Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Vsem udeležencem "međimurskaga zbora" :worship: :worship: hvala za prekrasen vikend......upam da bo postal tradicionalen :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja klapa bilo je res enkratno ,zeloooo lep vikend,smo preživeli skupaj .

Upam da ste prišli vsi suhi domov še posebno Igor in Darja ker sta oblekla dežnake že na štartu,in držala dež v luftu takoj ko smo se ločili nas je že malo škropilo,najhujši naliv pa smo dobili v Kranju in potem vse do doma zadnja pošilka pa točno pred domom na Hrušici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja klapa bilo je res enkratno ,zeloooo lep vikend,smo preživeli skupaj .

Upam da ste prišli vsi suhi domov še posebno Igor in Darja ker sta oblekla dežnake že na štartu,in držala dež v luftu takoj ko smo se ločili nas je že malo škropilo,najhujši naliv pa smo dobili v Kranju in potem vse do doma zadnja pošilka pa točno pred domom na Hrušici.

Ja dobro sva dež odganjala z najinimi kanarček oblačili in ko smo se ločili vas je pač začelo čedalje bolj močit. Čisto logična zadeva. No ne čist, ker je tudi naju in Frenka začelo močit, v Ljubljani je pa kar krepko padalo.

Hvala vsem, bilo je super, samo ne vem od česa sem bil tako zmatran, da sem cel popoldne spal.

Se vidimo,

lp i+d

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo. :yea1:

Saj ne more bit drugače,če je družba taprava. :ninja:

Z Glažarjem in Djumetom smo pa kar mal plavali po cesti,ko je dež začel padat,kot za stavo. :wacko:

Smo moral kar v gostilno zavit na suho. :blush:

Pozdrav vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO,

tud midva sva srečno prispela domov okol 17.30 uri. Križarila sva po vaseh (zgubila sva se mal tud brez navigacije :rolleyes: ) vse tja do Kumrovca in si mal pogledala postlico od TITEJA. Nato pa ob Sotli domov preko Krškega. Žehtat naju je začel mal pred Novim Mestom, a sva hrabro nadaljevala na kavo k Dricu in Ani v Ljubljano (morda bosta pa kdaj tud onadva Štromarja, zdej sta Varaderovca), potem pa odplavala naprej proti Gorenjski.. No dež kot dež, a naju to ne moti preveč, mela sva se fino na poti, še bolje seveda, pa ta vikend z vami.

Hvala za prijetno druženje.

Se ga porajtamo ko se srečamo!

BY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: EXLUZIVNI VIDEO PRISPEVEK IZ MEĐIMURJA :worship:

LP, Robert

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni je bilo enkratno, vse od petka do nedelje, vključno s pranjem jakne :yes: .

Sicer smo imeli malce rahlega predpranja že v tuhinjski dolini, potem je sledilo gnetenje do Šenčurja, potem pa pranje v mojih zadnjih 5 km z Glažarjem in Tigrom do gostilne Dežman, kjer smo dodali malo mehčalca in počakali spremljevalno vozilo (Janetka & kids). Od tam dalje pa metrov do doma, kjer je sledilo sušenje - ampak ne jakne, Zukija seveda .) .

V glavnem super vikend :worship: . Vse pohvale organizatorjem :worship: in nam seveda. Upam, da bo še več takih.

Album sledi v naaslednjem tednu, vsaj upam, da bo.

Popravljeno . Popravil djume
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship:

Pa še kratki filmič.....:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlični posnetki 70robert :worship: in renegade :worship: .

Na žalost pa vam moram sporočiti :cry: , da bo naš album :photo: in potopis :book: by Janetka zamujal.

Razlog je v hudih fizičnih in psihičnih pretresih :wacko: , ki jih je naša VSR (V-Strom Riders) reporterka doživela na srečanju v Medjimurju in katerih posledice so bile opažene šele danes zjutraj :blink: , ko se nikakor ni mogla dvigniti iz postelje in odpeljati v službo. Obležala je v postelji in bo v njej še vsaj dva dni. Kolk se majo eni fajn, drugi mormo pa delat :kva2: .

No saj konec koncev ni nič čudno ob vseh šokih in težavah, od orkanskih vetrov v soboto, ponoči goneče se perjadi v okolici bungalovov, do šokov okoli Zukija, ko se je sam prestavil na drug parkplac in dobil dodatni plastični dušilec Atigrović in za konec še enormni stres ob spoznanju, da je šel Zuki na pot proti domu z drugim voznikom.

