Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Živjo štromčki,

midva sva nova na Štromu, no ja plačala sva, zdej po 15 januarju 2008 naj bi ga pa dobila.

Se lahk pridruživa na vaš forum kljub temu, da štromček še ni v garaži? Drgač pa sva že stara motorista.

Aja Akrapoti pa so že v dnevni na omari :OK: .

Srečno na poti v 2008

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaa, vesta naše pravilo je, da morta vsem starim članom pijačo častit, pa motor vsaj tri mesece čistit pa lepo, lepo, lepo prosit...in MOGOČE vaju celo sprejmemo :whistle:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Hecam se. Ta forum je itaq odprt za vse in mi smo veseli vseh. Dobrodošla in čestitam za dobro izbiro motorina. Tukaj bosta lahko zasledila novičke o druženju, tukilele pa informacije o samem motorinu, če tega že nista izbrskala.

P.S.

Pa dobre glušnike za daljše poti nabavita. Izpuh B)

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo štromčki,

midva sva nova na Štromu, no ja plačala sva, zdej po 15 januarju 2008 naj bi ga pa dobila.

Se lahk pridruživa na vaš forum kljub temu, da štromček še ni v garaži? Drgač pa sva že stara motorista.

Aja Akrapoti pa so že v dnevni na omari :OK: .

Srečno na poti v 2008

dobrodošla v našo družbo :yea1:če smem vprašati-cena Akrapoviča je?pa veliko zadovoljnih in varnih kilometrov na novem Štromčku želim :grim :photo:

takle smo imeli pa v nedeljo na Kaninu .)

post-15438-1198828782_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobrodošla med nami....

nismo :grrr klub, niti :grrr društvo

ampak zelo okolju prijazni KLV-stromarji... :grim

se vidimi februarja na biljarduv Miklavžu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi od mene in Brigite dobrodošlica novim članom,

vsem skupaj pa vse dobro v novem letu in veliko lepih kilometrov.

Andrej in Brigita

pa nazdravje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prijazen sprejem med vašo veselo družbo. Pijača itak pade, ko se spoznamo na kakem dogodku. OK?

( upam da se strinjate). Aja za Akrapote pa sem dal 500 eur (oba skupaj), dobil sem jih k je en tipo testni motor kupoval, pa so bli gor akrapoti, a on ni želel doplačati. Vzeli so jih dol (mel je 5000 km) in uletu sem jst in to že septembra, ko sem se odločal o nakupu V stroma. No tako sem pa sam sebe zakoličil na štroma in vesel sem, da je tako.

Zdej pa že nabavljam in gledam ALU zaščito za motor iz Luisa, ter ščitnike tanka (Štrucbugelne pravjo kromfarji), pa verjetno še centralno stojalo (ga rabim? Fino bi pa blo aneda?)

Kako pa ste kaj zadovoljni z GIVIJI stranski 46L in Maxio 52L. Je to prava zadeva al ma kdo kak boljši predlog? (zvrtal sem ponudbo za 550 EUR vsi trije kufri + nosilci in plata, ok?)

PS: OOOOOOOO ko bi se midva že rada pelala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prej omenjeni temi o KL/V-Stromu boš našel precej podatkov, mnenj, povezav in še kakšno slikico - Motociklizem/Motocikli/Suzuki V-Strom, 1000 in 650 :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede Givi-ja jaz sem s svojim kufrom zadovoljen.koliko opleta med vožnjo pa naj drugi povedo zaenkrat ni še nihče dal pripombe.akrapote si dobr ubodu kakšna je razlika boš pa itak povedal.mogoče boš moral nastavljati vžig oz.vbrizg zaradi drugačnega podtlaka izpuhov.

post-15438-1198865796_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prijazen sprejem med vašo veselo družbo. Pijača itak pade, ko se spoznamo na kakem dogodku. OK?

