Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

AKY - ti si C A R lepo , da si srečno pripeljal domov in da se nisi kje .....

Svaka čast Aki !!!

post-17458-1195390227_thumb.jpg

post-17458-1195390240_thumb.jpg

post-17458-1195390256_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuuuuuuuuuuu :yea1:

evo mene na prvem peronu.....moški del ekipe (Djume in Frenk ) obdelujeta slike in do večera

bodo objavlene. Tudi tiste malo bolj pikantne :devil: , mogoče bom katero spustila

jest sm se mela fantastično fajn :D

upam in zdi se mi da ste se vi tudi meli fajn

se pardoniram če sem bila vsiljiva :xx: s fotkanjem ( kr navadite se, drugič bom še bolj :yes: )

januarja najbrž ponovimo ta enkratni večer...

hvala vsem za družbo in vsakemu posebej :winkiss:

Aky tebi se najbrž že cel dan kolca, ko te tako po zobeh vlačimo ... :lol1:

še dolgo sm čutla mravljince od takrat dalje, ko si nas na koncu Doba pri Domžalah nevedoč

da smo mi v avtu prehitel. Čisto smo bili euforični.

Ponosna sm na hrvaške :OK: manekene ki so nas prišli obiskat

in to v tako velikem številu, ne :grrr povejte jim da smo se že vnaprej zmenili da jim pustimo zmagat.

Karlo je bil zelo zanimiv 13 letni sogovornik...zdej poznam osnove hrvaškega šolstva

Renegade mucos gracias.

lp janetka

Sjor.... lepo bundo maš, zdej sm jest Srečka ne sam ti :whistle:

BTW Kranj je pod snegom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Tud z moje strani vse naj za organizacijo bilo je super vzdušje zahvaljujoč tudi hrvaškim kolegom, ki so prišli v tako velikem številu.

Škoda, da sva z Davidom tako hitro izpadla, bo pa naslednjič več sreče :OK:

Frenk kok špricarjev sva spila?

Slike sledijo.

LP :yea1:

Edvard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo... :worship: pa smo spacal skupaj okol 120 slik.

Slikce so retuširane :whistle: , reducirane :rolleyes: , vročih slikc ne bom objavla vas ma preveč rada. :naughty:

http://djume.moj-album.com/album/10146007/

lp janetka

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, super, super, razen moje igre :whistle: . Slike pa so dokaz našega prijetnega druženja, hvala za družbo in seveda še posebej hvala organizatorjem.

lp grma in grmička

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevjerojatna si Janetka !!! Opravdala si naziv No1.. :worship:

Doda primječuje da si imala odličnu inspiraciju za slikanje i ovaj puta da si objavila najviše slika do sada.. :yea1:

pozdravi

D i D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

družba, bilo je odlično.

zmagovalcem čestitke, organizatorjem čestitke, ostalim pa - tudi čestitke, kaj pa drugega

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prav žal,da nisem mogel pridet.

Vidim,da ste se imeli super. :worship:

Lep pozdrav vsem. :winkiss:

Se ti ni nič kolcalo ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo... :worship: pa smo spacal skupaj okol 120 slik.

Slikce so retuširane :whistle: , reducirane :rolleyes: , vročih slikc ne bom objavla vas ma preveč rada. :naughty:

http://djume.moj-album.com/album/10146007/

lp janetka

janetka, hvala za liker, pa za kompliment o dolžini tudi...

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janetka, hvala za liker, pa za kompliment o dolžini tudi...

lp

5er

5_er:kar je res, je res :D

@ DDK: je blo treba poslikat vse manekene..."nek se vidi nek se zna, kolko ima Štromara "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Po dolgem času se tudi jaz oglašam in to zato ker sem vam "fauš" in jezen, ker nisem bil zraven vas. Vidim, da je spet dobro uspelo srečanje, kar je za čestitat. Bom delal na tem, da drugič ne bom manjkal.

Lep pozdrav in Srečno!

25.december

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. Božič kaj pa lahko poveste v svoj zagovor ? :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

G. Božič kaj pa lahko poveste v svoj zagovor ? :hmm:

Dan ima samo 24 ur. Vrstni red si moram urediti, pa bo (upam). Konkretno v soboto pa služba. Sploh pa, da ne prideš na srečanje ni izgovora.

:worship: A si zadovoljna šefica?

LP in Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaaaaaaaaaaaaa sm, sm

ker imaš kvalitetno opravičilo.

OPRAVIČENO ! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti ni nič kolcalo ? :hmm:

Ja pa res :hmm:

Pa me ja niste kaj po zobeh vlačil ? :unsure: :rtfm:

Bo men vse Glažar povedal. :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem včeraj pripravljal slike, mi je ena prav posebej padla v oči :naughty: , pa ne vem zakaj je Janetka ni dala v album :hmm: .

Pa sem še malo pobrskal in našel "zatajeno" sliko glavne nagrade, ki sta jo Glažar in Renegade podelila Janetki za požrtvovalno slikanje :photo: .

post-9589-1195497523_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, joj, joj :lol1: …. Ta nagrada je » intimna «, to ni za javnost. Priznam, bila sem prijetno presenečena, da sta se spomnila name….

