Skoči na vsebino

V-Strom day


Fritz

Priporočene objave

Po velikih planih ki sem jih delal prjšni teden kolk se bom prevozil :headbang: vam moram povedat da sem za vikend naredu celih 5 km :headbang: Sobota služba :headbang: ,nedelja je zgledal kakor da sem v BENETKAH vse pod vodo.

Če bo šlo tako naprej bom kupu :naughty: kajak :naughty: da se bom vozu po SAVI :whistle: pri nas ni jezov :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tralalaaaaaaa hopsasa

Prou ti je :lol1: Glažar,

to je pa božja kazen ker si Janetko doma pustil.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuu

počelo je........ :evilgrin:

največ štromarjev so "delali " :naughty: v začetku novembra

ko je pritisnil prvi mraz

Tiger jih je pihal v soboto

Ofsajd jih piha danes

VSE NAJBOLJŠE OBEMA :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helouuuuuuuuu

počelo je........ :evilgrin:

največ štromarjev so "delali " :naughty: v začetku novembra

ko je pritisnil prvi mraz

Tiger jih je pihal v soboto

Ofsajd jih piha danes

VSE NAJBOLJŠE OBEMA :winkiss:

Vse naj, naj obema. Moramo res kako turo organizirat, da vsaj pivo v zdravje obeh spijemo. lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiger praznuje v Italiji na dopustu :naughty: se posveča Miri in Zukiju čestital sem mu ŽE pa še enkrat TIGER vse naj .

Ofsajd tebi pa danes želim vse kar si sam želiš in da si ti vse uresnići :010 .Ko se vidimo pa sledi to :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: .

Janetka vidim da mi prvošiš da sem doma.Žemljica pa vriska od veselja :grupni: saj se doma počasi prazni listek opravljanja del ki bi se morale pričeti šele Oktobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Vse najbolje obema ....

Druga zadeva pa je , da so črne majice gotove !!

Samo dogovoriti se moramo kje jih boste prevzeli - po pošti jih ne pošiljam več !!

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Štromarji :worship:

Vse najbolje obema ....

Druga zadeva pa je , da so črne majice gotove !!

Samo dogovoriti se moramo kje jih boste prevzeli - po pošti jih ne pošiljam več !!

LP :yea1:

kako cemo za majce za HR dogovoriti preuzimanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiger praznuje v Italiji na dopustu :naughty: se posveča Miri in Zukiju čestital sem mu ŽE pa še enkrat TIGER vse naj .

Ofsajd tebi pa danes želim vse kar si sam želiš in da si ti vse uresnići :010 .Ko se vidimo pa sledi to :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: .

Janetka vidim da mi prvošiš da sem doma.Žemljica pa vriska od veselja :grupni: saj se doma počasi prazni listek opravljanja del ki bi se morale pričeti šele Oktobra.

Glažar živjo,

ali se kaj dogaja glede jugo zbora sredi avgusta v Vratih?

lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar živjo,

ali se kaj dogaja glede jugo zbora sredi avgusta v Vratih?

lp igor

jel to bude samo yugo zbor ili jos sireg dometa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče srečanja v Vratih je vse dogovorjeno.Na srečanja so vabljeni vsi iz bivše Juge.Renegade je postavil post o našem srečanju tudi na Nemški forum in tam on spremlja kaj se dogaja.

Janetka mislim da bi bilo dobro iti malo z reklamo in pobirati kolko nas pride,še posebno na hrvaški forum.

Bomo se pa tudi še srečali da se dogovorimo glede fure kako bo potekala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče srečanja v Vratih je vse dogovorjeno.Na srečanja so vabljeni vsi iz bivše Juge.Renegade je postavil post o našem srečanju tudi na Nemški forum in tam on spremlja kaj se dogaja.

Janetka mislim da bi bilo dobro iti malo z reklamo in pobirati kolko nas pride,še posebno na hrvaški forum.

Bomo se pa tudi še srečali da se dogovorimo glede fure kako bo potekala.

Odlično. In kakšen bo sistem prijav, rezervacije, plačila, ... Veliko ljudi bo na dopustih. lp igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved za jutri je ugodna. Gremo se peljat.......zbor ob 9.00 na Petrolu v Kranjski Gori. Naredili bomo krog cca 250 km po Avstriji in Italiji in se prek Rezije vrnemo nazaj. Pot vodi Žrebec.

Popravljeno . Popravil Ofsajd
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janetka mislim da bi bilo dobro iti malo z reklamo in pobirati kolko nas pride,še posebno na hrvaški forum.

Bomo se pa tudi še srečali da se dogovorimo glede fure kako bo potekala.

ojla Glažar

glede na to, da bom zbirala prijave o udeležencih in delala reklamo

pa dvigovala prah :evilgrin: in vzdušje, bi blo po moje bolje, če se k tebi preselim. :naughty:

Tkole na daljavo bova bolj težko :whistle: sodelovala.....sej maš novo hišo

kake 2 kv. metra se bi že našla zame kaj ?

Magar u špajzi in veš kaj je dobra stran selitve, skoz boš mel sveže informacije. :winkiss:

Ne bo :grrr ti treba čakat, da se Janetka dokople do računalnika

in ne :grrr boš čakal na povratni klic iz mobitela.

DRAGI KLV-ŠTROMARJI

v času dopustov nima smilsa omenjat "čas dopustov".