( upam da se strinjate). Aja za Akrapote pa sem dal 500 eur (oba skupaj), dobil sem jih k je en tipo testni motor kupoval, pa so bli gor akrapoti, a on ni želel doplačati. Vzeli so jih dol (mel je 5000 km) in uletu sem jst in to že septembra, ko sem se odločal o nakupu V stroma. No tako sem pa sam sebe zakoličil na štroma in vesel sem, da je tako.

Zdej pa že nabavljam in gledam ALU zaščito za motor iz Luisa, ter ščitnike tanka (Štrucbugelne pravjo kromfarji), pa verjetno še centralno stojalo (ga rabim? Fino bi pa blo aneda?)

Kako pa ste kaj zadovoljni z GIVIJI stranski 46L in Maxio 52L. Je to prava zadeva al ma kdo kak boljši predlog? (zvrtal sem ponudbo za 550 EUR vsi trije kufri + nosilci in plata, ok?)

PS: OOOOOOOO ko bi se midva že rada pelala :)

Ja še enkrat lepo pozdravljena v naši sredini !!

Za pijačo boš lahko že dal Februarja na našem Turnirju v biljardu !! ( to ne smeta zamudit !! )

Kar se tiče zaščite motorja ne vem , če boš jo glih najbolj rabil .... (stvar presoje) tu je touratech najbolj izpilil verzijo !!

Za te tvoje Štrucbugelne kot jim pravjo kromfarji - pa si izberi GIVI - se mu najbolje podajo cena pa je okoli 110 € - napram originalu so ti višji - pokrivajo večji del plastike - izboklin linij motorja

Da ne pozabimo še centralno stojalo - za moje pojme je SW-motech najboljša izbira ( ceneje kot če bi kupoval pri Suzukiju) - je pa tudi okoli 110 €.

Verjemi mi , da je centralno stojalo res prava izbira saj ga rabiš zmeraj ko mažeš verigo , zmeraj ko kje parkiraš motor na kašnem slabem terenu , vedno na trajektih ....še bilahko dolgovezil...

Givi kovčki so najbolj praktični in po mojem okusu tudi najbolj uporabni . Za starnske kovčke ne boš rabil 46-literske - mislim da so samo 42 in to KEYLESS - Maxia pa je tako ali tako zakon - nima kaj več za dodat !!

Malo še potrpi , pa se bomo skupaj kam odpelali , ko bo čas za to !!

LP in srečno vsem !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za prijazen sprejem med vašo veselo družbo. Pijača itak pade, ko se spoznamo na kakem dogodku. OK?

( upam da se strinjate). Aja za Akrapote pa sem dal 500 eur (oba skupaj), dobil sem jih k je en tipo testni motor kupoval, pa so bli gor akrapoti, a on ni želel doplačati. Vzeli so jih dol (mel je 5000 km) in uletu sem jst in to že septembra, ko sem se odločal o nakupu V stroma. No tako sem pa sam sebe zakoličil na štroma in vesel sem, da je tako.

Zdej pa že nabavljam in gledam ALU zaščito za motor iz Luisa, ter ščitnike tanka (Štrucbugelne pravjo kromfarji), pa verjetno še centralno stojalo (ga rabim? Fino bi pa blo aneda?)

Kako pa ste kaj zadovoljni z GIVIJI stranski 46L in Maxio 52L. Je to prava zadeva al ma kdo kak boljši predlog? (zvrtal sem ponudbo za 550 EUR vsi trije kufri + nosilci in plata, ok?)

PS: OOOOOOOO ko bi se midva že rada pelala :)

Dobrodošla med štromarji. Da vama bodo dnevi do pomladi hitreje minavali si oglejta še forum http://11109.rapidforum.com/. Idej bo tolko, da glava boli. Glede stranskih kufrov pa so zakon GIVIjevi z majhnimi vraticami na vrhu. Slednje nama je svetoval Renegade in so res super, ni treba odpirat celga kufra za manjše predmete. Samo ne vem ali jih še proizvajajo. Midva sva jih kupila dec 2007 pri TC Motoshopu z krepkim novoletnim popustom. Je pa motor nekoliko širši kot z drugimi GIVI stranskimi kufri, kar je v kaki gužvi ali pri prehitevanju lahko težava - če pozabiš kako širok si.

