Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Glažar je napisal :

Moj plan je bil sledeči za vožnjo proti Međimurju ki ga bo vem sigurno stoprocentno uspešno izpeljau Žrebec.Gorenska in okolica Ljubljane bi se zbrala na običajnem zbirnem mestu ki ga obožoje tudi JANETKA to je na TROJANIH,in skupaj nadaljujete proti ORMOŽU,tam pa se prikluči še Štajerski konec kjer bojo v dogovoru z RENEGADEM, Jest se vam priklučim v ORMOŽU.

Sedaj pa fantje povejte - kateri se boste pridružili na našem koncu !!

Jaz grem 100 %

LP :yea1:

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bi bilo dobro če se tukaj pomenimo ali bomo spali po sobah in jih vzamemo skupaj.Se poroči Jožetu da nam rezervira in smo na konju v primeru dežja. :naughty: Pa še nočno življenej bo pestro :whistle: :naughty:

Janetka predlagam, da zbiraš prijave pol nas pa vse skupaj prijaviš. Al se moramo sami ?

lp Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo prjatli .

Evo moj plan za srečanje v Međimurju.Jest in moja najdražja greva v Međimurje že v petek ker se je pri meni v četrtek zvečer najavil Doktor IB ,ko potuje iz Frankfurta za Međimurje ,pri meni prespi in v petek skupaj odpotujeva za Čakovec ,ne bojte se da vas ignoriram v soboto vas pridem pričakat v Ormož ali na meji da se skupaj,odpeljemo na srečanje .

Moj plan je bil sledeči za vožnjo proti Međimurju ki ga bo vem sigurno stoprocentno uspešno izpeljau Žrebec.Gorenska in okolica Ljubljane bi se zbrala na običajnem zbirnem mestu ki ga obožoje tudi JANETKA to je na TROJANIH,in skupaj nadaljujete proti ORMOŽU,tam pa se prikluči še Štajerski konec kjer bojo v dogovoru z RENEGADEM, Jest se vam priklučim v ORMOŽU.

Jest sem se pa že s taščo zmenu :010 , da bo čuvala najine otroke od petka do nedelje :yes: , pa še star dopust moram pokoristit, tko da bomo Janetka, Frenk in Djume odrinili proti Međimurju že v petek :drunk: .

Ura odhoda sicer še ni določena, dan pa ziher - PETEK.

In 100% se bomo ustavili na Trojanah , ker ce ne bom moral cel vikend poslusat, da ni jedla trojanskega krofa.

Tko da Renegade, mi se v soboto ne bomo ustavili v Ormožu, mogoce se bomo pa v petek, moram se prestudirat pot :book: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem se pa že s taščo zmenu :010 , da bo čuvala najine otroke od petka do nedelje :yes: , pa še star dopust moram pokoristit, tko da bomo Janetka, Frenk in Djume odrinili proti Međimurju že v petek :drunk: .

Ura odhoda sicer še ni določena, dan pa ziher - PETEK.

In 100% se bomo ustavili na Trojanah , ker ce ne bom moral cel vikend poslusat, da ni jedla trojanskega krofa.

Tko da Renegade, mi se v soboto ne bomo ustavili v Ormožu, mogoce se bomo pa v petek, moram se prestudirat pot :book: .

Sedaj je pa tako, vidim da nas je kar nekaj ki gremo v međimurje že v petek ,in mislim da bi bilo dobro da Janetka naša statističarka naredi plan kdo gre v petek in kdo v soboto.

Za petek se za vodjo poti javim jest če se strinjate seveda, za soboto pa sve dogovorjena z Žrebcem .

A ja pa še to z nami v petek gre tudi IB ki mu moramo razkazati del slovenije ki ga še ni videl zato se pripravite na veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko KM :naughty: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je pa tako, vidim da nas je kar nekaj ki gremo v međimurje že v petek ,in mislim da bi bilo dobro da Janetka naša statističarka naredi plan kdo gre v petek in kdo v soboto.

Za petek se za vodjo poti javim jest če se strinjate seveda, za soboto pa sve dogovorjena z Žrebcem .

A ja pa še to z nami v petek gre tudi IB ki mu moramo razkazati del slovenije ki ga še ni videl zato se pripravite na veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko KM :naughty: :whistle: :naughty:

Stari, ti sam povej kje se dobimo, ko boš kaj več vedel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouu

naredila bom spisek kandidatov za odhod v petek in soboto

ter ga tekom tedna ažurirala okoli 14 ure.

Glažar bo vodil petkov odhod

Žrebec pa sobotni odhod

kdor je interesent naj prošim to napiše tu v naši temi

ni mi potrebno pisat na PM. Če se premislite za dan odhoda tudi napišite.

naša skrb je samo, da se ob domenjeni uri pojavimo na zbornem mestu

vse ostalo je v rokah liderjev Garmina Glažarja in Garmina Žrebca.

Imeli bomo tudi spremni avto, kdor bo veliko tovoril na Zukiju

bo odvečno robo lahko naložil v avto.