Slovenski štromarji se bomo tokrat že tretje leto zapored dobili na dan 15.8.

tako smo se odločili na prvem srečanju in to bo ostala tradicija.

Prijave na srečanje mi lahko sporočite v temi Vstrom day ali na pm.

Obvezno napišite dan prihoda in dan odhoda ter pridete sami ali v paru.

Če vas ne moti, bi prosila še za dopis 650 ali 1000 ter kraj iz katerega prihajate.

Upam da nisem preveč zahtevna. Dobrodošli so vaši predlogi in pripombe.

v odštevanju vas lepo pozdravljam

Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved za jutri je ugodna. Gremo se peljat.......zbor ob 9.00 na Petrolu v Kranjski Gori. Naredili bomo krog cca 250 km po Avstriji in Italiji in se prek Rezije vrnemo nazaj. Pot vodi Žrebec.

Računajte name :evilgrin: , če vam je prou al pa ne , ne bom doma !

Djume :winkiss: je dal žegn torej....."mič you there !!! "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo po vrsti najprej da odgovorim Igoju ,prijavljaš se Janetki pa še to je samo informativno glede ležišč ,v primeru da je Šlajmarjev dom premajhen sem v dogovoru še za spanje v Aljaževem domu.Glede rezervacij mislim da se bomo pošlihtali vsi zato jih ni ,Plačila kot vsi veste da polpenzijon pride 23 eur na dan kosilo v Kranjski Gori pa 7 eurov,ob prihodu boste vsi dobili bone in s temi boste hodili na obroke.Edino kar vas prosim da Janetki sporočite dan prihoda,ker za tiste ki pridejo v soboto bo zbirno mesto na Dovjem pri Aljažu na kavici kjer sem dogovorjen da bo za nas odprla Aljažev hram.

Janetka mislim da ni potrebna selitev ,čeprav bi se zate najdlo enih 15m2. glede informiranja pa se bomo tako slišali enih deset dni prej.

Sedaj pa še najvažnejše vidim da greste jutri na FUUUROOO jest bi se vam pridružil samo en problem je zjutraj imam še sluuuuuuužbooooooooooooo,bova pa na vezi z Žrebcem in se vam pridružim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vremenska napoved za jutri je ugodna. Gremo se peljat.......zbor ob 9.00 na Petrolu v Kranjski Gori. Naredili bomo krog cca 250 km po Avstriji in Italiji in se prek Rezije vrnemo nazaj. Pot vodi Žrebec.

Evo včasih je pa tudi dopust ovira. Jutri greva midva sredi dneva na dopust v Kranjsko Goro in tako ne moreva na turo. Darja avto, pa kolesa, pa pol bajte v avtu (upam, da ne bo tole prebrala), jest pa z motorjem. Pa nikakor se ne izide, pa če še tko računam kako bi izvedla da bi šla zraven. Dolg vas že nisva vidla in je dolgčas. Če se boste vračali preko Kranjske Gore se pa za nazaj ustavte, Žrebec ve kje. Se bo našlo kakšno pivce.

Lepo se imejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Pozdravljeni :worship:

Po dolgem času se vam oglašam iz totega Maribora :drunk:

vidim in berem da se kar furjakate naokoli in delate kar precej kilometrov. Jaz pa služba in še enkrat služba. Te vinete so nam dale vetra.

Zdaj počasi se že umirja in bom tudi jaz segrel motorček. :whistle: :whistle:

Kaj se tiče za 15.08. me pripišite na listino in prideva dva, jaz in sopotnica. Prideva v soboto to je 16.08.2008.

Lepo se imejte in upam da bo kaj slikic.

LP dady

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz grem na furo jutri z vami vendar brez konkretnih podatkov razen Ofsajd-ov "zbor ob 9.00 v Kr.Gori"ne vem kaj in kako.nihče še ni zagotovo zatrdil da se jutri gre na furo!?! :unsure: dajmo iniciatorji vstaja in na plano z načrtom fure!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Štromarji

vidim,da ste se kar pridno vozili. :worship:

Najinega dopusta je tudi konec

sva prišla včeraj domov.

Italija je še vedno lepa in se jo splača it pogledat :worship:

Hvala vsem za čestitke ob minulem roj. dnevu. :krneki:

Ko se srečamo pa pade kakšen :beer2: :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še Djumetu moram čestitat :naughty:

Vse najboljše

pa še veliko levih pa desnih ovinkov :photo:

Sledi pa :beer1: :drunk: :whistle:

Enako tudi dady-ju.

mater smo na kupu.. :010 :010 :grupni:

Popravljeno . Popravil Tiger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brrrr večer

Dady bravo :worship: . Si prvi na seznamu žurerjev za srečanje v Vratih.

Glažar midva sva tud zmenjena glede :whistle: selitve in statistike.

Lepo pozdravljam Igorja in Darjo , hvala za vabilo, a nam ni zneslo priti na obisk.

Veseli me, :grim da sta se Tiger in Mira vrnila z dopusta iz dežele capuccina.

Jutri bom objavila report sobotnega potepanja 6-stih štomarjev , poimenovala sem ga "happy birthday fura". :rolleyes:

lp Janetka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djume vse najboljše pa naj se ti uresniči una skrita želja.

Da ti Janetka posodi zukija za vikend in naredim furo v Dolomite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!