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem stromarjem želim zdravja, veselja, ljubezni in ogromno varnih KM v Letu 2008.

LP :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Srečno 2008 ........

Kot ste nekateri že slišali , da se letos organizira "SREČANJE KLV-strom" na Hrvaškem .....

Prvi V-Strom susret Stromera iz Hrvatske,Slovenije,Bosne i Hercegovine i Srbije održat će se u Međimurju, 17/18.05.2008.

Organizacijski odbor:

Joža (organizator)

RobertS (medijsko praćenje - dopisnik Motorevije)

ib

chimpa

Brum

Program:

Petak navečer (16.05.2008.): dolazak prvih sudionika okupljanja

Subota (17.05.2008.) rano prijepodne, glavna tema susreta: moto radionica (TBS/TPS sinkronizacija [ib])

Subota ranije poslijepodne: vožnja po Međimurju, vodi Joža i ostala domaća ekipa

Subota navečer: tulum, organizira domaća ekipa

Nedjelja ujutro (18.05.2008.): zajednički doručak, opraštanje i individualni povratak doma

Susret nije tipicni MC susret, vec okupljanje V-Strom entuzijasta. Nije nam potrebno nikakvo posebno oznacavanje ili tituliranje. Samo dobra volja.

Detalji ce biti objavljeni par tjedana prije susreta.size]

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Na kratko , da povem vsem štromarjem , da turnir v biljardu bo dne 16.2.2008.

Vse zainteresirane prosim , da naj svojo prisotnost javite Janetki (naši zvesti statističarki) , da bomo vedeli število prijavljenih in seveda kako organizirati prehrano ........

vse podrobnosti pa seveda izvete na tej strani !!

Se že veselim !!!

LP !! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Na kratko , da povem vsem štromarjem , da turnir v biljardu bo dne 23.2.2008.

Vse zainteresirane prosim , da naj svojo prisotnost javite Janetki (naši zvesti statističarki) , da bomo vedeli število prijavljenih in seveda kako organizirati prehrano ........

vse podrobnosti pa seveda izvete na tej strani !!

Se že veselim !!!

LP !! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuga je zdej medvedje...a kar spite ? :whistle:

bom napisala en prosti spis po Prešernu.... k sm se tolk cajta vzdržala... :evilgrin:

najprej va, morm povedat da je Frenk naprasku € za Ford Fusion :yes:

čist novo, čist črno :photo: in je tako 7 Fordovc med štromarji...kukr mam jest u spominu

Mal že za zvončke gledam...pa za trobentice.... pa nič ne kaže da bo cvetelo. :wacko:

Abstinenčne krize nimam :grrr ....pa marec je še daleč.....pa itak mam do konc marca štalo u službi

tko da .....bo ko bo....Zuki :wub: nej kr spančka.

kaj bomo letos počeli ?

najprej gremo februaja na biljard..... prvi ki se je prijavil je IB iz Frankfurta

njegovo visočanstvo, ki vam je "pozdravilo" ta velke Zukije. Sm mogla 2x prebrat da sm verjela

da bo z nami biljard igral. Super a ne?

Ja pa jest tud pridem, da poslikam poze in pozerje.... upam, da boste imeli čas tudi tisti ki ste letos

hiške pod streho spravli....Arhi in Bremzenlos, pa Tiger in Mira k mata tuk trapaste službe...

pa Fos da ga spet mal od blizu vidm....pa Driverman dej pridi zraven, da malo starostno povprečje popraviva

25. december, Kondomček, Igor Br., KLV, Prlek, ceu kup vas je k še niste pršli na biljard.

zdej začnite :yes: iskat varstvo za otroke al pa res dober izgovor.

Glažar :wub: obvezno pridi....sej veš da brez tebe ne gre !!!

