Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

ejga ti sploh nisi vabljen..sam tok da veš  :whistle:

 MAKADAM GA JE BLO DOST ZA LETOS ,VERJETNO ZARADI TEGA NISEM VABLJEN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha fantje

 

po dveh intimnih vikendih z Zukijem, je cajt da grem spet mal med ljudi a'n  :smoke: 

Žrebetino: kje in ob kateri uri je zbor (s polnim tankom in malco v top caseu) za obisk 15. žegna motociklov na jezu Kölnbreinsperre :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15. žegen motociklov na jezu Kölnbreinsperre - Malta Dolina ... na avstrijskem 

 

dne 07.07.2013

 

Ogledali si bomo enega največjih jezov v Evropi.

Po 14,4 km dolgi gorski cesti Malta, ki je s svojimi v skale vklesanimi predori in ostrimi zavoji čudovit primer tehnike gradnje visokogorskih cest,

se bomo povzpeli na kar 1920 m nadmorske višine.

Med vožnjo nas bo spremljala reka Malta, ki se v dolino spušča v številnih slapovih in brzicah.

Ob prihodu na vrh, se nam bo odprl čudovit pogled na vodno gladino umetnega akumulacijskega jezera Kölnbrein,

ki je  zajezeno z 200m visokim, 626m dolgim in 41 m širokim jezom. 

Zadržuje 1,5 milijonov m3 vode in s tem predstavlja enega izmed največjih gradbenih dosežkov v Srednji Evropi. 

Ta mogočni objekt služi za proizvodnjo električne energije.

Črpalna hidroelektrarna COMPOSEIT Malta je bila zgrajena 1979 leta in letno proizvede 618400 MWh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janetka: tole je bilo pa tako lepo spisano, da bi ti morali v dolini Malte dati 10% od vseh pobranih cestnin za uspešen markteting :OK: (vsaj za tisti dan, da ne bodo še bankrotirali zaradi mojih idej). Je še mene prijelo, da se "zavihtim v sedlo" in se kar iz doline srednjega Rena spravim tja gor v hribe, šef se naj pa kar sam znajde :ninja: .

LP vsem iz Dojčlanda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@janetka: tole je bilo pa tako lepo spisano, da bi ti morali v dolini Malte dati 10% od vseh pobranih cestnin za uspešen markteting :OK: (vsaj za tisti dan, da ne bodo še bankrotirali zaradi mojih idej). Je še mene prijelo, da se "zavihtim v sedlo" in se kar iz doline srednjega Rena spravim tja gor v hribe, šef se naj pa kar sam znajde :ninja: .

LP vsem iz Dojčlanda!

 

 stric GUGL dela čudeže.....   :whistle:

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje JANETKA SPRAŠUJE :smoke: kdaj in kje :smoke:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

raspuščena banda kle ni nobene komande :BUA:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ofi kol jih boš imel v koloni :kva2::smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje JANETKA SPRAŠUJE :smoke: kdaj in kje :smoke:

raspuščena banda kle ni nobene komande :BUA:

Ofi kol jih boš imel v koloni :kva2::smoke:

 

Prjatu tole spodaj si preberi...kej vidiš da je mene kdo kaj vprašal  :smoke:

 

po dveh intimnih vikendih z Zukijem, je cajt da grem spet mal med ljudi a'n  :smoke: 

Žrebetino: kje in ob kateri uri je zbor (s polnim tankom in malco v top caseu) za obisk 15. žegna motociklov na jezu Kölnbreinsperre :hmm: 

 

 Prjatu, kolegica naju je od :pos:  čist. Ne duha ne sluha o njej, ni več družabna, ne pokliče, še na forumu je nehala težit  :whistle:  pa neke intimne vikende se gre   :SS Mogoče je na ločevalni dieti  :grim

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu tole spodaj si preberi...kej vidiš da je mene kdo kaj vprašal  :smoke:

 

 

 Prjatu, kolegica naju je od :pos:  čist. Ne duha ne sluha o njej, ni več družabna, ne pokliče, še na forumu je nehala težit  :whistle:  pa neke intimne vikende se gre   :SS Mogoče je na ločevalni dieti  :grim

 

Ma ne to pa ne :smoke:  je kle  stromčka na masažo vozila, :kva2: je rabu nekaj pedikure ,manikure

post-2458-0-72311400-1372698305_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ninja: :fredy: :evilgrin: :krneki:

 

No takole ......

 

kdor želi na # one day ride # :yea1:  z žrebetino, naj se nariše na * eine kleine morgen kaffe pause *  :kava:  na BS OMV Radovljica, na avtocesti, smer (A) ob ob ob ..... .... ..... :whistle:

 

 

 

 

 

07:45      v NEDELJO 7. 7. 2013

 

 

Ljepo vas pozdavlja vaš .............. :ninja:

 

 

 

PS: No pa da vidmo kdo sploh gre ....... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ninja: :fredy: :evilgrin: :krneki:

 

No takole ......

