Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Ja tukaj smo  :kva2:

 

evo , tudi tebe sem odkljukcnila.... pa vreme  zrihti tam dol, da bomo lahko "Čebelice" peli     :music1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še en jajčni vic:

 

Pri zajtrku ljubimec vpraša blondinko: "Zakaj so pa jajca tako trda? Kako dolgo si jih pa kuhala?"  :hmm: 
"Trideset minut!"     :grim 
"Kako?   :eek:  Trideset minut? Jajca se kuha največ pet minut!"
"To vem, ampak jajc je bilo šest!" :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam Zukija tako zadihtanga, da je u roru še lanski zrak, pajki pa sploh zravn ne morjo :grrr 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz, Žrebec, Seba, igor-Br , Tiger, Maži, Cisco , Robert , Boby...., kje ste medvedje :smoke: 

 

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz, Žrebec, Seba, igor-Br , Tiger, Maži, Cisco , Robert , Boby...., kje ste medvedje :smoke: 

Dobro jutro, sva še živa, Suki je spucan, napumpan, namazan in čaka na koordinate zbornega mesta za Mirno Peč - če nne bo sneg mamu mu ... sem slišal, da se v Kočevju že medvedi pritožujejo, da so se že naspal ... Jutri če bo lep dopoldan mogoče kak km narediva da vidim če še vžge.

 

Lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuhuuuhu fin občutek po dolgi zimi, en krog po menjavi olja, pa še brez DB killerjev, pa še štoflce sem pozabu v ušesa vtakniti mi še danes zvoni v glavi, ampak občutki so pa fantastika :music4: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj poklon in občudovanje   :worship:   na srčnosti, neznanemu junaku, ki je v včerajšnjem snegu in vetru gnal belo 650   :yea2:   mimo Ravberkomande, po AC, proti obali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj poklon in občudovanje   :worship:   na srčnosti, neznanemu junaku, ki je v včerajšnjem snegu in vetru gnal belo 650   :yea2:   mimo Ravberkomande, po AC, proti obali...

 

kolega Ofi,  v tem "podvigu"  ni :grrr  pa prou nobene srčnosti, če po slano snežni cesti ženeš motor   

mene je srce zabolu k sm tro prebrala :blush: 

BorisT,  Horny ali Snifi,  sej ni bil eden od vas  a :hmm:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oživeli so: :grim 

Boby

Robert70

Fritzko

Igor-Br

 

vegetirajo: :zzz: 

Žrebec

Seba

Tiger

Matjaž

Cisco

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj poklon in občudovanje   :worship:   na srčnosti, neznanemu junaku, ki je v včerajšnjem snegu in vetru gnal belo 650   :yea2:   mimo Ravberkomande, po AC, proti obali...

 

Sem se včeraj večer vračal iz Pule z jadranja. :) Mogoče je že bil tako zasnežen? ;)

 

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se včeraj večer vračal iz Pule z jadranja. :) Mogoče je že bil tako zasnežen? ;)

 

A.

 

Aky nauš verjel..... v prejšnem postu sm hotla dodat, da ne bi blo nč čudnega, če bi v snegu na štromu srečal Akyja ....

jest o volku ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aky nauš verjel..... v prejšnem postu sm hotla dodat, da ne bi blo nč čudnega, če bi v snegu na štromu srečal Akyja ....

jest o volku ....

 

Sem v petek podaljšal registracijo, pa sem moral narediti en krog.

 

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega Ofi,  v tem "podvigu"  ni :grrr  pa prou nobene srčnosti, če po slano snežni cesti ženeš motor   

mene je srce zabolu k sm tro prebrala :blush: 

BorisT,  Horny ali Snifi,  sej ni bil eden od vas  a :hmm:  

 

Js ga čist razumem, ta zima je enostavno predolga...se pa ne strinjam s teboj :P  ....kdorkoli je bil je moral biti fajn srčen da se je peljal....ti si čist preveč zategnjena :hmm: in enostavno ne razumeš

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj poklon in občudovanje   :worship:   na srčnosti, neznanemu junaku, ki je v včerajšnjem snegu in vetru gnal belo 650   :yea2:   mimo Ravberkomande, po AC, proti obali...

KJE SI SE PA SPET TI POTEPAL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oživeli so: :grim 

Boby

Robert70

Fritzko

Igor-Br

 

vegetirajo: :zzz: 

Žrebec

Seba

Tiger

Matjaž

Cisco

...

bemti sneg.......... :ninja:  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemti sneg.......... :ninja:  :ninja:

 

nč "bemti sneg" .... prou lepo je zunej a ne? 

tkoooooooo romantično a ne  ?

 

bele snežinke, bele smreke, bela polja, bela sol na belih cestah, bel štrom na AC .... bel Aky na črnem štromu na poti iz Pule ... sama romantika :rolleyes: 

 

Aky, a se ti je včer zvečer kaj kolcalo ?... sva te z Branetom omenjala, oz, jest sem te omenjala Branetu....

 

ko je pršu iz službe mu povem:

 

"a veš, da je Ofi v nedelo vidu belga štroma na AC ! "

Brane:  "a ja ?"

jest: " jaaaaa, pa to še ni vse..... Aky se je tud vozu u tem snegu.... s štromom je šou iz Pule domou "

Brane: " čist njemu podobn ?"

jest:  " veš kaj, kaj če bi jest ta vikend mal zakurblala, da vidm če je akumulator o.k....pol bi pa... "

pa me Brane prekine in reče: " kr še mal čiči pa čaki,  ti nisi Aky !"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aky, a se ti je včer zvečer kaj kolcalo ?... sva te z Branetom omenjala, oz, jest sem te omenjala Branetu....

 

Kolcalo se mi ni, se mi je pa malo kašljalo. Ali je to iz istega razloga?  :closedeyes:

 

A.

Popravljeno . Popravil Aky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolcalo se mi ni, se mi je pa malo kašljalo. Ali je to iz istega razloga?  :closedeyes:

 

A.

 

a ne, :grrr  ne,

kašlaš najbrž zato,  ker si se na jadranju prehladu, vožnja z motorjem v hladnem vremenu nikakor ni vzrok kašlju :smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  v 14 dneh se lahko še velik zgodi in spreobrne,

 

če nam bo namenjen, da gremo Čbelice peti u Mirno Peč, potem bo lepo vreme

če "un tam gor " misli, da je bolš, da smo doma..... pol jih bomo peli pa doma v dežju al pa snegu

 

Aky je seveda izuzet, on je trdič :grim 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!