Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

NEDELJA!

OK, stvar dogovora........ :worship: ........ oblačila je vendarle treba iz naftalina povleči oziroma spihati z njih zimski prah :naughty: ...kar pa ne velja za vse :whistle: ,

torej družba.............. :fredy:

NEDELJA; 20.4.2008 ob 09.00 uri parkirišče MERCATOR centra na Celovški, kavica in odhod po tam dogovorjeni trasi.

Vas pričakujem............lepo nam bo............ obstaja velika verjetnost odhoda v vzhodni del SLOVENIJE.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SkySam69: tebe častim z gostim sokom in smetano

ker sm se od srca nasmejala tvoji objavi, hvala

5_er tr ček.: vem da maš ful dolg in pregrešno drag avto na črko " P "

dej bod tuk prjazen, pa povej vsaj prvo črko prestižne znamke motorja :rolleyes:

mi bomo pa ugibal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je mercator center na Celovški v Dravljah če se ne motim?!

ja :grim Bobi, ta ogromen Mercator, ki so ga ravno obnovili .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja :grim Bobi, ta ogromen Mercator, ki so ga ravno obnovili .

saj ne da sem smotan ampak na Celovški je en kup Mercatorjev :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Pozdravljeni :worship:

Da slučajno se ne odpeljete brez mene, se vam pridružim ob 9.00. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav družba :rolleyes:

Medtem, ko se vi dogovarjate kam in kdaj, sem bil jaz v soboto na žegnanju v Veliki Nedelji ( jedača zastonj), veliko motoristov in "motoristk" ter super kelnarce.

Štromarji treba se bo malo bolj konkretno domeniti za razne fure, se mi zdi da se ljubljansko-gorenjska skupina kar dobro dogovarja in potuje po raznih zanimivih prireditvah, Štajerci se pa lovimo!

Potrebne so spremembe na našem firklu, nekaj ne deluje kot bi moralo.

Biljard v zimskih mesecih ni vse, tud vozili bi se radi-vsaj nekateri. :010

LP

Edvard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se vidimo.

Sicer me nekaj prehlad daje, ampak se ne dam na edini sončen dan ta mesec. :krneki:

Če me pa orenk zvije ,vam pa povem,da me ne čakate. :unsure:

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: dobro jutro Štromarji!vremenska napoved je v redu malce megle bo za začetek ampak to nas ne zaustavi :naughty: tisti ki pride prvi da za kavo -_- se vidimo! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo doma :P ritka brez žulja.bilo je pestro hvala vsem za prijetno družbo.pozdrav tudi kolegicam in kolegom iz Hrvatske :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi vozniške agresivnosti ugasnili dve življenji

Slovenske ceste pa so danes terjale še dve smrtni žrtvi, saj sta malo pred 16. uro v prometni nesreči na regionalni cesti Koper-Kozina v naselju Dekani umrla voznik motornega kolesa in njegova sopotnica.

Po poročanju 24ur.com naj bi šlo za zakonca iz okolice Kranja. 49-letni voznik motornega kolesa in njegovo 3 leta mlajša žena naj bi z veliko hitrostjo sta trčila v osebni avtomobil, s katerim jima je pot presekala 42-letna voznica iz okolice Kopra. Do nesreče je najverjetneje prišlo zaradi izsiljevanja prednosti osebnega avtomobila, so povedali na koprski policijski upravi.

siol.net :cry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba, hvala za popestritev dneva, bilo je čudovito in se priporočam za drugič. Tudi našim sosedom se zahvaljujem

za lep sprejem in vidimo se na vašem koncu. Vsem skupaj hvala :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem štromarjem za hvala :worship: prijetno furo. Števec se je ustavil na 512 km. Upam da kmalu ponovimo kaj podobnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo družba :D

Tud jaz sem se danes veliko navozil,super dan in pa veliko motoristov na cesti.

