Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Ekipa, motorin imam na servisu pri Brumu. Če je kdo razmišljal, da bi motor odpeljal k njemu na servis te dni, mu ponujam možnost, da se vrne z mojim. Zadeva bi bila v obojestransko korist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Pozdrav v nedeljo 5.5 2013 bo žegn v Bohinjski Bistrici Zoisov grad ob 10h za jest je in za pit :grim  pa živa muzka :music4:  vsi  vabljeni :kva2: :kva2:

 

 

           Lep pozdrav     CEDE ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V skladu z ukazi rapotriram:

 

Dvocevka se vedno isce novega kupca.

 

V garazi pa zraven stoju super tenere.

 

:OK:

 

ohohooooooooo  Dant3

bravo, me veseli, da si " modro " izbral :smoke: 

naj ti dobro služi !  :grim 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekipa, motorin imam na servisu pri Brumu. Če je kdo razmišljal, da bi motor odpeljal k njemu na servis te dni, mu ponujam možnost, da se vrne z mojim. Zadeva bi bila v obojestransko korist.

Danes sem ga videl pri Brumu. Lepo te čaka, žal pa ti ga ne morem pripeljati, saj bo moj prišel na vrsto šele junija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga videl pri Brumu. Lepo te čaka, žal pa ti ga ne morem pripeljati, saj bo moj prišel na vrsto šele junija.

 

Možakar, hvala za poročilo :) Zate je itaq skoraj bližje it do Bruma kakor priti do mene, zato sem mislil, na koga iz Ljubljane z okolico ali takšnega, ki bi šel skozi Ljubljano. V vsakem primeru pa ga grem naslednji teden iskat :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možakar, hvala za poročilo :) Zate je itaq skoraj bližje it do Bruma kakor priti do mene, zato sem mislil, na koga iz Ljubljane z okolico ali takšnega, ki bi šel skozi Ljubljano. V vsakem primeru pa ga grem naslednji teden iskat :smoke:

ker tudi sam delam v Lj. to ne bi bila misija nemogoče, mogoče kdaj drugič. Bo pa na mojem kar dosti dela, saj bom naredil res oreng servis. Odločitev o sklopki pa pade, ko jo odpremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker tudi sam delam v Lj. to ne bi bila misija nemogoče, mogoče kdaj drugič. Bo pa na mojem kar dosti dela, saj bom naredil res oreng servis. Odločitev o sklopki pa pade, ko jo odpremo.

če se ti zelo zdi glasna menjaj če bo že motor podrt.nova sicer ne zdrži dolgo, mogoče bi res uno varianto predelano sklopko raje si omislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobibbos,

a si motor čez praznike zamenjal AAAAAAAAAA ?????????

 

Moram ti še povedat, tohatsu gre   :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobibbos,

a si motor čez praznike zamenjal AAAAAAAAAA ?????????

 

Moram ti še povedat, tohatsu gre   :D 

 

ja evo mal spremembe, šest let z štromom zdej pa mal neki druzga.TOHATSU PA MORA IT EJ TO JE MAŠINA.ste luknjo zrihtal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Pozdrav v nedeljo 5.5 2013 bo žegn v Bohinjski Bistrici Zoisov grad ob 10h za jest je in za pit :grim  pa živa muzka :music4:  vsi  vabljeni :kva2: :kva2:

           Lep pozdrav     CEDE ......

 

 

 

 

Kot  sm rekla sem šla na žehn v dolino dežja, a vreme je bilo lepše kot marsikje drugje. 

CEDE lepo skrbi za svojga štroma in zase seveda :grim , plac so fantje iz MK Bohinj tud lepo zorganiziral, šef Zoisovga grada Vili, pa vas vse lepo pusti pozdravt.



 

post-9535-0-28414900-1367817927.jpg

post-9535-0-77705400-1367817939.jpg

post-9535-0-93782400-1367817951.jpg

post-9535-0-31767600-1367817965.jpg

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

:OK: Pozdrav v nedeljo 5.5 2013 bo žegn v Bohinjski Bistrici Zoisov grad ob 10h za jest je in za pit :grim  pa živa muzka :music4:  vsi  vabljeni :kva2: :kva2:

           Lep pozdrav     CEDE ......

 

 

 

 

Kot  sm rekla sem šla na žehn v dolino dežja, a vreme je bilo lepše kot marsikje drugje. 

