Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

bro jutroooooooooo

pridem pred boccaccio u Šentjakob pa bomo šli skupaj do Slovenca. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuu, :yea1: I feel very Štromastik today!!!

evo, sm ustava, oprava, in kuhat dava, zdej so me pa k

računalniku sputsl. :grim

Zverca , ti si pa pojava....mogoče bi pa šli s tabo, če bi omenil kam greš....

No ja vsekakor, sam da smo štromali

torej, sobota 03.11. in točno ob 10.30 sem se pripeljala u Šentjakob, prepričana da bosta Ofsajd in Bobi zamudla,

a sem se uštela, oba sta že čalaka :grim .....pa smo se kar takoj odpeljali do Pizzerie Slovenc....kjer so Bobija domačini na veliko pozdravljali. :worship:

Ogreli smo se s čajem...kar zunaj smo sedeli, če bi šli na toplo, ne garantiram, da se ne bi zasedeli. Ko sm šla od doma je bilo

ušivih 6 stopinj....sonca pa nikjer...razen ko sm odhajala od doma...al pa se mi je samo (od veselja :whistle: ker se grem pelat )

zdelo da sije sonce.

Medtem ko sm smuknila na "nekam pač"... sta se šrtomarja kar sama zmenila kam gremo

pa ju prašam : čakta mal...kam pa gremo?

Bobi reče: u hosto !!

in sploh nisem mela "prava na glasanje :xx: " niti v času volitev....sam hihitala sta se.....

post-9535-1194178611_thumb.jpg

post-9535-1194178651_thumb.jpg

post-9535-1194178717_thumb.jpg

post-9535-1194178766_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med vožno sm se pa počutla, ko da imam spremstvo, spredaj policisko plavi štrom, na sred moja črna eleganca , vzad pa gasilec Ofsajd....

al sm bla važnaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :rolleyes: ..kakšna čast, luštn se je vozit s štromarji.

na Bobijevih slikcah sva z Ofsajdom delala doktorat na fotkiču...kako bi se vsi trije slikali...

na mojih pa jesenska idila, v barvah štromov, samo Bobijev je preveč vn sekal...

ustavili smo se malo naprej od Janč...namestili fotkič na drugo stran ceste in potem je bil nizki štart na drugo stran k motorjem.

No ja mal smo na hitro še za gobe pogledal :whistle: ...pa jih ni blo

Torej trasa je bla Šentjakob, Pšata, Šentjakob, Zalog, Janče..............Litija, Trbovlje, Hrastnik, tu smo se ločili....

u Hrastniku imajo super belo kavo :D in zelo visoke dimnike tud.

Bobija, ki je bil na čelu kolone sm opozorila, da mi ne pokaže nobenih znamenitosti...tako kot Žrebec, ki med vožnjo kaže levo in desno.

No pa se je Bobiboss spremenil v turističnega vodiča :photo: . Poslovila sva se od Ofsajda B) in jo mahnila gledat kje delajo Laško pivo :D .

post-9535-1194178926_thumb.jpg

post-9535-1194178991_thumb.jpg

post-9535-1194179041_thumb.jpg

post-9535-1194179089_thumb.jpg

post-9535-1194179139_thumb.jpg

post-9535-1194179199_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri ste se že vozili po teh krajih in jih poznate. Jaz jih :grrr ne. Peljala sem se že mimo, sam nikoli ustavila in malo razgledala.

Zdaj končno vem, kako izgleda od zunaj pivovarna Laško, pa vem da imajo pred tovarno veliko črno piksno,

pa vem kje je prizorišče "pivo in cvetje".

Degustacija :unsure: ni bila mogoča...imam pa slikovni dokaz :evilgrin: kako ti zameglijo pogled hlapi :wacko: , ki so u zraku.. vse je nekam postrani.

Pot se je nadaljevala naprej čez Celje, na desni, na hribu se je bohotil grad Celje....srečala sva kar nekja motoristov...med njimi

dva motorista na cestakih....ki pa nista :closedeyes: odzdravila...verjetno sta se bala spustit balanco.

Pa je šla pot naprej skozi Žalec, ki je zelo lepo in čisto :photo: mesto....sam na koncu mesta ob glavni cesti ima

prov smotan prometni znak....men ni bil prau nič ušeč.....

