Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Vidim,da ste se imel prav fajn. :yea1:

Janetka je pa tud štrudel dobila. :photo:

Glažar ne pozabi kar obljubi. :grim

Fajn slike. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjska IPA :worship: :worship: čestitke za odlično organizacijo zbora....se vidimo prihodnje leto. Vsem Štromarjem pa zahvala za prijetno druženje. :evilgrin:

Ne boste verjeli ampak na poti domov naju je z Robertom70 nekaj časa "pralo" :o

Tudi najine čestitke prirediteljem. Bil je lep dan, lepo vas je blo spet videt.

Ofsajd ni sam tebe pralo. Z Akyjem smo šli v Boh Bistrico pa čez Soriško planino in je tud nas pral. Drih tolk, da sem moral spet motor pucat - za Međimurje seveda.

lp i+d

post-12758-1210533750_thumb.jpg

post-12758-1210533810_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na vaši družbi, vsekakor nam je vreme vsaj delček ustreglo, kajti tudi mene je pralo na poti od Bleda do Hrušice kot iz škafa. Sam pri sebi sem si mislil, zdaj me pa še vrhovni "žegna" in to pošteno.

Se vidimo in slišimo.

LP in pozdravi od žrebca & family

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bro juuuuuuuutro :yawn:

najprej ažurni :evilgrin: seznam za petkov in sobotni odhod v Međimurje

PETEK:

Glažar

Arhi

Djume

Frenk

Janetka

SOBOTA:

Žrebec

Tiger

Dady

Igor & Darja

Ofsajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4. TRADICIONALNI ŽEGN IPA Dovje 09.05.2008 B)

In spet gremo :kva2: V- Stromarji v akcijo. Do 10 ure smo se počasi nakapljali v Lescah na benzi…..pravzaprav sva s Frenkom mislila, da sva prva, pa sva se krepko zmotila. Sama sem se postavila v vrsto za tankanje bencina, Frenka pa poslala za bencinsko v bife, pa se je vrnil… :slap: češ, da tam ni nikogar od naših. Pogledam na uro ki kaže 9:38 torej, še par minut imajo fore, pa kje hodijo :hmm: ….nakar v ogledalu Zukija vidim, da Frenk nekomu maha…mahal je Darji…štromarji so se zbirali na terasi hotela…pred benzo in ne za njo, nekako so bili »undercover« :krneki: …..fensi - šmensi …

No pa smo malo posedeli, pohvalili vreme…in končno spoznali našega dolenjskega :rolleyes: zastopnika Roberta70.

Čas za odhod…a vse je obstalo, ko je Robi vžgal svojo 650 - tko…. »uaaaaaaaaaa :kva1:

kakšen fukišššš« glas…..kar poslušali smo ga…. Ofsajd pa je začel :headbang: klet čez svoj avspuh.

In gremo….proti Dovjam po omejitvah jasno …škoda € za policaje…raj ga :grim damo za tak ror kot ga ima Robi….Prišli smo v Dovje, malo sem se že ustrašla, da sm falila (so mi dovolil, da vodim kolono) zbirno točko, a ko se je na hribčku nekaj živozelenega premaknilo, sem vedla, da to :grrr ni grmovje, ampak nekdo ki usmerja promet…Našli smo pravo mesto. Glažar nam je pripravil krasen sprejem in VIP parking na desni strani…ves ostali pleh je moral parkirati na soncu, na levi.HA !!!nek se vidi raskoš.! :whistle:

7 »naših« je bilo parkiranih v ravno linijo, nad nami pa je delal senco edini :yes: drevešček na parkingu. Prijazna gospa v narodni noši nas je pogostila s požirkom khm - khm in peharjem jabolčnih krhljev. Medtem, ko so se obiskovalci žegna zbirali in kupčkali, sem odšla slikat še g. Jakoba Aljaža, ki mi je pokazal kje naj bi bil Triglav. Ker mu nisem verjela, sem trditev preverila še pri domačinu Žrebcu. Tudi on je pokazal v isto smer. Potem sta mi v :kva1: »uč« padla dva živozelena redarja in ajdi…grem pogledat kdo se za nas trudi usmerjat promet. To sta bila Boris in Niko, ki se mi zdi, da so ju mimoidoči šoferji avtomobilov dobro prekleli…ha , nista jih spustila na naš teritorij, delali so obvoze…tralalaaaaaaaaaaa.

