Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Štromar Žrebec vse najbolje :smoke:  

da bi dans bil super volje

kej dobrga pojedu umes

usta mel pa do ušes. :OK: 

 

Glej da Štroma ne prodaš :grrr 

če rad čisto vest imaš

vsak dinozaver prau nam pride :grim 

ki na BMWeja ne zaide.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Glaži:

 

kaj pa potopis ??? .... kako naj pa vem, da so slike pristne, da si res bil tam ? Tud ene fotke "Scuropopesku"-ja  nimaš

 

pod rubriko "malo vojakov " mi je vojak z brki zelo sumljiv, nekak se vizuelno ne sklada z ostalima ??!!

 

kdo sta marsovca, ki stojita ob topu, ne mi rečt da majo tako zastarelo opremo  ?

 

kar se tiče pa kulinarike, me zgolj zarad statistike zanima kakšno je odstopanje v tvoji  kilaži pred odhodom in po prihodu ?

 

lp

firbec babji

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Glaži:

 

kaj pa potopis ??? .... kako naj pa vem, da so slike pristne, da si res bil tam ? Tud ene fotke "Scuropopesku"-ja  nimaš

 

pod rubriko "malo vojakov " mi je vojak z brki zelo sumljiv, nekak se vizuelno ne sklada z ostalima ??!!

 

kdo sta marsovca, ki stojita ob topu, ne mi rečt da majo tako zastarelo opremo  ?

 

kar se tiče pa kulinarike, me zgolj zarad statistike zanima kakšno je odstopanje v tvoji  kilaži pred odhodom in po prihodu ?

 

lp

firbec babji

Jest sem ga vidu tam, :grim

je Drakula pobegnil, ko je videl, da gremo.... :kva2:

post-1726-0-35189000-1374868091_thumb.jpg

post-1726-0-90562100-1374868293_thumb.jpg

post-1726-0-90684000-1374868493_thumb.jpg

post-1726-0-01998300-1374868577_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Glažar: :fight2:

 

in kdaj si mislu SLO ekipi 13tih motorjev, ki je s teboj  5 dni potovala na Korčulo in nazaj sporočit, da je Dušan iz skuterja prešel na novega lepega modrega malega štroma in naredil izpit A kategorije samo zato

ker so ga Štromi tako navdušili ??????   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dušan: kapo dol! :OK: :notworthy: Če kdo, potem znajo štromarji nekoga prepričati v kaj takega - ker ste bili in vedno boste odlična druščina, ki vsakega sprejme medse in ga tretira kot enakovrednega. Tako, da bravo tudi vam :grupni: .

Lep pozdrav vsem in lepo se imejte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Horny:

 

kdaj se misliš pa ti kej od blizu pokazat,    :hmm:   po možnosti s tvojim lepim belim  Štromom med nogam :smoke: 

si kot duhec, sad te ima sad te nema  :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z tigrom svaa na hepy brzdej furi kaj pa vi

Prevod ni potreden

 

Dobro vprašanje šefe !!  :evilgrin: 

kaj pa mi ??  :hmm: 

kdaj boš pa nas pelu na tradicionalno HBF a ? a ? no ? kdaj ?  :naughty: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Horny:

 

kdaj se misliš pa ti kej od blizu pokazat,    :hmm:   po možnosti s tvojim lepim belim  Štromom med nogam :smoke: 

si kot duhec, sad te ima sad te nema  :ninja: 

V glavnem me nema :blush:  Bela strela je v Severnem Porenju - Westfaliji skupaj z mano, kjer pridno nabirava kilometre (trenutno nekaj manj kot 50.000). Seveda rad pridem v domovino, da se dobimo z družino in podobno, ampak to ponavadi izključuje V-Stroma, ker sem zadevo poizkusil točno dvakrat in sem potem še kak teden obžaloval mojo odločitev - po Autobanhu poberem preveč gum samo po sredi (beri premalo ovinkov :kva2: ), čez hribe in doline pa predolgo traja. Se pa med vikendi pogosto preganjam po kakih lepih cestah, samo včasih mi res manjka pogled na kakšno goro, ki jih v tem koncu preporosto ni. Sem pa uspel navdušiti za Štroma še enega kolega v službi, ki se je omsilil rabljeno 1.000-ko in jo pogosto kam mahneva skupaj (ko se nama ne prekrivajo izmene pač :BUA: ). Ampak nikoli ne reci nikoli, mogoče vas pa kje presenetim. Če dohitite kakega belega Štroma z nemškimi tablicami, pa le poglejte, če nisem jaz.

LP vsem :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro vprašanje šefe !!  :evilgrin: 

kaj pa mi ??  :hmm: 

kdaj boš pa nas pelu na tradicionalno HBF a ? a ? no ? kdaj ?  :naughty: 

PUNCA A MORAM ZDEJ ŽE VSAKEGA POSEBA VOZIT NA HBF

 

TA SI NA VRSTI 16 AVGUSTA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Glažar: :fight2:

 

in kdaj si mislu SLO ekipi 13tih motorjev, ki je s teboj  5 dni potovala na Korčulo in nazaj sporočit, da je Dušan iz skuterja prešel na novega lepega modrega malega štroma in naredil izpit A kategorije samo zato

ker so ga Štromi tako navdušili ??????   

