Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Fritz :rolleyes: tebe smo nazadnje imeli med sabo oktobra 2006.

Zaupaj nam malo kaj počneš s Štromom.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vam mislil poslati kakšno slikco s poti v službo ali nazaj tedaj, ko boste pridno šaflali sneg :devil:

Po novem vozim izključno z jet čelado saj gas maska ne gre pod integralko :slap:

Na biljard me, žal, ne bo. Bom pa verjetno na naslednjem srečanju, če bom le doma.

Kaj naj rečem, mejte se.

PieS

Kufri E41 so zelo dobri. So široki, a to so skoraj vsi..deset centi gor ali dol. Ko se zavedaš, da jih imaš gor, ni nobenega problema. Jaz sem se spozabil in je na prvi vožnji šel smerni kazalec na enem avtomobilu med prerivanjem, v koloni za trajekt. Presenetljivo, kufer je bil samo malo popraskan. Škodo sem poplašal in se kasneje nisem več zaletaval. Kufre pa maš itaq gor samo kadar potuješ. Moje mnenje, torej, vzami kufre, ki ti odgovarjajo in se ne obremenjuj preveč s širino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni štromarji! :worship: :worship:

Tudi midva sva si nabavila stranske kufre in sicer keyless 42 litrske. Prav tako sem razmišljal o 35l, vendar me je prepričal prodajalec v TC motoshopu, predvsem zaradi večjega volumna in praktičnosti dodatnih vratic. Glede videza, pa sem se po objavljenih fotografijah prav odločil, lešpe izgleda! Na večjo širino pa se bo treba v vsakem primeru navaditi. Sedaj pa je najbolj važno, da jih bova lahko čimprej preizkusila :rolleyes: . Pa še centralno stojalo je božiček prinesel, vse skupaj pa še moram zmontirati :rolleyes: !

Upam, da bova 23.02. prosta da se vidimo na biljardu!

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da malo razzzzzzzzztegnem seznam:

IB - gost iz tam okol Frankfurta

Glažar...moj trener iz Mojstrane

Djume ... Gorenjc

Frenk ... Lublančan

Aky ....Lublančan

DDK in Doda iz Zagreba

Janetka ... uvožena gorenka

Renegade...domačin

Ofsajd.... Hrastnik

Grma in Grmička (ni še zihr)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OJLA Janetka, :yea1:

midva tud prideva (99%), razen če se v službi kaj zalomi (kar se ponavadi ne, a vseeno), a to bova vedela sigurno kake dva dni prej, tako da naj velja prijava, v nasprotnem pa javiva. OK?

Danes sva v Padovi nakupula nove cote. Mislim čist nova bova! Se bova najprej šla po enmu dreku pelat, da nebova tako sijoča. B)

Cel teden sva čakala na motorčka, a pripeljejo ga danes ko naju ni blo doma, tako da čaka v salonu do ponedeljka zvečer, ko zaprejo štacuno in nama ga dostavijo na dom. Grrrrrrrrrrrrr

BYBY

Aja, kufre pa bova kar une 42L vzela ja! Mal sem bil zoprn na forumu, ampak nisem se mogel odličit.

Hvala vsem za odgovore in komentarje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvih 150 km letos sem naredu, vreme je bilo super in motoristov polno na cesti.

Sezona se začenja, kaj čakate ? :010

LP

Edvard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da malo razzzzzzzzztegnem seznam:

IB - gost iz tam okol Frankfurta

Glažar...moj trener iz Mojstrane

Djume ... Gorenjc

Frenk ... Lublančan

Aky ....Lublančan

DDK in Doda iz Zagreba

Janetka ... uvožena gorenka

Renegade...domačin

Ofsajd.... Hrastnik

Grma in Grmička (ni še zihr)

Žal me spet ne bo na biljard. Vzrok zimske počitnice, družinsko smučanje Bovec.

Upam, pa da bo kdo prišel na žegnanje 24.03. 2008 v Mirno peč.