PETEK:

IB

Glažar

Arhi

Ofsajd

Djume

Frenk

Janetka

SOBOTA:

Žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: šTROMARJI :worship:

Če mene vprašate bi tudi jaz šel že v petek - samo ne vem , ker ima moja še v petek in soboto šredavanja ?????? kdaj bi potem krenila ?

Sicer pa bom probal kar sam odriniti ..... bo še najbolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo je na HRUŠICI šola varne vožnje in to ob 9,00h na platoju avtocestne baze. A je kdo interesiran.

Po tem pa bi naredili še en krog da probamo še v praksi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo je na HRUŠICI šola varne vožnje in to ob 9,00h na platoju avtocestne baze. A je kdo interesiran.

Po tem pa bi naredili še en krog da probamo še v praksi

jest pridem, a to tud vela k nimam vstroma? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Štromarji !

Ena lepa nedelja in Nova Štifta je padla. Blagolov je uspel, kot vedno.

Na blagoslovu je blo tud nekaj štromarjev in pa KLV-jevec, ne vem pa če je bil naš.

Dady je sigurno bil, nisem ga videl v vsej tej množici, srečal pa sem Luca.

Nekaj slik z Nove Štifte

post-12287-1209323323_thumb.jpg

post-12287-1209323371_thumb.jpg

Dolgo sem čakal na lastnika tega lepotca, toda žal...

post-12287-1209323407_thumb.jpg

Tu nekje je Dady

LP :yea1:

Edvard

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PETEK:

IB

Glažar

Arhi

Ofsajd

Djume

Frenk

Janetka

SOBOTA:

Žrebec

Tiger

Dady

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še pomnite tovariši ? :hmm:

27. april včasih dan OF…..ampak dan OF sem preimenovala v dan Osvežilne :D Fure !

Tokrat nas je zbral in imel pod kontrolo Glažar. Zbor 9.30 na Šenčurski benzi:

Glažar, Tiger z Miro, Rajko, in Niko z madam in moja malenkost. Spili kavo…šibali proti Ljubljani….

Čakali smo na 2 Ljubljančana in Vip-Dadyja.….Prvi se je pripeljal Luci, ki je žural :whistle: celo noč,

se preoblekel, poiskal motor in se pripeljal na zborno mesto (dokaz da so štromarji trpežna sorta).

Kmalu je pribajkal še Frenk, nato pa je bilo malo premora, čas za WC in bankomat.

Malo smo še počakali in evo našga Dadyja. Zbralo se nas je 7 V- Stromarjev in 1 KLVjevc.

Mahnili smo jo proti Novi Štifti…Vozili smo lepo in predvsem pametno. Glažar nas je držal na kupu

in niti enkrat se kolonca 9 motorjev ni poraztegnila ( v kolonci smo imeli tudi Borisa »za lizat« z Yamaho ).

Do cerkve na vrhu Nove Štifte smo prišli čisto tekoče, malo več časa smo potrebovali za iskanje :wacko: parkinga,

res ga je premalo, zato so se travniki spremenili v velika parkirišča. Vreme je bilo čudovito B) ,

pogled v dolino, od koder se je vila kolona motorjev proti vrhu pa tudi. Malo smo se sprehodili, nekaj spili,

pozdravili znance in poklepetali. Nato je dal Glažar znak za odhod, zdelo se mi je prekmalu, a smo ravnali prav.

Na vrhu je bila nepopisna gneča. Luc, Niko in Rajko so ostali na žegnu :evilgrin: ,

Glažar, Tiger, Frenk, Dady in jaz pa smo šli novim km naproti.

Nadaljevali smo pot po »dolgi bližnjici« do doma. Ker je Glažar brez Garmina čisto zmeden (hec)

smo šli »okol riti v varžet«. Nisem vedela, da ima dolenjska tooooooooooooolk ovinkov.

Do kave smo prišli v gostilni, ki ima mali živalski vrt z :krneki: medvedi vred.

Mira in Glažar sta imela toliko sendvičev, da jih je bilo za vse dovolj. Čas za malico….

čas za požirek…in gremooooooooooo. Spomnim se Nemške vasi, pa Rajbnce, pa Dvora,

nato pa smo se poslovili od Dadyja. On je šel po svoje, mi pa po Glažarjevo. Od tu dalje

pojma nimam kje smo se vozili…znan mi je bil šele Grad Bogenšperk. Kako je svet majhen…

srečali smo starša bivšega Štromovca Gimpla. Vozila sta BMW- ja.

