Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Srečanje v Zagrebu je na Stari Savi,sam ni problema nas pridejo počakat kjer bomo rekli in nas odpeljejo tja,Ofsajd veš da ni problema tisti ki prvi pride čaka

Ali je znana točna lokacija za tiste, ki mogoče pridejo kasneje? lp Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni Stromaši

Spremljam tele dogovore in me zanima kaj pa naš konec ali z našega konca nima nobeden namena iti v Zagreb.

LP

Edvard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je, bilo bi lepo kad bi mi rekli di i kad vas treba cekati .. da znam doci po vas

Chimpa druže stari kak si mi ,evo ovako mi bi došli tamo oko 11h pred Zagreb preko granice Dobova za Zagreb,,kaj veliš ti ali je preko Bregane bližje za tebe ,kaži kdje češ nas čekat .

LUC za zdaj nas je pet Zrebec,Ofsajd,Bobiboos,Bremsenlos in moja malenkost,si dobrodošel :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helouuuuuuu :yea1:

Igor tule si preberi , so fantje malo opisali kraj dogodka, celo telefon maš nekje objavljen

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,16663.2825.html

U Zagrebu je jutri napovedano sonce, damača napoved pa ni tako obetavna

mene zdravje :wacko: heca ampak .....

če ne boste :unsure: vozili ko kamikaze, glede na vreme in hladno cesto, greva :grim s Frenkom zraven,

prideva u Šentjakob.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre še Luci (itaq da gre) nas bo u najbolšem primeru 8 :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Chimpa druže stari kak si mi ,evo ovako mi bi došli tamo oko 11h pred Zagreb preko granice Dobova za Zagreb,,kaj veliš ti ali je preko Bregane bližje za tebe ,kaži kdje češ nas čekat .

LUC za zdaj nas je pet Zrebec,Ofsajd,Bobiboos,Bremsenlos in moja malenkost,si dobrodošel :worship:

Pozdrav druze, priznaje da bi mi vise pasala mala granica na Bregani (preko Dobove moras kroz sela do zapresica pa opet kroz cijeli grad) .. U brezicama jednostavno produzite preko Save, na semaforu ravo na kruzni tok .. Prvi izlaz kruznog toka desno za mokrice i ta cesta vas dopelja ravno na mali granicni prelaz Bregana.. Tamo ce vas netko cekati, vjerojatno ja, pa cemo zajedno do ZG ..

u 11 se nademo nahrvatskoj strani malog granicnog prelaza Bregana .. ako bude promjena, javi mi na GSM

pozdrav

c.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav druze, priznaje da bi mi vise pasala mala granica na Bregani (preko Dobove moras kroz sela do zapresica pa opet kroz cijeli grad) .. U brezicama jednostavno produzite preko Save, na semaforu ravo na kruzni tok .. Prvi izlaz kruznog toka desno za mokrice i ta cesta vas dopelja ravno na mali granicni prelaz Bregana.. Tamo ce vas netko cekati, vjerojatno ja, pa cemo zajedno do ZG ..

u 11 se nademo nahrvatskoj strani malog granicnog prelaza Bregana .. ako bude promjena, javi mi na GSM

pozdrav

c.

Potem se dobimo v Bregani na malem prelazu ob 11h .Tam je moj drugi dom namreč oče je iz teh krajev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helouuuuuuu :yea1:

Igor tule si preberi , so fantje malo opisali kraj dogodka, celo telefon maš nekje objavljen

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,16663.2825.html

U Zagrebu je jutri napovedano sonce, damača napoved pa ni tako obetavna

mene zdravje :wacko: heca ampak .....

če ne boste :unsure: vozili ko kamikaze, glede na vreme in hladno cesto, greva :grim s Frenkom zraven,

prideva u Šentjakob.

To mi deli. :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJUBLJANA-PODGORICA DEŽUJE :unsure: KAJ ZDAJ :?

:naughty: Jutri je še en dan . :worship: Ne se matrat danes če lahko storiš jutri ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Z malo zamude , pa sem danes šel malo do Hrvaških Štromarjev - obiskal Dr. Chalo ki je v Varaždinskih toplicah !

Glažar - lahko bi poročal kako je bilo včeraj - samo slišal sem , da vas je bilo .....dosti !! ??

Malo povej kako in kaj ...

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Z malo zamude , pa sem danes šel malo do Hrvaških Štromarjev - obiskal Dr. Chalo ki je v Varaždinskih toplicah !

Glažar - lahko bi poročal kako je bilo včeraj - samo slišal sem , da vas je bilo .....dosti !! ??

Malo povej kako in kaj ...