Ker nam je bilo luštno…je čas hitro mineval. Prišel je g. župnik in pričel z žegnom…pričakoval je, da bomo peli z njim…pa smo imeli preveč suha grla, govor je bil pa zelo, zelo lep. Začel je žegnati motorje …pa sem kar zavpila na glas »še mojgaaaaaa, :kva2: še mojgaaaaaaaaa« bemtiš, saj ga nisem zastonj glancala.

Žegn je bil mimo in cca. 160 motorjev :yes: je šlo v koloni proti mestu ričeta… »R« kot Ribno. Vožnja je bila izpeljana fantastično…nobenih zastojev, zmede in gužvanja…vse je šlo gladko kot po mastnem asfaltu….zdaj vem kako se počutijo »veliki možje« zaradi katerih zaustavijo ves promet.

No zadnjih nekaj metrov pred ciljem, pa je bilo posvečenih makedamu :closedeyes: …pa nič zato, saj je bil lep in gladek, a Glažar ga je vseeno zamolčal. Šlo mi je pa na :cry: jok, ker se je tako kadilo…moj Zuki pa spoliran v nulo. Ofsajd je našel krasno mizo v velikem hladnem šotoru….vsi ostali pa so kar tekli v vrsto za ričet..punce pa za klobaso !!!

Odlična hrana je bila, krasen piknik plac in kot vedno dobra :worship: družba. Ker se imamo radi, se imamo vedno fajn.

Potem pa je sledil najlepši del dneva …lani je bil na žegnu štrudl, letos so ga pa ukinli…ta gesta mi pa ni bila všeč. A moj trener Glažar je obljubil, da mi na žegn prinese štrudl in ga je res. Prišel je do mene, v rokah pa držal 2 :kva1: velika kosa štrudla….Glažar je dec in pol. :winkiss: :winkiss:

Potem smo klepetali o tem in onem in ko sem vprašala, če že kdo odšteva noči do žurke v Međimurju, je Ofsajd že imel karto Slovenije v rokah…začeli so določati traso kjer se bomo naslednji petek vozili…jaz sem bila modro :( tiho. Vmes se nam je pridružil naš Aky……

Pa smo pojedli in popili, pa se vse zmenili in čas je bil za odhod….poslovili smo se….in šli vsak v svojo smer. Rahlo je :unsure: pričelo deževati, pa sem se tolažila, da je to samo dodatni žegn :huh: …..aha, jap, kmalu je nehalo… sem se oddahnila…..ups…čez par km je spet začelo rosit..potem padati…. in tik pred domom se je ulilo…. S Frenkom sva bla mokra ko cucka :( …pa nej še kdo reče, da ta žegn ne bo zdržal leto dni…3 krat mokra v enem dnevu……

Evo tolk z moje strani….aja pa še vozni park: B)

KR 1000 srebrn

KR 1000 moder

LJ 1000 rdeč

NM 650 srebrn

KR 650 srebrn

KR 650 črn

LJ 650 rdeč

LJ 650 črn

LJ 650 črn

+ Nikov in Rajkov V-Strom oba 1000.

Hvala za vse vsem skup in vsakemu posebi…vključno unmu tam gor in fantom iz IPE.

evo še foto dokazi:

http://djume.moj-album.com/album/12056303/

lp by Janetka press :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej kar se tiče Žegnanja KAR GLAŽAR OBLJUB TA OBLJUBO DRŽI,Parking v senci in seveda Janetkin ŠTRUDL,mora bit,pa če tud pekarno in trgovko v njej prepričat da je treba pekarno odpret takrat ko je pred njo motorist ki se mu mudi na blagoslov in ne se držat odpiralnega ČASA.

