Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Za IPA žegen 10.5. se prične zbiranje od 9.00 ure do 11.30 ure na prkirišču pri Aljaževem spomeniku na Dovjem, žegen se prične ob 12.00 uri. Po žegnu se odpeljemo v Kranjsko goro, kjer Janetka "dobi" štrudl, če ne pride, ga pojem, kot lani jaz.

Toplo vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

CEuDEc nared mi plac zraven tvojga lepga črnga.... da bom parkirala mojga lepga črnga :smoke: ... če bo dež padu  pa gajbico postav...skratka veš kaj mislm ne :grim 

no pa počas se skoncentrirej pa probej u prvem šusu napisat pravilno uro zbora in žegna... da naumo prekmal pršli

hvala za razumevanje :004 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za IPA žegen 10.5. se prične zbiranje od 9.00 ure do 11.30 ure na prkirišču pri Aljaževem spomeniku na Dovjem, žegen se prične ob 12.00 uri. Po žegnu se odpeljemo v Kranjsko goro, kjer Janetka "dobi" štrudl, če ne pride, ga pojem, kot lani jaz.

Toplo vabljeni.

 

Jok brate  :grrr  odpade!!!     Pridem !!! :grim 

 

Lani je bla višja sila no :blush: .... sej sm sam lanski žegn  spustila....štrudl bi mi lohk pa na dom prnesu....aj'ga

če obstaja "coffee to go" .... zakaj ne bi "štrudl to go"  a'n ;) 

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The king IS NOT dead!stromarji.jpg

 

A.

Aky...... detajle prosim....kje, kdaj....kdo...in kter je tvoj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: Žegen se prične ob 11.30, ker bosta prisotna dva župnika, da nau fouš žegna...............Janetka, seveda draga bi bil "to go štrudl" lani, pa je predolg trajal ta goooooo, da se je skorej splesnu, pa bolš, da sem ga kar snedu.

 

Se veselim srečanja, pričakujem tudi Ofi-ja, pričakujem tudi par uvodnih besed za srečanje v Makedoniji, torej bratje in sestre v sedlu, se vidimo pri Aljažu 10.5............ :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popravek: Žegen se prične ob 11.30, ker bosta prisotna dva župnika, da nau fouš žegna...............Janetka, seveda draga bi bil "to go štrudl" lani, pa je predolg trajal ta goooooo, da se je skorej splesnu, pa bolš, da sem ga kar snedu.

 

Se veselim srečanja, pričakujem tudi Ofi-ja, pričakujem tudi par uvodnih besed za srečanje v Makedoniji, torej bratje in sestre v sedlu, se vidimo pri Aljažu 10.5............ :ninja:

 

ejga nekam velik pričakuješ  :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga nekam velik pričakuješ  :D

 

 

ejga nekam velik pričakuješ  :D

prjatu kaj si misliš na to sliko

post-2458-0-41978300-1398419609_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upssss   auč :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

prjatu kaj si misliš na to sliko

 

 

kaj mislim :OK: ...vidim da maš lih cajt pejt mal sneg skidat pred hišo .... mi u zabačenem Zasavju se že 2 meseca vozmo... :004 ...pa dolge gate obleč da se ne prehladiš  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mislim :OK: ...vidim da maš lih cajt pejt mal sneg skidat pred hišo .... mi u zabačenem Zasavju se že 2 meseca vozmo... :004 ...pa dolge gate obleč da se ne prehladiš  :grim

kot vidim ste z mano vret že vsi depresivni. Upajmo, da bo vsaj en dan drugi teden lep da gremo na furo. Družba drgač pa še 52 krat spat poj pa gasa po Yugi  

 

lp vsem iz depresivno oblačne in mrzle ( 16 stropinj) Mojstrane    :grrr  :004  :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Aky:

 

kle so pa naši l. 2011... ker

 

vsi so prihajali tebe ni blooooooooo   :music2: 

za naše srečanje mar ti ni blooooo

post-9535-0-92404500-1398663891.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vidim ste z mano vret že vsi depresivni. Upajmo, da bo vsaj en dan drugi teden lep da gremo na furo. Družba drgač pa še 52 krat spat poj pa gasa po Yugi  

 

lp vsem iz depresivno oblačne in mrzle ( 16 stropinj) Mojstrane    :grrr  :004  :drunk:

 

vračam pozdrave iz divje in sončne Mlake  :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pridem če mi bo zneslo mam prej še tek trojk v Ljubljani.

 

ejga

 

odlaufi tistih 12,5 km v rdečih obratih

če nas ne bo več na Dovjem pr "Brunarci" , nas najdeš v Kranjski gori pod smučiščem, v rokah drž Nedeljski dnevnik da te bomo spoznal :smoke: 

polcajskega pasula/golaža in štrrrrrudla pa res :grrr  ne smeš zamudit

 

p.s.

Štrom mora bit u iber spucan, drgač te sploh na parking ne spustijo :grim 

a veš, da se mi prou smilš, če sam pomislm, kulk mušjih kakcev boš mogu dol zdrgnt s svojga belga štroma :slap: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

Štrom mora bit u iber spucan, drgač te sploh na parking ne spustijo :grim 

 

 

vsi so prihajali tebe ni blooooooooo   :music2: 

za naše srečanje mar ti ni blooooo

 

Nisem mogel priti, saj veš.. Moj Štrom ni bil čist. Me niso spustili na parking.

 

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem mogel priti, saj veš.. Moj Štrom ni bil čist. Me niso spustili na parking.

 

A.

 

hja .... točno...se spomnim ja :grim 

pa te je kej izučl ? :hmm: 

je Štrom vidu kej vode pa žajfe od blizu v zadnem času ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

 

ker CEDE ne trza na mojo prošnjo po detajlih žegna, sm se sama spravla u lov za infromacijami,

torej lepo bi blo, da bi šli obiskat in pogledat kraj zločina t.j. Zoisov Grad kjer smo l 2011 organiziral "sve balkansko V-Strom srečanje",

pozdravt Vilija in bohinske motoriste, ki so nam pomagal organizirat srečanje...

 

ampak jest sm našla info, da je dogodek v nedeljo 4. maja in ne 3.

evo vam link, zihr je zihr:

 

http://www.mk-bohinj.com/ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja .... točno...se spomnim ja :grim 

pa te je kej izučl ? :hmm: 

je Štrom vidu kej vode pa žajfe od blizu v zadnem času ?

 

Vode vsekakor. Žajfe pa pač ne. Noče padati z neba.

 

Stvar je taka, da sem praktično vse vikende do julija zaseden. :( Sicer s privatnimi stvarmi, a vseeno.

 

Mislim pa na vas. ;)

 

A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka ta info  je čist prava od  Moto kluba Bohinj 4.5 2014 od 10 ure dalje  Vabljeni vsi :OK:   :kva2: :kva2: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!