Za Žalcem pride Vransko...se mi zdi da majo novo dvorano....potem pa skozi tuhinjsko dolino prke domu. U Kamniku poslovilni sok in kavica.....

Sonce je zasijalo šele v kraju Špitaliči in grelo :slap: ušivih 8 minut. Potem pa zopet od Most dalje vse do Kranja. Ura je bila 16.30

ko sm razjahala.....

Morm povedat da je Bobi zelo potrpežljiv v vseh pogledih.

Ofsajd in Bobi :worship: in :winkiss: Žrebcu za SMS.

post-9535-1194182590_thumb.jpg

post-9535-1194182630_thumb.jpg

post-9535-1194182685_thumb.jpg

post-9535-1194182741_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nobel slikce ni kaj še posebno tiste na katerih sem v glavni vlogi :naughty: :D

ja Zverca ga je pa mim pihnu :( mogoče bi šli res lahko skupaj na furo B) pa drugič.

na pikice pride Besnica in Šmartno pri Litiji na koncu pa potem še Celje-Vransko-Tuhinjska dolina-Kamnik in nato proti vsak svojemu domu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majčkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :kva2: kupite majčkeeeeeeeeeeeee, vroče majčkeeeeeeeeeeee

Trenutno naročilo tretje serije je 11 majčk kar pomeni, da nam do proizvodnje manjka še 19 majčk.

Majčke so odlične :evilgrin: kvalitete, tople, lepe, krasne, nič ne :grrr grejo skupaj, pašejo :grim vsepovsod in k vsem barvam vaših Štromov.

Zraven majice v polo varianti dobite :whistle: že prišite gumbe...majčke so lično zložene in spakirane v polivinil vrečke.

če v naslednjih dveh dneh naročite majico potem jo boste tudi dobili.

Pred nakupom in uporabo majice se ni potrebno posvetovati niti s farmacevtom :unsure: niti z zdravnikom :krneki:

samo še svojo drago :wub: vprašajte koliko majic ji naročite.

Vsi za majice, majice za vse.!! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janetka:bobiboss ve kje sem doma :whistle: zatorej bi se lahko ustavili na kavi :yes: potem pa bi ga pičili vsak proti domu :yea1: :grupni: Pa drugič!l.p Z Suzo v nove kilometre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla zverca :photo: ja bom javil če bom kaj v tiste konce zahajal najverjetneje pa v smučarski sezoni.mislim da pa nekje 22.12.-26.12.gremo zopet smučat na Roglo in bomo v APP hiši Kragulj(ni pa to čisto 100%)kot lani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojla zverca :photo: ja bom javil če bom kaj v tiste konce zahajal najverjetneje pa v smučarski sezoni.mislim da pa nekje 22.12.-26.12.gremo zopet smučat na Roglo in bomo v APP hiši Kragulj(ni pa to čisto 100%)kot lani.

samo oglasi se prej :naughty: pa se zmenmo za raziskovanje po ROGLI :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da uživate na motorjih :worship: .Jest pa deeeelaaam in mojo suzo sam še gledam in jo včasih mal pobožam.

ZA 17 .november pa se bom vzel čas in pridem na biljarb pa še zemljico bom pripeljal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iiijooooooooooooooooooooooooooooj

šele zdele sm opazila da maš naš Trapatoni rojstni dan.

Tonček dragi, toplo zimo, zdravja in odličnega počutja poln koš

ti za tvoj rojstni dan želijo Frenk, Djume in Janetka.

:004 pa samo od mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šele zdele sm opazila da maš naš Trapatoni rojstni dan.

O, vse najboljše Trapatoni za včeraj.

Meni pa za danes... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga Akyyyyyyyyyyyyyyyy

absolutno :grim , brezpogojno vse najboljše :yes: in najlepše

kjerkoli in kadarkoli

pa ostani :evilgrin: "ak (y)tiven" štromar.

pa še enga :004

se bom jest mal lotla raziskvanja :hmm: kdaj mate rojstne dneve

zna bit zanimiv rezultat :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutni :grim prijavljeni za biljard:

RENEGADE

DADY

AKY

GIMPL

EDVARD

MAJDA

GLAŽAR

ŽEMLCA

5_ER

DJUME

FRENK

ANDREJA

JANETKA

maybe :hmm: varianta:

OFSAJD

FOS

ROMANA

lepo prosim....javite mi, če že veste da boste imeli čas. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!