Kar se pa tiče našega pogovora za traso v MEĐIMURJE sem po dobrem premisleku in pregledu karte obral traso ki se jo boste vsi veselili.Zbor je v Kranju,smer Jezersko ,Železna Kaplja,Pliberk,Lavamund,in nato na GOLICO,po RUTH 69 vse do Gornje Radgone in mejni prehod Gederovci.od tam pa do Ljutomerja in na zbirno mesto SVETI MARTIN NA MURI.

O času odhoda pa se še slišmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Janetka ... vidimo , da ti reporti ful pašejo (statistična doslednost da je kaj).... lepo lepo. :naughty:

Kar se vaše route tiče , bi jo vam že predlagal preden ste sploh razmišljali kako in kje in kam .... se bi pa vam pridružil v petek , ko boste v moji okolici in potem bi lahko družno nadaljevali pot v međimurje ... samo bi glažarja prosil , da mi pove približni timing , kdaj boste v naši bljižini :hmm: da se probamo malo organizirati ....

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Renegade: eden pa mora :grim zašpecat kuga počnemo na izletih

uuuuuuuu :kva2: kuko dolg roman bom lahko napisala za dogajanje v Međimurju

PETEK:

Glažar

Arhi

Djume

Frenk

Janetka

Renegade

SOBOTA:

Žrebec

Tiger

Dady

Igor & Darja

Ofsajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka - dolenjski yuuuuuuuuuuutube !

Se oproščam, ker ta tema ne spada sem, ampak Robert daj povej katere Dunlopke si kupu za svoj motor.

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se oproščam, ker ta tema ne spada sem, ampak Robert daj povej katere Dunlopke si kupu za svoj motor.

lp igor

Glih včeraj sem zamenjal.

Za enkrat sem z njim naredil 50 km, še vedno je gor tisti premaz ( gume še drsijo in še ni pravega oprijema ), zato sem vozil bolj počas :naughty: ., zato ti ne morem še povedat, kako se guma obnese, ampak po prvih km, je občutek dober.

Oznaka je d607, pa še slika.

post-13958-1210743014_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo nobenih info glede fure al se strinjate s traso :whistle:

Kot drugo .zbor je v Kranju na Kokrci pri merkatorju v bifeju ali pri Dežmanu če je že odprto to informacijo bo dala Janetka .Čaš zbora je ob 9,30 odhod pa 10,00.

Na Golici bomo ob 12,30 srečanjez Renegadem pa ob 13,30 na dogovorjeni točki in potem gremo skupaj proti Martinu na muri tam bomo približno ob 16,00h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem,

midva nemoreva v petek, se pa prijavljava za v soboto. Štartala bova z Gorenjske (Lesce). A se kej ve kdaj in kje se ostala banda dobi, da bi se skupaj peljali?

:unsure: komi čaka da se pelamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutrooooooooooooooo manekeni

še 1x spat pa gremoooooooooooooooooooooooooooo

ažurni podatki:

PETEK:

Glažar (vodja skupine)

Arhi

Djume

Frenk

Janetka

Renegade

SOBOTA:

Žrebec (vodja skupine)

Tiger

Dady

Igor & Darja

Ofsajd

Matjaž & Brigita

@ Glažar: Frenk in Janetka bosta čakala pri Mercatorju na Kokrici

ker se Dežman odpre šele ob 10 uri. Trasa do SV Martina je o.k.,

se bom fajn oblekla da me čez Golico ne bo zeblo.

