Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

hihihi, fantje ovaduha :evilgrin: mate v svojih BMWejaških vrstah

no kolega "Kr-tko", povej mi, a so lepo vozili ? :chase:

a je bil armen spredej pa črn zadej ?

al je bil armen spredej, pa srebrn zadej, kar mi je bl ušeč ?

Sploh ni važn, ker je bil spredaj, pa ker zadaj, važn je, da je Garmin dobr delu in so lepo pr "pip" znaku pelal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bila pridna :smoke: .

sej mi (še) ni treba bit pridna :evilgrin: .... dokler nau Brane vedu, da za drug let neki prpravlaš

in glej da mu ne pisneš !!! ..... ker bo pol spet predoooooooooolga zima. :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni važn, ker je bil spredaj, pa ker zadaj, važn je, da je Garmin dobr delu in so lepo pr "pip" znaku pelal

ahaaaaaaaa :blush:

nočš :grrr povedat, o.k,. že u redu, nč nč, kaj čm, bavarci skp držite, tud prou :closedeyes: , važič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot berem vaše poste, se mi zdi, da je od Mojstrane pa do Lesc že konc sezone, motorji pokriti....

ampak fantjeeeee, tkole, zgolj statistično gledano, tud slučajno še ne :grrr smemo zaklučt sezone, ker še nismo mel "krofijade",

brez krofijade bo prekletstvo :naughty: .... akumuklator vam bo crknu čez zimo, pa dobrga popusta pr gumah naute dobil, pa sneg bo do maja...itd :eek:

spod je slikca iz davnega leta 2007, 03. November

nekje sem pa našla tud post od Zverce, da je blo tist dan v Kopru 23 stopinj

post-9535-0-27596800-1351146693.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni važn, ker je bil spredaj, pa ker zadaj, važn je, da je Garmin dobr delu in so lepo pr "pip" znaku pelal

to kamerad :OK: nej jo mal žul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tajgr , a poznaš uno: "ne čaaaaaaaaaaakaaaaaaj pomladi , ne čakaaaj na maaaaaaaaaaaaaaaaaaj"

Žegn u Mirni Peči je 1. aprila 2013.... a uuuuuuu se boš načakal :whistle:

Ne daj se Ines, jest ne bom še nič pokrivala , njet, nou, niks, najn :D

Ta vikend bo sploh fajn za mal se peljat...... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta vikend bo sploh fajn za mal se peljat...... :kva2:

Midva sva bla konec tedna dva dni na Lošinju in zime ni blo na vidiku in sva se kopala v morju k ma 20 stopinj. Supeeer je blo, če pa bo še kaka krofijada pa sploh. Le motor sem mal razšravfal spredaj da si naredim nov nastavek za šipco.

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot berem vaše poste, se mi zdi, da je od Mojstrane pa do Lesc že konc sezone, motorji pokriti....

ampak fantjeeeee, tkole, zgolj statistično gledano, tud slučajno še ne :grrr smemo zaklučt sezone, ker še nismo mel "krofijade",

brez krofijade bo prekletstvo :naughty: .... akumuklator vam bo crknu čez zimo, pa dobrga popusta pr gumah naute dobil, pa sneg bo do maja...itd :eek:

spod je slikca iz davnega leta 2007, 03. November

nekje sem pa našla tud post od Zverce, da je blo tist dan v Kopru 23 stopinj

iiiii :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pridem na trojane :ninja: posujem parkirišče z žeblji .

:OK: no sam da prideš. Ko se boš pa naveličal parkirišča, pa pridi k nam na toplo na krof, sej veš kje ponavadi sedimo :whistle:

No pa Mihca zraven vzam...

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pridem na trojane :ninja: posujem parkirišče z žeblji .

Kolegica, js naturlih podpiram krofijado :smoke:

LEO tudi pravi, da bi že enkrat si želel srečat tole (ex)Štromarsko družbo tako, da predlaga krofijado za nedeljo, 4.11., na znani lokaciji cirka ob 14.... Če ste za sporočite čim prej... gospod Leo Car ima namreč zelo pester urnik... :grim

Se vidimo? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEO tudi pravi, da bi že enkrat si želel srečat tole (ex)Štromarsko družbo

hja če je pa tvoj mali sine Leo tako .pol pa naj bo

KROFIJADA 2012 bo v nedeljo 04.11. ob 14:00 na Trojanah

jest bom mela poskusno krofijado že v soboto, bom šla osebno prosit, naj za v nedeljo mal več testa zamesijo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja če je pa tvoj mali sine Leo tako .pol pa naj bo

KROFIJADA 2012 bo v nedeljo 04.11. ob 14:00 na Trojanah

jest bom mela poskusno krofijado že v soboto, bom šla osebno prosit, naj za v nedeljo mal več testa zamesijo :grim

:kva2: :kva2: :kva2:

...se vidimo...

