Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

nihče, :grrr sej je bla slaba vremenska napoved

nekateri motorčki so že konzervirani, ampak druženje pa vseeno dobro dene, pa če prideš na 2eh al pa 4rih kolesih

si že prodal?

nič prodal,tisti oglas je za ferbce dražit :kva2: mi je pa en ponujal v zamenjavo za avto.bolj verjetno je, da se bo nabavil še en motorin poleg štroma, tko bom lahko s ŠTROMARJI še vedno šel na furo, z unim motorjem pa kakorkoli.

za vreme pa ne vem včasih to ni bil ravno problem, hm, emšo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.bolj verjetno je, da se bo nabavil še en motorin poleg štroma, tko bom lahko s ŠTROMARJI še vedno šel na furo, z unim motorjem pa kakorkoli.

Če se ne moreš odločit kaj bi naredu, razpiši referendum , pridemo štromarji volt :fight2:

Evo, ta moment sm zbrisala vprašaj pri imenu Bobiboss, v moji beležki z zaznamki o menjavah motorjev :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne moreš odločit kaj bi naredu, razpiši referendum , pridemo štromarji volt :fight2:

Evo, ta moment sm zbrisala vprašaj pri imenu Bobiboss, v moji beležki z zaznamki o menjavah motorjev :grim

:OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ahoj

mi je pršlo na uho, da letos zaradi nekaj letne krize-recesije, šparanja in zategovanja na vseh področjih, zime NE bo.

Ne bo mraza, ne bo snega, ne bo poledice, ne bo posipanja cest s peskom in ne bo zmazovanja šip.

Iz jeseni, kateri so tudi že zbledele barve, bomo prešli direktno v deviško pomlad.

Zdej me pa skbri, da si bo svet ravno do pomladi opomogel in se bo marca in aprila vsul dol sneg za dve zimi nazaj ....

Hotla sm samo povedat, da vas pogrešam in upam, da vas kje srečam, medtem, ko smo "na čakanju" .

Žegn na katerega kaj dam, bo 01.04.2013 ...odštevam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Janetka

A si ti mogoče med vrsticami hotla povedat, da bi bil počas

že čas dat stromčke izpod rjuhc in iz garaž pa veselo na kak krog?

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti mogoče med vrsticami hotla povedat, da bi bil počas

že čas dat stromčke izpod rjuhc in iz garaž pa veselo na kak krog?

točno tako :grim , to vreme ni nobeno vreme, kr neki :slap:

al nej bo november podoben novembru, ne pa da je zunej marec....

sej čez teden še nekak gre, ampak čez vikend se pa BMW-ejaši čez vas vozjo, takrat se mi pa iz ušes kadi :devil:

če ne druzga, bom šla pa u moto škornih na špancir :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet BMW-jaši :glare: .sicer pa ni noben problem, ko bo kej sončka pa nad 5+ se gremo pelat.če bo tkole brez snega ni panike, moj štrom itak ni že ene tri leta v zimskem spanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spet BMW-jaši :glare: .sicer pa ni noben problem, ko bo kej sončka pa nad 5+ se gremo pelat.če bo tkole brez snega ni panike, moj štrom itak ni že ene tri leta v zimskem spanju.

če me spomin ne vara, smo se mi trije že vozili v novembru.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnenja

... ne tč... ne mš ... :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer še koncept, ampak bi meni osebno bilo bolj povšeči, če bi ostala štroma identična kot dosedaj. takšna razlika za moj okus ni ravno ne vem kaj.poleg tega navzema podobnost z drugimim motorji, kar mu jemlje njegovo identiteto.če ga še pri ceni kaj pihnejo bo pa pestro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luči so duša V-Stroma, ne bi jim smeli spreminjati oblike, tega jim že pri malem štromu ne oprostim do konc živlenja !!! :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men drgač kar ušeč, sa maska bi mogla bit drugačna, obvezno dvojni žaromet pa mal drugačen klun, pa bo prva liga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Verjamem, da vam moje mnenje ne bo všeč, ampak si ne morem pomagati, da ga ne bi napisal:

Seksala sta Italijan in Nemec, nista sta mogla odločiti kdo je fant kdo punca, bilo je žal prepozno, rodila se nova Suza.... :BUA:

Absolutno se strinjam in z Ofijem i z Janetko... Ne luči ne sprednji konec nista več "V-Stromasti", ostalo sem pa že gor povedal...

Škoda... Upajmo, da bodo še kaj delal na njem preden gre v produkcijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da vam moje mnenje ne bo všeč, ampak si ne morem pomagati, da ga ne bi napisal:

Seksala sta Italijan in Nemec, nista sta mogla odločiti kdo je fant kdo punca, bilo je žal prepozno, rodila se nova Suza.... :BUA:

ahoj Seba

men je predvsem všeč tvoja razlaga z vložki sexologije .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa imamo sneg, :grim s peskom posute ceste, pa exkluzivno hladne temperature, pa pomrznjene šajbe na avtu, pa tople bunde in dolge gate.