Glej da ne pozabiš Žemljice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Tudi midva bi se vam v petek, skupaj z Renegadom, prudružila ob 13.30h na dogovorjenem mestu! Se vidimo!

lp grma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SOBOTA:

Žrebec (vodja skupine)

Tiger

Dady

Igor & Darja

Ofsajd

Matjaž & Brigita

Glede na dejstvo, da bi radi čim več iztržili iz dneva (sobote) katerega potujemo, se dobimo ob 08.00 uri na kavici na Trojanah.

MatjazinBrigita in Tiger+Mira se lahko povežeta in pridete skupaj na točko.

Dady tebi predlagam, da se dobimo na Ptuju. Ko bomoštartali iz Trojan ti pošljem SMS, kje bomo šli in približno kdaj naj bi se dobili.

Če se ti pa vozi pa pridi tudi ti na Trojane.

Ostali se srečamo na Trojanah.

Glažar, kot smo dogovorjeni, mislim, da bomo prečakli mejo na Razkrižju, torej tebe pokličem, ko bomo v bližini, da nas prideš iskat z družbo.

LP vsem in srečno vožnjo prvi skupini.

žrebko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaaaaaaaaaaa :naughty: vas je mal foušija zagrabla glede Međimurja

pa ste se prikazali izza ozadja :whistle: in greste z nami na srečanje V-Stromarjev

bravo Grma in Grmička :worship:

evo vaju že popam na seznam

še kdo ??? dans mam uradne ure samo do 14 tih pol pa zvizzzzzzzzzz domu :winkiss:

PETEK:

Garmin Glažar (vodja skupine)

Arhi

Janetka & Djume

Frenk

Renegade

Grma & Grmička

SOBOTA:

Garmin Žrebec (vodja skupine)

Tiger

Dady

Igor & Darja

Ofsajd

Matjaž & Brigita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem velja 9,30 Kokrica Mercator bife,to je zborno mesto za petek.

Za Soboto,Predlaga Žrebec zbor na Trojanih ob 8,00h.

Žrebec pokliči še Nikota in Šimeta sta tud rekla da gresta zraven.

Žrebec ko pridete do Razkrižja me poklič kot smo dogovorjeni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz štartam iz Lesc.

Matjaž in Brigita kdaj in kje se dobimo?

Bi morali že kar ob 7-h iz lesc.

Mater je to zgodej..... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo Tiger,

predlagam, da se dobimo pri Jegliču na kavi ob 6,45 uri ( hudo zgodej, ampak: " no pein no game!"), potem pa risnemo na Trojane.

Na najinem profilu maš tud najin gsm, pa se lahk slišmo.

Se vidmo, pa pelamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjaž ,se jutri zmenimo do konca.

Jaz grem sam ker mora Mira v službo.

A je še kakšen ,da gre iz gorenjskega konca?

Naj se javi ,da se dogovorimo kje se počakamo.

Če ne bo prav slabo vreme se vidimo.

Pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Žrebec se slišiva preko telefona, meni odgovarja Ptuj. :worship:

Se vidimo jutri. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eksluzivno iz Međimurja ! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

post-13958-1211088862_thumb.jpg post-13958-1211088899_thumb.jpg

post-13958-1211088937_thumb.jpg post-13958-1211088961_thumb.jpg

post-13958-1211088996_thumb.jpg post-13958-1211089028_thumb.jpg

post-13958-1211089078_thumb.jpg post-13958-1211089169_thumb.jpg

post-13958-1211089230_thumb.jpg post-13958-1211089260_thumb.jpg

V naslednjih dneh sledi še filemski izdelek za na yuuuuuuuuuuuttttttttttttttuuuuuuuuubbbbbbbbbeeeeeeee,

bilo nas je 45 V Stromov - sicer pa tekst že piše Janetka, tako da bodo kmalu znani vsi statistični podatki.

Hvala vsem za družbo, pa brumu za imbus ključ, da smo navigacijo poštimal :kva2: :kva2: :kva2: in se

spet vidimo avgusta na srečanju v Mojstrani - dolina vrat, Aljažev dom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!