Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

:naughty: ZAKLJUČNA FURA ?!? :whistle:

Očitno je odločitev padla, v NEDELJO zutraj med 9.30 in 9.45 uro zbor pred MERKUR-LESNINA na Primskovem v Kranju, ter pot pod kolesa proti Avstriji. :krneki:

LP

Žel moje malenkosti ne bo :headbang: .Kot prvo me je moja SUZA postila na cedilu :headbang: Je rekla da me ima za letas dosti.Kot drugopa imam druge obveznost ki jih ne morem nikakor prestavit.

Uživajte še namesto mene :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bobiboss;še enkrat hvala za pomoč :worship: ter dobro družbo,jutri na vožnji pa se fajn imejte :naughty: !Ob prvi priliki pa se seveda srečamo!Z Suzo v nove kilometre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Lepo lepo ...... mi je res zelo žal , da se nisem mogel pridružiti našim "Štromarjm" na skupni vožnji !!

Zanima me , kdaj se bomo dogovorili za naš Turnir v biljardu :? - Drago me že sprašuje kdaj bo ta naš dan , tako da pohitie z predlogi !

pa še ta ideja za naše motorje :

jermenski pogon !!!!!

post-297-1192361618_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj štromarji

Eni na Gorenjskem, drugi na Koroškem...

Tudi Golica na avstrijski strani je bila danes v čudovitem soncu :worship: . Motoristov veliko, policajev nikjer :naughty:

Skratka, če bo še koga zamikalo... ne odlašati.

Še dokaz iz naše stalne postojanke...

post-15252-1192379160_thumb.jpg

LP Štromček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj štromarji

Eni na Gorenjskem, drugi na Koroškem...

Tudi Golica na avstrijski strani je bila danes v čudovitem soncu :worship: . Motoristov veliko, policajev nikjer :naughty:

Skratka, če bo še koga zamikalo... ne odlašati.

Še dokaz iz naše stalne postojanke...

post-15252-1192379160_thumb.jpg

LP Štromček

kontra .) datum 2.9.07. :OK:

post-15438-1192381732_thumb.jpg

post-15438-1192381778_thumb.jpg

post-15438-1192381825_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kontra .) datum 2.9.07. :OK:

A ti si tisti.... :naughty:

Ona blond kelnarca te pozdravlja... :naughty: Danes je bila v dirndlu :grupni:

Ne še konzervirat štromov! Še bo lepo vreme :worship:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka in Djume to je pa blo presenečenje. Hvala za kavico in piškote. Kako smo se imeli mi se vidi iz slike. Tudi narava je bila čudovita.

Žrebec tvoj predlog, da greva z Darjo kaj pojest k Planincu na Bledu je bil OK. Okusno in ne drago, predvsem pa prevelike porcije. Sva se komaj na motor zbasala po kosilu.

Se sreča, da so bile kremšnite, ki sva jih peljala z Bleda domov v PVC škatli, da smo jih doma kar z žlico pojedli. Tresljaji Vstromčka so bili prehudi za njih.

Družba lepo je bilo in po moje še ni konec sezone le smer moramo prilagodit temperaturam. Namesto na Gorensko na kavo v Piran.

lp Igor in Darja

post-12758-1192388764_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me veseli da sm vas spet vidla ;) ...je blo tko napeto čakat, kdo bo prvi.

Žrebcu pa tud vsaka čast, da je kar z nočne pršu in gassssssss naprej :worship:

:rolleyes: Renegade prosim napiši datume sobot v novembru

ko je biljardnica prosta.

pol se bomo pa zmenili. Nekateri imate delovne sobote

upam, da boste lahko dobili prosto :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo družba

nero II se je po skoraj polletni odisejadi vrnil iz turčije. ves usran, vendar v nulo porihtan je spet doma.

zdaj še porihtam sebe, nabavim komplet opremo in se prihodnjo sezono vidimo na kakšni furi.

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo družba

nero II se je po skoraj polletni odisejadi vrnil iz turčije. ves usran, vendar v nulo porihtan je spet doma.

zdaj še porihtam sebe, nabavim komplet opremo in se prihodnjo sezono vidimo na kakšni furi.

lp

5er

5er še prej pa prideš na biljard a ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5er še prej pa prideš na biljard a ne :hmm:

seveda, če bom le doma tisti vikend. konec koncev branim drugo mesto z zadnjega biljarda

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kameradi vidim da ste se imeli zelo dobro :worship: ,sploh če vas je Janetka pričakala z toplo kavico :whistle:

Moj V-stromček pa se že pripravlja na zimsko spanje,sedaj pa sem si umislil drugo rekreacijo vneto treniram s temle strojem.

post-2458-1192469382_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kameradi vidim da ste se imeli zelo dobro :worship: ,sploh če vas je Janetka pričakala z toplo kavico :whistle:

Moj V-stromček pa se že pripravlja na zimsko spanje,sedaj pa sem si umislil drugo rekreacijo vneto treniram s temle strojem.

Glažar, sem si dobro ogledal fitnes napravo, pa sem ugotovil, da manjka KIPER! Boš preveč musklne v zgornjih okončinah dobu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidimo da ste se super proveli.

Tura je odlično zamišljena, ali nismo uspjeli pročitati koliko je KM bila duga. Ima li tko od prisutnih možda taj podatak?

lijepi pozdrav iz Zagreba

Damir i Doda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidimo da ste se super proveli.

Tura je odlično zamišljena, ali nismo uspjeli pročitati koliko je KM bila duga. Ima li tko od prisutnih možda taj podatak?

lijepi pozdrav iz Zagreba

Damir i Doda

Iz Hrastnika 349km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!