Namreč vem, da sem včasih preveč :xx: glasna zato sm si prej mislila da me mata poln kufr kot pa da me bosta nagradila.

No skratka »King - Konga » imam na dosegu roke…. z njim je :grim (še) vse u redu.

Še sobotni raport sem vam dolžna. Po slikah sodeč se je vesela sobota začela na Trojanah ob kavici, tam smo prosili kelnarco da nas je slikala.

Po kofetu smo počakali da se je Aky oblekel v topla oblačila, zlezel na Štroma in zganjali paniko :unsure: okoli snega.

Aky je pametno molčal in z novimi rokavicami pokazal : peace brother. Potem smo s tremi avtomobili šibal v Miklavž.

Vmes sem malo slikala našo vožnjo :photo: ….. pa obcestne in cestne znamenitosti. Ker nam je bil nek del avtoceste izjemno všeč …

smo se po tistem odcepu peljali kar dvakrat….v lastno veselje. Vmes me je klical Renegade, da se prepriča da prihajamo.

Zvedeli smo da so Hrvaški štromarji že :kva2: v biljardnici in pospešili naprej proti Miklavžu.

Pridemo na cilj….tečemo v biljardnico…vmes že gruntam kak pameten izgovor…a za šankom samevajo Edvard, Aky in David.

Vprašam kje za vraga so naši hrvaški manekeni, pa Edvard pove, da so šli na kosilo. Uf sem si oddahnila.

Z Andrejo sva iz avta znosili flancate (kolkr jih nismo že med vožnjo zmazali) in ostalo pecivo ter vsi skupaj pozdravili našo zlato kelnarco Manjo.

Potem pa so štromarji začeli kapljati skozi vrata. Eden po eden…..

In začel se je žur :OK: . Tudi hrvate smo najdli,….nisem mogla verjet da jih je prišlo kar 10.

Pričakovala sem 3, zato sem bila zelo, zelo vesela tako velike udeležbe. Končno število udeležencev na turnirju je bilo 34.

Renegade in Glažar sta spisala listke za žreb…jest sem letala okoli s posodico in delila usodo kdo bo s kom………………to noč………………..biljard igral. Hihihihi

Ja, ja tud stiskal in lubčkal smo se a ne? :wub:

Biljard se je začel…pametovali smo tudi ko u državnem zboru…jest mam mal musklfibra od lovljenja najboljšega kota za posnetek.

Vmes sem delila pecivo in hrvaški kolegi so oboževali »krafne bez pekmeza« = flancat.

Okoli desete ure smo imeli že polfinaliste in privoščli smo si narezek za katerega je poskrbel Renegade .

Okoli pol polnoči pa smo podelili nagrade. :hooray: Poslovili smo se, gostje so odšli, ostali samo še gorenci in Renegade.

Rekli smo zadnje besede, ko se je na vratih naslikal Sjor in me vprašal kakšen avto vozim…..sem mislila da sanjam.

V njegovi jakni je našel ključe mojga avta…a kako so tja prišli je pa dolga zgodba…a ne Srečko ? :whistle:

No potem smo se pa končno skidal domu, juhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.

Med rjuhe sem zlezla 5 minut čez drugo uro zjutraj kaj pa vi?

Pogrešala sm pa enga šarmantenga gorenca. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: En lep pozdrav vsem skupaj! :OK:

Najprej bi se vam rad opravičil za soboto , ki sem bil prepričan da se vam bom lahko priključil v dobri družbi. A žal so me iz službe poklicali, da se moram pod nujno javit na delovnem mestu. Žal takšna je naša usoda cestarjev. Že zdaj nas DARSOVCE vlačite preveč po zobeh, kaj šele ko je sneg na cesti. :eek: :eek: Zveseljem se bom udeležil naslednjega srečanja. :kva1: :kva2:

Žrebec čestitke da si se spomnil na kolendarje :worship: upam da boš dodal katero sliko tudi od KLV-ja. Sem eden od mnogih, ki bi si želel imeti takšen kolendar O:-)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrebec oprosti za komentar,ker nisem bolje pogledal kolendarja, zdaj sem opazil da je kar nekaj slik od KLV-ja. :worship: :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Janetka - ti pa si res CARICA

- napisala si pravi "report"

- no sicer pa si res naša in edina "statističarka" - tako da moraš res imeti vse pod kontrolo !!

- za vse tiste , ki se sedaj niste udeležili našega turnirja v biljardu je tu pravi čas , da si poskusite rezervirat februarski termin - takrat pa bo še vse bolj pestro in zabavno ..... :naughty:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: En lep pozdrav vsem skupaj! :OK:

Najprej bi se vam rad opravičil za soboto , ki sem bil prepričan da se vam bom lahko priključil v dobri družbi. A žal so me iz službe poklicali, da se moram pod nujno javit na delovnem mestu. Žal takšna je naša usoda cestarjev. Že zdaj nas DARSOVCE vlačite preveč po zobeh, kaj šele ko je sneg na cesti. :eek: :eek: Zveseljem se bom udeležil naslednjega srečanja. :kva1:

Še komu ni ratalo pridet. Važn je, da se mamo radi, ko se vidimo.

Pa ko DARS-ovce šimfamo, potem na upravo mislimo, ne pa na pošten folk, ki skrbi za prevoznost cest :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!