela »tresavico«. Še večja ironija je pa bla, da je bilo pri konkurenčnem bifeju čez cesto sonca na pretek.

Po tankanju in kafe-dozi smo nadaljevali pot do »Vrat jadrana«. Pobrali smo Benniya s črnim štromom, ki nas je pospremil do Senja. Benny nas je zapustil, priklopla pa sta se Matjaž&Brigita. Kolona motorjev se je povečala za en BMW. Jadranska magistrala je bila prazna, kot bi jo rezervirali samo zase. Vse je teklo kot po maslu. Karlobag je bil v zgočem soncu, mi pa v senci s coca-colo in »mineralno« v roki. Kot sem opazovala Glažija in Ofija bi morala bit glede na popito količino »mineralne » od vseh teh mehurčkov precej zadeta. Orng smo bli že razigrani, saj Paklenica ni bila več daleč in kmal bo cajt za »partyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ».

Ko smo prispeli na cilj, je Ofi poskrbel za nas kot vzgojiteljica za malčke. Lepo nam je pobral osebne dokumente, razdelil sobe in ukazal »četa voljno«.

Padla je zaslužena pijača, osvežilni tuš in črtaaaaaaaaaaaaaa na plažo. Voda sicer malo hladna prve 3 minute, pol je blo pa že bolje. Brigita, ki ma pircing v popku, si je omislila še ježeve bodice v nožnih prstkih. Matjaž kot pravi lavor-boy je tekel k prvi bakici v naselju po iglo in sveže fige, Dr. Miha pa je izvedel operacijo.

Ležali smo na vročem betonu, se kopali in reševali svet. Nevenka je predavala o sexu, deci o moto zadevah in v tej atmosferi smo pričakali še Bruma in Tanjo ter Španca Antonia z Dagmar. Na koncu nas je bilo srečnih 13.

Večer je prišel prehitro, povečerjali smo še hitreje, potem smo šli na sladoled in na doooooooolg sprehod. Vsi kot ena srečna družina. Prou kičast je že blo….. zato pa je bil jogi trd ko beton in sem se tistih 5 ur spanja vrtela po postli, ko tamal cagar na uri. Nema veze, bom že not prnesla.

1,2,3 je blo jutro na obzorju, nam se pa nikamor ni mudilo, ker smo v podzavesti vedli, da bo čez nekaj ur »pokret« in potem bo vsega lepega konec.

Pot domov je bila čista poezija in počasi smo se v zadnjih kilometrih pred Ljubljano razcepili proti svojim domovom. Začela sem razmišlat kaj me čaka doma, ko bom parkirala. Najbrž na tone neopranega perila, pa prah, pa lačen papagaj, pa obveznosti za šolo, a bilo je prav nasprotno. Na vrtu pokošena trava, pa ograjo so nazaj namontiral, starejši sin je z ekipo zmagal na fuzbalu, perilo oprano in pospravleno….

Kar čeljust mi je dol padla, sila mi je blo sumljivo in še danes probam pogrutnat kaj hudiča so ušpičl, da so pol tolk stvari naredl brez mojga prigovarjanja….no ja…. mogoče so pa samo lažje dihal, ker me ni blo doma, hehe.

Tokrat smo zaključno furo prvič izpeljali samo v dveh dneh in apeliram , ma kaj apeliram, absolutno zahtevam 3 dni kot so trajale prejšnje, amen !

Bye bye Janetka press. :smoke:

post-9535-0-67260200-1347351065_thumb.jpeg

post-9535-0-94112400-1347351077_thumb.jpeg

post-9535-0-94684600-1347351092_thumb.jpeg

post-9535-0-80649100-1347351103_thumb.jpeg

post-9535-0-29161100-1347351117_thumb.jpeg

post-9535-0-83014500-1347351135_thumb.jpeg

post-9535-0-48986900-1347351152_thumb.jpeg

post-9535-0-47492500-1347351163_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj a imate že zimsko spanje. a se hecaš :grrr , kakšno zimsko spanje neki, jest sm štromala soboto in nedelo :grim

Janetka kako je bilo na Bledu.Si bila fina naju z Ofijem sploh ne j.... tam me pa nista :grrr vidla, sem že prej pobegnila po svoje.... tist ni zame sploh... :wacko:

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za šprinterski maraton (900 km, 14h) to nedeljo 30.9.?

predvidena routa

(nekaj avtoceste, veliko ovinkov, morda namakanje nog v morju)

počitek, ko se izprazni rezervorar (~400km) ali po dogovoru na 2h (ali cca 200km ) za kadilce, sam ne dimim :)

alternativna routa in z višjo povprečno hitrostjo.

lani 30.10.2012 sem jo prevozil v 12h, ampak zaradi mraza in megle na AC v jutranjih urah, nisem vozil 130km/h, ampak manj.

Če se kdo pridruži....seveda lahko še prilagodimo pot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za šprinterski maraton (900 km, 14h) to nedeljo 30.9.?

.

Če se kdo pridruži....seveda lahko še prilagodimo pot

A si izbral termin :BUA: pri nas bo lilo . Če bi bilo vreme bi si ti pridružil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!