BMW-ejaši so v naši vasi poniknili, jih pa še srečam v avstrijski Ikei, na otroškem oddelku ( a ne Seba)!? :smoke:

Trenutno abstinenčno vzdušje na forumu je samo zatišje pred nevihto, men vrjemte. O:-)

Sej veste, da za snegom vedno posije sonce in ga stopi, da je na koncu tunela zmerej svetlo in grob asvalt, da upanje umre zadnje, in da je še veliko modrih rekov, ki nas držijo pokonci.

Na vse je treba gledat pozitivno, drgač se ti zmeša. :wacko:

Tiger bo po parih letih končno lahko ganz novo nerableno frezo iz garaže porinu in celo uporabu, Seba se bo čez zimo ulaufu u previjanju, podiranju kupčka in pasiraju sadja in zelenjave za malega Lea.

Glaži bo naštudiru kam me bo drug let na fure pelou (če bom pridna in če bodo mož, otroc in tašča dovolil).

Ofi bo bajto porihtu, da bo volk sit pa koza cela. Miha bo čez zimo šparou €, Žrebec upam, da spomlad od mrtvih vstane in se začne spet pošten vozit.

Frenka sm aprila kumi na otvoritev sezone zvlekla, druh let maja bo pa spet očka, dle kot okol štale ga ne bom spravla.

Igor-Br začni pošten jest, da te spomlad z motorja ne odpihne. V tvoje moto cune bi komot zlezli dve Janetki, teb pa vse okol pleše, Bobi pust cestake »tu nej zate, štroma se drž ».

Za Fritzkota upam, da nas pelje še na kako military-maratonsko brez kofi-čik-luanje furo, survajvl varianta. Aky, tebe pa že močno pogrešam, ker mali štromarji izumirajo, žrtvuj se no malo bolj.

Kaj ostali počnete/jo , sploh štajerci pojma nimam, :hmm: tud javijo se ne, oni že vejo zakaj.

Sicer pa, zima bo hitro mimo, ampak bit pa mora, red je red, pa čeprav zmešan, tako kot temperature v letnih časih.

Zdej mamo pred sabo kao »veseli december«, ampak december bo tak, kot si ga boste naredl sami, januar bo pa »ubi bože«! Mogoče pa bo že februarja tista svetloba na konc tunela… :kva2:

Pa še nekej si zapomnte…. Znanilci pomladi niso zvončki in trobentice, ampak Motoristi/tke. :OK:

Hauk :winkiss:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kAJ BO FEBRUARJA

moja teta ma rojstni dan, pa valentinovo je, pa kulturni praznik .... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka, mali štromarji so še zmeraj na cesti. Pa ne parkirani ob strani, čakajoč na AMZS kot ostala jajca. :)

A.

sej vemo, da zate tud sneg do kolen ni ovira, smo vidl na lastne oči :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kAJ BO FEBRUARJA

Tole :smoke:

Spoštovani V-Stromarji in njeni srčni pripadniki,

Januarja letos smo prejeli provokativno povabilo Slavoncev, naj se zbašemo u kombi in pridemo v Karanac. Ni blo treba 2x rečt. Miha je zrihtu kombi za izlet, ki smo ga poimenovali » winter party«. Kot smo kasneje ugotovil, je bil kombi premajhen, ker je bilo še nekaj potencialnih interesentov za izlet, a so se žal prepozno odločil, da bi se pridružl.

Letos smo pomislil tudi nanje, zato gremo z avtobusom na 2. V-Strom winter party v Novi Sad in Beograd. Ker imamo večje prevozno sredstvo, bomo tudi čas podaljšali na 3 dni.

Odhod je na praznik, petek 8.februar 2013, v zgodnjih jutranjih urah, vrnemo pa se v večernih urah nedelje. Prve potnike bo šofer avtobusa, ki je tudi » naš« Štromar, pobral na Gorenjskem in sicer pred Mercatorjevo trgovino na Kokrici, potem pa lepo po vrsti glede na lokacijo prijavljenih...

Cena 3 dnevnega izleta je 166,00€ na osebo, kaj je všteto vanjo in program, preberite spodaj v priponki. Za prehod preko državnih meja zadostuje osebna izkaznica.

Zaenkrat predlagam da prijave zbiramo tule na forumu. Evidenco bo vodila šefica Janetka. Prosil bi vas, da vsi ki se prijavite nakažete 50€ in si s tem rezervirate sedež na avtobusu, na račun štev. SI 56 0510-0702-6690-158 ki je odprt pri A banki na Jesenicah. Pri plačilu poleg imena napišete še forumski »nick«, da bo šefica lažje sledila. Podatki bodo ažurirani vsak ponedeljek.

Pohitite s prijavami, ker avtobus bo hitro poln.

Vljudno vabljeni.

Beograd in Novi Sad Igor Trbovlje.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!