Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

A

 

Spremljam prijave, pa še :grrr  noben ni prjavlen

a veš zakaj dragi šefe ?? :smoke: 

 

 

ker si pozabu povedat datum, kraj in uro zbirnega mesta :slap: 

 

a ja to 

 

to je malenkost

 

 

NEDELJA    4,8, 2013

zbor v mojstrani    ob 9.14,z polnim rezervarji bencina

 

kraj pa še določim  da ne bo pomote je še predeleč pa boste itak vse pozabil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo šminkerji se sami vozjo s tremi kufri na motroju ( Fritzko ti si izuzet :004 ) tko, da vaju ne bom nč obremenjevala. :grrr 

Spekla bom rulado, pa kokosove kocke, pa brezalkoholni radler bom vzela sabo, pa prtičke al pa rolco skret papirja, pa... 

vse skup bom pa sama zložila u tale praktičen avto, ki v prostem teku žre 36 litrov, tank ma pa za 300 kilometrov tko da to uzemta u zakup

no pa se vdimo a'n :kva2:

Kolko ti je šef zaračunal da se si lahko slikala v njegovem avtu ,ali to pomeni nadure.

 

 

Drugič poglej kako je parkiran  da se ne sramotiš ko se slikaš  :smoke:  ,edino če si prej parkirala motor dva kolesa sta pravilno :kva2:

 

Da če so ti doma dali 3x DA  se laho prijaviš. :OK:

 

Obvezana oprema kopalke,brisača, sendvič  , rezervar napolnjen ,

 

Gremo v tople kraje  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Happy Birthday Fura 2013   nedelja 04.08.2013

 

Zopet gremo v neznano, tokrat  na kopanje:

 

Lider je Glažar, asistent fure je Ofi, torej za vsa vprašanja , mnenja in pripombe se obrnite nanju (če si upate seveda) :smoke: 

Fura je v nedeljo 04.08.2013, zbor ob  9:14 v Mojstrani :kava:  , v katerem  bifeju bomo pa zvedli naknadno.

Seboj vzemite brisačo in kopalke, že doma pa se namažite s kremo za sončenje.

Ne  :grrr  obljubljajte domačim ure kdaj  boste doma,  ker ne veste kdaj boste doma, men verjemte da ne :wacko: 

 

Nepisana pravila  zbora so:

  • Poln tank bencina
  • Potrebni dokumenti zase in za motor (brez panike , Glažar preverja samo moje   :blush: )
  • Zadostna količina vode in hrane
  • Dobra :OK: volja, tečnobe :BUA:  naj ostanejo doma

 

 

Pisana pravila vožnje v koloni so:

 

Vozimo se v formaciji cik-cak ( lider, najšibkejši člen, ….. zadnji vedno vozi profi )

Položaj  v koloni ki ga zavzameš ob začetku vožnje, obdržiš do konca  vožnje :klicaj: 

Med vožnjo v koloni prehitevanja NI :fight2: 

V kolikor ti zmanjkuje goriva povej Glažarju veliko prej, ker se bomo peljali zagotovo  mimo 4rih črpalk predno se te bo usmilu :whistle:  

( v primeru, da boš ostal brez goriva, le-tega  z Ofijevo cevko potegnemo iz Glažarjevega kestla ) happy end :ninja: 

 

Nepisana pravila pavz: :klicaj: 

 

Glažar sname čelado in začne iskat cigarete: Pauza BO ! :grim 
Glažar sname čelado in ne išče cigaret: ne premakni se z motorja ! :grrr 
Glažar ne sname čelade in išče cigarete: to je pa nemogoče !
:baa: 

Glažar pohodi pokajen čik:  akcija, gremooooooooo  :rolleyes: 

 

 

Evo tolk z moje strani, zdej pa kdo se hoče v nedeljo lepo imet ... začnite delat na tem, se vidimo :winkiss:  

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HBF lista prijavljenih: :evilgrin:

 

1. Glažar

2. Ofi

3. Miha

4.Seba-Jeba

5. Janetka

6. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HBF lista prijavljenih: :evilgrin:

 

1. Glažar

2. Ofi

3. Miha +NENA

4.Seba-Jeba+SUZANA

5. Janetka

6. JURE+ VLASTA

7, DUŠAN + NOVI V-STROM

8, :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje boste imeli VELIKO več postankov in čik pavz, kot ponavadi........ :whistle:

tiger molč :smoke:  sem dones naredu trening :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko ti je šef zaračunal da se si lahko slikala v njegovem avtu ,ali to pomeni nadure.