CEDE lepo skrbi za svojga štroma in zase seveda :grim , plac so fantje iz MK Bohinj tud lepo zorganiziral, šef Zoisovga grada Vili, pa vas vse lepo pusti pozdravt.

 

 

pri nas je tako lilo, da se nisem odločil priti, pa naslednjič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Hvala Janetki,da se je oglasila mal smo poklepetal samo ,da je vreme zdržov. :whistle:  Hvala za fotke se pa kej vidmo v večjem številu   Pozdrav   Cede    :OK:

Popravljeno . Popravil cede
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prejšnji teden mal po dalmaciji podil. :OK:

Vreme je bilo super cel teden, ko prideva čez mejo , proti domu naju je pa takoj ujela ploha.

Ampak ni blo hudega, še dežnjaka ni bilo treba nase vlečt.

Drugače pa super teden........... :OK:

 

post-1726-0-44374200-1367869505_thumb.jpg

post-1726-0-48987900-1367869581_thumb.jpg

post-1726-0-69065800-1367869867_thumb.jpg

post-1726-0-58564300-1367870172_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tiger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti zelo zdi glasna menjaj če bo že motor podrt.nova sicer ne zdrži dolgo, mogoče bi res uno varianto predelano sklopko raje si omislil.

 

alo Hon-daš... si se 1. maja morda z ženo po dolenjskem vozil ?

Sm ob cesti na hitro vidla figuro podobno tvoji, ampak motor ni bil pravi, zdej pa vidm, da si izstopil iz Štromarske sekte. :blush: 

Varno vožnjo želim :grim 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja evo mal spremembe, šest let z štromom zdej pa mal neki druzga.TOHATSU PA MORA IT EJ TO JE MAŠINA.ste luknjo zrihtal?

 

 

Zrihtal luknjo z hypalon lepilom, pa nekaj bencina smo tud ponucal  :OK:

Se oglasem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se prejšnji teden mal po dalmaciji podil. :OK:

Vreme je bilo super cel teden, ko prideva čez mejo , proti domu naju je pa takoj ujela ploha.

Ampak ni blo hudega, še dežnjaka ni bilo treba nase vlečt.

Drugače pa super teden........... :OK:

 

Važič :smoke: 

ti se fjakaš po balkanu, jest si morm pa dopust za Balkan tour 2013 najprej zaslužt. Sm travo pregrabla, plela, krompir sadila, okenske police zribala,

rože uštimala,maline prvezala, balkon pospravla, taščo po opravkih vozila, sosedom kavo kuhala, teraso za poletje prpravla, sezonske cunje zamenjala,

dober teden že ponavljam kot papagaj " DA   :grim  dragi" itd.

 

 in tisto ploho sm  jest   :naughty:   naročila, da ne bi blo vse tako kičasto na tvojem majskem dopustu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo Hon-daš... si se 1. maja morda z ženo po dolenjskem vozil ?

Sm ob cesti na hitro vidla figuro podobno tvoji, ampak motor ni bil pravi, zdej pa vidm, da si izstopil iz Štromarske sekte. :blush: 

Varno vožnjo želim :grim 

 

ja štroma je zamenjala Honda,malo spremembe mora bit, kaj pa ne zrihtajo novega litrskega štorma :glare: .no pa to ne pomeni, da če sem sedaj na Hondi, da se pa ne poznamo več, še vedno gremo lahko skupi kam na furco in na pijačko pa čvek :grim

post-15438-0-44885700-1367929261_thumb.jpg

post-15438-0-90557100-1367929273_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

 

 

 in tisto ploho sm  jest   :naughty:   naročila, da ne bi blo vse tako kičasto na tvojem majskem dopustu.

Takoj, ko je dež začel sem se nate spomnil....se mi je kar zdel.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha .........

 

bo treba "fante" mal okol Janetke navižat, je travo plela..... :smoke:  :afro1: :krneki:, kako kaže v soboto? Prosimo za suho vreme ... O:-) , LP Vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novice iz prve roke............... našega šefa IPA kapetana.....

 

ODPADE......zaradi dežja, datum na katerega je prestavljeno je po novem 25.05.

 

PS: žal mi je ampak se res čisto nič ne moremo zmenit........ :evilgrin: :worship: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme je...takšno kot je.

 

Poročam, da je moj modrijan nazaj v svoji uti in porihtan tako kot je treba - kičasto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!