 

DRAGO DEKLE  MENE OBVEŠČAJO TUDI V ROMUNIJI  KAJ SE DOGAJA Z  V-STROMARSKO SRENJO KATERI ČLAN ZAMENJA MOTOR KATERI SE PRIDRUŽI  IN KUPI NOVI MOTOR ,VEM DA SO VSI KI SO BILI NA KORČULI  VEDELI DA JE DUŠAN KUPIL NOVEGA V-STROMA BILO JE TUDI IZOBEŠENO  NA PLAKATU V TC-MOTOSHOPU,

 

NISE PA JEST KRIV ČE NIMAŠ DOSTOPA DA WIFIJA

 

 

JE PA LEP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUNCA A MORAM ZDEJ ŽE VSAKEGA POSEBA VOZIT NA HBF

 

TA SI NA VRSTI 16 AVGUSTA

  :hmm: ...pa še tist če se bo lepo obnašala, pa če bo spet kako frigomar top case s torto pripeljala,  pa kake borovničke, pa mal črnogorskega pršutka pa sirčka, pa kako olivo za piknit, pa refoškec paše zraven  O:-) ...ja ja tko bi šlo.  :whistle:  Kaj praviš Boss  :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUNCA A MORAM ZDEJ ŽE VSAKEGA POSEBA VOZIT NA HBF

 

TA SI NA VRSTI 16 AVGUSTA

 

@ šefe

 

1.) ni ti treba vozit vsakega posebej, konc koncu si gorenc in do zdej si vozu vse naenkrat :grim 

2.) tud pod točko "razno"   ne   :grrr  bom čakala do 16.8. ko je Janetkino vnebovzetje

3.) vsako leto imamo HBF, tradicija mora bit, pa če je teb prou al pa ne :fight2: 

4.) jest vem, da ti kumi čakaš, da nas kam peleš, brez tebe smo k zgublene ovčke, ti maš zmeri vse tip-top pošlihtan veššššššš :004 

5.) če me ob polnoči zbudiš, znam naštet vsa tvoja potovalna pravilna in namige :OK: 

6.) od mojih domačih maš 3x DA, vozi miškooooooooo :kva2: 

7.) če me nauš ti pelou, me bo pa kdo drug, no kako si se odloču :blush: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  :hmm: ...pa še tist če se bo lepo obnašala, pa če bo spet kako frigomar top case s torto pripeljala,  pa kake borovničke, pa mal črnogorskega pršutka pa sirčka, pa kako olivo za piknit, pa refoškec paše zraven  O:-) ...ja ja tko bi šlo.  :whistle:  Kaj praviš Boss  :naughty:

 

aha... se pravi da gemo na piknik, ooooooooooooooo kuko sta romantična, :whistle: 

se pravi rabmo vojaško platho, muholovec, vlažilne robčke, pijačo, jedačo, sladkiše ....  badbinton loparje, itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obožujem piknike...   :010 

torej jaz prinesem šotorko, Glažar muholovko, Miha badnimton, Janetka pa vse ostalo, ker organizira HB furo...kok fajn :grupni:   ....ejga Boss tole pa res naumo čakal do avgusta, če je punca tako zagreta  :photo: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar kje si, javi se
povej besedo al pa dve
fantje hec pa mora bit
ne se name zdej jezit.

 

Zemlja kliče Glažija

Glaži javi se ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obožujem piknike...   :010

torej jaz prinesem šotorko, Glažar muholovko, Miha badnimton, Janetka pa vse ostalo, ker organizira HB furo...kok fajn :grupni:   ....ejga Boss tole pa res naumo čakal do avgusta, če je punca tako zagreta  :photo:

 

posluš ti diktator, kam nej pa jest zložim vso robo ???? :fight2: 

 

a se lohk dam kr na spisek za furo ? :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Glažijem se žrtvujeva, dava kufre na najine motorje, prideva do tebe in ti vse fino zložiš v stranske kufre. :grim  :hooray:

Evo  :evilgrin:  nemogoče naredim takoj, na čudeže moraš malo počakati, po želji pa tudi čaram  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako sta se raspisala to je bil že projekt prebrat  kaj šel  dojet. :smoke:

 

Draga JANETKA eno varijanto ti je povedal že OFI dodam samo še dva ki ti bosta pomagala naložit vso kramo ki jo potrebuješ da se odpelješ na HBF SEBA JEBA IN MIHA ,je pa vprašanje kaj od tega boš rabila saj boš tako skoz pod vodo,potapljaško oprema pa tako rentajo tam :smoke: .

Druga varianta je da vse naložiš v avto in se odpelješ do nas,bomo še mi mal dodali :kva1:

 

Kot zgleda si ze vse napovedala  sedaj spremljaj prijave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva z Glažijem se žrtvujeva, dava kufre na najine motorje, prideva do tebe in ti vse fino zložiš v stranske kufre. :grim  :hooray:

Evo  :evilgrin:  nemogoče naredim takoj, na čudeže moraš malo počakati, po želji pa tudi čaram  :smoke:

 

 

samo šminkerji se sami vozjo s tremi kufri na motroju ( Fritzko ti si izuzet :004 ) tko, da vaju ne bom nč obremenjevala. :grrr 

Spekla bom rulado, pa kokosove kocke, pa brezalkoholni radler bom vzela sabo, pa prtičke al pa rolco skret papirja, pa... 

vse skup bom pa sama zložila u tale praktičen avto, ki v prostem teku žre 36 litrov, tank ma pa za 300 kilometrov tko da to uzemta u zakup

no pa se vdimo a'n :kva2: 

post-9535-0-32585600-1375355948_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Draga JANETKA

Kot zgleda si ze vse napovedala  sedaj spremljaj prijave.

 

 

Spremljam prijave, pa še :grrr  noben ni prjavlen

a veš zakaj dragi šefe ?? :smoke: 

 

 

ker si pozabu povedat datum, kraj in uro zbirnega mesta :slap: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica čist tko poklicno ugotavljam, da imate resne težave s kršenjem CPP. Namreč dokazano ste prevozila stop znak, naklepno zapeljela v enosmerno, kot opažam na zgornji sliki parkirat tudi ne znate....predlagam obisk kakega tečaja...  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!