Nekaj slik s potepanja, verjetno veste kje sem se potepal.

post-12287-1208722827_thumb.jpgpost-12287-1208722917_thumb.jpgpost-4-1064402821.jpg

LP :yea1:

Edvard

post-12287-1208722962_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem skupaj za super družbo.

Vožnja je bila tudi zanimiva.

Sploh pa makadam,a ne Janetka. :kva2:

Se je pa nabralo 460 kilometrov.

Prehlad pa ni izginil,sem mislil,da bo po tako fajnem dnevu. :lol1:

Jutri pa ležat in vročino zbijat s čajčki. :slap:

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tudi jest sem nardi otvoritveno furo.Edvard vidim po slikah da sva bila v istem koncu.

Pot nas je nesla Ljubel,Železna Kaplja ,Pliberk,in na Golico(Rute 69)potem čez Radel pass,Proti Mariboru,Slovencka Bistrica,Rogaška Slatina ,Celje.Marija reka,Trbovlje,Litija in proti domu skupaj se je nabralo 500km.

Vreme pa res enkratno .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helouuuuuuuuu fantje :yea1:

Pa smo izkoristili najlepšo nedeljo v aprilu. Bravo Mi ! :OK:

Žal pa jaz ne :grrr morem strnit včerajšnje dogajanje v samo dva stavka… sledi raport :

S Tigrom sva se dobila na Šenčurski bencinki oba prekmalu na dogovorjenem mestu, natočila žlahtne hlape in takoj krenila proti Ljubljani. Bila sva prva na dogovorjenem mestu, nato pa je pribajkal še Frenk, pa z velikim pompom Garmin Goran –Žrebec, pa še Bobiboss, Ofsajd in naš včerejšnji VIP-ovec B) Dady, ki ja zastopal štajerske zaspance (Edvard je izuzet) .Skupaj nas je bilo 7 motoristov V-stromarjev.

V miru smo spili kavo , Tiger pa čajčka ker je šmrkal in kihal. Liderja Bobi in Žrebec sta pregledala karto, določila traso , jo dala na »glasanje« mi pa smo jo vsi :grim potrdili. Nato smo šli do naših Zukijev, kjer sta stali dve priletni gospe in občudovali naše zverine. Fantje so ju takoj ogovorili in padla je skupinska :photo: slika. Gospe Hanniki iz Švice sem obljubila sliko po pošti in obljubo bom držala.

Sledil je odhod ….proti ….Logatcu….pa čez Logatec pa čez 3x zavite ride……pol pa mi je blo zmeraj manj :eek: znano ( bemti Garmine ) ampak fantje so točno :naughty: vedeli kam gremo.

Oddahnila sem si v Rožni Dolini pri Italijanski meji…tam so tankali pa navalili na sendviče….samo Tiger in Dady še nista bila dovolj lačna….. natankal, podjedl, pokadil, zajahal in gremooooooooooo ….

Vozili smo se skozi dolince in vasi za katere sem prvič :xx: slišala…a vasi Bukovje ne :grrr bom nikoli pozabila….pa tistega makedama :unsure: tudi ne…..ko sem mislila, da je najhujše že za mano, sta

liderja rekla » obrat na levo krug, marš nazad » iiiiiiiiiii sej to ni res… :slap:

Ampak še enkrat smo šli po tistih kamnih in preživela sem…..hvala unmu tam gor :whistle:

Ko smo prevozili še 5 km makedama v gozdu smo bili poplačani s čudoviti italijanskimi vinogradi….razgledom na morje….cvetočimi vrtovi, v živo smo opazovali kako spretne so italijanke pri vzvratnem parkiranju itd.

Vrnili smo se v civilizacijo, obiskali Trst , kjer me je na smrt prestrašil Ducati :unsure: kateremu je 2x fajn usekalo iz avspuha. Ča ga še kdaj srečam ga bom brcnila v koleno. :krneki:

Pot nas je vodila proti slovenski obali….tja smo prispeli malo pred pol tretjo uro….in se končno pošteno odpočili , dihali morski zrak in spili kavo ter čakali na klic 4- rih hrvaških kolegov, ki so bili namenjeni v Portorož. Dobili smo se z njimi na prav posrečen način…namreč oni so nas iskali po Portorožu ne mi njih.