LP, Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuu :yea1:

hja vidm da majo vsaj 3 štromački usta do ušes

Frenk je v soboto naredu :grim dobrih 200km....baje je šou u Metliko pogledat kakoje vreme,

okol rit u varžet tja in nazaj...srečal motoriste....mraza ni čutil...gume dobro držale....

veliko peska na cesti.

Edvard je tud zadovoljil dušo :D ....pa

Ofsajd tud ni B) zdržu za TV jem.

Torej Štajerska, Hrastnik in Ljubljana so že začel z ogrevanjem

se pravi V Slovenija.

Gorenci , dolenci in primorci smo pa zatajil ....al :xx: ?

Roberto mene marca sam vreme skrbi....

Če pa spet pride Slak in kako zaigra pridem pa tud z avtom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za rojstnodnevne čestitke.moram dodati da sem zadnjih deset dni(11.1.-20.1.)preživel v bolnišnici.vzrok-vkleščen živec med 5 in 6 ledvenim vretencem.17.1.izvedeno MRi slikanje ob 9.00 ob 14.00 priprave na operacijo ki je trajala dobro uro.nekje 16.20 sem bil po bujenju že v svoji sobi.včeraj prišel domov.dohtar je reku:POZABI NA MOTOR DO MAJA!sledi počasno okrevanje.do poletja se bom pobral :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za rojstnodnevne čestitke.moram dodati da sem zadnjih deset dni(11.1.-20.1.)preživel v bolnišnici.vzrok-vkleščen živec med 5 in 6 ledvenim vretencem.17.1.izvedeno MRi slikanje ob 9.00 ob 14.00 priprave na operacijo ki je trajala dobro uro.nekje 16.20 sem bil po bujenju že v svoji sobi.včeraj prišel domov.dohtar je reku:POZABI NA MOTOR DO MAJA!sledi počasno okrevanje.do poletja se bom pobral :naughty:

Hitro okrevanje želim..... :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buduci da se janetkin liker pokazal kao vrlo adiktivna supstanca, iva i ja cemo se najvjerojatnije pojaviti...

ok..ok.. bez panike.. smislite nam hedikep..    :yea1:     :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iva i Che Welcome :yea1: .

Dobit čete liker več na ulazu

ne treba da opet pobjedite, ovaj put možete i gledati od blizu :lol1:

kakve su vaše želje :

teranov liker

čokoladni liker

ili liker od zelenog grožđa. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Janetka ..... KAJ PA MI :? ???? - nič velcome drinka ...( likerja .....)za nas :?

šalo na stran . Jaz bi bil najbolj vesel , da nas je čim več ..... saj poznate tisti "rek" več nas bo .. boljše nam bo !!

LP !! :OK:

No Jadralec in Dady tudi prideta ...pa še Dr.Chala če ga ne bo preveč zvijalo !

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Štromček je žeeeeeeee v garaži!!!! :grupni:

Huraaaaa, naredu prvih 15 km. ZAKON!!!! :OK:

Se tipkamo, zdej ga grem pa še mal božat. :friend1: Sva že zaljubljena :inlove:

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka ..... KAJ PA MI :? ???? - nič velcome drinka ...( likerja .....)za nas :?

Renegade, ne, :grrr ne za domače pa nič likerja...se lahko razvadite ;) ....

ažuriran seznam:

IB - VIP gost iz tam okol Frankfurta

Glažar...moj trener iz Mojstrane

Djume ... Gorenjc

Frenk ... Lublančan

Aky ....Lublančan

DDK in Doda iz Zagreba

Janetka ... uvožena gorenka

Renegade...domačin

Ofsajd.... Hrastnik

Grma in Grmička (ni še zihr)

Edvard in Majda...domačina

Matjaž in Brigita...gorenca

Iva in champion Che...VIP HR

Jadralec...?

Dady...domačin

Dr. Chala (še ni zihr)...VIP HR

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štromček je žeeeeeeee v garaži!!!! Huraaaaa, naredu prvih 15 km. ZAKON!!!! :OK:

Se tipkamo, zdej ga grem pa še mal božat. Sva že zaljubljena :inlove:

BYBY

Ojla Oj, da ne boš na Brigitko pozabil, bo ogenj v strehi, govorim iz lastnih izkušenj, kamor jaz tudi žrebička, ker se z njim ZELLLOOOO rada vozi.