Žrebec bo v začetku februarja pestval :yea1: ...lohk sam pesti držim da bo pršu.

konc marca je žegn u Mirni peči, letos slaba 2 tedna prej....bemti ,...lani je blo 2 stopinji

ko sm šla od doma....letos jih bo 2 pod nulo.

aprila bo menda kaka Ipina okrogla miza...kot lani...

maja bomo šli u Kransko Goro na pasulj in jabolčni štrudel..... Glažarju morm mal na dušo pihnt da

mi bo spet dvojno porcijo zrihtu.

pa sred maja obvezno na 2-3 dnevno srečanje KL V-Stromarjev v Medžimurje

jest mam že parcelo rezervirano...zihr je zihr

junija grem na morje, pa Zuki moj ma rojstni dan. B)

julij je še daleč

avgusta bomo mel 3. tradicionalno vožno.....al smo carji a ? B)

pa konc avgusta je treba it za 3 dni u Pulo na Twin horne in kopanje

septembra bomo začel z zaklučnimi vožnjami...ki se bojo vlekle tja do oktobra...

novembra je pa že spet biljard...pa je leto okoli

alo javite se, da vidm če ste prisebni in prisotni

lahko samo napišete SEM ali NISEM :xx:

lp Tečka :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej va, morm povedat da je Frenk naprasku € za Ford Fusion :yes:

čist novo, čist črno :photo: in je tako 7 Fordovc med štromarji...kukr mam jest u spominu

Svašta.

Jaz sem pa v končnem pogajanju za Ford S-Max.

Bolj nas bojo jebali, več nas bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yawn: evo še nekako bolj zaspano ampak ob Janetkinem koledarju V-Strom dogodkov v letošnjem letu me je takoj zdramilo :kva1: makina komaj čaka da gre na cesto.enkrat na mesec štromčka malo predramim in nato nazaj pokrijem :yes: čez mesec dni pa bo treba že kar v nabavno akcijo-olje in oljni filter,svečke,NOVE GUME :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater se je ena razpisala :blink:

Pa načrte za celo leto naprej naredila :eek:

Jaz še za en teden vnaprej ne vem,kaj bo :grrr

Štrom bo pa še kar nekaj časa na zasluženem počitku. :zzz:

Lep pozdrav vsem. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janetka, svaka čast

sicer se vrnil iz indije, kjer preživel krasne trenutke v vročem vremenu in toplem morju - vam priporočam. ker pa je bilo lepo vreme, sem se tudi vozil z motorjem - z enfiledom (stroma niso imeli). norišnica totalna: vožnja po levi, bremza na levi, menjalnik na desni, prva gor, ostale dol ter seveda indijski kaos. (sem slišal da se v njihovih avtošolah naučijo menjavat, na izpitu pa moraš peljat 30m rikverc). mater, se bo kar težko privadit na evropski red in disciplino.

sicer pa želim vsem srečno leto 2008 in veliko varnih km

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janetka, svaka čast

sicer se vrnil iz indije, kjer preživel krasne trenutke v vročem vremenu in toplem morju - vam priporočam. ker pa je bilo lepo vreme, sem se tudi vozil z motorjem - z enfiledom (stroma niso imeli). norišnica totalna: vožnja po levi, bremza na levi, menjalnik na desni, prva gor, ostale dol ter seveda indijski kaos. (sem slišal da se v njihovih avtošolah naučijo menjavat, na izpitu pa moraš peljat 30m rikverc). mater, se bo kar težko privadit na evropski red in disciplino.

sicer pa želim vsem srečno leto 2008 in veliko varnih km

lp

5er

5-er , :P tebe je sama eksotika..... pa še motor si pelou po exostičnih pravilih B)

zakaj jim pa nis razložil da se po napačni strani vozjo ? :slap:

a si mi slučajno kako ogrlico kupu ? :blush: tko.....po pomoti ?

kako pa kej Nero II ? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka kar se tiče IB-ja in njegovega prihoda na biljard sem vedel že en čas saj sva bila za novo leto skupaj ..

Plan ti je enkraten in upam da se ti bo ustvaril . Moj zuki je na zimskem spanju in nimam časa :naughty: spljoh :whistle: da ga pobožam . Za biljard pa potrjujem prihod :worship: sam Renegade kateri datum je taprav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!