Ko na koncu seštejemo vse te šoke, strese sploh ni čudno, da bo potrebovala vsaj tri dni, da bo prišla k sebi, nazaj na stara pota, do takrat, pa bodo vsi, ki nestrpno čakajo in gledajo ali je reportaža že objavljena, enostavno morali potrpeti in se zadovoljiti s čestitkami in pozdravi sodelujočih Medjimurje VSR party.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno na forumu tudi moja malenkost :whistle: Prijetno srečanje in druženje, ampak, veter naj pa drugič izklopijo.!!!! Posebna pohvala pri zapolnitvi časa na srečanju V-strom-ov v Svetem Martinu na MUri gre mojstroma Brumu in Igorju, Vse je bilo vredu Jože se je res izkazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost pa vam moram sporočiti :cry: , da bo naš album :photo: in potopis :book: by Janetka zamujal.

Želimo ji hitro in nebolečo rehabilitacijo.

Me pa firbec matra, kako je njen Zuki domov prišel?

No, kakorkoli. Kmalu verjetno dobimo še enega dodatnega člana. Službeni kolega je kolebal med TDMko in Štromom, pa se je nekako, brez zunanjih dejavnikov, odločil za slednjega. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, ojla, ........

živijo, JJJJJAAAAANNNNEEEEEETTTTTTKKKKKKAAAAAAA, bomo naročili đumetu, da ti bo toplega čajčka in piškotke v posteljo nosil, da boš kmalu fit. Đume, cool ride, še kdaj v naši družbi, pa sklepam, da bosta z janetko metala kocko za bajk, kdo se bo peljal, :evilgrin: , v glavnem želimo ji čimhitrejše okrevanje!!!!!!

KLV-Strom banda, hvala na dobri družbi !!!!!

Pripravljam izlet za junij, kdaj točno še ne vem, bo pa maltatal, nockalmstrasse, turacherhohe,......?

Bom kaj več o tem pisal v juniju. Spomniti vas moram na naš dogovor o vsakoletnem dobrovoljnem prispevku na nek račun. :worship: Kdor je morebiti pozabil, se lahko obrne na renegadeja!!!! Z PM seveda.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haaalooo!

Tu Brigita

Pozdrav vsem štromovcem še z moje strani.Res ste krasna družba.Dobra družba za totalen odklop.Pa še plesal smo, a ne.res je blu fiiiinuuu.

Kar kocine so mi šle pokonc, k ste se z mašincami vsi postavl v vrsto. Nor pogled,res!

Dobre fotke in filmčki.

Janetka hitr prid k seb,ker te bomo še rabl.

Darja, kaj pa je s tvojo alergijo????

By in upam, da se kmalu vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka,čimprej se pozdravi!!!!!!!!!!!!!!

Djume,sedaj maš pa motor čisto zase. :devil:

Še link do albuma z nekaj slikami...

http://www.motosvet.com/album/admin_img.php?cid=2_1182

Janetka hitr se pozdrav mal :naughty: jabočnega štrudla :naughty: v tekočem stanju :whistle: pa bo ,boš vidla.

Kar se pa zukija tiče in Djumeta pa je bolje da ga pusti pri miru saj ste vidl kaj naredijo ŠOKI pa ga ni vidila samo 4ure,kaj bi bilo da se bi vozil Djume sedaj ko leži :headbang: se ne pozdrav do 15,08 :naughty:

Kar se našega srečanja tiče čakam lepo vreme da grem pofotkat kraj našega srečanja potem pa akcija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEP POZDRAV VSEM.

ZGLEDA, DA SEM BIL SAMO JAZ PREMOČEN DO KOŽE IN TO ZADNJIH DESET KILOMETROV POTI PROTI DOMU.

KAR SE PA DJUMETA TIČE JE PA PRAVI CAR, KOT ČISTI ZAČETNIK SE JE SPOPADEL Z KAR NEKAJ KILOMETRI V ENI RUNDI,

KLANCI, OVINKI IN NA KONCU ŠE VOŽNJA PO MOKRI CESTI IN DEŽJU. JANETKA, ČIMPREJ OKREVAJ IN BREZ SKRBI PREPUSTI

ZUKIJA DJUMETU ZA KAKŠEN KROG.

L.P. KLV

AJA, PA SVAKA ČAST ORGANIZATORJEM IN UDELEŽENCEM KLV-STROM SREČANJA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"PRISPEVKI" KLV-Strom

Dragi prijatelji, ob našem srečanju v juniju 2007 smo se dogovorili za letni prispevek, ki nam bo služil za obdržanje računa, ki smo ga odprli v namen skupnih akcij in naročanj (majice), ter da bomo zbrana sredstva po dogovoru koristili za določene skupne namene. Ker je leto naokoli in glede na letno inflacijo je padel dogovor, da se znesek poveča s 5 na 6 EUR po osebi, Vas pozivam da začnete PRISPEVATI, kajti del sredstev bo z vašo odobritvijo koriščen pri izvedbi srečanja 15.8..