:OK:

S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahoooooooooooooooooj

evo kot sm rekla, bla sm na Trojanama....ampak pred tem, sem mal čez deseto uro dopoldne Zukija splahnla, nažajfala in spet splahnla.

Seveda ga je blo treba posušit, da mi čez zimo ne zarusta in bi spomlad ropotal kot Ducati.

Oblekla sem se kot sibirski medved, zlezla na motor in hajdi na furco. Sonce, suha cesta, skor nič prometa in točno 9 motoristov, šteto v obe smeri.

Na Trojanah je bla moto suša, prosila pa sem jih, naj za jutri mal več testa zamesjo, ker pridemo Štromarji na obisk.

Po prihodu domov sem ga spet zbrisala z vlažno krpo, našpricala ketno, potem pa namazala s kremicami, žavbicami in ostalimi rcnijami,

Jutri ga z Branetom še rukneva na oba stojala in konijec, ende, šlus, sefini za letos.,

@Seba: Kaj ima žepnina veze s krofijado?

@Ofi: Odlična izbira slikce!

post-9535-0-72246000-1351960505_thumb.jpg

post-9535-0-64635800-1351960555_thumb.jpg

post-9535-0-68789400-1351960605_thumb.jpg

post-9535-0-87245600-1351960645_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahoooooooooooooooooj

evo kot sm rekla, bla sm na Trojanama....ampak pred tem, sem mal čez deseto uro dopoldne Zukija splahnla, nažajfala in spet splahnla.

Seveda ga je blo treba posušit, da mi čez zimo ne zarusta in bi spomlad ropotal kot Ducati.

Oblekla sem se kot sibirski medved, zlezla na motor in hajdi na furco. Sonce, suha cesta, skor nič prometa in točno 9 motoristov, šteto v obe smeri.

Na Trojanah je bla moto suša, prosila pa sem jih, naj za jutri mal več testa zamesjo, ker pridemo Štromarji na obisk.

Po prihodu domov sem ga spet zbrisala z vlažno krpo, našpricala ketno, potem pa namazala s kremicami, žavbicami in ostalimi rcnijami,

Jutri ga z Branetom še rukneva na oba stojala in konijec, ende, šlus, sefini za letos.,

@Seba: Kaj ima žepnina veze s krofijado?

@Ofi: Odlična izbira slikce!

kaj za eno čelado pa maš, je tk fensi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj za eno čelado pa maš, je tk fensi.

Probikerjeva je, preklopna, mat črna s pin lockom

design je pa "handmade" by Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahoooooooj,

Evo, Krofijada je za nami. Nekaj se nas je pa le nabralo, jest sm še Frenka pobrala v Ljublani, da je šeu spet mal med ljudi.

Spodaj sta dve slikci, ena je z Sebatom, druga pa brez Sebaata...

Hvala za družbo, lušno je blo.

post-9535-0-31972600-1352053968_thumb.jpg

post-9535-0-26311600-1352053991_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahoooooooj,

Evo, Krofijada je za nami. Nekaj se nas je pa le nabralo, jest sm še Frenka pobrala v Ljublani, da je šeu spet mal med ljudi.

Spodaj sta dve slikci, ena je z Sebatom, druga pa brez Sebaata...

Hvala za družbo, lušno je blo.

Bilo nas je bolj malo, mogoče pa lahko preko zime to večkrat ponovimo pa bo. Lep pozdrav vsem do naslednjega srečanja.

In ne nazadnje - najmlajšemu "V stromarju" hvala za krofe in pijačo. Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo nas je bolj malo, mogoče pa lahko preko zime to večkrat ponovimo pa bo. Lep pozdrav vsem do naslednjega srečanja.

In ne nazadnje - najmlajšemu "V stromarju" hvala za krofe in pijačo. Lp Igor in Darja

in kdo od prisotnih je prišel z motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo od prisotnih je prišel z motorjem?

nihče, :grrr sej je bla slaba vremenska napoved

nekateri motorčki so že konzervirani, ampak druženje pa vseeno dobro dene, pa če prideš na 2eh al pa 4rih kolesih

si že prodal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!