Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

:winkiss:

Obvestilo!

 

Štromarski sindikalni izlet oz. 3 winter party  :drunk:   bo 14, 15 in 16.2. 2014. Datum je dokončen in ne bo spreminjan. Vse tiste ki ste bili na lanskem druženju še pokličem po telefonu. Vsem ostalim interesentom pa dajemo na znanje da gremo letos proti vzhodu  :evilgrin:

 

Aja :eek: ,   a tole naj bi blo obvestilo, kolega to si takega naziva ne :grrr  zasluži.

Če že hočeš kaj doseči, mora bit vse skup malo bolj privlačno    :grim     (kot Kompasov katalog) in ko boš mel več inforamcij, obvestilo pretvori v povabilo.

 

Nej ti mal pomagam :smoke: 

Torej znan je termin 14.15.16.2 – se pravi valentinov  :inlove:   vikend, k temu terminu lahko pripišeš da morajo udeleženci nositi rdeče spodnje perilo, kar boš osebno preverjal pri vstopu u …ammm  s čim pa gremo? :hmm: 

 

Gremo letos proti Vzhodu – aha, ok, ampak proti vzhodu glede na kaj  ? :evilgrin: 

na mojmu V je Krvavec, Štajerska, Madžarska…  če nočeš točno povedat, naredi tako kot  delajo upokojenci na svojih vabilih za izlete ..napiši ….Izlet v neznano   :010 

**************************

 

No sm ti polepšala dan, al sm te razpizdila :naughty: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi 3 meseca prej rada vse vedela.... :hmm: zadeva je res bila mišljena zgolj kot obvestilo....ker za kaj drugega sem menil da je še prekmalu ...ampak za vse  :xx:    bom še mal dodal

 

Torej letos so nas naši slavonski prijatelji povabili na druženje u njihove konce. No ker takole je bilo pri njih leta 2010 takole  :evilgrin:

 

 

gremo februarja ponovno. Tokrat bomo najbrž spali tule 

 

in

 

.

 

V kolikor pa nas bo vseh, preko 30 imamo pa že plan B tudi pripravljen. V soboto 15.2. je predviden ogled bližnje pivovarne in lokalnih zanimivosti.

 

Prevoz z avtobusom, šofer Robert že rezerviran, termin že napisan, smer že določena - vzhod, spodnje perilo že oprano. 

Za vse ostalo se slišimo preko telefona.  

 

Toliko od mene.. over&out

 

vaša gnada bo ok?

Popravljeno . Popravil OFI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo, tko se dela :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla VSEM,

 

to pa so bili nepozabljivi trenutki.Če bo zdravja se bom z veseljem pridružu,če me boste vzel s sabo  ;)

 

:worship:

A si ti še med ŽIVIMI :smoke:

 

 

SEVEDA SI ZELO DOBRODOŠEL KOMAJ ČAKAM DA SE VIDIMO :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti še med ŽIVIMI :smoke:

 

 

SEVEDA SI ZELO DOBRODOŠEL KOMAJ ČAKAM DA SE VIDIMO :OK:

Živ živ  :kva2:

Delam še do miklavža pol pa na pripravništvo za penzijo hahaahhahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa ena zelo prijazna dama   :notworthy:   je pod budnim očesom našega Bossa naredila lep koledar. Vsi ki bi ga imeli se prosim javite da znamo naročit zadostno število.  Kako zadeva zgleda si poglejte v priponki      Koledar_e.pdf

 

LP Vsem

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ živ  :kva2:

Delam še do miklavža pol pa na pripravništvo za penzijo hahaahhahah

Mogoče še za kakšno AfrikoTwin hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klapa ena zelo prijazna dama   :notworthy:   je pod budnim očesom našega Bossa naredila lep koledar. Vsi ki bi ga imeli se prosim javite da znamo naročit zadostno število.  Kako zadeva zgleda si poglejte v priponki      attachicon.gifKoledar_e.pdf

 

LP Vsem

Le katera dama je bila tako pridna? Če je pa delala pod budnim očesom Bossa, pa sploh ne vem katera :)   Vse pohvale za čudovit koledar :OK: , vloženo delo in vse spomine na super družbo in lepe kraje :004 . Upam, da bo tudi za koledar 2015 veliko materiala, pa tudi volja dame, da zadevo obnovi. Me pa zanima, če je že znana cena koledarja? Z Igorjem (ha, ha, Darja piše) bi naročila dva, će bo pa cena ugodna pa morda še kakšnega. Skratka, čakava na novo objavo. Lep pozdrav vsem. Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo všeč. Najmanj enega računajte zame.