Ko smo se končno zmenili kje imamo parkirno točko smo se spet malo »dol usedli«, poklepetali, in jih nato vezli seboj. Pred lokalom je bil enkraten :photo: pogled na 11 parkiranih V-Stromov. Najlepši je seveda moj Zuki.

Krenili smo dalje , karavana samih lepotcev s poševnimi očmi….malo smo se lovili a se spet našli na Črnem Kalu , kjer Dadyju, ki je bil že pošteno lačen spet nismo pustili do hrane….

Revež se je najedel šele na Brezovici kjer je kar tekel v vrsto stat, da bo prišel do hot-doga. Tu smo se poslovili, hvalili lep dan in odšli vsak po svoje.

Domov sem prispela pred osmo uro, Zukija kušnila na kestel , pogledala na števec ki je kazal 428 km in tekla pod tuš. Nato me je čakal raport pred mojimi tremi fanti, krajša različica kot je tale.

Hvala fantje :blush: za lepo preživeto nedeljo, sploh obema liderjema da nas nista zgubla, pa tursitom Dadyju, Ofsajdu in Tigru in seveda Frenku, ki je bil na repu skupine in skrbel, da smo bili vsi na svojem mestu kadar je kaj »prišlo umes«.

Slikce objavim jutri….pa statistiko motorjev tudi. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil janetka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi rad smetil po vašem forumu, ampak Glažar me je pooblastil, da dam gor tole:

post-8444-1208762316_thumb.jpg

Bogi Glažar, nima kompa, :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni nobeno smetenje :naughty: ,To je samo dokaz da se je tudi moja malenkost podala na motor. Je pa takole da sem se prvič osedel na motor in vem da bi bila pot z vami v-stromovci prevelik napor saj imate že vsi za sabo kar nekaj km :whistle:

Janetka kot vselej zelo dobro poročilo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Glažar:

dokler si še na liniji ti bom hitro pihnila na dušo

da mi boš zrihtal dvojno porcijo pasulja in štrudla.

jest sm pred včerejšno turo nardila ušivih 35 km...danes me bolijo zapestja

ampak usta imam pa do ušes :D

kar se treniranja tiče te je pa Tiger nadomešču

naslednjič ne smeš mankat veš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Glažar:

dokler si še na liniji ti bom hitro pihnila na dušo

da mi boš zrihtal dvojno porcijo pasulja in štrudla.

jest sm pred včerejšno turo nardila ušivih 35 km...danes me bolijo zapestja

ampak usta imam pa do ušes :D

kar se treniranja tiče te je pa Tiger nadomešču

naslednjič ne smeš mankat veš :rolleyes:

To kar si naredila ti je veliko v primerjavi z menoj. Moja kilometraža do včerajšne fure je bila 20km,za to kilometražo sem potreboval celih 3dni.

Kar se trenerja tiče Tigru popolnoma zaupam ,imava isti stil :naughty:

Glede fure pa predlagam 27,04 nedelja :naughty: vreme naročeno :whistle: smer NOVA ŠTIFTA in naprej še kam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Sem kar malo favš - ker me ni bilo zdraven .

Saj bomo tako še nadoknadili - če ne prej , pa takrat ko gremo v Međimurje ......

JANETKA - report je tak kot da si dopisnica nekega pomembnega časopisa .... (podrobno da je kaj )

Fotke pa so seveda ..... :naughty:

sicer sem se včeraj tudi nakaj vozil , ampak to ni omembe vredno .... Vseeno pa sem si ogledal dirko v Supermotu v Hajdošah - zelo zanimivo !!

LP vsem do drugič ... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!