Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Če uspem prestavit sobotne obveznosti grem zraven. Trenutno me tale moja mašinca nekolk nervira pa bi kak pameten nasvet prav prišel. Pa dobra družba seveda. Se pridružujem Žrebcu, ali so že kaki detajli znani?

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če uspem prestavit sobotne obveznosti grem zraven. Trenutno me tale moja mašinca nekolk nervira pa bi kak pameten nasvet prav prišel. Pa dobra družba seveda. Se pridružujem Žrebcu, ali so že kaki detajli znani?

lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nič konkretnega.če gremo predlagam pot po zasavju do Brežic nato pa po dogovoru naprej proti Zagrebu.

glaaaaažaaar :kva2:

To bi men fuuul pasalo...vas počakam v Hrastniku :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabu vprašat. Janetka al teb stroj dobr dela? A ga ne bi mal na pregled peljala? Veš važna je preventiva.

lp Igor

khm, khm, moj Zuki je 650 B) veš Igy, ampak se mi zdi da rabte nekoga ki bo vse dokumentiral. :whistle:

Odgovor dobiš po oglasih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo vidim da ste se odločili da greste zraven. Doktor v Zagrebu začne ordinirat ob 11h,Pridejo se Štromarji iz Dubrovnika ,Splita ,Sarajeva, Jajca in okolice Varaždina ,tako da bo zasedba res pestra. Startal bi ob 8h iz Mojstrane in vas pobiram kjer boste rekli,Zrebec kje štartaš iz Hrušice ali iz Ljubljane.Sprejemam predloge kje se boste zbrali .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zrebec kje štartaš iz Hrušice ali iz Ljubljane.

Oj stara gajžla, me veseli, da si spet v pogonu. Štartal bi iz Hrušice, ker mam mrcino pospravljeno pri "varuhih".

Ti samo povej kdaj in kje dvigneva sidro, ter drugim postavi postajne točke dolž tvoje relacije. Glede na nekaj predlogov, gremo tudi lahko skozi Hrastnik, tako da je lahko prva točka pizzeria Boccaccio. Lahko pa tudi izberemo bolj toplejšo varianto in zvabimo našo zapisnikarco poleg, kajti statistika bo močna.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrebec midva se dobiva na petrolu avtocesta Hrušica. Trasa bo potekala po želji Ofsajda mimo Hrasnika in naprej Zidani Most, Brestanica ,Krško, Brežice in Bregane, Zagreb.Nazaj pa bi šli če bo čas dopuščal do Varaždina,Maribora in nazaj proti domu.

Če je še kdo interesent naj pove kje bo čakal,Bobiboss povej lokacijo kje boš čakal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če grem zraven čakam pri pizzeriji Boccaccio v Šentjakobu.najbolje da se vsi iz našega konca zberemo pred tem lokalom v Šentjakobu in nadaljujemo po zasavju proti Brežicam in naprej.Glažar koliko časa približno rabiš z Žrebcem do Šentjakoba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bobiboss in Ofsajd enemu lahko ustrežemo željo . Namreš Šentjakob in Hrastnik sta čisto na ražličnih koncih poti .Če gremo mimo Novega Mesta in Šentjerneja in Šentjakoba mora Ofsajd priti tja ali Če gremo mimo Hrastnika Sevnice Brestanice.Krškega moraš priti ti v Krško .Mislim pa da imaš ti bližje do Krškega kot on Do Šentjakoba .Bremsenlos ,dobiš še info kje čakaš.

Janetka kaj je :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri Šentjakob imaš v mislih Glažar :eek: jaz mislim na tegale našega tule pri Ljubljani!!!

Šentjakob katerega jest poznam je na Dolenjskem pri Sevnici. Če je ta pri Ljubljani se lahko šrečamo v pizzeriji Boccaccio samo jest ne vem kje se to nahaja. Rabim ihfo, :unsure: Lahko je potem to zbirno mesto za vse in skupaj nadaljujemo proti Hrasniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ta pri Ljubljani se lahko šrečamo v pizzeriji Boccaccio samo jest ne vem kje se to nahaja. Rabim info.

Ni problema, saj sem jaz predlagal, torej vem kje je to, Glažar to je proti litiji na koncu Črnuč pri Ljubljani, ko greš mimo tovarne Belinka, in je dobra lokacija za srečanje s kolegi iz SJ,SV,S,SZ dela Slovenije.

http://zemljevid.najdi.si/search.jsp?q=boc...2&gy=105163

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, saj sem jaz predlagal, torej vem kje je to, Glažar to je proti litiji na koncu Črnuč pri Ljubljani, ko greš mimo tovarne Belinka, in je dobra lokacija za srečanje s kolegi iz SJ,SV,S,SZ dela Slovenije.

http://zemljevid.najdi.si/search.jsp?q=boc...2&gy=105163

Potem je zmenjenu , midva zbor ob 8h na potrolu in naprej proti Ljubljani tam 8,45h zbor kava in naprj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, saj sem jaz predlagal, torej vem kje je to, Glažar to je proti litiji na koncu Črnuč pri Ljubljani, ko greš mimo tovarne Belinka, in je dobra lokacija za srečanje s kolegi iz SJ,SV,S,SZ dela Slovenije.

http://zemljevid.najdi.si/search.jsp?q=boc...2&gy=105163

to je to Žrebec :OK: v Hrastniku pa naj bi bili 9.30 recimo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj boste predvidoma Hrastniku?

Mislim da ne bomo šli preko Hrastnika, podaljša pot. Bomo šibali ob reki savi naprej proti Radečam, sej nas lahko počakaš pred savskim mostom, pri cerkvi.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne bomo šli preko Hrastnika, podaljša pot. Bomo šibali ob reki savi naprej proti Radečam, sej nas lahko počakaš pred savskim mostom, pri cerkvi.

LP

To sem imel v mislih.... vas počakam pred mostom......sam ne vem, če vam bo uspelo v 45 minutah "popit kavico" in "prštromat" do Hrastnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem je zmenjenu , midva zbor ob 8h na potrolu in naprej proti Ljubljani tam 8,45h zbor kava in naprj.

Boccacio 8:45 velja!

Kje v zagrebu pa se dobimo?

Lohk bi šli iz brežic preko dobove v HR, se pride direkt na Ilico v Zagreb, pa ni treba na avtoban.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boccacio 8:45 velja!

Kje v zagrebu pa se dobimo?

Lohk bi šli iz brežic preko dobove v HR, se pride direkt na Ilico v Zagreb, pa ni treba na avtoban.

LP

Srečanje v Zagrebu je na Stari Savi,sam ni problema nas pridejo počakat kjer bomo rekli in nas odpeljejo tja,Ofsajd veš da ni problema tisti ki prvi pride čaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!