 

In če lahko predlagam, čisto tazadnjo sliko dajte tisto, ko smo vsi (ali skoraj vsi) obrnjeni tako, da se vidi hrbtna stran majice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barči, ti si itak zmerom naš. Če maš stroma ali ne, to že dolgo ni več pomembno, glede na to da imamo podsekciji s propelerčki in frulicami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barči, ti si itak zmerom naš. Če maš stroma ali ne, to že dolgo ni več pomembno, glede na to da imamo podsekciji s propelerčki in frulicami :P

Hvala prjatu,

 

sej po ceni je skor bol stromček vprašanje pa sploh ,če kej bo .Pa nima veze kakorkol ekipa je super  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahoj

 

tudi jaz bi se zahvalila Ofiju, Glažijevi hčeri Katji in Glažarju, ter vsem ki so doprinesli k izdelavi koledarja.

Razumela sem, da je to končni izdelek  in tudi mene zanima cena koledarja, čeprav so naši spomini vtisnjeni v fotografijo neprecenljivi. :grim 

 

Barči helou again :yea1: 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se nahajam v termah  sem prosil ofija da vam pove ceno za kolendar.

 

Prijave za kolendar sprejemam na PM

 

HVALA IN LEP POZDRAV  IZ TEREM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se nahajam v termah  sem prosil ofija da vam pove ceno za kolendar.

 

Prijave za kolendar sprejemam na PM

 

HVALA IN LEP POZDRAV  IZ TEREM

 

 

PRIJAVE ZA KOLENDAR SPREJEMAM DO 7,12 KER GRE POTEM KOLEDAR V IZDELAVO

 

 

hVALA VSEM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahoj

 

tudi jaz bi se zahvalila Ofiju, Glažijevi hčeri Katji in Glažarju, ter vsem ki so doprinesli k izdelavi koledarja.

Razumela sem, da je to končni izdelek  in tudi mene zanima cena koledarja, čeprav so naši spomini vtisnjeni v fotografijo neprecenljivi. :grim 

 

Barči helou again :yea1: 

Ojla Janetka;sem še precej frišn na forumu ,vendar mi je všeč  tvoje razmišljanje o v-stomu -- vse si tako lepo zapakirala v rime ,da si po mojem mnenju zgrešila poklic. Za pesnico bi bila prav primerna.Ala ti vera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Janetka;sem še precej frišn na forumu ,vendar mi je všeč  tvoje razmišljanje o v-stomu -- vse si tako lepo zapakirala v rime ,da si po mojem mnenju zgrešila poklic. Za pesnico bi bila prav primerna.Ala ti vera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla Janetka;sem še precej frišn na forumu ,vendar mi je všeč  tvoje razmišljanje o v-stomu -- vse si tako lepo zapakirala v rime ,da si po mojem mnenju zgrešila poklic. Za pesnico bi bila prav primerna.Ala ti vera

 

 

ne vem zakaj, a občutek imam da je bil tale "severni medo" z nami na Korčuli in je odlično plesal !  :grim 

mam prou Medo ? :hmm: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Koncbah-u (Miha)

 

 

Danes Miha svečke piha :kva2: 

prjatlov kup za vrat mu diha
na ta meglen, turoben dan
zvečer bojo za šankom zbran.
:drunk:

 

Kavalir da mu ni para :004 
za dame škoda mu ni gnara
v ledru dec je za "pojest"

še večji frajer je na cest ! :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!