Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

ja sam mislil da ideš sa nama u subotu a ti o majicama .) :rolleyes:

obzirom da nisam bas dobar sa slovenskim, tesko vas pratim .. vise ne pratim ..

sad sam vidio kaj je Zdrebec napisal .. malo mi daleko iz Zagreba za jednodnevni izlet

Popravljeno . Popravil chimpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej, ojej....sem bil prepričan da ne bo nič ta teden,ker je že torek, tko da sem si že splaniral soboto :headbang: .Ne morem pa zdej več prestaviti... Meni je žal, ampak ne bo šlo v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojej, ojej....sem bil prepričan da ne bo nič ta teden,ker je že torek, tko da sem si že splaniral soboto :headbang: .Ne morem pa zdej več prestaviti... Meni je žal, ampak ne bo šlo v soboto.

se mi zdi da naj bi šli to soboto ravno zaradi tebe?!v glavnem povejte a se gre to soboto ali katero drugo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js to soboto ne morem ,ker imam že vse plačano, pa tudi naslednjo me ni......žal mi je če sem koga zaj....ampak drugče ne gre. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izlet pripravljen, po želji OFSAJDA.

Ker je vremenska napoved v avstriji za vikend slaba in je tudi tak Vaš odziv (trenutno sva samo DVA ki bi šla) se izlet prestavlja na boljše čase. Pišem kdaj in kako, bo pa po vsej verjetnosti proti koncu junija ali začetek julija.

LP žrebec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je vremenska napoved v avstriji za vikend slaba in je tudi tak Vaš odziv (trenutno sva samo DVA ki bi šla) se izlet prestavlja na boljše čase. Pišem kdaj in kako, bo pa po vsej verjetnosti proti koncu junija ali začetek julija.

LP žrebec

počakajva do polnoči kakšen bo odziv in nato postavljamo nov termin.konec junija in začetek julija sem na morju.škoda bi bilo takšnega lepega izleta da se ne realizira!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka vsa čast za tako izčrpen raport. :worship:

Toda v tem raportu manjka ena podrobnost ki si jo izpustila ,ne vem ali si še v šoku ali namerno :naughty:

Ni reporta kaj se je dogajalo v soboto zjutraj pred kavico :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js to soboto ne morem ,ker imam že vse plačano, pa tudi naslednjo me ni......žal mi je če sem koga zaj....ampak drugče ne gre. :(

Ofsajd, ti ker nimaš časa za vožnjo z motorjem (hecam se, ti kar družinico pelji na kak izlet in uživajte maksimalno) in si na sejmu v Celju hvalil mašinko Bandita 1250 ccm ti moram malce skominov naredit.

Včeraj sem peljal Stromčka na redni servis, pa mi je ata Panigaz ponudil, če se grem malce z njegovim motorjem zapeljat, medtem, ko bom čakal da poštimajo moj motor. Moje prvo vpršanje je bilo kaj vozi? Odgovor B Kinga. Ni blo treba 2 x reč (1340 ccm, 181 KM) sem bil že na motorju in gremo na Jezersko. Panigaz mi je sicer kazal nek gumb za znižanje moči ampak ne ga ... Peljem se skozi vasice z do 5000 obrati. Zadeva deluje izredno kultivirano, mirno, ko singerica, vožnja res pravi užitek. Navora iz 1340 ccm kolikor češ, sploh ni važno v kateri prestavi voziš. Pol pa pride ravnina iz Kranja čez polja proti hribom (se oproščam, ker sem iz Lj in ne poznam imen vasi v Sloveniji). Hiter pogled če so kje policaji. Nikjer nič, v prvi prestavi "nežno" gas vse ok do 6-7000 obratov pol pa štala. Sploh ne vem kako bi opisal. Cagar za obrate je skočil kot od štromčka ko dam kontakt. Nekako mi je uspel dat v drugo prestavo preden se je vključil omejevalnik obratov, gas v drugi, v tretjo in sam še krila od angelov so manjkala pa bi poletel (upam, da ne na oni drugi svet). Tam nekje pri 160-170 kmh sem spustu gas, ker sem se enostavno povedano "vsral" . Ker ni nič vetrne zaščite sem mislil, da mi bo čelado z glave snel, na Stromčku mi to bolj nalahk zapnemo. Nadlajujem vožnjo proti Jezerskem in nazaj. Mašinka res dela fenomenalno, le udobja ni kaj preveč, še posebej zame ne ko sem malce večji in nikakor nisem mogel naštimati nog okoli ogromnega tanka.

Vrnem stroj in se vsedem na moj motor. Kak balzam, udobje, balanca tam kjer mora bit, nič prepiha, ...

Na koncu lahko rečem lepa izkušnja, ampak bom kar pri Stromčku ostal in to z veseljem.

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO TO JE TO !!!!!!!!!!!!

Izlet pripravljen, oglejte si traso, pridodani so tudi podatki kordinat za vaše ZUMOTE. Cestnina na Malta Hochalmstaße je 8,20 €, na Nockalmstraße pa 7,00 €.

Tu so še linki za podrobnejše informiranje:

http://www.tauerntouristik.at/de/malta/index.php

http://www.nockalmstrasse.at/

po želji OFSAJDA obstaja VELIKA verjetnost, če ste za to, da odrinemo v to soboto 31.5.2008. Za naslednje vikende ne vem kako delam, delam pa sigurno :( saj bo konec predsedovanja SLO v EU.

Zbirno mesto bo v Kranjski Gori na BS Petrol Log (prvi ko se pripelješ iz LJ), ob 08.50 uri. Kaj menite ?????

LP žrebec

Lep pozdrav celotni druščini !!