3x lahko ugibate kateri model , ne bo težko uganit….. Mira je postregla z bomboni,

jaz sem malo fotkala potem smo šli naprej. Nekaj mi pa ni šlo skupaj…ponavadi se od gradu v dolino pelješ navzdol

…mi pa smo se spet navzgor…. No ja …če sem hotela priti domov na »Glažarjev :naughty: način«

…sem morala ubogat…. Po kakih 20 minutah vožnje skozi hosto in med vasmi,

mi je Glažar pripravil presenečenje :eek:, ki mi je skrajšalo življenje za kaki 2 leti…

tako zelena :blink: v obraz že dolgo nisem bila. Njemu in ostalim je bilo to seveda nadvse :lol1: smešno,

meni pa šele po 10 minutah, ko sem prišla k sebi. Ampak sem mu vse oprostila, kaj pa hočem,

drugače me drugič ne bo sabo vzel. Priovinkali smo nekako v dolino… parkirali…imeli malo daljšo pavzo,

da smo naredili povzetek krasnega izleta. Tu smo se poslovili od Frenka, ostali smo samo še trije gorenjski mušketirje

…vse do izvoza iz AC smer…..ah saj ni važno. Naštepala sm 261 km.

vozni park je bil sledeč:

2 velika srebrna štroma

3 veliki modri štromi

2 mala lepa črna štroma in

Dadyjev KLV.

evo vam slikce:

http://djume.moj-album.com/album/11878383/

Lep izlet…hvala vsem in vsakemu posebej :winkiss:

Edvaaard škoda da se nismo srečali

Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BILO JE LPOOOOOO :worship:

Jenetki se vidi da je čez zimo veliko trenirala :worship: .Naj bol je bilo zanimivo iz Šmartnega proti Zalogu ko smo Janetko probali spravt na makadampa makar je bilo makadama samo 100m je postala čisto zelena,vendar smo se jo usmilili in jo vrnili na prava pota po asfaltni cesti. :naughty: :naughty: BILO JE ZANIMIVO :evilgrin:

šE DADY JE BIL VESEL SAJ SENDVIČ JE POJEDU U MIRU :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zahvaljujem se vam za tako dobro družbo, Glažarju za sendviče :worship: s tem me je rešil lakote saj prejšnjo nedeljo sem res bil lačen. :whistle: :whistle:

Edvard, težko se je najti v tako veliki množici in telefona nemoreš slišati ko je tako hrupno. Glavno da smo se udeležili srečanja. :kva2:

Še enkrat hvala za vse in se spet dobimo na furci :OK: :OK:

Čestitke tudi naši zapisničarki ki tako vneto spremlja in si zapisuje naše dogodke in jih posreduje na spletno stran. :grupni: :book:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi :grim pametno, da si malo zapišem, kje smo bili,kdo je bil in kaj smo počeli.

Čez zimo bo lušno brat in obujat spomine na poletne dni z vetrom v laseh. :naughty:

S pomočjo mojga Djumeta imam krasen foto :photo: album sezone 2007...

Upam, da bom :rolleyes: bogato napolnila tudi album sezone 2008.

Nekatere morda moti, da tako na široko :xx: pišem in popam slikce

a dokler mi tega ne poveste.... ne bom vedela, da vas moti.

Torej 10. 5. gremo "vsi :OK: vemo kam" na ričet ( fižola je baje zmankal :whistle: )

in samo še 17 x gremo spat pa bo dogodek leta pred nami..... :kva2:

lp janetka-cvetka-polpetka-želetka, ki rada kofetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka ,ne moti nič.

Ti samo piši in popaj slike. :photo:

Saj te je fajn brat,pa še to vemo kje smo sploh bili in kdo. :P

L.P. vsem.

post-1726-1209460201_thumb.jpg

post-1726-1209460302_thumb.jpg

post-1726-1209460356_thumb.jpg

post-1726-1209460402_thumb.jpg

post-1726-1209460469_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi :grim pametno, da si malo zapišem, kje smo bili,kdo je bil in kaj smo počeli.

Čez zimo bo lušno brat in obujat spomine na poletne dni z vetrom v laseh. :naughty:

S pomočjo mojga Djumeta imam krasen foto :photo: album sezone 2007...

Upam, da bom :rolleyes: bogato napolnila tudi album sezone 2008.

Nekatere morda moti, da tako na široko :xx: pišem in popam slikce

a dokler mi tega ne poveste.... ne bom vedela, da vas moti.

Torej 10. 5. gremo "vsi :OK: vemo kam" na ričet ( fižola je baje zmankal :whistle: )

in samo še 17 x gremo spat pa bo dogodek leta pred nami..... :kva2:

lp janetka-cvetka-polpetka-želetka, ki rada kofetka

Lep pozdrav vsem.

Sem isku po forumu če bo šel kdo v Novo Štifto pa nič najdu. Tako sva šla sama in zdaj vidim, da jih je bilo kar nekaj tam. Razen Trapatonija in Šmon nisva srečala nikogar. Sva pa tudi midva mal po makadamu vozila med Rakitno in Cerknico - kljub temu, da sem Zumotu dal napotke, da se izogiba makadama.

In kaj je 10.05 če ni skrivnost?

Glede Međimurja greva zraven sam še ne veva ali v petek ali v soboto. Je še čas.

Družba lepo se imejte.

Igor in Darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helou Igor br,

v koledarju Moto sveta je objavljeno tole:

http://www.motosvet.com/koledar/izpis.php?cid=1222

in sem gremo na ričet :grim

Trapatoni in Šmon sta prispela tja s svojo družbo skotaj istočasno kot mi.

lep pozdrav tudi vama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EKOLA,

da se oglasim še jaz, žal me ni bilo poleg, pa da ni že to dovolj hudo mi jo j............ tako gode!!!

Kam torej gremo 10.5. ? Preberite tole....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!