LP :yea1:

Z moje strani je bilo enkratno družba izvanredna,vsi vozniki v-stromov 1000 so svoje konjičke dali na pregled Dr.IB-ju da jih je pregledal ,in bojo oni povedali kako se je obneslo.

Za žačetek da sva z Žrebcem štartala v sončno jutro res malo hladno vendar sončno.Ko sva se približevala Ljubljani je vse delovalo na DEŽ,in res ko sva prispela do Šentjakoba je že preostala ekipa žačela oblačit gumice nase, edini ki ga je pozabil doma je BREMSENLOS ki se je nam smejal ,mi pa upali da ga bo dobro žmočilo. Vendar se nam je smejal še bolj slatko ko smo v Radečah spet metali gumice dol.In potem sončno celi dan ,nadaljevali smo do Bregane kjer nas je čakal CHIMPA in se mu moram še tu zahvalit za potrpežljivost :worship: ker smo zamujali celo uro po prvotnem planu .Oblačit in slačit dežnake je huda reč in vzame veliko časa.Pot do Zagreba je potekala brez problemov še na meji nam niso zahtevali nobenih dokomentov in se je že Janetka začela bunit da ne bo imela nobenega dokazila da je bila na Hrvaškem pa smo jo hitro potolažili da bo na slikah . :whistle: ki jih bomo naredili tam :naughty: vendar smo ogotovili da edini fotoaparat ki je v ekipi je NJEN. :headbang:

Statistiko bom prepustil Janetki vendar vam povem da se nas je zbralo 31 v-stromov 3 motorji iz BIH,7 iz Slovenije in 21 iz cele Hrvaške .

Po druženju in servisu motorjev nas je pot vodila do Varaždinskih Toplic kjer smo obiskal prijatelja in večnega popotnika ki je sedaj presedlav iz motorja na štirikolesnik lastoročni pogon :naughty:

Po kremšnitah ki nas je častil naš BOLNIK DR Chala :worship: in so sedle na plodna tla smo nadaljevali pot proti domu.

Morem pa povalit edino ŽENSKO voznico V-STROMA na celem srečanju JANETKO se je držala odlično tudi vožnja ki jo je oprizorila iz Zagreba do doma je jemala sapo .Vidim da je čez sezono veliko trenirala z BOKI

VSA ČAST jANETKA IN KAPO DOL :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam sem bil deležen operacije na žrebcu? Der Maschinendoktor je iz mojega žrebca naredil Lipicanca, ki tako čudovito kasa, da me je presenetil, že z vožnjo domov, saj je števec KM v povezavi z indikatorjem nivoja benzina pokazal prej nedosegljivih 340 prevoženih km.

Dr. IB :worship: :worship: :worship:, kdor zna zna!!!

Imel sem se čudovito, v dobri družbi sem bil, pa še evolucijo žrebca sem doživel. ..... sam malo sem na koncu zmrznil, pa nič zato, ponovim takoj če bo možno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo mene na prvem peronu..... :yea1:

Bila je krasna sobota, hvala mojim trem fantom doma, da so me spustil

na "športni dan " z V-Stromarji :004

Pa hvala mojim V-Stromačkom za nekratno družbo :rolleyes: , pa da so ves čas pazili name

pa Luciju hvala za kavico, Ofsajdu za krof in kavico :worship:, Glažarju :wub: (mojmu mentorju) da me je sploh sabo vzel :004

Žrebcu pa da me je pregovoru :winkiss: . Frenk mora bit pa men :evilgrin: hvaležen da sm ga zvlekla od doma.

Bremzenlos je mel prav glede :grim vremena, zdej bom njega vprašala za vremensko napoved,

Bobiboss..... :grrr nočeš vedet kuk je blo fajn.

No tud jest sm šla u sončku od doma, u Mostah je začelo :( deževati...a ko sm prišla do Šentjakoba

in vidla 3 nasmejane Štromarje pred zaprto oštarijo sm :grim vedla da me čaka krasen dan.

Vozili smo zelo lepo in lepo nas je blo :photo: vidt. Opremili smo se z odsevnimi brezrokavniki , moj

kondomček je pa itak tako živo rumene barve, da se vidi iz avijona. Zeblo me ni, ker

sm se oblekla Djumetovo opremo in sm bla oblečena ko medved, sibirski medved.Me je skrbelo da tud

kondomčka nam gor navlekla :slap: , pa mi je Luci nategnu vse trkace in gumbke, pa je šlo.

V Varaždinskih toplicah je bila tudi starejša gospa po imenu Ljubica, nad konvojem V stromov je

bila tako :kva2: navdušena da je prosila za sliko. Fantje so ji rekli naj si izbere motor in

postavila se je k modri 650 ki , last Chimpe.