 

kdor želi na # one day ride # :yea1:  z žrebetino, naj se nariše na * eine kleine morgen kaffe pause *  :kava:  na BS OMV Radovljica, na avtocesti, smer (A) ob ob ob ..... .... ..... :whistle:

 

 

 

 

 

07:45      v NEDELJO 7. 7. 2013

 

 

Ljepo vas pozdavlja vaš .............. :ninja:

 

 

 

PS: No pa da vidmo kdo sploh gre ....... :smoke:

z veseljem.vreme kaže ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žegn in Osterajh, nedelja 07.07 ob 07:47 na OMV Radovljica

 

1. Žrebec V-Strom 1000 moder

2. Ofi V-Strom 1000 srebrn

3. Bobiboss H CBR XX črna (prej V-Strom 1000 moder) 

4. Janetka V-Strom 650 mat črn

5. ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa kaj če bi se dobili v lokalu spodaj v  Mojstrani al pa Dovjah....da se ne nau Miha zdej nazaj vozu v Radovljico, kva pravite?  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa kaj če bi se dobili v lokalu spodaj v  Mojstrani al pa Dovjah....da se ne nau Miha zdej nazaj vozu v Radovljico, kva pravite?  :naughty:

ni problema - vi ki prihajate iz vzhoda in greste na zahod se lahko dobite 7:45 na OMW pumpi v Lescah - jaz vas čakam ob 8.30 na parkirišču na Dovjem pri Aljažu - se čujemo

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema - vi ki prihajate iz vzhoda in greste na zahod se lahko dobite 7:45 na OMW pumpi v Lescah - jaz vas čakam ob 8.30 na parkirišču na Dovjem pri Aljažu - se čujemo

 

lp

 

Prjatu a ni lažje da se vsi dobimo recimo ob 8.00 spodaj pri Lajki v Mojstrani kot ponavadi....kot da se čakamo ob cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatu a ni lažje da se vsi dobimo recimo ob 8.00 spodaj pri Lajki v Mojstrani kot ponavadi....kot da se čakamo ob cesti

ok za mene ni problema - se bom prilagodil tako kot bo rekla večina ( boss a ti gre kej na jok k navš zraven :grim )

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žegn in Osterajh, nedelja 07.07 ob 07:47 na OMV Radovljica

 

1. Žrebec V-Strom 1000 moder

2. Ofi V-Strom 1000 srebrn

3. Bobiboss H CBR XX črna (prej V-Strom 1000 moder) 

4. Janetka V-Strom 650 mat črn

5. Miha (Mr. Vileda) BMW 1200 nebeško moder

6. ?
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žegn in Osterajh, nedelja 07.07 ob 07:47 na OMV Radovljica

 

 

5. Miha (Mr. Vileda) BMW 1200 nebeško moder

 

 

nebeško zglancano moder....

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nebeško zglancano moder....

 

To si mislil nebeško zglancano moder BMW (Janetka ni najdla manjših črk press :grim  )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

 

jaz bom točil svojega žrebca na OMV, potem pa zbor ob 08.00 na Dovjem pri spomeniku Jakoba Aljaža, od koder gremo na kavo nekje na poti, lahko tudi Kranjska Gora, vendar računajmo na krajši postanek, največ 30 min, zaradi pravočasnega prihoda na jez. Je kakšna pripomba :bum: .

 

LP vsem

 

https://maps.google.si/maps?saddr=Dovje&daddr=46.4858496,13.7965577+to:46.6814437,13.8358749+to:46.7983732,13.6970027+to:46.8160638,13.5009836+to:46.8279674,13.4906786+to:K%C3%B6lnbreinspeicher,+Malta,+Avstrija&hl=sl&ie=UTF8&sll=46.83718,13.507347&sspn=0.182484,0.307274&geocode=FZwAxQId477UAA%3BFVlRxQIdzYTSACk75Pk-_Xx6RzEUPB2-3zF7hw%3BFWNNyAIdYh7TAClPqbuk_YNwRzHS0of1c3uEug%3BFSUWygId6v_QACnvNxzmtpBwRzGzarp-JjPPIQ%3BFT9bygIdNwLOACmz-UyZurxwRzElnbuOQgWI5g%3BFb-JygId9tnNACmJ6NsNYLtwRzEwPnVDF6vcRA%3BFetnzgIdxUPLAClZJPGQl8xwRzEUAFM_R-RQ7Q&oq=Kolnbern&t=h&mra=ls&via=1,2,3,4,5&z=10

torej se še vseeno lahko dobimo na OMV Radovljica, tankamo in gremo naprej, ker tole je že pravo kompliciranje, zaenkrat, samo zaradi enega motorja.moje mnenje pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej js sem predlagal, ker se mi je zdelo bolj logično in obzirno do vseh ki se gredo pelat a ne?

Sej če komu to ni všeč al je pa preveč komplicirano lahko jasno in glasno pove, kot si povedal ti. ;)

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!