 

 

Drugič poglej kako je parkiran  da se ne sramotiš ko se slikaš  :smoke:  ,edino če si prej parkirala motor dva kolesa sta pravilno :kva2:

 

Da če so ti doma dali 3x DA  se laho prijaviš. :OK:

 

Obvezana oprema kopalke,brisača, sendvič  , rezervar napolnjen ,

 

Gremo v tople kraje  :smoke:

pridem tud jaz , z medvedom samo dežnaka sem mu dal dol ,da mu ni preveč vroče ha ha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Happy Birthday Fura 2013   nedelja 04.08.2013

 

Zopet gremo v neznano, tokrat  na kopanje:

 

Lider je Glažar, asistent fure je Ofi, torej za vsa vprašanja , mnenja in pripombe se obrnite nanju (če si upate seveda) :smoke: 

Fura je v nedeljo 04.08.2013, zbor ob  9:14 v Mojstrani :kava:  , v katerem  bifeju bomo pa zvedli naknadno.

  

 

 

Evo tolk z moje strani, zdej pa kdo se hoče v nedeljo lepo imet ... začnite delat na tem, se vidimo :winkiss:  

 

 

POPRAVEK ZBORA  ZA NEDELJSKO FURO  ,ZARADI VROČINE IN  PREDVIDENE TRASE  JE

 

 

          ZBOR PRESTAVLJEN NA 8h  ZJUTRAJ ,

 

kJE PA SE DOBIMO

 

V MOJSTRANI  BAR JOZEL KI SE NAHAJA OB  SLOVENSKEM PLANINSKEM MUZEJU  NA POTI V DOLINO VRAT  SLEDITE TABLAM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tiger molč :smoke:  sem dones naredu trening :ninja:

A si imel maserko naročeno na dom, da te je k sebi spravla, ko si stopu s tistega kozolca............. :lol1:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa je za nami tud letošnja HBFura

 

Motorji so bli malo mešano od pleha  :yes: , Sebatov R1200GS , Dušanova ganz nova 650ka, moja krasna 650ka in ofijeva 1000ka.

Šefe Glaži pa se je na to lepo tropsko     :surrender:    nedeljo prelevil v caffe racerja na rumenem R1200S. :smoke: 

 

Kot drobni tisk moram omenit, da smo šli med 6 urno furo do jezera "Weissensee" samo 1x na cafe, :kava: 

pa še to zato, da smo zakofetkal Dušanov prestop in skuterja na Štroma.

 

Gledat Glažija pred seboj na sportaku    :eek:   je tako, kot bi vi moški gledal  ... ma enostavno ta kombinacija ne :grrr gre skup,... ker sm ga vajena na GSu. :kva2: 

Peljal se je pa krasno, :OK:  sem  strašno uživala v pogledu,  k je na zicu sedel samo s polovico ritke, k moj Rossi.... :inlove: 

 

No da ne bom preveč povedala, mel smo se faaaaaaaaaaaajn, kdaj se pa nimamo a'n, vsaj jest se mam zmeri faaaaaaaajn

kopal smo se, pa čvekal tja u tri dni, pa torto jedl, pa.... zraven bi šli... pa bi vidl. :ninja: 

 

Domu sm pršla ob spodobni uri s 492,7 km na števcu, se pofočkala pr domačih, rekla tašči hvala k je mojim fantom južno skuhala,

pogledala če je papagaj Jaka na balkonu še živ , da ga ni od vročine :wacko:  kap zadela , šla pod tuš in komaaaaaaa do dans zjutri.

 

Glaži hvala k si me sabo uzel, sej sm bla pridna a ne ? :rolleyes: 

fatnje se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz..... imaš moj  DA  .) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja enako.... :blush:

 

Cisco, všeč mi je tvoj podpis o slabem šnopcu,  drži kot pribito :grim 

Spet sm zamudu HBFuro, premal sm tle gor.

 

in preveč u Qlandii Kranj  :smoke: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fritz..... imaš moj  DA  .) 

 

Lepo je vedeti, ko imaš dovoljenje ;)

 

Ni pa nobene sile prodat in bo štromček ostal kar pri meni, če ne bo kakšne pametne ponudbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse tanarbulše ti želim!!  Kor si sama poželiš, nej ti rata!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!