Kremšnite so ble na vrhu s čokolado oblite, kavica zelo okusna, da ne omenim kolko

kelnarjev je streglo tako gručo motoristov.

V garažo sem zapeljala ob 21:40 , števc se je ustavil pri 498,9 km, me je melo da bi šla še en krog čez Kranj

da bi ja bilo 500 km...a me je premamila misel na toplo postlo.

Hvala vsem skupaj in vsakemu posebej :004.

ajaaaaaa, ker sm bla na izletu ,ki so ga organizirali Hrvatje sem vodila statistiko samo do meje :lol1:

hecam se, na hrvaškem forumu je Brum objavil odlično statistiko, zelo zanimivo.

Evo slikce:

http://djume.moj-album.com/album/9572128/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom napisal takole...HVALA za prekrasen sprejem in dobro družbo.. :worship: ... upam da bomo kmalu ponovili kaj podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je blo dobr. Štartal sem v dež direktno iz garaže in ko sem se peljal proti Šentjakobu sem upal da bo še kakšen "norc" ki bo šel. Potem pa stojim v križišču z AC, pa prigrmi en znan glas iza hrbta. Luc je tud tolk utrgan. Se sparkirava pred zaprto gostilno, pa pride še Frenk, pa Janetka, potem smo pa mal čakal da pridejo še ostali člani.

Vreme pa špica od hrastnika naprej. Pa tud prej ni blo slabo, sam da ni scal. Predlagam pa da damo Bobiju popravca. V-stromar ne more bit iz "cukra" narjen da ga vsaka kaplja vode ustavi.

Sicer pa vsa čast Hrvaškim kolegom za organizacijo, pa Doktorju za tuning :OK: :OK: . Štrom sedaj nič ne cuka, nič ne trokira, sam porabe mi pa vseeno ni uspel normalizirat. Pa se sploh ne sekiram, ker glede na stil vožnje ki me spremlja zadnje čase, sploh ne skuri dost.

PS

Če bo gdo rabu tiste vijake za na koncu tačk, jih bom dal delat pa se lohk nardi mal več kosov. Sem dal v petek gor nove, pa jih po včerajšnjem giru skor več ni. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: ma mi je blo hudo čim so se nam začela vremena jasniti vendar pa tisti moment ni šlo.tele moje pirellke ti rečem sam v dež ne z njimi :BUA: sem šel okoli enajste pogledat jermenarje in sem se skoraj zrušil in to dvakrat(od doma ni padalo pridem v Homec-DEEEEEŽ)v suhem pa kar gre-drugo leto obvezna menjava(pnevmatik seveda)kakšni predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuu :yea1:

lani smo se dobil (Miklavžu na Dravskem polju) na prvem biljardu 21.10.2007.

letos bi se lahko v soboto 20.10.2007 če ste za

Renegade lepo prosim vprašaj Dragota če je biljardnica frej

Fritz , glede na to da boš kmalu prišel na zaslužen dopust , se nam boš uspel pridružit ? :hmm:

sej ni :grrr nujno da zmagaš veš, sam pridi :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuu :yea1:

lani smo se dobil (Miklavžu na Dravskem polju) na prvem biljardu 21.10.2007.

letos bi se lahko v soboto 20.10.2007 če ste za

Renegade lepo prosim vprašaj Dragota če je biljardnica frej

Fritz , glede na to da boš kmalu prišel na zaslužen dopust , se nam boš uspel pridružit ? :hmm:

sej ni :grrr nujno da zmagaš veš, sam pridi :D .

A se bomo pelal :naughty: al se gre z avtom :yawn: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja O:-) Gorenci gremo 4 komadi z enim avtom. določmo enga ki ne sme pit in tist vozi.

Do zdej smo šli še vsakič okol pol enih ponoč domu B) (pa okol treh popoldne prispel u biljardnico).

se nam je pa zgodil,da je bil lani pogumni :D Luc z Štromom na biljardu...in se je ponoč domu pelou

smo mu mahal :yea1: ob odhodu ko da gre okol sveta....a ne Luci ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem že maskota štromarjev bom pa tud po snegu se prpelu. KDOR ZNA LAHKO TUD S KOZO ORJE!!! Če bo treba me bosta pa G. Glažar in G. Renegate spremlala in ostali. V skrajni sili pa Vlasto pokličem, za norosti je ona vedno, ZA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem že maskota štromarjev bom pa tud po snegu se prpelu. KDOR ZNA LAHKO TUD S KOZO ORJE!!! Če bo treba me bosta pa G. Glažar in G. Renegate spremlala in ostali. V skrajni sili pa Vlasto pokličem, za norosti je ona vedno, ZA:

Evo! Jest če grem, bom šel tud z Bazukijem!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!