Žrebec - najraje se bi ti kar pridružil , samo me baše samo eno ... če vi štartate zjutraj ob 8:00 - kaj to pomeni zame - najmanj 6:00 če ne še kaj več !!

Kaj pa če bi štart prestavil - ali pa bi se našli kje v Avstriji kjer mi je bližje ??

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav celotni druščini !!

Žrebec - najraje se bi ti kar pridružil , samo me baše samo eno ... če vi štartate zjutraj ob 8:00 - kaj to pomeni zame - najmanj 6:00 če ne še kaj več !!

Kaj pa če bi štart prestavil - ali pa bi se našli kje v Avstriji kjer mi je bližje ??

LP

SORY stari, kot sem pisal odpade - slabo vreme - slaba udeležba - in je prestavljeno, ne vem na kateri datum, razmisli na varianto da prideš do beljaka (villach).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Žrebec : hvala ker se trudiš glede izleta :worship:

@ Ofsajd: ko se vrneš s potepanja glej da sledi raport :evilgrin: :

@ Glažar: kako to misliš, :hmm: da ni reporta o dogajanju pred sobotno jutranjo kavico?

sej sm napisala da si bil čist zelen v obraz :lol1: . Al si mel v mislih, da je moj zaklenjen Zuki

ponoči dobil noge, čeprav so bli moto ključi pod mojim pouštrom. :slap:

V nedeljskem jutru sem na njem našla pa še nov auspuh model "Tigrovič". :whistle:

Nč bat, že kujem zaroto :grim

@ Igor-Br: hvala Bogu in B-Kingu da boš ostal V-Stromar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Ofsajd: ko se vrneš s potepanja glej da sledi raport :evilgrin: :

Nekatere stvari so zaupne.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Najprej en lep pozdrav vsem !

Ker bo počasi zopet leto dni naokoli , odkar ste dobili (črne) majice z našim zvezenim logotipom smo se nekako odločili , da bi bilo res lepo , da bi napočil čas da si omislimo nove majice , ki bi bile bele barve z potiskanim logotipom na hrbtni strani , ki ga lahko vidite ne spodnji sliki.

Majice bi bile isto dobre kvalitete , vendar samo Tshirt majice z kratkimi rokavi.

Sedaj pa me zanima koliko ljudi bi bilo sploh zainteresiranih , da bi takšno majico sploh naročili oz. dali v izdelavo. Cena majice bi bila cca. med 5€ - 10 €- seveda odvisno od količine !

Prosim vas , da se name obrnete preko PM-a .

LP :yea1:

post-297-1212412150_thumb.jpg

post-297-1212412170_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil renegade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda še en predlog, za našo večjo prepoznavnost po svetu, še napis GROUP SLOVENIJA

Renegade, sem si dovolil in vnesel napis v tvoj izdelek.

Sem za.

post-13958-1212438128_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil 70robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nocoj pelam svojga štromčka kazat v Niš,ko se vrneva pa še kakšna slikca :naughty:

bila je sprememba sva ostala na motozboru v Novem Sadu,bilo je super :worship: pa še ena iz meje med Hrvaško in Srbijopost-16980-1212488708_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere stvari so zaupne.... :whistle:

Nas ne zanima :whistle: kaj ti počneš žvečer in v sobici ali v hotelu ,bi bilo pa lepo da saj vidimo boljšo polovico :naughty: jo tako proklet skrivaš,kaj pravte klapa :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas ne zanima :whistle: kaj ti počneš žvečer in v sobici ali v hotelu ,bi bilo pa lepo da saj vidimo boljšo polovico :naughty: jo tako proklet skrivaš,kaj pravte klapa :whistle: :naughty:

Prijatelj, če jo spraviš na motor te častim :worship: kot božanstvo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj, če jo spraviš na motor te častim :worship: kot božanstvo.....

Ja če pa nimaš 1000 ke, jo bom jaz peljal zdej ko mam en zic frej..... :huh: .......za nekaj časa .) ,

vsaj z avtom naj kam pride, tko kot moji B) .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijatelj, če jo spraviš na motor te častim :worship: kot božanstvo.....

KOT PRVIČ KAKO NAJ JO SPRAVIM NA MOTOR ČE NAM JO NISI NITI PREDSTAVIL,JO SKRIVAŠ :naughty:

DRUGIČ JO BO JANETKA IN ŽEMLJICA VZELI V ROKE PA DA VIDIMO :worship:

TRTJIČ PA VEM DA SE RAJŠI VOZIŠ SAM :whistle: :naughty: ALI PA SI JO NA PRVI POSKUSNI VOŽNJI SKIPAL Z MOTORJA IN IMAŠ SEDAJ MIR :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Žrebec....opcija da pride z avtom je še najbolj verjetna...

@Glažar.....z motorja jo še nisem "kipnu" ni pa slaba ideja :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Renegade & Co.

v tretji seriji zbiranja črnih majic je trenutno število zbranih naročil 21.

majice imajo naročene:

2xAky

2xOfsajd

2x DDK Hr

1x Chimpa Hr

2x Štrom

1x Grma

1x Freshman hr

6x Jadralec

2x Benny hr

2x Tyson hr

kaj je zdaj z naročili teh majic ? Jih speljem do konca, do števila 30 al je to razveljavljeno ?

Je možnost, da sedaj združiš trenutno naročilo črnih majic z naročilom belih majic ?

@ Glažar:

jutri dobiš na PM mojo domačo nalogo :winkiss:

lep pozdrav vsem

janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: ŠTROMARJI :worship: :worship:

Bom se pozanimal , če je možno združit obe naročili skupaj.

Drugače pa vsem skupaj lep pozdrav z deževnega Štajerskega!!

Pohitite z naročili .....

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!