LP žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za rojstnodnevne čestitke.moram dodati da sem zadnjih deset dni(11.1.-20.1.)preživel v bolnišnici.vzrok-vkleščen živec med 5 in 6 ledvenim vretencem.17.1.izvedeno MRi slikanje ob 9.00 ob 14.00 priprave na operacijo ki je trajala dobro uro.nekje 16.20 sem bil po bujenju že v svoji sobi.včeraj prišel domov.dohtar je reku:POZABI NA MOTOR DO MAJA!sledi počasno okrevanje.do poletja se bom pobral :naughty:

Ej ga drži se. Po aprilu se lepo vreme šele začne. In takrat boš kot nov. Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

a je že kdo znižal sedež na štromu 1000dl? Včeraj sem naredil 230 km, vse ok, edino kar me moti je višina na sedežu. Rad bi znižal za kake dva centimetra. Ma kdo kak predlog, je to kdo že naredil in kje? Aja, nebi pa rad posegal v ostale nastavitve kot so vzmetenje.

Hvala,

V soboto se bova verjetno odpravila na kak izletek z motorjem, še kdo?

Kak predlog? :whistle:

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

a je že kdo znižal sedež na štromu 1000dl? Včeraj sem naredil 230 km, vse ok, edino kar me moti je višina na sedežu. Rad bi znižal za kake dva centimetra. Ma kdo kak predlog, je to kdo že naredil in kje? Aja, nebi pa rad posegal v ostale nastavitve kot so vzmetenje.

Hvala,

V soboto se bova verjetno odpravila na kak izletek z motorjem, še kdo?

Kak predlog? :whistle:

BYBY

Poglej si Bagster sedeže, zastopnik pri nas je TC Motoshop.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala AKY,

sam ne bom kupoval novega sedeža. Mislim na tapetnike, ki obvladajo to sceno. Baje je nek dober v LJ in pri Novem Mestu. Je komu kak tapetnik že znižal sedež in s katerim ste bili zadovoljni? V lj je Kermauner Boštjan (041 751 560). Ima z njim kdo izkušnje? Po telefonu mi je zatrdil, da je za štromčke že dostkrat delal.

V soboto greva na Trojane na krof! Pride še kdo?

BYBY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala AKY,

sam ne bom kupoval novega sedeža. Mislim na tapetnike, ki obvladajo to sceno. Baje je nek dober v LJ in pri Novem Mestu. Je komu kak tapetnik že znižal sedež in s katerim ste bili zadovoljni? V lj je Kermauner Boštjan (041 751 560). Ima z njim kdo izkušnje? Po telefonu mi je zatrdil, da je za štromčke že dostkrat delal.

V soboto greva na Trojane na krof! Pride še kdo?

BYBY

matjazinbrigita dobrodosla med stromasi tudi z moje strani

mislim, da ima dl 650 nižji sedež od dl 1000, tako da lahko poskusiš z kaksno zamenjavo

sicer pa sem tudi jaz že naredil letos prve km in sicer sem mojega divjaka peljal na servis, da ga se enkrat precekirajo in mu dajo nove gume. pol bomo pa vidli kako naprej, zaenkrat imam dober feeling, samo avtocest se bom izogibal - posebej turskih

lp

5er

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala AKY,

sam ne bom kupoval novega sedeža. Mislim na tapetnike, ki obvladajo to sceno. Baje je nek dober v LJ in pri Novem Mestu. Je komu kak tapetnik že znižal sedež in s katerim ste bili zadovoljni? V lj je Kermauner Boštjan (041 751 560). Ima z njim kdo izkušnje? Po telefonu mi je zatrdil, da je za štromčke že dostkrat delal.

V soboto greva na Trojane na krof! Pride še kdo?

BYBY

Pri Bagsterju ti pretapecirajo tvoj sedež. Pa gel dajo not, tako da rit po celem dnevu ne boli.

Koliko pa smo se na zadnjem pikniku igrali s sici, pa mislim da smo ugotovili, da sta sedeža na 650 in 1000 enaka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!