Za podatke od računa in ostale nejasnosti se obrnite na Renegade-ja z PM.

LP :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"PRISPEVKI" KLV-Strom

Dragi prijatelji, ob našem srečanju v juniju 2007 smo se dogovorili za letni prispevek, ki nam bo služil za obdržanje računa, ki smo ga odprli v namen skupnih akcij in naročanj (majice), ter da bomo zbrana sredstva po dogovoru koristili za določene skupne namene. Ker je leto naokoli in glede na letno inflacijo je padel dogovor, da se znesek poveča s 5 na 6 EUR po osebi, Vas pozivam da začnete PRISPEVATI, kajti del sredstev bo z vašo odobritvijo koriščen pri izvedbi srečanja 15.8..

Za podatke od računa in ostale nejasnosti se obrnite na Renegade-ja z PM.

LP :worship:

Poudarjam, da je to PROSTOVOLJNI prispevek in ga ni potrebno prispevati v kolikor ste drugega mišljenja, saj se ob dolečnih druženjih tudi na mestu druženja poberejo prispevki za skupni namen. Nekateri ste že prispevali ta sredstva, zato se vam srčno zahvaljujem, ter ob enem naznanjam, da bo tudi letos nekaj pripravljeno, kot je bila majica lansko leto. Torej ne razumite NAPAČNO prejšnega sporočila in ostanite VESELI in ZABAVNI kot do sedaj.

OPRAVIČUJEM se v kolikor je prišlo do napačnega razumevanja prejšnega sporočila.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haaalooo!

Tu Brigita

Pozdrav vsem štromovcem še z moje strani.Res ste krasna družba.Dobra družba za totalen odklop.Pa še plesal smo, a ne.res je blu fiiiinuuu.

Kar kocine so mi šle pokonc, k ste se z mašincami vsi postavl v vrsto. Nor pogled,res!

Dobre fotke in filmčki.

Janetka hitr prid k seb,ker te bomo še rabl.

Darja, kaj pa je s tvojo alergijo????

By in upam, da se kmalu vidimo.

Drajo alergija še kar matra, vendar gre na bolje. Imam občutek, da bi obema bolnikoma (Darji in Janetki) še najbolj kaka lepa tura pomagala. Zato Žrebec ne čakaj preveč dolgo v junij z organizacijo ture!

Djume ti si bil po moje kar krepko zmatran po vožnji, zdej moraš pa še delat doma, ko je Janetka bolna. Ampak "lbezen je lbezen" in kar pridno jo crkjaj, da čim preje ozdravi. Če pa še ne bo pri močeh za Žrebčevo turo jo boš pa na Zukiji peljal. Ha, ha, ...

Mi je pa žal, da v Međimurju nismo organizirali demonstracije in tekmovanje izpušnih sistemov. Tam so bili Akrapovič, Leo Vinci, Wingsi, Shark pa še ena hrvaška mojstrovina za 200 eur par. Glažar, ali lahko to izvedemo avgusta pri nas. Ti, k maš dobre zveze na Gorenjskem boš zrihtal dovoljenje Triglavskega narodnega parka (upam, da kak planinc ne pade s severne stene), Žrebec bo pa svoje kolege prepričal, da je to nujno in predvsem pametno, ter v zakonskih normah. V kolikor slednje ne uspe bo pač treba narest kako drugo tekmovanje, naprimer najlepše V štromovke ... Štejejo tudi sopotnice, saj drugače Janetka nima konkurence ...

lp vsem igor in darja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrebec ne čakaj preveč dolgo v junij z organizacijo ture!

Mi je pa žal, da v Međimurju nismo organizirali demonstracije in tekmovanje izpušnih sistemov.

Igy najprej Darji želim čimprejšnje okrevanje, ki pa ne bo lahko, saj so pri nas začeli cveteti divji kostanji, ki tudi lahko pripomorejo k dolgotrajnejšem okrevanju. Tvoj predlog, da bo slišali simfonijo je zelo dober, bo treba o tem vsekakor razmišljat, sam sem poslušal te "rore", ni kej dobro zvenijo.

Fura v začetku junija ne bo šla skozi, ker je še nekaj snega gori! Rad bi slišal še mnenje drugih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žrebec najboljše je da ti določiš datum, kdaj gremo :evilgrin: , pa ne čakat predolgo :whistle:

Na hrvaškem forumu so že neke konkretne informacije v zvezi z avgustovskim srečanjem...

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!